-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Soema replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
To po czym sugerujesz alergię pokarmową? -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aquifere']Boję się tylko, że w samochodzie ją schrupię albo zaściskam na śmierć;)[/QUOTE] Ona będzie wniebowzięta:evil_lol: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Totik od 14 w lecznicy. Popołudniu jedzie do DT :) Podobno jest cudowny, delikatny i niesamowity :) Jego DT wcale się nie chciał rozstawać z nim.... -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aquifere']Może ja bym mogła pomóc z transportem. Jeśli uda mi się ubłagać chłopaka. To całkiem nie daleko od jego domu rodzinnego więc może byśmy mogli skoczyć w weekend np:)[/QUOTE] Ooo byłoby miło :) to zobaczymy jak wizyta i jak się wszystko potoczy. -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wizytę przedadopcyjną i jakby co, szukamy transportu. -
[quote name='malawaszka']ale to jest starsza, sfiksowana (delikatnie mówiąc, kobiecina - to typ taki, że jak gadasz z nią to i sięna wszystko zgodzi i na oddanie psów i inne cuda - pomoć itd, a jak przychodzi co do czego to NIE i już i nic nie dociera!!!! to jest choroba - zbieractwo!!![/QUOTE] Malawaszka, jakby do pani W. przyjechał przystojny mężczyzna z kwiatami i pochwałami że ją podziwia, gwarantuję Ci, że by mu oddała nawet swoje psy. Ale tu może być inna sytuacja, coś innego może zadziałać, może wsparcie, a może stanowczość? Ciężko mi wyczuć, ja wiele razy odprowadzałam sąsiadkę do swojego mieszkania, jak miała atak. Jej pies niemiłosiernie sikał nam na drzwi itd.. Ona potrzebowała rozmowy.. nie chciała Czarka oddać. Ale w końcu zabrali go do schronu , a ją do domu opieki..
-
Mówię Wam, na każdego jest sposób... Z doświadczenia wiem.. Nie wiem co to za kobieta, co lubi, czy łasa na prezenty.. Kiedy możecie tam podjechać?
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Soema replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Ja też bym zbadała zeskrobinę.. A co do nużycy, u mojej suki poszło od brzucha akurat. Czy na łapkach mu wypada sierść? Trzeba mu dać czas, aż jad pcheł zniknie i leki zadziałają. -
Kmurdz Klaudia napisała, że pani nie przyjmuje nic... Wiecie, każda starsza osoba ma coś, czym łatwo do niej dotrzeć.. Jedne panie uważają się za królowe i trzeba przyjść z kwiatem i pochwałami, szczególnie jak to zrobi młody mężczyzna (śmieszne ale sprawdzone) inne potrzebują wsparcia, wygadania sie.. Na każdego może być sposób.. Ta pani potrzebuje pomocy..
-
Gusiu pamiętaj że Wasze bezpieczeństwo najważniejsze. Ja wiem, że Marley Cię uwielbia itd., ale czy charakter Twojej pracy pozwala Ci na zrezygnowanie z wyjazdów? To w tym momencie skreśla jego szansę na adopcję, nawet stosunku do Ciebie kiedyś nie byl chyba aż tak agresywny. Nie wiem czy hotel ze szkoleniowcem by coś zmienił, pewnie nie bo to kolejna zmiana miejsca :( bardzo Ci współczuję, domyślam się co teraz czujesz..
-
Jakie mordki słodkie... Igiełka oferuje DT dla suczki, może z nią porozmawiać? Ja w tym momencie odpadam, bo więcej mnie nie ma niż jestem :( będę myślała co dalej.. Klaudia Ty uważaj na siebie, jak tam będziesz szła.. Żeby na początek chociaż te 3 zabrać... I te ciężarne.. Znajdźmy im DT to się je ciachnę z kasy akcji sterylizacji (podpis)
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Soema replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Ja już teraz nie wiem, co nie ma chemii.. :shake: Ostatnio robiłam bazarek z suszonymi gryzakami dla psów, producent twierdzi, że to naturalny proces suszenia :niewiem: w sensie, bez użycia chemii.. -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Soema replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Warto popytać w lecznicach/ sklepach zoo o próbki karm. Niektóre psy mają trudności z trawieniem Brita (potworne gazy) pewnie, że może mu pomóc.. ALe ja osobiście za Britem nie przepadam. Jeśli masz możliwość mu gotować, rób to nadal i obserwuj co się dzieje. Wygląda to na pchły i powinno przejść po lekach. -
Macie jakieś wieści co u Mai i reszty suczek?
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Soema replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Z opisu to nadal wygląda na alergie.. na pchły. Wstrzymajcie się jeszcze trochę.. Czy upomniany przestaje się gryźć/drapać? Jak mam boksie ze schronów na DT z objawami depresji schroniskowej, to nie zawsze jest fajnie. Liżą się robiąc sobie rany, upomniane na początku liżą się jeszczemocniej, z czasem to przechodzi jak wiedzą, że nie ma się czego bać.. -
I temat sobie umarł.... może wrócić do pomysłu?? Czy miłośnicy zwierząt są gotowi się zjednoczyć?
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Soema replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
JA bym się wstrzymała z kupowaniem karmy dla alergików. Przestaw go na jeden rodzaj jedzenia.. Co teraz je? Ryż, makaron, resztki, jakie mięso, jakie ciasteczka/gryzaki? Poczekaj na rozwój wydarzeń, czy nie przestanie się drapać przy diecie i po lekach. -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Soema replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Kosu32 możecie w skrócie napisać objawy Borysa? Ja osobiście Brita nie lubię, bo szczeniaki u mnie na DT bardzo źle go trawiły. Kiedy pojawiła się alergia? Opiszcie objawy? Czy się nasila? Ma na brzusiu wysypkę? Co je aktualnie? -
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Soema replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='kach']:(:(:(;(:(:([/QUOTE] A co to za mina? -
[quote name='Malwi']niestety nic nie wiem .... miałam jechać dzisiaj do schronu ale zostałam uziemiona w domu :/[/QUOTE] Czyli puścić ogłoszenie na stronę? Bo wstrzymałam, miałam nadzieję że domek wypali:oops: zdjęcia mile widziane..
-
Ale tam ładnie :) a Trixi to kto?:)