Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Będziemy szukać... pozostaje kwestia opłacenia leczenia i opatrunków suni :(
  2. Ania odpada, niestety w taką pogodę trzeba pilnować hotelu na miejscu. Może chociaż autobusem ktoś śmignie, nie ma tłumów, można spokojnie jechać.... 2-3godzinki i już. A nikt z Twoich znajomych nie studiuje w Wwa?
  3. Miałam Igiełka pisać w tej sprawie. Dobrze wiesz, o co wtedy chodziło. Problemem jest transport... to jest 170km od Warszawy. Ja dopiero za tydzień/dwa będę jechała do Brodnicy z Warszawy.. I to autobusem. Masz możliwość gdzieś podjechać po nią, za zwrot kosztów? Autobus to chyba 20-30zł. Macie dobrego weta tam u siebie?
  4. To jest mała suczka, może ktoś pomóc?
  5. Jeśli nas zaleje i nie będę mogła jechać do Sandomierza, to służę pomocą w miarę możliwości. [COLOR=Silver]Asior zadzwoniłam/naściemniałam.[/COLOR]
  6. Czy ktoś może wziąć sunie na DT??:(
  7. [quote name='Kar0la']O matko. :-( Jak ta sunia musiała cierpieć. Czyli potrzebny dom tymczasowy w Krakowie?[/QUOTE] W Warszawie jest sunia. Kurczę, już dopisuję.
  8. Pilnie szukamy DT !! Suka nie może wrócić na działki....:shake: :( :(
  9. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_JyxdijVZI/AAAAAAAAB9o/BcNkWSA6C9g/s640/Mania2.jpg.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_Jyx0jbrhI/AAAAAAAAB9s/kUOKaFvPNEg/s640/Mania.jpg.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_J2OBIp9sI/AAAAAAAAB98/F2sg_8lE7kw/s640/nastepnego%20dnia.jpg.JPG[/IMG]
  10. Krytykowaniem, obrażaniem i tajemniczością również ;)
  11. Doszło, dziękuję. Czytam :)
  12. Jeśli sika pod siebie to nic dobrego to nie jest... I skąd wcześniej krew? możesz mi wysłać na mail zdjęcia to wstawię [email][email protected][/email]
  13. Justy, co ze szczeniakiem? Jak zdjęcie? Masz jakieś jego fotki? Co powiedział wet?
  14. Pan wybrał inną sunie z dogo.. Czekamy aż Mgie zrobi bazarro ogłoszeniowe albo się wyrobi z ogłoszeniami to ruszymy z Puśką i Asią :)
  15. [quote name='jostel5']Post 1075-przeczytaj.:)[/QUOTE] Właśniedlatego pytam, czy ona w garażu czy w domu mieszka.
  16. Nie wiem, jak dokładnie w Żyrardowie... wiem, że z Fundacjami współpracują niechętnie..:shake: tragicznie wygląda :(
  17. Ta boksia w garażu nadal mieszka? Ehh ta ruda suka... jak ja kocham rude, wielkie psy :( a w Krk to by mi cały pokój zajęła :shake:
  18. O kurde..... współczuję, mi też ostatnio za psem poleciał tymczas :mdleje: aż z wrażenie po powrocie poszłam wcześniej spać :shake: dobrze, że wróciła..
  19. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_GUA7xYLFI/AAAAAAAAB84/nCsQqOC6svw/s640/DSCF1352.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_GUBX8pc5I/AAAAAAAAB88/d817HAjRuqU/s640/DSCF1354.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_GUBrndIbI/AAAAAAAAB9A/ioFGv373rag/s640/DSCF1356.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_GUBzICFzI/AAAAAAAAB9E/_03ErqapCYk/s640/DSCF1365.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_GUCEdDD7I/AAAAAAAAB9I/taZI9_wsd6E/s640/DSCF1367.JPG[/IMG]
  20. A pani z opieki nie wie co jest w środku? Najgorsze, że zaczął się martwy czas adopcyjny, bo wakacje blisko :( DT wolnych jak na lekarstwo...:shake:
  21. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=RGYHHfVWc3Y"][video=youtube;RGYHHfVWc3Y]http://www.youtube.com/watch?v=RGYHHfVWc3Y[/video][/URL] :loveu::loveu::loveu:
  22. Enigma jesteś bardzo dzielna! Brawo! Trzymam kciuki, żeby to było "to" !
  23. [quote name='anita_happy']ma wilczy apetyt.... głowa mnei boli...[/QUOTE] Jak migrena to idź spać... :shake:
×
×
  • Create New...