Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Szukam transportów.... Sandomierz - Kraków - dla dwóch psów. Małej i dużej suki do DT i DS. I jakby ktoś jechał dużym samochodem z Warszawy w te stronę.. dla wykładziny.
  2. [quote name='Soema']A czy pochłaniacze wilgoci u Biafry się nie przydadzą? Bo tam zaraz grzyb, pleśń... Będę szukała najtańszych.[/QUOTE] Wrócę do pochłaniaczy ;) My od kilku lat używamy tych - [url]http://www.evimax.pl/index.php?akcja=kontakt[/url] i wg mnie są najskuteczniejsze. W domu na pewno jest wilgotno, to pożywka dla grzybów bakterii, trzeba szybko zacząć działać żeby córeczka nie łapała po powrocie choróbsk. Chciałam tam dzwonić.. ale jako kto? I skąd wziąć pieniądze na nie.. Jakby się chciało hurtowo zamawiać, np. dla rodzin popowodziowych, musiałby to ktoś koordynować. Marlenie: ) z forum też by się przydało.. Może jakoś taniej by sprzedali, w zamian za reklamowanie ich na forum tu i teraz.. nie wiem.. jeśłi chodzi o bazarki, mówię o regulaminie i niekiedy nadgorliwości modów, stąd była wzmianka.
  3. Doszły z Wrocławia dwa wielkie pduła, ręczników, starych ubrań itd. DZIEKUJĘ bardzo, otworzę w przytulisku. Mariusz to do Was?
  4. A czy pochłaniacze wilgoci u Biafry się nie przydadzą? Bo tam zaraz grzyb, pleśń... Będę szukała najtańszych.
  5. [quote name='Finetta']Wpłata z bazarku (na Fundację) na konto Fundacji ![/QUOTE] Wystarczy napisać do modów, z opisem zaistniałej sytuacji i z prośbą o wyjątek. Tak właśnie zrobiła Murka i zbiera pieniądze... na wybieg dla jednego psa, Loriego. Tu sytuacja jest chyba bardziej oczywista..
  6. [quote name='madcat1981']Dziewczyny, przepraszam, że odzywam się w takiej sumie błahej sprawie, ale śledzę wątek cały czas i trzymam kciuki. Chodzi tylko oto, że bazarki muszą być wg regulaminu na pomoc bezdomnym zwierzętom (ewentualnie tym w DT), więc zanim ktoś sie napracuje, to proszę zwróćcie uwagę na to. Pewne rzeczy może lepiej wystawić na allegro, jeśli tutaj ma byc bazarek zamknięty z tego powodu.[/QUOTE] [quote name='ciapuś']Ale przecież Biafra ma pod opieką masę koni i psów, więc bazarki jest na co wystawiać ;)[/QUOTE] [quote name='madcat1981']Oczywiście, tylko piszecie o ciężarówkach żwiru, rurach, częściach do samochodu...na to bazarków chyba się nie da :sad: oczywiście zawsze na karmę i np. odbudowę kojców jak najbardziej.[/QUOTE] Trzeba zrobić bazarek na pomoc FUNDACJI i będzie ok. Bo jakby nie było, Biafra jest Fundacją, koty, psy, konie to jej podopieczni.. co dla siebie to dla nich.
  7. [quote name='kaja555']allegro Saby: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1055307726[/URL] podałam telefony, które znalazłam w necie Sandomierz to woj. podkarpackie czy świętokrzyskie?[/QUOTE] Świętokrzyskie, :) dzięki!!
  8. Nie, nie, nie - lepiej zrobić na Stowarzyszenie. Bo Fundacja nie jest żadnym patronatem. Niech się zajmują pomocą bokserom. Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt potrzebuje pomocy. Ja postaram się dziś podjechać na wały, ale tam wszystkiego pilnują, ja nie mam przepustki, bo mnie nie zalało. Co będę mogła się dowiedzieć, to na pewno się dowiem. Porozmawiam w przytulisku, może mi doradzą gdzie jechać i gdzie uderzyć. Czy ktoś znajdzie chwilę żeby porobic ogłoszenia chociaż niektórym psiakom? Ruda drobna Sabcia - genialna. A w przytulisku już rok. Ma ok. 2 lata. Przechodzi przez siatkę ;) chodzi z nami po wodę.... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_gsLS_e3aI/AAAAAAAACEI/zg5ilEvgE9Y/Obraz%20880.jpg[/IMG]
  9. Czy jest pewne, że Biafra tam będzie mogła wrócić? Już sama nei wiem, czy zbierać deklarację pomocy, czy rzeczy. U nas w Sandomierzu lało i przestało i znów się chmurzy :shake: poszło 40zł.
  10. I tak być powinno.. ale wiecie, że w Krk przyjeżdżają ludzie ekskluzywnymi samochodami i proszą o kasę na sterylizację, śmiech na sali.. a prezeska nei ma serca odmówić..
  11. [quote name='elmira']Poszło! Trzymam kciuki za te wszystkie zwierzaki, którym teraz pomagasz Soemo.[/QUOTE] To co mamy to nic, w porównaniu do tego co jest na terenach zalanych :(:( Przesłałam uśmiechnięte foty Barneya, on nie wygląda na 7 lat.. Max. 5 jak dla mnie.
  12. [quote name='ewab']To inna bida, chyba młodsza, bo pychol mniej siwy. Tamten podbno bez agresji, reagował na imię Bari. Pisałaś, że sporo psiaków zostało na Hucie. Gdzie to jest i z kim mozna się tam skontaktować?[/QUOTE] Nie mam pojęcia, sporo psów się błąka. Inne są dokarmiane na wysepkach, jeszcze inne wyławiane z wody...:( [quote name='zuzlikowa']Trzymam za pomyślną drogę... Niech Wam już ten deszcz odpuści...SŁONECZKA![/QUOTE] Beniuś pojechał. A u nas się bardzo chmurzy.. [quote name='AgaiTheta']Myślmy proszę razem jak im pomóc [URL="http://www.dogomania.186334-POW%C3%93D%C5%B9-%C5%9Awiniary-G%C4%85bin-itd"]http://www.dogomania.pl/threads/1863...G%C4%85bin-itd[/URL][/QUOTE] Nie działa link... [quote name='Akrum']link nie wchodzi. Soema, wysłałam do Ciebie pw.[/QUOTE] Wiem, ja nie jestem członkiem Sandomierskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt, jestem wolontariuszem SOS Bokserom. Ale jeśli u Was się zgodzą, żeby była prośba od nas, będziemy bardzo wdzięczni. Plakatów nie mamy jako takich, bo niestety nikt na to nie ma czasu.. :( tam wolontariusze prosto z pracy jadą do psów i siedzi się, aż się całkiem nie ściemni.. Wczoraj młody ONek, Dingo, poszedł do domu :)
  13. 3x daj konto mogę 30zł chyba wpłacić ;)
  14. Wpadam na sekundę, cudowna pani z KRk wzięła naszego Batmana i szukamy teraz łagodnej suczki.. bo samce się mogą nie tolerować. Elmira rzuc mi zdjęcia na maila [email][email protected][/email] dodamy do aktualizacji. Szukamy, naprawdę mimo nawału roboty ja ciągle o nim myślę.. Jakby był suczką.... miałby 10 domów..:shake:
  15. [quote name='Ada-jeje']DT czeka na sunie, i ta ruda tez, lub inna byle futrzak ktory moze na dworze zamieszkac.[/QUOTE] Myślisz, że się spodoba tym ludziom ta ruda sunia? Ona teraz jest w budzie, więc z tym nie ma problemu. Zero agresji, cudna, kochana, piękna, młoda. Cholera u nas strasznie leje :( myślę nad transportem. Benio jutro jedzie łączonym, pani z Przytuliska go zabierze do Kielc, stamtąd Lacrima.
  16. Evelka, wiesz że jak wrócę do Krk to chętnie pomogę :) daleko nie mam.
  17. Tak, na pierwszej stronie jest. Chyba nikt nie będzie jechał Krk- Sando?? Wziąłby sunie z nużycą do DT... Nie wiem, kto może :( wszyscy zalani albo zabiegani...
  18. Niestety Ewo, nie ma takiego psiaka. Przez sekundę miałam nadzieję.... ale to nie ten sam. Ten nie daje sobie sprawdzic płci. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_rVyGIjjhI/AAAAAAAACPA/tKPIEmqCTpU/Obraz%201013.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_rVzvJGFrI/AAAAAAAACPI/g8Xpwy9KKaI/Obraz%201015.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_rV15igj1I/AAAAAAAACPU/L1CMCoGRlhE/Obraz%201018.jpg[/IMG]
  19. W czym tkwi problem Lory? Czy ona jest bardzo agresywna do psów? W tym domu była na dworze?
  20. Coś się wymyśli ;) ale nie dziś. Bo mi mózg zaprzestał pracy... Czekam na zdjęcia potworów, w Sando nie mamy takich wielkich psów..
  21. Ewo, takiego psiaka nie było u nas. Jedziemy do przytuliska, poaptzrymy czy nic nie przybyło... Mam nadzieję, że się znajdzie..
  22. [quote name='Basia1968']Soema co dostanę z darów dla psiaków, to będe dzielic na pół - Sandomierz - Tarnobrzeg. Jeśli jakieś koce czy inne rzeczy, to także. Zastanawiam się co do ubrań, ale z tego co się orientuję, to raczej u nas dużo więcej jest zalanych domów. Zreszta dogadamy na pewno szczegóły.[/QUOTE] Pewnie Basiu, nie ma co teraz szaleć. Pomału damy radę. Dzięki wielkie. Dziewczyny, co do zwierząt, zawsze i wszędzie priorytetem są ludzie. Nie można mieć do nikogo o to pretensji.. Więcej zawsze gapiów, niż chętnych do realnej pomocy, a i laicy nie mogą pływać i ratować. U nas w przytulisku brakuje [COLOR=Red][B]bud[/B][/COLOR], psiaki mieszkają w budynkach.. będzie robiony kolejny wybieg, potrzebne[COLOR=Red][B] panele ogrodzeniowe[/B][/COLOR]. Jeden ze składów, w którym kupowane panele został zalany. Wiecie, gdzie tanio można dostać takie rzeczy??
  23. [quote name='Cudak']Lepsza sterylka przed pierwszą cieczką niż aborcyjna...[/QUOTE] Pewnie, że tak. Na dogo jest Jogi, jest weterynarzem. Sterylizuje przed pierwszą cieczką, suki szybciej do siebie dochodzą. Nie wierzę, że upilnują suczkę, skoro tamtej nie potrafią, jeśli jest wadliwe ogrodzenie, warto byłoby na smyczy małą wyprowadzać. Ale to wieś i cudów już nie wymagam.
  24. Oooo, a jak z domkiem? Oddasz Lati?:)
  25. [quote name='mtf zalesie']moge dac troche poscieli.koldry,garnki dla psow,narzuty ,dwie smycze i talerze gdyby ktos jadac w tamte okolice jechal trasa przez piaseczno lub okolice.moj tel.886 217 379[/QUOTE] Porozmawiam z tatą, w piątek będzie jechał z Warszawy tu, może uda mu się zajechac. [quote name='_Aga_']Też się nad tym zastanawiałam.. Mam nadzieję, że nie są zostawiane..[/QUOTE] Co do psów na dachach... słyszałam, że niektóre psy długo czekały i czasem wykończone wpadały do wody. Ja nie chcę wnikać, bo zwariuję, wystarczy mi ta wiedza którą mam, żeby mieć dołek :(
×
×
  • Create New...