Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Gisell podaj mi proszę do siebie numer na pw, mam sprawę :)
  2. [quote name='IVV']czy sa juz jakies wiadomosci o Once? prosze o kontakt[/QUOTE] Sunia w przytulisku, nie będzie u nas na pewno aborcyjnej, bo nie ma warunków i weterynarze mówią, że w jej stanie to zbyt niebezpieczne. Spajki jest w bardzo złym stanie... dziś już nie kontaktuje, jeśli przeżyje noc to będzie cud...:( to jest cholernie niesprawiedliwe. Co mam jeszcze napisać? Podrzuca się nam psy, przez siatkę, "na kilka dni na przetrzymanie"... na wałach kilkadziesiąt psów, w stadninie 12, które niedługo przyjadą do nas. Podobno mamy dostać panele na kojce, nie wiem jak to będzie.. Jest za mało, sprząta nas kilka osób, ale psów przybywa. Trzeba pokupować budy.. Jutro mają przyjechać ludzie zainteresowani Sabą, dziękuję za to allegro, podobno wczoraj zniknęło, ale jestem z panem w kontakcie.
  3. No i co z psem? Jak się czuje?
  4. Spływaj nie śpię, byłam w przytulisku sandomierskim.. pies nam umiera :( LAZY może podjedzie?
  5. Jostel wracaj do nas szybko! :) Trzeba Barneyowi porobić ogłoszenia ..
  6. [quote name='jogi']ja się kochana nie sprzeczam;), ja tylko pytam czy mam dzwonić i spróbowac załatwić jej miejsce i zabieg i czy Stowarzyszenie chce tego[/QUOTE] Dzwoń i pytaj. Dziś uciekł ten bokser, co go "przetrzymuje" taka babka u nas :shake: i rzucił się na tą ciężarną.. Spajka złapało parwo... wet mówi, że ma silny organizm i da radę. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_grLTeQfcI/AAAAAAAAB_8/FjkXdssPdlw/Obraz%20816.jpg[/IMG] Jest nowy psiak bez oka, brat go widział, bo był pomóc rozładować transport karmy. Ja zaraz idę od sąsiadów odebrać karmę dla psiaków przysłaną przez miłą panią, co nas czyta ;) :)
  7. Jogi, wiesz że ja ze swoimi psami jeżdżę do wetów do Stalowej.. Tu nikt się nie podejmie takiego zabiegu, bo nie mamy odpowiednio przygotowanych lecznic. Nie jestem wetem, więc się nie sprzeczam. Rozmawiałam z dwoma w Sando, mówili że w takim stanie lepsze dla niej jest urodzić. Niestety.
  8. [quote name='giselle4']Ja Ci zawiesze....pomoc boksiom bardzo potrzebna.... soema,moze trzeba bedzie jego gdzies zawiezc to bedę prosic.... ok?[/QUOTE] Nie bij - wytłumacz ;) kasa się innej Twojej biedzie przyda ;) a tu czeka i się marnuje. O :)
  9. [quote name='3 x']jak ty do niej mówisz:evil_lol: Pucho a co to puszka groszku? :crazyeye:[/QUOTE] Czepiasz się :obrazic: ona tak lubi :):)
  10. A jak ją zawieźć do Stalowej? Weterynarz powiedział, że to nie jak cesarka, bo wycina się całą macicę, suka traci krew i płyny związane z ciążą, co nie jest obojętne dla organizmu. A po porodzie, po kilkunastu godzinach macica się kurczy samoistnie. Co wet to inna opinia. A ta suka to sama chora skóra i kości, i wielki brzusio..
  11. Trzymam Pucho za Ciebie kciuki!! Oby Cię do lipca już nie było..
  12. [quote name='giselle4']soema,nie sa psiaki ktore naprawde potrzebuja pomocy Misterek ,potrzebuje tylko na karme i zaraz ja kupie i bazarek juz robie..... My sie nie damy.bokserki to wspaniałe psieski:)[/QUOTE] Grażynko, jak tak dalej pójdzie ja zawieszę tą skarpetę, bo to nie ma sensu. Nikt nie chce pomocy. To po co ma być?
  13. Aniu, to są wysokie ciąże potrzebna jest dodatkowa krew, której tu oczywiście nie ma. Mnie nie trzeba tłumaczyć zasadności zabiegu. Ale nie możemy ryzykować życiem suki, bo nawet jednego pokoju nie ma wolnego, a po zabiegu suka musi odpoczywać mieć spokój i opiekę. zadzwonię Basiu.
  14. [quote name='IVV']no ale tu nie mozna zbytnio czekac ... czy widzial ja juz vet?[/QUOTE] Masz jakiś pomysł? Widział, dziś też będzie. Dostanie leki na skórę.. musi tam urodzic, nie mamy warunków na tak poważny zabieg. :(
  15. [quote name='IVV']kiedy mozna przeprowadzic sterylke aborcyjna? ja pomoge finansowo:)[/QUOTE] To nie o finanse chodzi, a o miejsce na trzymanie jej "po" zabiegu...:( wszystkie pomieszczenia zajęte. Jestem_wredna możesz do mnie się odezwać? 660 78 13 87 pomyślimy jak to rozegrać. Dzięki!
  16. Grażynko, przypominam o boksiowej skarpecie, weź fakturę za karmę. I zgłoś tam prośbę. On jest młody i piękny, znajdzie dobry domek szybko. Gdzie teraz będzie?
  17. Do domu wczoraj wrócił do domu Diesel [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_grpQ_aoXI/AAAAAAAACBs/anc4kEa2-iI/Obraz%20842.jpg[/IMG] i poszedł Prezio, psiak który ma 10000% ADHD i rozkwasił ostatnio mojemu bratu nos ;) ale Pan chciał koniecznie "tego wariata" :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_lJw--y0VI/AAAAAAAACJA/NpRJ-fx6Xuk/Obraz%20930.jpg[/IMG]
  18. Ta suka się topiła... Popuszcza mocz.. Nie dało się jej zrobić zdjęć, bo wypuszczona z pokoju wszędzie węszyła, non stop chodziła.. Jest biedna zdezorientowana. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bksu2aHI/AAAAAAAACSk/egCTqN_l9V8/Obraz%201086.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bjLNddcI/AAAAAAAACSc/U65ZoW2u6g4/Obraz%201084.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4biYujzyI/AAAAAAAACSY/Ploe8iYkoPM/Obraz%201083.jpg[/IMG] one będą musiały urodzić... Sterylki na dzień dzisiejszy są "zawieszone" bo nie ma gdzie umieszczać suniek "po"...:(
  19. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bgIALQmI/AAAAAAAACSM/DQVs-cXa4RA/Obraz%201080.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bfAnqk_I/AAAAAAAACSI/dElm7WH-F7o/Obraz%201079.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4beRLjJoI/AAAAAAAACSE/OMOCFu5sweM/Obraz%201078.jpg[/IMG] mimo wszystko to radosny psiak.
  20. [quote name='Ada-jeje']Soema podajcie surowice suni podejrzanej o parvo.:-([/QUOTE] Wczoraj rano rozmawialiśmy o transporcie do Krk, popołudniu już mała była po wizycie u weta, bo zwymiotowała parę razy i była osłabiona. Jest już kilka dni u nas, więc to raczej nie od wody. Siedzi biedna sobie w pokoju, przytuliła się do misia i odpoczywa. To jest takie chodzące cudo :( Wczoraj była u weta i dziś też będzie.. ONka.. Nie wiem ile ona może mieć lat, sierść w stanie fatalnym. Łysy placek, przy ogonie, pod łapami. Zęby starte, ale radość szczeniaka. Podgryza mnie, skacze tuli się. Jest wygłodzona, ale brzuch okrągły :shake: wydawało mi się wczoraj, że czułam ruchy szczeniąt... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bZkItOPI/AAAAAAAACRw/0P6HF2E747Y/Obraz%201073.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4baXW6VcI/AAAAAAAACR0/9KAlB0N3b2I/Obraz%201074.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bbRqfnCI/AAAAAAAACR4/73XHM9PaHyc/Obraz%201075.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bcUthTWI/AAAAAAAACR8/59MT0GcRiAM/Obraz%201076.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bhsBCP_I/AAAAAAAACSU/PuYfNtWscxc/Obraz%201082.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Finetta'][COLOR="blue"][B]Bardzo,bardzo dziękuję w imieniu sandomierskich psów ![/B][/COLOR]:loveu: Jak wróci Soema też podziękuje i wymyśli jak potwierdzi,ze pieniądze wpłynęly na konto SSPZ.[/QUOTE] W przyszłym tyg się uda pewnie. Kochani jutro rano wstawię zdjęcia suni... niby ON z chorą skórą, wynędzniała i w..... ciąży :( :( będę szukała dla niej DT, tu nie ma warunków na aborcyjną. Jest suka, topiła się na zalanym terenie, też w ciąży. Nie wiem, czy miot żyje. Sunia popuszcza mocz, spora jest czarna podpalana. Chora sunia z różowymi uszkami ma podejrzenie parwo :( Jutro więcej szczegółów... Do domu dziś poszły dwa psiaki, jeden mix labka sobie sam do nas przyszedł i czekał pod bramą....
  22. ooooo trzymam!
  23. Kotów nie ma.. Co do DT dla powodzian, ich nie można wysłać pod Poznań, bo może się ktoś po nie zgłosić. Ja rozumiem Wasze "frustracje", ale ja nie wyrabiam. Siedzę po kilka godzin popołudniu w przytulisku, sprzątamy psom, nosimy wodę, przesypujemy trociny etc. Czasowo nie wyrabiam, jestem tu sama i naprawdę padam. Chciałam założyć wątek adopcyjny psów z Sandomierza, ale usnęłam. Zrobię to jak znajdę chwilę, bo oprócz zwierząt są też ludzie, którzy potrzebują pomocy. W Przytulisku brakuje rąk do pracy, psom się zdąży praktycznie posprzątać dać jeść, a gdzie zabawa? O spacerze nie wspominając. Jest za mało ludzi.. W Przytulisku zasiedziałych psów jest sporo, dla nich można i trzeba coś szukać. Zbiorę je w jednym wątku. O Sabci już odpisuję i lecę ogarnąć swój dom..
  24. [quote name='zuzlikowa']Dzięki za info o beniku...teraz już tylko dobrze powinno być! Nieustająco trzymam za poprawę pogody i...sytuacji!!!...choć tyle mogę...tylko tyle...STALE SŁOŃCA![/QUOTE] [quote name='mariusz pp'][quote name='Soema']Doszły z Wrocławia dwa wielkie pduła, ręczników, starych ubrań itd. DZIEKUJĘ bardzo, otworzę w przytulisku. Mariusz to do Was? Od nas, mam nadzieję ,że coś się z tego przyda. Bo z tego co czytałem, to ręczniki, kołdry czy jakieś ciepłe swetry też mogą być do pościelenia dla psiaków?[/QUOTE] Bedzie, benio już w klinice, po kroplówkach. Zuch chłopak :) [quote name='mariusz pp']I jeszcze mam pytanie, czy taka karma i puszki mogą być? Może uda mi się jeszcze wysłać.[/QUOTE] Pewnie! Dziękujemy bardzo, wszystko na wagę złota. [CENTER] A ja mam prośbę/apel. [COLOR=Red][B]W przytulisku jest za dużo psów, zaczynają się starcia, wszystkie możliwe pomieszczenia są zagospodarowane :shake: nawet strych w starym młynie..[/B][/COLOR] [COLOR=Red][B] Dziś przybyły kolejne psy.. nie mamy miejsc. [/B][/COLOR] [/CENTER] Na Hucie jest kilkadziesiąt bezdomnych psów.... nie ma dla nich miejsca........ Czy ktoś może pomóc w ogłoszeniach?? Bo o DT na dzień dzisiejszy to chyba nie ma co marzyc? Proszę pomóżmy tym zapomnianym zwierzętom.. Dostajemy karmę, kołdry, ale nie mamy miejsc. Jedzenie to nie wszystko, ważne też jest poczucie bezpieczeństwa.. Którego niektórym psiakom nie będziemy w stanie dać.
  25. [B]Szukam transportów.... Sandomierz - Kraków - dla dwóch psów. Małej i dużej suki do DT i DS. I jakby ktoś jechał dużym samochodem z Warszawy w te stronę.. dla wykładziny. ;) [/B]
×
×
  • Create New...