Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='ostatniaszansa']SOEMA zdjecia poszly raz jeszcze, daj znac czy doszly czy nie.... A tak w ogole, to nieustajaco zapraszamy do Boguszyc :):):) /Agnieszka[/QUOTE] Doszły... i się zastanawiam jak ja się odważyłam do nich wejśc :hmmmm: 3 x to są HAŚKI :loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYhfK5RavI/AAAAAAAACes/iccJIjUxEz0/s576/haski_pies2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYhe-o5byI/AAAAAAAACek/2QYvnp_RIxg/s640/haski_pies.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYhfFWCFNI/AAAAAAAACeo/ab5W4YMfFE8/s640/haski_pies1.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYhfgZTVzI/AAAAAAAACew/l9PrPUVP7hc/s576/haski_pies3.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYhfpUIbsI/AAAAAAAACe0/Llvzw23Cllw/s576/haski_pies4.jpg[/IMG]
  2. Czy ktoś może pomóc w ogłoszeniach Dropsa?
  3. A to Cyklop... przerzucony przez siatkę :angryy: ma jedno oczko.. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAVuUVOPhuI/AAAAAAAACdo/PWPTmM4T_Bg/Obraz%201187.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAVuZyBKbyI/AAAAAAAACeI/JYcCSX-N3sg/Obraz%201195.jpg[/IMG] Tu cześc psiaków z podwórka, ta po prawej czarna - to suka, która 4 dni pływała w wodzie :( Cyklop się drapie w łapę ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAVuWLfQg4I/AAAAAAAACdw/A62C5gfwQw4/Obraz%201189.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAVualwocAI/AAAAAAAACeM/D8p2qkP1bTo/Obraz%201196.jpg[/IMG]
  4. Wiem, wiem.... Nie dałam rady wczoraj jej zrobic, bo mi baterie padły. Wszyscy się śmieją, że ona wredna jest bo zaraz po sprzątaniu robi totalną demolkę, łącznie z kupą na środku pokoju... Tak spragnionego kontaktu z człowiekiem, psa nie widziałam :( nie za bardzo się zgadza z innymi psami. Pokażę Wam Bercie, popowodziowa sunia. Ile kg tyle łagodności ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAVuPswKauI/AAAAAAAACdQ/d3HSFYfRKFI/Obraz%201181.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAVuNzdvQEI/AAAAAAAACdI/AYXTEkRaaqA/Obraz%201179.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAVuQVTZ1fI/AAAAAAAACdU/o_riUFgmUf8/Obraz%201182.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAVuRDX0F0I/AAAAAAAACdY/hW5Bx4HsQFQ/Obraz%201183.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAVubZXrn4I/AAAAAAAACeQ/84jYvk_04Cw/Obraz%201197.jpg[/IMG]
  5. [quote name='3 x']eee yyy co/kto to Haśki? jak krowie na miedzy prosze ;)[/QUOTE] To dwa olbrzymy przy Ani :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7dsSg5WwJI/AAAAAAAABh4/JvqwBfv1EE0/IMGP9944.JPG[/IMG]
  6. [quote name='koosiek']A zgłaszaliście ją do Dr Lucy? Może fundacja by Was wspomogła?[/QUOTE] Właśnie, czy Fundacja się odezwała? Może warto zadzwonić.
  7. [quote name='kasienka001']mnie bardziej chodziło o polecenie jakiemuś domkowi Tofika a nie wzięcie na DT :-) Bo podobny do Pusi[/QUOTE] Ale to nie było do Ciebie :) napisałam do ogólnej informacji, bo Ania pisała, że Pusi i Asi się domy szykują. Właśnie Aga, gdzie zdjęcia?:mad: podawałam Wam maila [email][email protected][/email] chcemy wziąc Haśko.:loveu: Pewnie tego co dał Ani soczyste buzi :grins:
  8. Jakby dziewczyny pojechały do domów..... mamy w planach zabrac jakiegoś olbrzyma z OS ;) trzymam kciuki za Puchole :loveu:
  9. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAUFr-g8wTI/AAAAAAAACZg/SQXy_TTsSsI/Obraz%201167.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAUFsmaQfMI/AAAAAAAACZk/PLjg0Bpx_0g/Obraz%201168.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAUFqQxU1kI/AAAAAAAACZY/stFj-7MEIoI/Obraz%201165.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAUFked9GqI/AAAAAAAACY8/6QDfXEqVOtc/Obraz%201159.jpg[/IMG] nie chcę żeby wracał do swojego domu :shake: o ile takowy go będzie szukał..
  10. [quote name='ewkar']U znajomych gospodarzy na wsi przebywał pies - powodzianin.Nie żyje,podobno bardzo wymiotował.Czy to możliwe,że chociaż zaraz został zabrany z zalanych terenów,to się napił skażonej wody? Wcześniej był zdrowy.[/QUOTE] Tam tyle świńst panuje, że bardzo możliwe.. W Sandomierzu większośc psów odchorowywuje strasznie pobyt tam.. Z wszystkich stron z nich leci :(
  11. Udało się wczoraj wziąć kilka psów na spacer na terenie przytuliska. Mój Kochany rudzielce, bał się panicznie, ale się uparłam i w końcu wyszedł i nawet się mu podobało.. Jest młody, ale dostał bardzo od swojego człowieka popalić :( [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAUFgah9cmI/AAAAAAAACYs/OfgSf3aDo8c/Obraz%201155.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAUFifFesAI/AAAAAAAACY0/Goa_HeMbgnw/Obraz%201157.jpg[/IMG] Marcina też później olał ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAUFoJgQ0XI/AAAAAAAACZM/nO4MVJzgauE/Obraz%201162.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAUFo2h_AbI/AAAAAAAACZQ/wQ2x-k1eGf8/Obraz%201163.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAUFpoPugrI/AAAAAAAACZU/z4pBwcrTahQ/Obraz%201164.jpg[/IMG]
  12. No to czekamy na zdjęcia ;) dobrze że ciachanko już za nim :)
  13. Czeka nas niedługo zakup bud, psy chorują, weci leczą je na bieżąco, ale niedługo przyjdzie rachunek pewnie.. Dziś KTOZ przysłał karmę, ostatnio Warszawa.. jeśli Wam wygodniej przelać pieniądze, będziemy wdzięczni. Bo karmę, na najbliższy miesiąc mamy, ale niedługo kolejna 12 do nas przyjedzie...
  14. [quote name='irenaka']Soema:loveu:, a gdzie można oddawać w Krakowie rzeczy dla Sandomierza?[/QUOTE] Teraz, szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, czy ktoś będzie to zbierał. Ja jestem od ponad tygodnia w Sandomierzu i pomagam na miejscu.. Ilośc bezdomnych psów jest przerażająca.. Przytulisko przepełnione, a niektórzy przerzucają psy przez siatkę... Na wałach biegają psy, w domach zalanych czekają psy i inne... :shake:
  15. [quote name='Asior']. Dodatkowo Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, przekazało pomoc zwierzętom ze schroniska w Sandomierzu. Dziś nasz kierowca zawiózł im całe auto karmy.[/QUOTE] ooo to od Was jednak :) bardzo dziękujemy!! Sporo tego było.
  16. To kiedy planujecie ciachanie tego cuda? Bosko razem wyglądając :loveu:
  17. Dużo Andziu.... najgorsze, że prognozy nie sprzyjają powodzianom :( Dostaliśmy kolejny transport, chyba z Krakowa, brat był pomóc w rozładowaniu. Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc. To jest cudowny, piękny psiak, który wg mnie nie powinien wrócić do swoich "ludzi" Widac, że był na łańcuchu, pod szyją wytarte, ciągle skulony.. Nienaturalnie wykrzywia łebek, jak się go głaszcze. Ale bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Jest śliczny, kochany, młody. Już znamy sie na tyle, że się z nim bawię, szarpię, przepycham ;) niemiłosiernie drapie i jest silny, ale zero agresji. Nie wiem, jak z innymi psami, siedzi w pokoju i nie można go wypuścic, z racji pełnego podwórka psów.. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bWM0bOfI/AAAAAAAACRg/7cMo_x9bXns/Obraz%201069.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bYJYk3MI/AAAAAAAACRo/KDq22SHKRsk/Obraz%201071.jpg[/IMG] oczywiście się boi aparatu..
  18. Z tymi panami, zawsze była utrudniona komunikacja..
  19. Ja niestety nie ufam, tej kobiecie i nie ufałam, od poczatku założenia wątku hotelowego. Szkoda, że to na mnie się rzucano, że pytam.. A wetka, to inny temat.. szkoda tych psów :( przykre jest, że ktoś napisał, że nie złoży zawiadomienia "bo w sumie czyj to był pies.."
  20. Wiadomo, gdzie była jak zmarła? Zostawiona sama w pokoju?
  21. Bico, ta suka miała podejrzenie parwo, albpo zatrucia tą skażoną wodą. Zrobic jej zdjęcia graniczy z cudem, bo ona wyje piszczy i tuli się do człowieka. Będę się starała jej poroboic lepsze, bo wiem, że te dają wiele do życzenia, niestety niektóre się boją, inne pragną kontaktu z człowiekiem. Kaja może Kama? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_grv8D1ryI/AAAAAAAACCI/NSDiyanCTWY/Obraz%20849.jpg[/IMG] Nie ma jeszcze roku, jest łagodna do ludzi i zwierząt, co do dzieci.. ostatnio jedno małe bardzo zaczepiała, szczekała i latała w kółko.. ale mały do niej biegł, to uciekała. W pierwszym kontakcie nieufna, ale potem by Ci na głowę weszła :) cudna jest, ma kochane, mądre oczy. Wiele zachowań szczenięcych jeszcze. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_grzGjzQSI/AAAAAAAACCY/n_li56GGD8E/Obraz%20853.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_gr0oPPhuI/AAAAAAAACCg/YOmgmes1LIU/Obraz%20855.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_gr4-IcKVI/AAAAAAAACC0/lpOid0-oqX0/Obraz%20860.jpg[/IMG] Jest taka w kolano, ja mam 166cm wzrostu.
  22. Karmy jest sporo, ostatnio przyjechało duuużo pedigree, karmy dla kotów i tych firmowych gryzaków do czyszczenia zębów. Mieszane to jest z Britem. Mam też takie batony mięsne, gotujemy ryże dla psów chorych i matek, rosołki..Jak na takie warunki, jakie są jest naprawdę dobrze. Choc ludzi i rąk do pracy brakuje, psów przybywa.. Spajki przeżył noc, podobno dziś nawet się podniósł i pił. Znów był u niego wet, dostaje glukozę i leki na wzmocnienie. Do domu dzięki allegro, za które bardzo bardzo dziękuję :Rose: pojechała ruda Sabcia :) Państwo przyjechali po nią sami z Sieradza. Czekamy na panele ogrodzeniowe.. niestety, dla kolejnych psów. Więc już sama nie wiem, co lepsze. Jeśli kurier gratis to karma, jeśli mniejsza kwota to może na konto? Naprawdę, wszystko w każdej ilości jest na wagę złota. I bardzo, bardzo dziękuję za chęć pomocy.
  23. Oooooo super, super :) trzymam kciuki
  24. [quote name='ostatniaszansa']Aniu w razie co służymy pomocą w zakopywaniu, ale... Haśki z uwielbieniem kopią doły ; jeden kopie, reszta patrzy jak się już w tym dole cały schowa to reszta też sie wpycha...nie powiem ale wygląda to komicznie . E[/QUOTE] Ania będzie miała futro ;) :grins: Haśki są grzywiaste :):) trzymam kciuki za pogodę, bo dziś dogomaniacka wizyta w hotelu, a ja nie dałam rady pojechać :(
  25. Dziewczyny wybaczcie, ale ja nie mam czasu na siedzenie na dogo, aktualizuję sandomierski watek i sterylkowy i tyle.. Minia pojechała do domu :)
×
×
  • Create New...