-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Wczoraj kąpałam Lolcie. Anioł nie pies :) nawet nie musiałam jej przywiązywać, stała grzecznie :) trochę milej pachnie, ale bida się drapie. Dziś po 16 znów do weta, kupię jej Advocate.. -
Zalało Dwikozy.... między innymi panią Asię ze Stowarzyszenia.. 7 jej psów trzeba było przenieść do przytuliska (zabrała je z zalanego prawobrzeżnego terenu Sandomierza) jest tam ciężko....:shake: mój brat się zabiera za ogłoszenia psów. Potrzebujemy pomocy w znalezieniu domu dla doga. Czy ktoś zna jeszcze kogoś, kto by mógł pomóc?:(
-
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Kanna poprosiła cudowną Bahlse o ogłoszenia dla suni. Dziękuję :Rose: nadal i wciąż szukam DT.. jak nie znajdę to mała wróci do przytuliska :( -
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Coraz częściej myślę, że połowa weterynarzy minęła się z powołaniem :shake: wyniki zeskrobiny na nużycę jutro po 16... Wet oczywiście podejrzewa alergię pokarmową, coś to ostatnio bardzo modne się zrobiło .. -
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Jak z leczeniem nuzycy? Czy mała cos dostawała?[/QUOTE] Zanim zaczęto wprowadzać leczenie, mała bardzo podupadła na zdrowiu. Podejrzewano parwo albo zatrucie tą cholerną wodą, z zalanych terenów. Większość psów z tamtych terenów bardzo to odchorowuje :( teraz już mała czuje się dobrze, nie ma biegunki. Ale wszystko ją bardzo swędzi, więc trzeba szybko zacząć leczenie. Ale z doświadczenia wiem, że co wet to inna metoda leczenia nużeńca. dziś ją wykąpię w Hexodermie. Myśleliśmy o kuracji boraksowej, ale to tylko w domowych warunkach można :shake: -
Szukam DT dla 8miesięcznej suni z sandomierskiego przytuliska. Miałam miec DT, ale wczoraj jak ją przywiozłam okazało się, że DT z przyczyn losowych jej teraz wziąc nie może. Sunia ma nużyce, fundacja Pro Animals, która proponowała DT zobowiązała się, że wspomoże leczenie suni. Sunia ma czas do końca tygodnia..:( http://www.dogomania.pl/threads/187097-LOLCIA-uratowana-z-powodzi-ma-nu%C5%BCyc%C4%99-i-nie-ma-DT!-Cudna-sunia-prosi-o-pomoc?p=14831289#post14831289
-
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Lolcia uwielbia ludzi, dzieci i inne psy. Łatwo się podporządkuje, póki co zachowuje bez zarzutu czystośc w domu, uczy się chodzic na smyczy. Jak to szczeniak, jest rozbrykana i bardzo spragniona człowieka. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_gr9ZsBM8I/AAAAAAAACDI/p1S0Sk5lU5E/Obraz%20865.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_gr1Rfe0qI/AAAAAAAACCk/0o5BR2yA_yM/Obraz%20856.jpg[/IMG] -
Lolcia ma ok. 8 miesięcy. Trafiła do sandomierskiego przytuliska z terenów zalanych podczas powodzi. Jej stan pokazuje, że nie miała dobrego domu. Ma wyłysienia na uszkach i łapkach, nużyca. Miała mieć DT pod Krakowem, wczoraj ze mną tu przyjechała. Niestety, dom nie może jej teraz wziąc z przyczyn losowych :( Nie chcę jej odwozic do przytuliska, liczę że znajdzie się dla niej inny tymczas. Czy ktoś podejmie się opieki nad małą? Fundacja Pro Animals, zobowiązała się do wspierania leczenia Loli. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_gsFg92BZI/AAAAAAAACDw/gwsrSk4dPCg/Obraz%20874.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_gr-ZxW4uI/AAAAAAAACDM/QeWG12StPpM/Obraz%20866.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=Red][B]Cudna LOLA musi szybko znaleźć DT. Inaczej wróci do przytuliska...:-( [/B]ja nie mogę jej teraz u siebie zostawić..[/COLOR][/SIZE]
-
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Soema replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Kapselku,ten pech może mu wyjść na dobre! We wszystkim jest jakiś głęboko ukryty sens-wierzę,że Barniś będzie jeszcze bardzo szczęśliwy! :)[/QUOTE] Dzięki Ci Jostel za te słowa! :) -
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Tym przypadkiem, to pokierowała Soema :) - dała mi namiary i napisała co potrzeba. Na blog trafię ( przy moich zdolnościach komputerowych zajmie mi to pewnie kilka dni:evil_lol::evil_lol:)[/QUOTE] Bo ja tak wyłudzam, co mogę :) cieszę się, z postępów Laili. Jednak da się i pies z padaczką, to nic strasznego..;) -
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_gr-ZxW4uI/AAAAAAAACDM/QeWG12StPpM/Obraz%20866.jpg[/IMG] Lolka przyjechała ze mną do Krakowa :) (dziękuję za transport :)) Drapie się bida, swędzi ją.... Szczeka na tv ;) bo tam straszne rzeczy są :) czekamy na odpowiedź DT od Ady-jeje... Bo się chyba nie zdecydują :( a ja z psem zostać nie mogę :shake:
-
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Soema replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Jostel odpisuję tu :) cenę poproszę i zgłosimy to na wątku skarpety. Nie sądzę żeby był problem, chyba że kastracja kosztuje 400zł:mad: :) trzymam kciuki! -
Ale to chyba nie Finetty koleżanka :) dziś jadę z Sandomierza do Krakowa samochodem, znaczy z panem z naszego przytuliska, wiem że późno już na to, ale on będzie dziś też wracał. Może coś wziąć..
-
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Soema replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Ważne, że olśniło :) trzymam kciuki! Pamiętaj, że jeśli chodzi o karmę np. bierz fakturę - pokryję z boksiowej ;)