-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Holender Bandit - piekny wystraszony TTB zostal otruty [*]
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Ale będzie piękna para :) ciekawe jak się mu spodoba dziewczyna...:hmmmm: -
Bico pisałam od razu do większości osób, wstawiłam na doże adopcje.. czekam :( Dog jest uwiązany i tak będzie. O psy zazdrosny, przy misce jest bardzo agresywny. Z tego co się dowiedzieliśmy... jakiś czas temu, wyrzucono go z samochodu na jedną ze stacji benzynowych. Jest tak wielki, że zaglądał do wszystkich aut i straszył ludzi.. Policja dostała zgłoszenie, ale gdy go zabierali podszedł jeden mężczyzna i powiedział, że go weźmie do siebie. To było 4 tygodnie temu, teraz pies wylądował przy naszej furtce :( Mam nadzieję, że ktoś pomoże mu znaleźc jakiś DT czy DS... bo nasze przytulisko na pewno jest dla niego dobrym miejscem..
-
[quote name='Basia1968'][URL]http://www.ogloszenia.tarnobrzeg.info/zaginal_pies,20100603220133.html[/URL] Soema zobacz to ogłoszenie może u Was jest taki psiaczek -mi na którymś zdjęciu mignął taki jakby podobny.[/QUOTE] Niestety takiego nie ma, jest jeden podobny, ale mniejszy z większą głową..:( Bico, ta suka jest z terenów powodziowych. Bardzo chorowała u nas, ale wyszła z tego. ona podobno ma ok. 3 lata.. Ciągle czekamy, że ktoś po te psy się zgłosi... ale kiedy? Jak znów zalewa i może jeszcze trzeci raz to zrobic :shake: Ta sunia z pierwszej strony, z nużycą jest już zdrowa, szaleje w pomieszczeniu z innym małym psiakiem :)
-
Wysokość jutro dokładnie. Ja mam 166cm, ale głowę to za mój pas ma spokojnie. Biegał luzem z całym stadem psów na podwórku, są tu duże i małe suki i małe samce. Nie wykazywał agresji. Gdy przyszedł czas karmienia, rzucił się przy misce na sukę, potem poleciał do drugiej i też ją odganiał. Dostała michę "na bok", żeby spokojnie zjadł, gdy mój brat podszedł w jego kierunku, żeby odgonic jedną z suk, on się odwrócił i zaczął warczeć ostrzegawczo. Wynika to z pewnością z jego wygłodzenia. Jest sympatycznym psem, ja potem podeszłam do niego (był przywiązany z boku, żeby zjadł w spokoju i inne też mogły zjeść) miał obok siebie wiadro wody i miskę z żarciem i nie warknął na mnie. Suchego jakoś łapczywie nie jadł... Za to biegunka jest..:shake:
-
Wczoraj tu były takie burze, że strach było włączyć komputer, non stop pada. Jak zawył alarm ewakuacyjny to mi się płakać chciało, ile jeszcze? Pada non stop, raz słabiej raz mocniej. Dziękuję za pomoc, dzięki Wam jakoś się udaje zachować pozytywne myślenie. Ale gdzie zabierać te psy? Jak ludzie nie mają gdzie wracać, albo siedzą w strasznych warunkach...
-
Wczoraj do furtki przytuliska w Sandomierzu przywizano jego... Jest wychoudzony, ma biegunke...:shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186893-DOG-niemiecki-zaglodzony-oslabiony-potrzebujemy-pomocy-Sandomierz.?p=14807969#post14807969[/url] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8XqWvsYI/AAAAAAAACiY/rgfQjKNngt0/Obraz%201218.jpg[/IMG] wiem, ze z DT ciezko, ale po powodzi mamy ogromne przepelnienie, on przy misce jest agresywny, a nie ma go jak izolowac. Tak to biega z calym stadem po podworku..
-
Jeszcze takie zdjecie... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7mYCBLCI/AAAAAAAAChk/32HGDsdcSrQ/Obraz%201255.jpg[/IMG] A tego Pana.... przywiazano do furtki przytuliska :shake::angryy: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8YhJtqGI/AAAAAAAACic/xG2HeUT8kvM/Obraz%201219.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/186893-DOG-niemiecki-zaglodzony-oslabiony-potrzebujemy-pomocy-Sandomierz.?p=14807969#post14807969[/url]
-
Dzieki Bico :) Próbowałam zrobić tej suni zdjecia, to praktycznie niemożliwe, musiałabym tam siedzieć minimum godzinę żeby sie uspokoiła, a niestety wczoraj bylo nas malo, a trzeba było sprzątać nakarmić i choc na chwile wejść do każdego psa.. W tym pokoju jest zle swiato, a przy takim stadzie na podworku spacer z nia jest niemozliwy :( [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7aTDupkI/AAAAAAAACgU/8aXn3Xhdtr0/Obraz%201234.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7b19kp_I/AAAAAAAACgc/vguKpLPDslQ/Obraz%201236.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7knRGmFI/AAAAAAAAChY/_IoudU04_sI/Obraz%201251.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7lLq1Q3I/AAAAAAAAChc/IkrNquGjHm4/Obraz%201254.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7l4vnOkI/AAAAAAAAChg/NEAIV1xQGwQ/Obraz%201252.jpg[/IMG] to byla jedyna chwila spokoju... Cudna jest, spragniona czlowieka niesamowicie :( moze ja ktos bedzie szukal.........
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8V0Wo7RI/AAAAAAAACiU/zthDmgy41aE/Obraz%201217.jpg[/IMG] Taki jestem chudy...... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7WnJRvwI/AAAAAAAACf8/d-eAQ0h1Mtg/Obraz%201228.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7XdHB98I/AAAAAAAACgA/uIZSOT5b1s0/Obraz%201229.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7YG66DsI/AAAAAAAACgE/LgGGGiaLOvo/Obraz%201230.jpg[/IMG]
-
Wczoraj Sandomierskie Stowarzyszenie dostało telefon "Do bramy waszego przytuliska znow przywiązano psa" wolontariusz przyjechal i zastal jego.. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8XqWvsYI/AAAAAAAACiY/rgfQjKNngt0/Obraz%201218.jpg[/IMG] Wychudzonego, osłabionego doga niemieckiego :( Pies biega z innymi psamipo podworku, ale podczas karmienia odgania wszystkie, od wszystkich misek. Mojemu bratu tez pokazal cale uzębienie. Po powodzi przytulisko pęka w szwach, nie możemy go odseparować. Nie wiem, czy ktoś go będzie szukał.. :shake: Raczej ta osoba co go przywiązała to był "właściciel", a nie ktoś kto go uratował od wielkiej wody.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-p%C4%99ka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniak%C3%B3w[/URL]! [B]Czy znawcy rasy pomogą mu znaleźć DT?[/B] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8YhJtqGI/AAAAAAAACic/xG2HeUT8kvM/Obraz%201219.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8Zv-rCMI/AAAAAAAACig/Oj6vicB4rdc/Obraz%201220.jpg[/IMG] [B] [COLOR=darkred]15 kwietnia,[/COLOR] pół roku po adopcji... Lord wrócił sam do nas. Osoba, która go adoptowała, poważnie zachorowała i oddała psa komuś.. próbujemy ustalić komu. Pies uciekł albo został porzucony. Bezbłędnie wrócił do przytuliska..[/B]
-
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Soema replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Jostel, a może w Białej, by ktoś go na DT wziął za zwrot karmy i leczenia? Jaka tam jest lokalna prasa? Moze na jakichs portalach ogloszeniowych umieścimy informacje? -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Soema replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Kapsel jestem w kontakcie z dziewczyny, nie ma co myśleć - trzeba szukać. Dobrego, sprawdzonego DT albo lepiej DS. Może wykupimy mu pakiet ogłoszeń? -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Soema replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Elmira, Jostel może jakiegoś DT by się poszukało za karmę... mamy boksiową skarpetę, warto pomyśleć. :) Może jakiś znajomy, by się zgodził... Z DT łatwiej będzie go wyadoptowac. Żałuję, że nie mogę go wziąć teraz :( -
Aga/ Ewa czy wiek 4 lata jest pewny? Żeby się nie okazało, że on zostanie u Ani, bo stary.. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYiC2t5u2I/AAAAAAAACe4/w2Lr8mWUj_A/haski_pies5.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYiDHQvitI/AAAAAAAACe8/6fZTnLgeNy4/s576/haski_sunia2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYiDW-jC2I/AAAAAAAACfA/Jt0fbHoO-E8/s640/haski_sunia3.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYiDuL-8XI/AAAAAAAACfE/7I6YMIVgOa0/haski_pies5.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYiDnt04_I/AAAAAAAACfI/ErV0TlIvSRE/haski_sunia4.jpg[/IMG]