Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Non stop straże na sygnale jeżdżą, ja nie jestem w stanie tego pojąc, co się dzieje.....
  2. Suczka nie jest kudłata i taka duża :eviltong: już nie wiem sama... był jeszcze ten szorściak.... co nas tak prosił żeby go zabrać :( aaaa jak ja tego nie lubię :placz:
  3. Ale będzie piękna para :) ciekawe jak się mu spodoba dziewczyna...:hmmmm:
  4. Niedługo będzie można myślec nad kolejnym transportem :) super, super.... Zastanawiam się tylko, czy tym wielkoludem nie zapchamy miejsca :hmmmm:
  5. Bico pisałam od razu do większości osób, wstawiłam na doże adopcje.. czekam :( Dog jest uwiązany i tak będzie. O psy zazdrosny, przy misce jest bardzo agresywny. Z tego co się dowiedzieliśmy... jakiś czas temu, wyrzucono go z samochodu na jedną ze stacji benzynowych. Jest tak wielki, że zaglądał do wszystkich aut i straszył ludzi.. Policja dostała zgłoszenie, ale gdy go zabierali podszedł jeden mężczyzna i powiedział, że go weźmie do siebie. To było 4 tygodnie temu, teraz pies wylądował przy naszej furtce :( Mam nadzieję, że ktoś pomoże mu znaleźc jakiś DT czy DS... bo nasze przytulisko na pewno jest dla niego dobrym miejscem..
  6. [quote name='Basia1968'][URL]http://www.ogloszenia.tarnobrzeg.info/zaginal_pies,20100603220133.html[/URL] Soema zobacz to ogłoszenie może u Was jest taki psiaczek -mi na którymś zdjęciu mignął taki jakby podobny.[/QUOTE] Niestety takiego nie ma, jest jeden podobny, ale mniejszy z większą głową..:( Bico, ta suka jest z terenów powodziowych. Bardzo chorowała u nas, ale wyszła z tego. ona podobno ma ok. 3 lata.. Ciągle czekamy, że ktoś po te psy się zgłosi... ale kiedy? Jak znów zalewa i może jeszcze trzeci raz to zrobic :shake: Ta sunia z pierwszej strony, z nużycą jest już zdrowa, szaleje w pomieszczeniu z innym małym psiakiem :)
  7. Wysokość jutro dokładnie. Ja mam 166cm, ale głowę to za mój pas ma spokojnie. Biegał luzem z całym stadem psów na podwórku, są tu duże i małe suki i małe samce. Nie wykazywał agresji. Gdy przyszedł czas karmienia, rzucił się przy misce na sukę, potem poleciał do drugiej i też ją odganiał. Dostała michę "na bok", żeby spokojnie zjadł, gdy mój brat podszedł w jego kierunku, żeby odgonic jedną z suk, on się odwrócił i zaczął warczeć ostrzegawczo. Wynika to z pewnością z jego wygłodzenia. Jest sympatycznym psem, ja potem podeszłam do niego (był przywiązany z boku, żeby zjadł w spokoju i inne też mogły zjeść) miał obok siebie wiadro wody i miskę z żarciem i nie warknął na mnie. Suchego jakoś łapczywie nie jadł... Za to biegunka jest..:shake:
  8. Wczoraj tu były takie burze, że strach było włączyć komputer, non stop pada. Jak zawył alarm ewakuacyjny to mi się płakać chciało, ile jeszcze? Pada non stop, raz słabiej raz mocniej. Dziękuję za pomoc, dzięki Wam jakoś się udaje zachować pozytywne myślenie. Ale gdzie zabierać te psy? Jak ludzie nie mają gdzie wracać, albo siedzą w strasznych warunkach...
  9. Wczoraj tutaj były takie burze, że strach było komputer włączyć.. Leje non stop, gdzie ludzie mają zabierac te psy?:shake:
  10. [quote name='halbina']czy jest na Molosach?[/QUOTE] Nie jest, wczoraj trafił do nas...Dziś się fatalnie czułam i nie byłam w przytulisku, jutro podjadę i zobaczymy jak się zachowuje. Ja w ogóle nie znam tej rasy :shake:
  11. Wczoraj do furtki przytuliska w Sandomierzu przywizano jego... Jest wychoudzony, ma biegunke...:shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186893-DOG-niemiecki-zaglodzony-oslabiony-potrzebujemy-pomocy-Sandomierz.?p=14807969#post14807969[/url] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8XqWvsYI/AAAAAAAACiY/rgfQjKNngt0/Obraz%201218.jpg[/IMG] wiem, ze z DT ciezko, ale po powodzi mamy ogromne przepelnienie, on przy misce jest agresywny, a nie ma go jak izolowac. Tak to biega z calym stadem po podworku..
  12. Jeszcze takie zdjecie... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7mYCBLCI/AAAAAAAAChk/32HGDsdcSrQ/Obraz%201255.jpg[/IMG] A tego Pana.... przywiazano do furtki przytuliska :shake::angryy: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8YhJtqGI/AAAAAAAACic/xG2HeUT8kvM/Obraz%201219.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/186893-DOG-niemiecki-zaglodzony-oslabiony-potrzebujemy-pomocy-Sandomierz.?p=14807969#post14807969[/url]
  13. Dzieki Bico :) Próbowałam zrobić tej suni zdjecia, to praktycznie niemożliwe, musiałabym tam siedzieć minimum godzinę żeby sie uspokoiła, a niestety wczoraj bylo nas malo, a trzeba było sprzątać nakarmić i choc na chwile wejść do każdego psa.. W tym pokoju jest zle swiato, a przy takim stadzie na podworku spacer z nia jest niemozliwy :( [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7aTDupkI/AAAAAAAACgU/8aXn3Xhdtr0/Obraz%201234.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7b19kp_I/AAAAAAAACgc/vguKpLPDslQ/Obraz%201236.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7knRGmFI/AAAAAAAAChY/_IoudU04_sI/Obraz%201251.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7lLq1Q3I/AAAAAAAAChc/IkrNquGjHm4/Obraz%201254.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7l4vnOkI/AAAAAAAAChg/NEAIV1xQGwQ/Obraz%201252.jpg[/IMG] to byla jedyna chwila spokoju... Cudna jest, spragniona czlowieka niesamowicie :( moze ja ktos bedzie szukal.........
  14. Ludzie mnie przerażają....:( [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7UoeBVAI/AAAAAAAACf0/mgbj_WsQeL4/Obraz%201226.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7VtaZjCI/AAAAAAAACf4/Ppgpa7JQm7U/Obraz%201227.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8V0Wo7RI/AAAAAAAACiU/zthDmgy41aE/Obraz%201217.jpg[/IMG] Taki jestem chudy...... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7WnJRvwI/AAAAAAAACf8/d-eAQ0h1Mtg/Obraz%201228.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7XdHB98I/AAAAAAAACgA/uIZSOT5b1s0/Obraz%201229.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd7YG66DsI/AAAAAAAACgE/LgGGGiaLOvo/Obraz%201230.jpg[/IMG]
  16. Wczoraj Sandomierskie Stowarzyszenie dostało telefon "Do bramy waszego przytuliska znow przywiązano psa" wolontariusz przyjechal i zastal jego.. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8XqWvsYI/AAAAAAAACiY/rgfQjKNngt0/Obraz%201218.jpg[/IMG] Wychudzonego, osłabionego doga niemieckiego :( Pies biega z innymi psamipo podworku, ale podczas karmienia odgania wszystkie, od wszystkich misek. Mojemu bratu tez pokazal cale uzębienie. Po powodzi przytulisko pęka w szwach, nie możemy go odseparować. Nie wiem, czy ktoś go będzie szukał.. :shake: Raczej ta osoba co go przywiązała to był "właściciel", a nie ktoś kto go uratował od wielkiej wody.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-p%C4%99ka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniak%C3%B3w[/URL]! [B]Czy znawcy rasy pomogą mu znaleźć DT?[/B] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8YhJtqGI/AAAAAAAACic/xG2HeUT8kvM/Obraz%201219.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAd8Zv-rCMI/AAAAAAAACig/Oj6vicB4rdc/Obraz%201220.jpg[/IMG] [B] [COLOR=darkred]15 kwietnia,[/COLOR] pół roku po adopcji... Lord wrócił sam do nas. Osoba, która go adoptowała, poważnie zachorowała i oddała psa komuś.. próbujemy ustalić komu. Pies uciekł albo został porzucony. Bezbłędnie wrócił do przytuliska..[/B]
  17. Ageralion nie ma dostępu do internetu, jeszcze cos sie jej poprzestawialo... w kregach..:shake: W sprawie transportu prosiła o kontakt telefoniczny [B]517 680 264 [/B]
  18. Jostel, a może w Białej, by ktoś go na DT wziął za zwrot karmy i leczenia? Jaka tam jest lokalna prasa? Moze na jakichs portalach ogloszeniowych umieścimy informacje?
  19. Kapsel jestem w kontakcie z dziewczyny, nie ma co myśleć - trzeba szukać. Dobrego, sprawdzonego DT albo lepiej DS. Może wykupimy mu pakiet ogłoszeń?
  20. Drops po prostu musi wychodzić częściej na spacery, a normalny człowiek pracuje czasem i po 9-11 godzin. Najlepsze byłyby spacery co 3-4 godziny, wtedy problemu nie ma. Dobry byłby nowy DT. Bo Basia jest kochana, ale normalnie żyć musi, a i Dropsiowi pewnie tez niefajnie że sika w domu.
  21. Elmira, Jostel może jakiegoś DT by się poszukało za karmę... mamy boksiową skarpetę, warto pomyśleć. :) Może jakiś znajomy, by się zgodził... Z DT łatwiej będzie go wyadoptowac. Żałuję, że nie mogę go wziąć teraz :(
  22. Właśnie odebrałam 300kg karmy, które zamówiła Finetta. Bardzo dziękujemy, zawiozę dziś do przytuliska ile zmieszczę :)
  23. [quote name='3 x']jakie cuda puchate no to wpadłam jak one będą u ani nie opedzicie się od moich próśb o zdjęcia i wgole bede was nachodzic dniem i nocą ;)[/QUOTE] Może się lipcu przejedziesz ze mną do Ani?:)
  24. Aga/ Ewa czy wiek 4 lata jest pewny? Żeby się nie okazało, że on zostanie u Ani, bo stary.. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYiC2t5u2I/AAAAAAAACe4/w2Lr8mWUj_A/haski_pies5.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYiDHQvitI/AAAAAAAACe8/6fZTnLgeNy4/s576/haski_sunia2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYiDW-jC2I/AAAAAAAACfA/Jt0fbHoO-E8/s640/haski_sunia3.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYiDuL-8XI/AAAAAAAACfE/7I6YMIVgOa0/haski_pies5.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAYiDnt04_I/AAAAAAAACfI/ErV0TlIvSRE/haski_sunia4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...