-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
:mdleje: Dzięki!! Dodzio jest młody, dziś nastraszył nowo przybyłych wolontariuszy:diabloti: wywinął się z obu obroży i poleciał między psy.... a to taki źrebak trochę i ludzie podobno nie mieli za wesołych min :) ale wrócił grzecznie z Marcinem do siebie... On potrzebuje mnóstwa uwagi i miłości.. Tuli się do człowieka..
-
[quote name='E-S']Soema, ja mam ostrożny stosunek do proporcji między darami zebranymi a przekazanymi a mam parę rzeczy dla psiaków od IVV i jej rodziców, m.in. obróżki, smyczki, narzuty. Nie mam kasy nawet na paczkę żeby to wysłać, więc zdecyduj - zawieźć to na tą zbiórkę, czy czekać aż ktoś będzie jechał, czy jak ?[/QUOTE] Może skontaktuj się z jestem_wredna? Może ktoś znajomy będzie jechał z tym... trzeba by mocno zapakować.. Szkoda kasy na pocztę. A ja wiem, jak to ze zbiórkami w szkołach i nie tylko... każdy pod siebie :shake: dziękuję
-
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']bo z Sandomierza :diabloti: już ja takich znam :evil_lol::eviltong:[/QUOTE] Ale że co??? Że niby jaka?!:mad::crazyeye: No pierwszy raz mnie coś takiego spotyka :mdleje: Lola, wychodzimy!:obrazic: -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Soema replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Jaka ulga, że Barney już u Was :) Mam nadzieję, że Was urzeknie już na zawsze :) teraz tylko musicie się siebie nauczyć :):) -
Tu Misia, ze swoimi chłopakami. Ona była już przed powodzią. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA7Kea2OebI/AAAAAAAACkM/83xnlwfzZuo/100_1452.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA7Ke-RLYDI/AAAAAAAACkU/EvAzkoDnwJ4/100_1454.JPG[/IMG] Ten maluch najprawdopodobniej ma już dom.. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA7KfFC6MWI/AAAAAAAACkY/IEXwGxvBzv8/100_1456.JPG[/IMG]
-
Nie wiem, czego te zdjęcia są takie małe... Zobaczcie, tego psiaka przynieśli właściciele, zalało ich, mieszkają u znajomych, którzy nie zgadzają się na psa......... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA7KdcmgkDI/AAAAAAAACj4/BdLlAJbyEKw/100_1425.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA7Kdv5lUtI/AAAAAAAACj8/BknkhqbTvj0/100_1426.JPG[/IMG] psiak warczał, jak tylko się do niego zaglądało :(
-
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']stresujesz dzieci :D[/QUOTE] Bezczelnam :shake: -
[quote name='izunia154']Soemo kocy i reczników bedzie cały karton, ale jakie miski kupować,duże, małe? Co jeszcze kombinować do paki?[/QUOTE] Co do misek Izunia, najlepsze są takie na szerokim rozstawie, bo inne psy od razu wylewają, żeby zwrócić na siebie i uwagę i żeby ktoś przyszedł posprzątać..:( bardzo pragną kontaktu z człowiekiem... Duże, małe miski, stare garnki, wszystko się przyda, bo psiaki niszczą.. Nie wiem co jeszcze, szczotek jest kilka dla psów. Obroży ciągle mało, ale to nie musi być na już i wszystko. Dziękuję!
-
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']A do którego weta zamierzacie się teraz wybrać? ;)[/QUOTE] Póki co obserwuję małą. Drapię się mniej zdecydowanie. Uszka swędzą, ale to już nie jest takie szaleństwo jakie było. Lola zaczęła mocniej wylizywać łapki w przytulisku, gdy zachorowała i z podwórka została przeniesiona do jednego z pokoi. Teraz też widzę, że jak na nią krzyknę, czegoś zabronię, to zaczyna się drapać i gryźć. Mam nadzieję, że to był dopiero początek nużycy, stres i alergia na pchły, a nie alergia pokarmowa ;) dziękuje za propozycję, będę pamiętała. :) dziś na spacerze przybiegł do nas 3-letni chłopiec, oczywiście wymiziali się z Lolą oboje :) Mama go woła, "chodź, bo nie masz butów", no to ja mówię, "gdzie masz buty?", a to małe bystre, ledwie chodzące "nie mam, a Ty masz?" byłam w japonkach i nie było ich widać ;) jak je zobaczył powiedział "dobrze" i śmignął do mamuni :grins: oczywiście Lolcia też chciała. Uwielbia dzieci, inne psy. Tylko się tulić i bawić :loveu: -
[quote name='anhata']Super! :) Tyle kilo, bardzo fajnie ! Ja też organizuję paczkę. Myślę, że wyślę na początku tygodnia . Soema, a jest na linku poniżej jakiś psiak z Sandomierza? WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA [URL="http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to"][COLOR=#4444ff]http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to[/COLOR][/URL] I PSIAK NAKARMIONY ! :)[/QUOTE] Nie ma... nie mam pojęcia jak dodawali te psy. [quote name='jestem_wredna']W tą niedzielę (13 czerwca) odbędzie się w Lublinie impreza charytatywna połączona ze zbiórką darów dla powodzian i zwierząt z Sandomierza. [URL="http://img39.imageshack.us/i/plakattg.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8246/plakattg.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img580.imageshack.us/i/pismo.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/5550/pismo.th.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję, że sporo się tego nazbiera.[/QUOTE] Dziękujemy i trzymamy kciuki, by dopisała pogoda i tłum ;;) a ja czekam na wieści z kancelarii prezydenta... miała przyjechać karma i cisza..
-
[quote name='Avilia']Ta sunia przyjeżdża do mnie w tę sobotę na DT. Postaram się poszukać weta,który zrobi sterylkę jak najtaniej.Czy będę mogła prosić o pomoc? Sprawa jest bardzo pilna,bo istnieje podejrzenie,że sunia jest w ciąży. Tu jest nowy wątek http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29 proszę o zapoznanie się z pierwszą stroną ;) zapraszam do wspierania..:):)
-
Krzesimów-wątek ogólny. Potrzebna pomoc w ogłoszeniach!!!
Soema replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Przykro się to czyta :( i choćbyśmy nie wiem co robili, to i tak będą takie miejsca... "naturalne rozmnażalnie" :shake: p. Wahl z Ostatniej Szansy też lubiła szczeniaczki...............:( -
[quote name='DIF']To już jutro!! :ghost_2:[/QUOTE] A tytuł nadal straszy...:)
-
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Lolcia właśnie gania robactwo po pokoju :) co tu będzie brzęczeć :diabloti::mad: -
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']Do jakiego weta chodzicie?[/QUOTE] Byłam drugi i ostatni raz u wetki w pobliżu Rusznikarskiej.. :shake: malutka umiera z gorąca :) to jest taki aniołek kochany, bezproblemowa :) -
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marlena:)']Podrzucę, bo kalafiornie mało osób widzi ;)[/QUOTE] Ty moja Natko :loveu: ale duchota... :mdleje: mała się chowa pod łóżko, bo tam chłodniej.. -
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Lolcia pilnie poszukuje domu, nawet tymczasowego. To kochana, cudowna, przytulaśna sunia. Bardzo grzeczna, spokojna, uwielbia zabawy z psami, za dziećmi szaleje. Jest niesamowitą przylepę, spragnioną kontaktu z człowiekiem. Wniesie do domu z pewnością dużo radości, będzie wiernym, cudownym kompanem. Pomóż znaleźć dom dla Lolci! [email][email protected][/email] :Rose: dziękuję!