-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='evl']To super, że wszystko w porządku :)[/QUOTE] Buuu... ale ja tęsknię :( teraz mam takie cudo, też aniołek. Ale Loli wcale nie planowałam i nie chciałam. [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/187097-LOLCIA-uratowana-z-powodzi-ma-nu%C5%BCyc%C4%99-i-nie-ma-DT!-Cudna-sunia-prosi-o-pomoc?p=14846537#post14846537[/url][/B] -
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Rozespana Lolinda :loveu: [IMG]http://picasaweb.google.com/Kaarina.G/LOLA#5480749770484847378[/IMG][IMG]http://picasaweb.google.com/Kaarina.G/LOLA#5480749770484847378[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA-I4MSNkxI/AAAAAAAACpU/IP50_2xxwyU/Zdj%C4%99cie628.jpg[/IMG] Suni jest gorąco teraz i w nosie ma posłanie, na podłodze chłodniej :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA-Izyc8TNI/AAAAAAAACpg/lqUzNyDJddA/Zdj%C4%99cie657.jpg[/IMG] wydaje mi się, że uszka są w lepszym stanie. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA-I4ZXCS4I/AAAAAAAACpo/zrBun3n_CP0/Zdj%C4%99cie629.jpg[/IMG] Tu się zawstydziłam.... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA-I4yiYOUI/AAAAAAAACpw/s5UwfmR4ygE/Zdj%C4%99cie630.jpg[/IMG] A tu już się pokażę, jaka jestem cudna :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA-I5f4NX1I/AAAAAAAACp4/ELjlfFAZI6I/Zdj%C4%99cie634.jpg[/IMG] -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Soema replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Już niedlugo wiele radości zagości u Was w domu :) choć początki bywają trudne. Bardzo się cieszę, że Barney będzie miał dom :) :) -
[quote name='Atomowka']A czemu oni psiaki chcą oddać? Nie stać ich na utrzymanie? Wiesz coś więcej?[/QUOTE] Jeśli to te same osoby, to podobno "przypadkiem" ich psy się sparowały, reszta szczeniaków znalazła domy, a te nie mogą... Oni mają dorosłego psa i sukę.
-
Ale Wy, baby, marudne jesteście :) Marley znalazł dom, który go akceptuje, który z nim pracuje i ja osobiście nie wierzyłam, że taki istnieje.:oops: Podziwiam Gusię, za te miesiące pracy, wyrzeczeń i poświęceń. Wydaję mi się, że powinniśmy się bardziej cieszyć z faktu DS Marleya, a tu jakoś tak.. dziwnie :hmmmm: Gusia, a zdjęcia z żagli masz? Pogoda Ci dopisała? A jaka pogoda dla żagli jest fajna?:oops::grins:
-
[quote name='KarolkaEngel']mam jeszcze jedna prosbe soema. mogla bys mi powiedziec czy orientujesz ise njak tarnobrzeg zamawia karme ze transport ma gratis... moze uda mi sie namowic hurtwonie tylko oni chca wszystkowiedziec dokladnie[/QUOTE] Jeśli zbierze się większa liczba osób/większa kwota pieniędzy, to większość sklepów ma kuriera gratis. Krakvet czy sklep z Ostrowca [url]http://www.swiatkarm.pl/[/url] tu już od 50zł kurier gratis.
-
[quote name='Atomowka']Nie wiem czy nadaje się to na ta stronę ale zerknijcie. Parka 6-cio miesięcznych boksiów do oddania za darmo, fantastyczna okazja dla pseudo hodowców . Może da się jakoś je przed tym ustrzec [url]http://allegro.pl/item1071093135_oddam_tylko_w_dobre_rece_bokser_bokserki.html[/url][/QUOTE] Oferowałam kiedyś tym ludziom pomoc i przestali się odzywać, myślałam że szczeniaki znalazły domy.. Trzeba się jakoś skontaktować.
-
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Z niej byś nie miała smalcu:diabloti: muszę podtuczyć. :mad: Ona już jest cudowna i idealna do domu, leczenie to pikuś i nie jest współmierne do jej wyjątkowości :) ale ludzie głupi, to niech żałują. -
Myślicie, że ta kobieta z reportażu o Sandomierzu, ta za której pontonem płynął ten psiak, będzie w jakiś sposób napiętnowana przez sąsiadów? Nie wiem jak dotrzeć do takich ludzi.. może terapią szokową? Że takie zachowanie - utopienie się psa, bo był na łańcuchu będzie udokumentowane? Nie wiem, czasem brak mi słów.. W Sandomierzu, jest kilka psów łańcuchowych, mimo wszystko nie chciałabym żeby wracały do tych domów, o ile ich będzie ktoś szukał. Ale prawo i procedury są jakie są..
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Soema replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']Soema, coś nie działa..[/QUOTE] Możliwe, że nie masz jakiejś wtyczki albo dodatku do przeglądarki. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Nie ma chyba dnia, żebym nie myślała o Nancy.. Kochana suńka. Mimo roku, nadal tęsknię. Po sterylce niunia czuje się dobrze, kiedyś zwiała z domu i mało jej pan pod samochód nie wpadł przez nią, ale mimo to jest oczkiem w głowie wszystkich.. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Soema replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']Przegapiłam ten reportaż :(:placz:[/QUOTE] [quote name='Vlk']ja też przegapiłam. Ale z drugiej strony... wiadomo, że jest ogromna tragedia ale jak człowiek to sobie unaoczni to potem spać nie może :|[/QUOTE] [quote name='Asior']będzie to do oglądnięcia na necie ;)[/QUOTE] Już jest.. [url]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow[/url] -
[quote name='anhata']Soema, w zcasie powodzi schronisko też było zalane ?[/QUOTE] Nie, w Sandomierzu nie ma schroniska. Miasto ma podpisaną umowę z Dyminami, co jest równoznaczne z igłą.. Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt prowadzi przytulisko, daleko do Wisły, na bezpiecznej górce. Teren pod schronisko za to, jest przy wałach, ale po tej lewej stronie, nie zalanej a przesiąkniętej.
-
[quote name='KarolkaEngel']Są tez koty?[/QUOTE] Kotów nie ma, był jeden jedyny, ale poszedł do domu. Te co przeżyły, są gdzie indziej. Przy takiej liczbie różnych psów, to byłoby ryzykowne trzymać koty.. Dziękujemy za pomoc! Bardzo Wam dziękuję, że jesteście. [quote name='anhata']Melka została uratowana z powodzi ? Przykro mi. Ehh :([/QUOTE] Tak... była wyłowiona z wody. :(
-
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkanarekk']Jest na horyzoncie jakiś DT dla suni?[/QUOTE] Niestety póki co nie... Ale jedna dobra dusza mnie dziś bardzo podniosła na duchu, mimo wszystko. Więc, jestem dobrej myśli. -
Niestety dostałam smutną wiadomość.... niedawno odeszła Mela :(:(:( mam same jej kiepskie zdjęcia, bo wydawało mi się, że jeszcze będzie czas żeby zrobić jej lepsze.......... Miała chorą wątrobę, co dziwne nie było żadnych objawów, jeszcze w sobotę mnie podgryzała, jak wyszła podczas sprzątania z pokoju. [IMG]http://picasaweb.google.pl/Kaarina.G/Obraz?authkey=Gv1sRgCKaF06ip7JXkgAE#5475844488047719874[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bjLNddcI/AAAAAAAACSc/U65ZoW2u6g4/Obraz%201084.jpg[/IMG] Melciu (*) :(
-
Genialny jest :loveu: jak spacery i jego miłość do wszystkiego?:)
-
[quote name='anhata']Ukryty Smok, prawda, że to nie żart? Soema, pod koniec tygodnia wyślę miski, obroże, smycze. Na Twój adres wysłać?[/QUOTE] Tak, na mój, bo w przytulisku jesteśmy, są ludzie popołudniami, a kurierzy raczej do 15 są, a pani która w tym czasie jest, sobie sama nie poradzi.. Apropos doszły wczoraj 3 paczki, zapomniałam podziękować, poproszę brata o dane z paczki, to będę wiedziała komu podziękować osobiście!:) Ukryty Smoku,.... DZIĘKUJĘ! Wysłałam pw, ale pw zapchane... Ludzie na FB również piszą, dowiadują się. Mimo że materiał okrojony, to coś się dzieje. Na pewno reportaż będzie w internecie.