Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='bahlsa'][url]http://www.garnek.pl/szukam/10063989/lord-wychudzony-szkielet-z[/url] proszę o akceptację ogłoszenia, coś zmienić, coś dodać?[/QUOTE] Jest super! Dzięki! Oby się ktoś odezwał...
  2. Taks bardzo dziękujemy!:Rose: jaki dałaś tytuł, poproszę o potwierdzenie.
  3. [quote name='Yv1958']Bardzo dziekuje! A moze jest jakies zdjecie, ktore moglabym dac na Nasza Klase i te dane, gdzie i jak pomoc?[/QUOTE] Zdjęcia jako takiego wymownego nie ma, żeby pokazywał ogrom tragedii.. :( bo te co są tu są "zwykłe", a inne są zbyt drastyczne. Dziękuję za pomoc :Rose:
  4. Missieek na kiedy umówiona jest sterylka? Czy cena się teraz zmieni?
  5. [quote name='evl']To super, że wszystko w porządku :)[/QUOTE] Buuu... ale ja tęsknię :( teraz mam takie cudo, też aniołek. Ale Loli wcale nie planowałam i nie chciałam. [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/187097-LOLCIA-uratowana-z-powodzi-ma-nu%C5%BCyc%C4%99-i-nie-ma-DT!-Cudna-sunia-prosi-o-pomoc?p=14846537#post14846537[/url][/B]
  6. Pewnie, że można :) ale dom dobry, nawet bardzo, Gusia odpocznie, bo to na pewno był ciężki, przyjemny okres i... może kiedyś zmieni tytuł ;)
  7. Rozespana Lolinda :loveu: [IMG]http://picasaweb.google.com/Kaarina.G/LOLA#5480749770484847378[/IMG][IMG]http://picasaweb.google.com/Kaarina.G/LOLA#5480749770484847378[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA-I4MSNkxI/AAAAAAAACpU/IP50_2xxwyU/Zdj%C4%99cie628.jpg[/IMG] Suni jest gorąco teraz i w nosie ma posłanie, na podłodze chłodniej :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA-Izyc8TNI/AAAAAAAACpg/lqUzNyDJddA/Zdj%C4%99cie657.jpg[/IMG] wydaje mi się, że uszka są w lepszym stanie. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA-I4ZXCS4I/AAAAAAAACpo/zrBun3n_CP0/Zdj%C4%99cie629.jpg[/IMG] Tu się zawstydziłam.... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA-I4yiYOUI/AAAAAAAACpw/s5UwfmR4ygE/Zdj%C4%99cie630.jpg[/IMG] A tu już się pokażę, jaka jestem cudna :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA-I5f4NX1I/AAAAAAAACp4/ELjlfFAZI6I/Zdj%C4%99cie634.jpg[/IMG]
  8. Już niedlugo wiele radości zagości u Was w domu :) choć początki bywają trudne. Bardzo się cieszę, że Barney będzie miał dom :) :)
  9. [quote name='Atomowka']A czemu oni psiaki chcą oddać? Nie stać ich na utrzymanie? Wiesz coś więcej?[/QUOTE] Jeśli to te same osoby, to podobno "przypadkiem" ich psy się sparowały, reszta szczeniaków znalazła domy, a te nie mogą... Oni mają dorosłego psa i sukę.
  10. Ale Wy, baby, marudne jesteście :) Marley znalazł dom, który go akceptuje, który z nim pracuje i ja osobiście nie wierzyłam, że taki istnieje.:oops: Podziwiam Gusię, za te miesiące pracy, wyrzeczeń i poświęceń. Wydaję mi się, że powinniśmy się bardziej cieszyć z faktu DS Marleya, a tu jakoś tak.. dziwnie :hmmmm: Gusia, a zdjęcia z żagli masz? Pogoda Ci dopisała? A jaka pogoda dla żagli jest fajna?:oops::grins:
  11. [quote name='KarolkaEngel']mam jeszcze jedna prosbe soema. mogla bys mi powiedziec czy orientujesz ise njak tarnobrzeg zamawia karme ze transport ma gratis... moze uda mi sie namowic hurtwonie tylko oni chca wszystkowiedziec dokladnie[/QUOTE] Jeśli zbierze się większa liczba osób/większa kwota pieniędzy, to większość sklepów ma kuriera gratis. Krakvet czy sklep z Ostrowca [url]http://www.swiatkarm.pl/[/url] tu już od 50zł kurier gratis.
  12. Bico dopytam, wiem że chyba z Kielc przyszło kilka worków karmy, nie wiem nie jestem na miejscu i ciężko mi teraz powiedzieć dokładnie. Izunia, brakuje wszystkiego. Bardzo dziękujemy za pomoc! Edit: Madzia, Kielce przyjeżdżają dziś. Więc wtedy musiał być pewnie Lublin :)
  13. [quote name='Atomowka']Nie wiem czy nadaje się to na ta stronę ale zerknijcie. Parka 6-cio miesięcznych boksiów do oddania za darmo, fantastyczna okazja dla pseudo hodowców . Może da się jakoś je przed tym ustrzec [url]http://allegro.pl/item1071093135_oddam_tylko_w_dobre_rece_bokser_bokserki.html[/url][/QUOTE] Oferowałam kiedyś tym ludziom pomoc i przestali się odzywać, myślałam że szczeniaki znalazły domy.. Trzeba się jakoś skontaktować.
  14. [quote name='jostel5']Uczę się (bezskutecznie :( ) wstawiać zdjęcia...[/QUOTE] Jostelku klikasz na zdjęcie i kopiujesz "adres obrazka" w poście masz u góry pogrubienie, kursywę i po prawej stronie taką ikonkę jakby obrazek - drzewko w ramce :) klikasz i wklejasz tam adres obrazka.
  15. Z niej byś nie miała smalcu:diabloti: muszę podtuczyć. :mad: Ona już jest cudowna i idealna do domu, leczenie to pikuś i nie jest współmierne do jej wyjątkowości :) ale ludzie głupi, to niech żałują.
  16. Myślicie, że ta kobieta z reportażu o Sandomierzu, ta za której pontonem płynął ten psiak, będzie w jakiś sposób napiętnowana przez sąsiadów? Nie wiem jak dotrzeć do takich ludzi.. może terapią szokową? Że takie zachowanie - utopienie się psa, bo był na łańcuchu będzie udokumentowane? Nie wiem, czasem brak mi słów.. W Sandomierzu, jest kilka psów łańcuchowych, mimo wszystko nie chciałabym żeby wracały do tych domów, o ile ich będzie ktoś szukał. Ale prawo i procedury są jakie są..
  17. [quote name='anhata']Soema, coś nie działa..[/QUOTE] Możliwe, że nie masz jakiejś wtyczki albo dodatku do przeglądarki.
  18. Nie ma chyba dnia, żebym nie myślała o Nancy.. Kochana suńka. Mimo roku, nadal tęsknię. Po sterylce niunia czuje się dobrze, kiedyś zwiała z domu i mało jej pan pod samochód nie wpadł przez nią, ale mimo to jest oczkiem w głowie wszystkich..
  19. [quote name='anhata']Przegapiłam ten reportaż :(:placz:[/QUOTE] [quote name='Vlk']ja też przegapiłam. Ale z drugiej strony... wiadomo, że jest ogromna tragedia ale jak człowiek to sobie unaoczni to potem spać nie może :|[/QUOTE] [quote name='Asior']będzie to do oglądnięcia na necie ;)[/QUOTE] Już jest.. [url]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow[/url]
  20. [quote name='anhata']Soema, w zcasie powodzi schronisko też było zalane ?[/QUOTE] Nie, w Sandomierzu nie ma schroniska. Miasto ma podpisaną umowę z Dyminami, co jest równoznaczne z igłą.. Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt prowadzi przytulisko, daleko do Wisły, na bezpiecznej górce. Teren pod schronisko za to, jest przy wałach, ale po tej lewej stronie, nie zalanej a przesiąkniętej.
  21. [quote name='KarolkaEngel']Są tez koty?[/QUOTE] Kotów nie ma, był jeden jedyny, ale poszedł do domu. Te co przeżyły, są gdzie indziej. Przy takiej liczbie różnych psów, to byłoby ryzykowne trzymać koty.. Dziękujemy za pomoc! Bardzo Wam dziękuję, że jesteście. [quote name='anhata']Melka została uratowana z powodzi ? Przykro mi. Ehh :([/QUOTE] Tak... była wyłowiona z wody. :(
  22. [quote name='kkanarekk']Jest na horyzoncie jakiś DT dla suni?[/QUOTE] Niestety póki co nie... Ale jedna dobra dusza mnie dziś bardzo podniosła na duchu, mimo wszystko. Więc, jestem dobrej myśli.
  23. Niestety dostałam smutną wiadomość.... niedawno odeszła Mela :(:(:( mam same jej kiepskie zdjęcia, bo wydawało mi się, że jeszcze będzie czas żeby zrobić jej lepsze.......... Miała chorą wątrobę, co dziwne nie było żadnych objawów, jeszcze w sobotę mnie podgryzała, jak wyszła podczas sprzątania z pokoju. [IMG]http://picasaweb.google.pl/Kaarina.G/Obraz?authkey=Gv1sRgCKaF06ip7JXkgAE#5475844488047719874[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_4bjLNddcI/AAAAAAAACSc/U65ZoW2u6g4/Obraz%201084.jpg[/IMG] Melciu (*) :(
  24. Genialny jest :loveu: jak spacery i jego miłość do wszystkiego?:)
  25. [quote name='anhata']Ukryty Smok, prawda, że to nie żart? Soema, pod koniec tygodnia wyślę miski, obroże, smycze. Na Twój adres wysłać?[/QUOTE] Tak, na mój, bo w przytulisku jesteśmy, są ludzie popołudniami, a kurierzy raczej do 15 są, a pani która w tym czasie jest, sobie sama nie poradzi.. Apropos doszły wczoraj 3 paczki, zapomniałam podziękować, poproszę brata o dane z paczki, to będę wiedziała komu podziękować osobiście!:) Ukryty Smoku,.... DZIĘKUJĘ! Wysłałam pw, ale pw zapchane... Ludzie na FB również piszą, dowiadują się. Mimo że materiał okrojony, to coś się dzieje. Na pewno reportaż będzie w internecie.
×
×
  • Create New...