-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Rozumiem, że sandomierski Lord jest za mało dogowaty? [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgkxC4F5YI/AAAAAAAADAc/RVl4kXuNE0I/P1060468.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgky-Wm5MI/AAAAAAAADAk/-TVldrvUsRE/P1060470.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgkrNxkX3I/AAAAAAAAC_8/BnQ1LRoLe-M/P1060460.JPG[/IMG]
-
Parwo znowu atakuje... Kamelek walczy o życie :( [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDglkPbuuhI/AAAAAAAADD4/XIiaapfnIpk/P1060452.JPG[/IMG] Ta malutka już drugi dzień w lecznicy... w ogóle nie wstaje.:shake: Dwie jej siostry wyszły z parwo. jest kiepsko :( [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR-R5G0SwI/AAAAAAAAC6U/QA-TU3ha7xg/P1060224.JPG[/IMG]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Haśku.............:(:( (*) -
[quote name='agaga21']zapytam w aptece o ten bioaron. ponoć pierwszy rok dziecka w przedszkolu jest najgorszy ale dla mnie dziwne jest, że on choruje w czerwcu, lipcu, gdy pozostałe dzieci są zdrowe! podejrzewam, że jest też alergikiem i ze to też ma wpływ na jego zdrowie. musze się dowiedzieć czy takim 4-latkom już się robi testy i odczulania.[/QUOTE] Mój brat jest astmatykiem, ale on odczulany chyba od 7 roku życia był. Zawsze chorowity, w pewnym momencie miał indywidualny tok nauczania :shake: Współczuję, bo to cholernie męczące dla Was i dla Kamilka :( a tak odnośnie Actimela ;) [I][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Verdana]Francuski koncern Danone zapowiedział w czwartek zmianę krytykowanej strategii reklamowej swych produktów Actimel i Activia w Europie - informuje agencja dpa. Strategia ta wskazywała na zdrowotne właściwości owych jogurtów.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Verdana]Danone poinformował też, że wycofuje z Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) w Parmie dwa wnioski o potwierdzenie zdrowotnych właściwości owych produktów. W centrali koncernu wyrażano opinię, że regulacje unijne, dotyczące wartości odżywczej produktów i ich właściwości zdrowotnych są niejasne.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Verdana]Agencja dpa odnotowuje, że organizacje ochrony konsumentów wielokrotnie krytykowały strategię reklamową Danone. "Actimel nie chroni przed przeziębieniami - wzmacnia system immunologiczny nie bardziej niż zwykły jogurt naturalny, ale za to jest cztery razy droższy i zawiera dwa razy więcej cukru" - uważa organizacja Foodwatch.(PAP) [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Verdana]Tyle, że mają dobrych prawników zapewne i się to będzie ciągnęło.. ja osobiście na wzmocnienie odporności piję Betaven owsiany. Nie bez powodu się mówi, zdrowy jak koń ;) z mlekiem, smakuje jak owsianka. Ale ja jestem duża i silna :grins: [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Na Lorda są dwie osoby chętne z okolic. Nie cieszę się, bo nie znam ludzi. Dziś będę z jedną rodziną rozmawiała, a co do drugiej, to właśnie ta pani co ogarnia dom i podwórko po powodzi. Podobno doświadczona i współpracuje z przytuliskiem już długo. Staram się dowiedzieć konkretów, bo on już za długo czeka.
-
[quote name='Luzia&Funia']A o naszym Pustaczku to nikt nic nie napisze :([/QUOTE] Bo zdjęcia nie chodzą:p
-
[quote name='Ania102']No to mnie zdołowałaś tą informacją:-( Ja miałam taką nadzieję, że skoro sprawa była tak nagłośniona to będą jakieś konkrety...no ale może wkrótce się wyjaśni. Oby tylko Ermy już nikt nie zawiódł, bo w sumie sprawa dziwnie wygląda a jeśli Lord nie ma ogłoszeń to ja z chęcią mu pakiecik wykupię;)[/QUOTE] Wątek Lordzia.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186893-DOG-niemiecki-zaglodzony-oslabiony-potrzebujemy-pomocy-Sandomierz./page12[/url] są nowe zdjęcia. Dziewczyny miały zrobić wyróżnione allegro. Kupiłam 3 pakiety ogłoszeń i zastanawiam się które psiaki pierw ogłosić. Szczeniaki też mają allegra i cisza....
-
A fotorelacja gdzie?:mad:
-
[quote name='Ania102']Jakieś dobre wieści? Co z sunią któta przyrowadził pijak? Lordem ktoś się zainteresował? I co dalej z przytuliskiem?[/QUOTE] U Lorda cisza... Ale dobre wieści sa chyba takie, że Erma - sunia od pijaka pójdzie do domu. Przyjechał syn pani, która oddała temu pijakowi sukę, bo wyjechała do Włoch. Dowiedział się o niej, jeszcze nie wiem skąd. Podobno ostatni raz widział ją.... w 1999r. :mdleje: Erna nie wygląda na tyle lat. Ale byli wstrząśnięci stanem suki. Mają zbudować jej teraz kojec i pomału wprowadzić do stada. W poniedziałek mają po nią przyjechać. A suka jest boska, podchodzi, trąca nosem żeby ją głaskać i tulić. Ma potworny łupież, ale załatwia się regularnie i zaczęła jeść. Co dalej z przytuliskiem... cisza. Będzie budowali nowe wybiegi, nadal nie mamy żadnej alternatywy, żadnej ziemi :(
-
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
Soema replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
BOSKIE zdjęcia! Jak ona cudownie wygląda :) -
[quote name='Luzia&Funia']A ta Czekoladka dalej taka niepewna??[/QUOTE] No niestety... minimalnie lepiej jest, ale przed nią dłuuuga droga. [quote name='Marlena:)']No sunia jest najbardziej wycofana - jak napisała Soemka w pierwszym poście złapaliśmy ją jako ostatnią i nie szczędziła ząbków ;) Ale to szczyl, wiec pod okiem Soemy i reszty opiekunów moment znormalnieje ;)[/QUOTE] Żeby jeszcze czasu było więcej i rąk do pracy i miziania... Odczekamy trochę po surowicy i przyprowadzimy psiego terapeutę:diabloti: ogólnie, to może psie przedszkole otworzymy :hmmmm:
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver'] Niestety nie ma żadnych zapytań adopcyjnych...czy ona ma allegro ? [/QUOTE] Chyba umknęło :)
-
[quote name='Marlena:)']Pulpet zamieszkała dzisiaj pod Rzeszowem, [B]reszta jedzie do swoich domów na dniac[/B]h ;)[/QUOTE] [quote name='becia66']Jakie one piękne, każda jedna - aż trudno wybrać. [B]O domki pewnie sie nie trzeba martwi[/B]ć.....[/QUOTE] Nie trzeba :) za to trójka z pól od Marleny nadal czeka u nas w przytulisku..
-
[quote name='anhata']Soema, cieszę się, że doszła paczka i mam nazdieję, że się przydała. Widzę, że dużo maleństw przybyło. Ehh..Oby szybko znalazły domki.[/QUOTE] Wykosztowałaś się. Dziękujemy! Miski, chemia wszystko się przyda! A domów zero... 15 szczeniąt czeka i 60 dorosłych psów. Wykupiłam pakiety ogłoszeniowe, teraz muszę znaleźć chwilę wybrać foty i napisać tekst.