-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Zostawiłam Małą w otwartej klatce i wyszłam do drugiego pokoju.. Coś się tłucze.. mówię co jest grane. A Toto sobie wyszło z klatki :mdleje: i zrobiło kooopę na środku pokoju :grins: A myślałam, że mnie niczym nie zaskoczy.. -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Byłam wczoraj w Kielcach od 8 do 15.30 mnie nie było, potem mizianko Molly i po ciemku poleciałam do przytuliska sprzątać. Padłam wieczorem w migreną i nei byłam w stanie się tu pojawić i coś sensownego napisać. Co do kneblowania - chyba uskutecznię. Ewidentnie Gamoniowi się nudzić zaczyna :) ale jest przy tym rozkoszna. :loveu: Dziamotek mały :) wstawię potem kilka fot. Weszka, szkoda że Cię nie było. Doszły wpłaty na Molly: - 50zł - Stanisław M. Chełmek - 50zł - Jostel5 - 30zł - Marzenkap - 50zł - Viola005 - 153zł - bazarek Diana79 Bardzo, bardzo Wam dziękuję! Te operacje i teraz leczenie parwo, nadszarpnęły nam budżet. Dziękuję!! Diana79, dziękuję za bazarki!:Rose: BARDZO! Jo37 tez bardzo dziękuję, przydadzą się innej bidzie - Molly też ma z Beapharu, ale Juniodcal [IMG]http://www.zoologiczny.sklep.pl/images/Beaphar/beaphar_junior_cal_prep_wit_dla_psa_kota_200g.jpg[/IMG] na dowód zrobię potem fotkę ;) Dzięki, że jesteście :)! -
[quote name='agusiazet']Piękny ten Misio i taki smutny, ze aż serce się kraja:( A parwo znowu u Was:( Mam nadzieje, że surowica Hanie pomoże!!![/QUOTE] Pomogła. stagloban jest dużo silniejszy od Caniserinu. Hana przeżyła noc, dziś dostała kolejne dwie butle kroplówki, lepiej się czuje niż wczoraj. Wróciła do przytuliska. Nie ma już wymiotów. Nawet sama się napiła. Eh, niedługo kolej na kolejną....
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']No tak jak Ci powiedzialam- ugotowanego ziemniaczka za skórká albo jabluszko w calosci. Mojemu dziecku tak kneblujé szczekaczké ;ppp To wspanialy znak ze scenie wstalo! MA widac wladze w nózkach i bédzie chodzic jak sie podleczy.[/QUOTE] Też chcę w to wierzyć :) Toto gada bo: - zrobiło siku - chcę się koopkę - zrobiło się koopkę, zakopało, ale i tak śmierdzi :grins: - chcę się pić (michę wyciągam, bo dziecię się często kąpało ;)) [quote name='ageralion']Super =, ze mala czuje sie coraz lepiej :) Zgadzam sie, ze to dobry znak, ze wstala sama :cool3: Buziaczki dla malutkiej :kiss_2: PS mam taki sam brzydki recznik w pomaranczowe paski :eviltong:[/QUOTE] [quote name='Agnezia']a dziś rano myślałam, że kiedyś też taki mieliśmy :)[/QUOTE] Ręcznik, jak i inne wyrwałam z przytula.. Albo z holenderskich darów to albo skądś z PL :) [quote name='Katja']A już się zastanawiałam kiedy dotrą do Ciebie te podkłady :) Trzymam za ślicznotkę kciuki ;) Ps. Nie chciałby ktoś rocznej kotki?;>[/QUOTE] Dzięki jeszcze raz :) ja bym chciała.. ale mam alergię i sucz, co nie bardzo kocha koty :( -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']tak myslałąm, kurde fotosik mi szwnakuje- wysle ci an maila to wrzuc tu ok?[/QUOTE] No nie wiem... brzydko prosiłaś :obrazic: w ogóle w sumie... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOKELa3SoVI/AAAAAAAAD9Y/crcRmrf8Jgo/obraz1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kenny']bardzo, naprawdę bardzo pilnie potrzebuję awaryjnego DT choć na kilka dni, tydzień dla psiaczka, który wraca z adopcji! dziś już chcą go zawozić do schronu, jeśli go nie odbiorę :( psiak mały, ale ja go nie zmieszczę na obecną chwilę choć bardzo bym chciała. błagam osoby z Krakowa o chociaż awaryjne DT :( szczegóły na PW.[/QUOTE] Kenny, kto wraca? Cholera.. mnie jeszcze długo nie będzie w Krakowie :(
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Przyszły podkłady od [B]KATJA[/B] :Rose: !! 60 sztuk... DZIĘKUJĘ! A tej małej Dziamocie to ja zaraz pyszczek zaknebluje, gada Toto jak najęte. :) -
[quote name='Ania+Milva i Ulver'][IMG]http://zalacznik.wp.pl/06/d635/S6306770.jpg?p=2&t=image&st=pjpeg&ct=QkFTRTY0&f=S6306770.jpg&wid=18503&POD=1&type=NORMAL&zalf=Kosz&tsn=128990851629533353&sid=4cea2a1ebe22fae9d861498a0856fed6[/IMG] Arinka została uwieczniona na obrazie schroniska- to brazowe na pierwszym planie to ma byc Arinka hehe:)[/QUOTE] [IMG]http://zalacznik.wp.pl/06/d635/S6306770.jpg?p=2&t=image&st=pjpeg&ct=QkFTRTY0&f=S6306770.jpg&wid=18503&POD=1&type=NORMAL&zalf=Kosz&tsn=128990851629533353&sid=4cea2a1ebe22fae9d861498a0856fed6[/IMG]Nie widzę :(
-
[quote name='Agnezia']na stos ją:diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='ageralion']Miala pod koniec maja, jak dobrze pamietam, wiec juz pora na duga sie zbliza :)[/QUOTE] A gdzie sterylka?:mad::mad: Zboczona się pyta :grins:
-
Teee, a ona to nie miała niedawno cieczki?:hmmmm:
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Cudo dzisiaj wstało.... a ja myślałam, że zemdleje :mdleje: podniosła się, oparła na tej łapince co miała panewkę robioną.. ale to był dziwny widok.. Coraz ruchliwsza ona jest. No i takie łobuzerskie iskierki ma w oczkach:evil_lol: -
ALFA - 8 mies. CUDNA sunia BOKSERA - pojechała do Wrocławia :)
Soema replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Mówiłam Wam Ciotki, że nie ma co urządzać karkołomnych i kosztownych eskapad na drugi koniec Polski, bo domek sam się znajdzie i sam po nią z drugiego końca przyjedzie :)[/QUOTE] Mówiłaś :) i super, że miałaś rację. Trzymam kciuki za jutrzejszą sterylkę. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Soema replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Oj :( Rexiu Ty masz ciasteczka... mleczko było dla kociaków!... -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dałam memu Szczęściu misia... do przytulania :hmmmm: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGuk4TFYJI/AAAAAAAAD8c/rq6-BMV78io/Molly%20076.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGuoQamzOI/AAAAAAAAD8s/QqDIMgw4nXI/Molly%20080.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGupakO07I/AAAAAAAAD8w/VxN105XQSRw/Molly%20081.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGurVLHfXI/AAAAAAAAD84/tZyOQhtE95Q/Molly%20083.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGuqugBj_I/AAAAAAAAD80/p6XdQs8inLI/Molly%20082.jpg[/IMG] Kjujik stracił już nos z tej miłości :diabloti: -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGucn75sVI/AAAAAAAAD74/d3aG0HsyLWw/Molly%20067.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGude3IAQI/AAAAAAAAD78/SYLeiup7UqI/Molly%20068.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGuel0APNI/AAAAAAAAD8A/WkvK8wIXL6k/Molly%20069.jpg[/IMG] Mama jej tu ciamka :grins: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGukVq-Y0I/AAAAAAAAD8Y/wSuFZAjHWno/Molly%20075.jpg[/IMG] -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dry bed jest fajny :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGuR9Hdx7I/AAAAAAAAD7E/wHjJZdNXMIo/Molly%20054.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGuSyHB6uI/AAAAAAAAD7M/3V-zD9yuj7w/Molly%20056.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGuVcMUwDI/AAAAAAAAD7Y/WxYh-xvu-Ik/Molly%20059.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGuY35hr7I/AAAAAAAAD7o/3_vaSdsuxGY/Molly%20063.jpg[/IMG] jest uuuroooczaaa :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOGubwQB05I/AAAAAAAAD70/99xiSLKERrM/Molly%20066.jpg[/IMG] -
[quote name='jogi']czekam na potwierdzenie czy Marlena będzie, jak nie to bede rozmawiac z Soemą, a jesli one nie pojadą to poprosze w rodzinie. Dla mojej teściowej Kielce to za daleko, ale do Staszowa dojedzie, a tam mam rodzinę i ewentualnie ich poprosze o podjechanie do kielc.[/QUOTE] Kotek ja jadę autobusem, póki co chyba sama stąd. Jakby nic wygodniejszego dla psa się nie znalazło, to mogę pomóc. Tyle, że ja u nas mam kontakt z parwo, no i u siebie szczenię po operacji, dostała surowicę Stagloban, no ale ryzyko zarażenia jest.
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']kurde no...oby sie dobrze zrastalo... melduje ze kong kupiony i zaplacony, daj znac jak dojdzie;)[/QUOTE] Dzięki Kochana! :Rose: [quote name='weszka']Ano się widzimy ;) Moja mama jak jej powiedziałam, że jadę to tylko jęknęła: żeby cię tylko nie przymknęli hihi[/QUOTE] Moja skomentowała wymownym milczeniem :niewiem: -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Ślicznie Molly nasłuchuje i ogląda wygłupy swojej opiekunki ;) Cieszę się też, że księżniczce dry bed spasował. No ale na koniec kiepska wiadomość :( oby podejrzenia złego zrastania okazały się niesłuszne.[/QUOTE] Też mam taką nadzieję... poza tym... w przytulisku u nas panuje znowu parwo.. Więc, ryzyko że mała załapała jest bardzo duże. Dostała surowicę. Ehh.. Zrzucę zaraz kilka fot Gamonia :) [COLOR=DimGray]Weszka widzimy się w środę :)[/COLOR] -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy na zdjęciu szwów... mała się wierciła i zrobiła piękną koooopę ;) niestety, chyba trzeba będzie powtórzyć RTG :( możliwe, że kość się źle zrasta....