-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Sandomierskie Maluchy w swoich domach :) dzięki Kochanej Kenny!!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TO6sdJmUW7I/AAAAAAAAECg/FvVsiRoaIlM/s576/Benia.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TO6sdy9mudI/AAAAAAAAECk/up-PODGg2ic/Benia2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TO6semP482I/AAAAAAAAECo/Vq9ICfm1ppU/Benia3.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TO6sfJHqkbI/AAAAAAAAECs/7Q7U2hez2Rc/s576/Benia4.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TO6sfo99F4I/AAAAAAAAEC4/ZBm5aPB0uDA/s576/Benia5.jpg[/IMG] aaaale urosła:loveu: -
Kto miał gęsią skórkę oglądając filmik, ręka do góry...:oops:
-
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Soema replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Taaaa... ubaw po pachy :shock: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Soema replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Elu, jak noc? -
[quote name='_ChiQuiTa_']Witajcie ciotki. Powiedzcie mi wszystkie psiaki z pierwszego posta potrzebują ogłoszeń?[/QUOTE] Nie:oops: nie mam czasu uaktualnić. Brakuje mi doby.. Kropka, Sofia, Myszka i Kama są w nowym domu. Reszta czeka. Padł mi akumulator i muszę czekać na weekend żeby porobić nowym fotki..:-(
-
[quote name='fufu']Widzę, że usilnie próbujesz nas przekonać do wycofania się z ankiety w krakvecie...[/QUOTE] To jest Wasz wybór ;) piszę, żeby potem nie było, że "nie wiedzieliście o umowie". Poza tym wydaję mi się, że współpracą i wsparciem można więcej zdziałać. Ale to moje zdanie. ZAWSZE głosuję na wspólnego kandydata, chociaż sercem bliżej mi do innych. Bo gdy są zasady łatwiej jest pomagać. [COLOR=Silver]A że w ciągu godziny dochodził dokładnie jeden głos na minutę wczoraj to inna sprawa.[/COLOR]
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Czasem się tak zdarza,że psiaki po silnym urazie mają potem obniżona odporność na ból,tak przynajmniej był z jedną z moich psic. Może z Molly dzieje się to samo?Oby...[/QUOTE] Ja chyba nigdy nie widziałam tak dzielnego psiaka jak ona.. Może uderzyła jakoś niefortunnie w nerw i stąd ten ból i płacz.. nie wiem, zrobimy kolejne zdjęcie i będzie wiadomo co dalej. Dziękuję, że jesteście. -
[quote name='fufu']Na forum krakvetu już zaczęło się robić niemiło. A my nie chcemy kłótni i wojny.[/QUOTE] Jakby tak było to uszanowalibyście zasady panujące na forach od 3 lat. Biała Podlaska też się raz wyrwała, już wygrywała, ale przyznali się do błędu i wygrali z dwa miesiące. Poza tym za przyznanie się do niewiedzy i uszanowanie naszych zasad uzyskali szacunek i super się teraz wszystkim nam razem współpracuje. Z korzyścią dla psów. Jeśli takich zasad nie będzie, co miesiąc będzie mógł wygrywać kandydat, który ma największe poparcie, bo Krakvet nie mówi ile razy może ktoś wygrać..
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Byłaś u weta? I co? Wiesz coś?[/QUOTE] Na razie nie byłam. Molly jest radosna, właśnie odgryzła kolejnemu misiowi nosek. Wet przyjmuje wieczorami, a nie wiem czy dziś dam radę kogoś do pomocy znaleźć. Dziś znowu wstała na drugiej łapce i uciekła do klatki. Gryzie, gada, męczy zabawki. Apetyt ma.... ale z ręki:oops: lekko ją rozpieściłam, ale nadrobię wychowawcze błędy jak będzie silniejsza ;) -
[quote name='grzenka']I jak, dałaś radę?:razz::lol:[/QUOTE] Tak.. ale odczułam to boleśnie... Misiu prze szczęśliwy bez kołnierza. Ten pies to Anioł... wszystko daje ze sobą zrobić i tak się wtula... Eh, niestety razem z nim zawiozłam starego pudla do uśpienia :( SM przywiozła go do naszych wetów, oni go ostrzygli, zbadali i po paru dniach przywieźli do nas. Psiak miał olbrzymiego guza w brzuchu. Z początku jadł, załatwiał się.. ale po paru dniach wszystko zaczęło mu sprawiać ból :( przestał sikać, nie mógł sobie znaleźć miejsca, bardzo płakał. Musieliśmy podjąć tą decyzję :(:(
-
Strach iśc spać.. tyle postów przybywa :shake: Czy ktoś, czy przewidywana są jeszcze kiedyś szkolenia wolontariackie? Czy w Kielcach, czy gdzieś indziej - Kahoona dasz mi znać jak coś? Bardzo chciałabym być na takim kursie, ale cały weekend będzie w naszym przytulisku, bo zgłoszeń masa, trzeba stawiać kojce prowizoryczne. Ma ktoś znajomości w Zakładzie Karnym? Mariamc kiedyś mi poleciła, żeby podzwonić do nich, bo oni raz na rok wymieniają materace i ten ich wsad/wkład(?) jest bardzo dobry do ocieplania bud. Lepszy od słomy. Mnie nie spławiali, bo nie wiedzieli "kto jest kompetentny i może udzielić mi takich informacji" :splat: ale w wolnej chwili znów podzwonię. Podobno to nie wilgotnieje, jest ciepłe i w Szczecinku się doskonale sprawdza.
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Z niedzieli na poniedziałek mieliśmy ciężką noc... :( Przed pierwszą w noc, podejrzewam, że Molly chciała się przekręcić i uderzyła w klatkę. Zaczęła płakać, wyć.. to było straszne :( Nie mogła się ruszyć, cała się trzęsła, każdy ruch sprawiał jej ból. Lament okropny :( Leżałam na podłodze przy niej 2 godziny i ją miziałam. Z tych nerwów, nie chciałam jej zostawiać i tabletkę przegryzłam, bo nie miałam noża pod ręką. Później, przy każdym jej ruchu, aż mnie ściskało. Koło 3 położyła się i usnęła, też wróciłam do łóżka. Ale kazdy ruch mnie o ściśnięcie serca doprowadzał :shake: Rano Gamoń wstał na drugiej łapce i przełożył się w drugi koniec. Niestety, od tamtej pory ta złamana łapka wygląda gorzej, a wczoraj zaczął się zbierać płyn :( mam nadzieję, że zdążę z nią jechać dziś do weta, to 30km, musi mi ktoś pomóc, nie chcę wieźć jej w klatce. Na tamtej staje swobodnie, ta jej ewidentnie ciąży. Ubeczałam się wtedy w nocy strasznie, nie wiedziałam, czy dzwonić do swoich wetów, czy do tamtego co operował. Uderzyła się, a ja już myślałam o najgorszym. Muszę powtórzyć jej RTG. Proszę, trzymajcie kciuki. Cholernie się boję :( -
Sandomierskie Maluchy w swoich domach :) dzięki Kochanej Kenny!!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Kenny a jak z krakowskimi gazetami? Uda się? -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Jak będziesz w Toruniu i do nas nie wpadniesz, to............[/QUOTE] Sandomierz masz po drodze :loveu: To za to żeś nie dała rady w sierpniu! [quote name='Ania+Milva i Ulver']Przyjeżdzajcie:) Ja potrzebuje testera dla Misia - myślę ,że się nadasz:)[/QUOTE] Tak, tak !! :grins: Nie bój się chita, on smycze jednym kłapnięciem przegryza :loveu:
-
Milva jaka zadowolona :) Ewa, u nas w przytulisku ten sam problem, niektóre (cudowne kobiety - naprawdę!) próbują wynagrodzić chyba brak domu osobistego jedzeniem.. Ciężko wytłumaczyć, a że my tam wolontariacko, to chyba zaczniemy wydzielać jedzenie po prostu,bo niektóre sunie jak taborety wyglądają... Ogłoszenia nie zrobione - nadal. Chyba zgłoszę Zuze911 na CK :(
-
[COLOR=DarkRed][B]Bardzo proszę tych, którzy jeszcze nie zagłosowali o głos na Sandomierz.[/B][/COLOR] [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&p=92839#p92839[/url] może możecie to też umieścić na innych forach, na których jesteście?