Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Potężny chłopak :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOpHr1awY6I/AAAAAAAAEAY/T_HFZUQuAaU/bary2.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOpHrEgbueI/AAAAAAAAEAU/p_TaO7ZZkdU/bary1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOpHqs4IfNI/AAAAAAAAEAQ/vNlM4Ew6Auk/bary.JPG[/IMG]
  2. Bary [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOpHsi3p-TI/AAAAAAAAEAc/808kWufNvbU/bary3.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOpHtzWzqkI/AAAAAAAAEAg/e8NfRTmSl-k/bary4.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOpHwNDyFfI/AAAAAAAAEAs/hY73lv0gcNM/s576/bary7.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOpHu9iYaTI/AAAAAAAAEAk/Dc8VdQVFFPs/bary5.JPG[/IMG]
  3. [quote name='agusiazet']Mysia, ta, która miała jechać do mnie na tymczas? Nawet jeśli inna to super!!![/QUOTE] Ta Mysia :) dzwonili Państwo w sprawie Gretki, mieszkają między Sanokiem, a Przemyślem. Muszę jeszcze z nimi porozmawiać. Mają już jednego psiaka, pan po zawale siedzi w domu, lubi chodzić z psiakami na długie spacery. Dom z ogrodem - Grecia miała by gdzie kopać :)
  4. A może dałybyście na looz? Tyle stron bez praktycznie żadnych konkretów. Wątek jest ogólnie znany, ważą się losy schroniska, jego potrzeb i form pomocy jakich my możemy udzielić. Proszę Was wstrzymajcie się, dziewczyny nie mają czasu brnąć przez tyle postów, a mogą umknąć ważne informację. Nie róbmy im dodatkowej roboty.
  5. Co do schodów, skoro łasa jest na smakole, to może nimi się przekupi? U nas śmigała schodami, góra-dół. Ona jest bardzo mądra i spragniona kontaktu z człowiekiem, więc myślę, że szybko się zaaklimatyzuje i otworzy. U nas, jak ją przerzucili przez siatkę, to dwa dni siedziała w krzakach i pokazywała mi całe zęby. Siedziałam, gadałam, odwracałam się.. dawałam smakole, aż w końcu wlazła mi na kolana :):) potem było już tylko lepiej.
  6. [quote name='puniaiwika']Witam serdecznie nie wiem jak wstawić jej stare zdiątka ale to nie istotne za niedługo będą aktualne:) Kropeczka od wczoraj jest w naszym domku. wszyscy ja pokochali i pozwalają się jej zaklimatyzować. Na kotki nie zwraca uwagi , jedynie kocurek wykazał inicjatywę i podchody do niej robi ale wychodzi wszystko na pozytyw. Piesek spokojny , kochany i taka z niej przylepa :) Jak na razie płochliwa ale przekupowana jest smakołykami i widać skutkuje. Mnie nie odstepuje ani na krok to chyba przez to że w drodze do domu jechała u mnie na kolanach. Dziękuje wszystkim za pokazanie nam tej kochanej kruszynki:)[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękuję za danie domu naszej Kropeczce :) !! Teraz to ona się nie odczepi od Ciebie, będzie wpatrzona jak w obrazek. Nie mogę doczekać się jej domowych fotek..:):)
  7. [quote name='grzenka']Co u Misia, jak on się czuje?[/QUOTE] W poniedziałek jadę z nim na zdjęcie szwów.. jeszcze nie wiem jak go podniosę, no ale jakoś muszę ;) [quote name='Dzika_Figa'][url]http://www.dogomania.pl/threads/196745-Sandomierska-Kropeczka-ju%C5%BC-w-swoim-domeczku[/url]!! oto wątek Kropki w nowym domu. Wkótce zdjęcia[/QUOTE] Dziękuję, nie mogłam znaleźć :) nie przychodzą mi powiadomienia o wpisach na wątku.:( Dziś do domy pojechała Mysia! ;) a ja padam na twarz.. jutro od rana znów do przytuliska, korzystamy z pogody.. Mamy mieć też gości.... A czy ja pisałam, że Ekipa Ojca Mateusza, sama z siebie, regularnie wspiera nas karmą w puszkach i nie tylko?:)
  8. [quote name='eve-w']Soema, ale o jakiej dezynfekcji mówimy? Przecież w prawie całym schronie jest piaszczyste podłoże. Nie ma środka który działa na piach. Jedyną dezynfekcją w takich warunkach może być wylewka betonowa. Ew. zebranie całego piachu głęboko (bierzmy pod uwagę, że tam nigdy nie było dezynfekcji) i nawiezienie kolejnego, co zupełnie moim zdaniem mija się z celem.[/QUOTE] Moim zdaniem o takiej, ale poczekam na odpowiedź bardziej zorientowanych. Jeśli mija się z celem, to co jest lepsze? Pytam, bo nie mam pojęcia, nie znam się na tym.
  9. [quote name='Ulka18'][B]Erka[/B], ja tez niezrzeszona, a jakos wiele sie udalo w mieleckim schronisku zrobic, psy poczipowane, szczepione na biezaco, odrobaczane, odpchlane, sterylki i kastracje ida do przodu. Sa budowane nowe boksy, stare burzone do golej ziemi. Przy najblizszym pobycie w schronisku poszukam przydatnych dla Was rzeczy, smyczy, obrozek. W Mielcu na razie nie ma gdzie wychodzic na spacery, spacerniak w budowie. [B]Niesamocie ciesza te zmiany i pospolte ruszenie w Kielcach, chociaz przedwczoraj to serce mi stanelo, jak weszlam na watek[/B].[/QUOTE] Dlatego czasem warto poczekać na konkretne, potwierdzone informację.:) Czy jeśli nie uda się wyadoptowac wszystkich psiaków, a zacznie się dezynfekcja to miasto myśli o jakimś miejscu na tymczasowe przetrzymanie psów? Czy w schronisku są szczeniaki? Macie dostęp do dobrej surowicy? edit: Eneda, to jest otwarta przestrzeń? Nie da się jej zagonić na ogrodzony teren? Potrzebni ludzie do pilnowania, żeby nie wybiegła gdzieś na ulicę... ehh suniu, to ma być Twoje nowe życie, daj się złapać.
  10. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TKsw5pgvZEI/AAAAAAAAAw8/zf287YAiVe4/s800/P1070604.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TKswvcz-y3I/AAAAAAAAAw4/j8VBLHSyn5I/s800/P1070600.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TKswZsOOD6I/AAAAAAAAAww/OnyB4t8PfTY/s800/P1070599.JPG[/IMG] mam te. Poszukam zaraz jeszcze innych. Negra teraz dostała blokadę, za 3tyg sterylka.
  11. [quote name='gameta']No właśnie, co ze szponiastą khurwą?[/QUOTE] Kocham Cię. Ktoś chyba składał doniesienie do prokuratury na nich? Dziewczyny - masa roboty teraz przed Wami/nami. Trzymam kciuki. Jak już się uspokoi i będzie można działać, to chętnie pomogę na miejscu, jeśli będzie potrzeba, daleko nie mam. A ilość karmy imponująca :) szybkość jej pochłaniania, przerażająca..:(
  12. Mam tylko jedną jej fotę. Dlatego jej nie wysyłałam. Tu jeszcze Mała, jak miała parwo, teraz śmiga, aż miło. Jutro zrobimy im więcej fot. Ale toto, trzeba socjalizować. Bo jest już doświadczone przez życie :( i trzyma się na dystans, ale jest postęp bo nie kłapie zębami.
  13. [quote name='zerduszko']Gdyż je uroda przyćmiewa wszytko ;)[/QUOTE] Jesteś usprawiedliwiona :loveu:
  14. [quote name='Dzika_Figa']A wiem, bo Pani Kropkowa się pochwaliła na wątku na którym szukała psinki dla siebie. ;) W sumie to wszystko zasługa Basi1968, która mnie zagnała na tamten wątek i kazała reklamować białą Kropkę z Boguchwały a ja przy okazji wkleiłam link do allegro czarnej, bo też Kropka i one u mnie w głowie jakoś razem funkcjonują ;-) Strasznie się cieszę! To teraz mi daj coś podobnego do podmienienia allegro. Czemu podobnego? Bo mi niaturki mi nie podmieni...[/QUOTE] Ekhm, ale ja nie mam nic podobnego. Wszystko kolorowe. :shake: A Negra za duża. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TKswI28DauI/AAAAAAAAAwo/szidBz51bT0/s800/P1070594.JPG[/IMG] AAA wczoraj do domu poszły też dwa maluchy, do pana z SM :) [IMG]http://picasaweb.google.com/rwarzocha/141110#5539464904792777234[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TOAh-0fqohI/AAAAAAAABx0/piU4de1DGo0/s576/P1090130.JPG[/IMG] i gadajaca Sofia :) [IMG]http://picasaweb.google.com/rwarzocha/PrzytuEk#5520127908682052578[/IMG][IMG]http://picasaweb.google.com/rwarzocha/PrzytuEk#5520127908682052578[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TJtvFge2s-I/AAAAAAAAAnQ/XOvy7ETwpHo/P1070638-1.JPG[/IMG]
  15. [quote name='chita']jestem w szoku ze Molly siedzi:shock: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/QUOTE] :splat:..............
  16. [quote name='weszka']Jak humorek dopisuje i na psikusy się zbiera to chyba oznaka powracającej formy :) Nic tylko skakać z radości! I cieszyć się z kupy na środku pokoju ;)[/QUOTE] Cieszem siem :grins: Dlaczego nikt nie jest w szoku, że Molly SIEDZI!?:obrazic:
  17. [quote name='Dzika_Figa']Czyżby Kropencja już grzała doopę w nowym domu? :cool3:[/QUOTE] Wszystko popsułaś! :obrazic: właśnie się dobić chciałam na FB do Ciebie :) Skąd wiesz?! Tak dziś Kropa pojechała do nowego domu. Są koty i dzieci, więc będę dzwoniła jak sobie tam radzi. Bardzo psiolubni ludzie. Wypuściłam naszą młodzież na podwórko, to pani czysta nie wyszła :) DZIĘKUJĘ za allegro!!:Rose: to Twoja zasługa :)
  18. [quote name='Marlena:)']16.30 TVP INFO - na żywo - materiał o Dyminach.[/QUOTE] Kiedy?.........
  19. [quote name='Temida']Na przyszłość na pewno dziewczyny będą wiedziały. [/QUOTE] Rozumiem, że gdzieś macie wewnętrzne ustalenia forum.
  20. [quote name='snorkel']Jednego nie rozumiem.Było bicie piany i linczowanie jednej z fundacji że nie ma schroniska bo zamknięte , zaorane, nie powstanie nowe . A tu się okazuje że jest schronisko.I ani przepraszam ot nic tylko apel o pomoc. Albo ja jestem za głupi aby to pojąć albo po prostu było to pisanie dla pisania (czytaj parcie na szkło i poklask) Nie wiem nie znam się ale skoro niektórzy opisujący tutaj sytuację z zamknięciem schroniska , wmawiali nam że nic nie można już zrobić a tu nagle okazuje się że się mylili to co ja mam myśleć?[/QUOTE] Warto dlatego poczekać na przedstawicieli kielckich Towarzystw i na ich relacje z dzisiejszego dnia. ;)
  21. No i Wariatuńcio :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOUxyajdcVI/AAAAAAAAD-o/J6bztclGaok/Molly%20134.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOUxvRAByhI/AAAAAAAAD-Y/4Bih0J91v9c/Molly%20129.jpg[/IMG] Tu widać gojącą się łapinkę :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOUx3MGTf3I/AAAAAAAAD-8/SjOwQRL1pjM/Molly%20139.jpg[/IMG] aa przyszedł KONG od Chity :Rose:!! Dzięki Kochana!
  22. Patrzcie co ona wczoraj zrobiła!! Ja odkurzałam, a ona........... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOUyA3FM0dI/AAAAAAAAD_o/PNd_ul20FsU/Molly%20150.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TOUx_slLCjI/AAAAAAAAD_k/e7N05egdmz4/Molly%20149.jpg[/IMG]
  23. [quote name='fufu']czy to, że nie zgłosiliśmy się do wewnętrznej ankiety dogo, a zgłosiliśmy się do ankiety w krakvecie oznacza złamanie zasad?[/QUOTE] Wyłamanie się na pewno. Zrobicie jak uważacie, piszę żeby nie było, że nie wiecie o kilkuletnich ustaleniach. I to nawet nie chodzi o to, że moje przytulisko startuje, ale o to, że jak nie będziemy się wspierać i współpracować, to ciężko potem będzie wspólnie pomagać.
  24. Mam takie pytanie. Od 3 lat fora dogomania i miau co miesiąc wspierają się w ankietach na Krakvecie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/105760-KrakVet-listopad-gt-Sandomierskie-Stowarzyszenie-Przyjaci%C3%B3%C5%82-Zwierz%C4%85t-bardzo-prosimy-o[/url] W tym miesiącu wewnętrzną ankietę dogo wygrał Sandomierz [url]http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa[/url] nie zgłaszaliście swojej kandydatury. Rozumiem, że wyłamujecie się z panujących na forach zasad?
×
×
  • Create New...