Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Patrząc na zdjęcia Kropki, szczęśliwej Kropki zaczynam lubić nawet zimę :) Chce się pomagać, jak się widzi taki szczęśliwy pychol :):) Dziękuję Wam, za tak wspaniały dom !
  2. [quote name='savahna']A kiedy jakas kontrolna wizyta, jeszcze ze dwa tygodnie czy cóś...:roll: Trzymam kciuki.:loveu:[/QUOTE] Niee... w najbliższych dniach. We wtorek mija 4 tygodnie od operacji. Tyle, że na jutro zapowiadają jakieś straszne rzeczy, burze śniegowe czy coś. Zobaczymy w jakim stanie będą drogi, bo będziemy jechali jeszcze z dużym Misiem po operacji łapy i lepiej żeby drogi nie był śliskie, żeby się nie poobijał w tym bagażniku. Niestety, póki co nikt u nas w Sandomierzu nie ma RTG. :( Aaa Molly wczoraj robiła kupę jak pies, znaczy z jedną łapą w górze. Siku też tak starała się zrobić! Już nie chce sikać na leżąco. To chyba dobrze? Choć z drugiej strony jej dupinka bardzo chuda i ma problemy z równowagą, ale pomału, pomału... Wierzę, że da radę.
  3. [quote name='Dzika_Figa'] Karina, a to? [url]http://picasaweb.google.com/rwarzocha/141110#5539468622687094258[/url] czarne jak nic...[/QUOTE] Kto ma pomysł na imię dla niej? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE7Dx6AQeI/AAAAAAAAB6k/Ge8SaYdaGJw/s800/P1090356.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE7uG0xMgI/AAAAAAAAB6s/gUHcCIeiuJ0/s800/P1090359.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE97PtqezI/AAAAAAAAB7g/ZVS7kanDomc/s576/P1090358-1.JPG[/IMG] Sunia coraz bardziej się otwiera, wychodzi z resztą młodych psiaków na podwórko, gania jak szalona :) zaczyna ufać nam, dziś mi nawet się na kolana wpakowała. Zaczyna rozumieć, że już nikt jej bić nie będzie... Ostatnia, piąta siostra jest w najgorszym stanie psychicznym, na każde nasz zbliżenie warczała i kłapała zębami, dziś się dała pogłaskać, ale była cała sztywna :( pomału, pomału mam nadzieję, że i ona zaufa. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE9X19fyvI/AAAAAAAAB7M/qSVK_4QM95E/s576/P1090272-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE9fAS1zpI/AAAAAAAAB7Q/m5Qcvz1HA4U/s576/P1090296-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE9oXVTpMI/AAAAAAAAB7U/5e6N64Cj7lg/s576/P1090297-1.JPG[/IMG]
  4. Misiu z dzisiaj [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPEzWwzNARI/AAAAAAAAB3o/iwf28jSsOPE/s800/P1090267.JPG[/IMG] Bushido nie przeczyściła obiektywu ze śniegu :grins: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPEzoAbqpmI/AAAAAAAAB3w/jajUEKy-mrM/s800/P1090270.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE72M36SBI/AAAAAAAAB6w/mcIUqRkcVCI/s800/P1090363.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE8Hj0HBmI/AAAAAAAAB60/roOUxL6zwWc/s800/P1090364.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE8qDBpkQI/AAAAAAAAB7A/Ey6aixudJyw/s800/P1090367.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE9CqutdYI/AAAAAAAAB7I/r_bIX7GdRk8/s800/P1090369.JPG[/IMG]
  5. [quote name='puniaiwika']Witam i trzymam kciuki za to psie cudowne dziecko :):)[/QUOTE] Witamy i bardzo dziękujemy! Kciuki będą bardzo potrzebne, nawet jak teraz patrzę na zdjęcia, gdzie ona lezy brzuchem do góry, to widać że tą drugą łapinkę prostowała trochę, po tym uderzeniu w nocy w poniedziałek, łapka jest zgięta...
  6. [quote name='kkanarekk']Dzięki Soema, wielkie dzięki ja też Cię tak zlekceważę następnym razem!!! :P Dobrze, że malutka Cię gryzie należy Ci się :P :)[/QUOTE] Właśnie Ci wysłałam maila......:Rose: Wybacz...
  7. [quote name='savahna']Jest cuuuuudna.:loveu: Nie zazdroszczę jednak dnia rozstania...:shake:, bo ja znam ją tylko z ekranu a itak ja uwielbiam(no i te komentarze do zdjęć-rozkoszne) i mysle, że zostanie w Twoim sercu na zawsze.:lol:[/QUOTE] Ehhh.. ciiiicho. :shake: nie myślę o tym, ja już miałam tymczasy po 4 miesiące, zawsze jest ciężko. Prawda Gusiu? [quote name='gusia0106']Przecież ja Was od początku śledzę i kciuki ściskam ;)[/QUOTE] Wiem...:loveu: a Twe komentarze - przemilczę:mad:
  8. [quote name='gusia0106']Oooo, jest i Dziecko ;)[/QUOTE] ..................................... Fajnie, że jesteś:p :eviltong:
  9. To jest komenda - Molly zdjęcie :grins: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEu0xQ71lI/AAAAAAAAEF0/OYE8O3zmm4w/Molly%20187.jpg[/IMG] ekhm, tu podobnie [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuzXZo39I/AAAAAAAAEFs/jak9gT4xyTo/Molly%20185.jpg[/IMG] tu z nowym beznoskowym misiem ;) królik zginął w koopie :eviltong: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuxDlyhkI/AAAAAAAAEFc/LJoU9Au8x88/Molly%20182.jpg[/IMG] to takie łóżkowe wylegiwanie [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEutohQ4zI/AAAAAAAAEFM/OyaBE4BUNw0/Molly%20178.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuvDBtYTI/AAAAAAAAEFU/ieMQLywO0Do/Molly%20180.jpg[/IMG] koniec. ;)
  10. [quote name='jostel5']Mała jest cudna,uroku ma tyle ,że siedem diabłów by do siebie przekonała...!:):):) Pewnie zostanie u Ciebie na zawsze...?;)[/QUOTE] Nieee... :shake: nie zostanie :( nie ma takiej opcji niestety. Będziemy szukali domu do skutku. Moja suka nie akceptuje absolutnie żadnych psów, a że waży 40 kilo, nie 4kg to nie byłoby bezpieczne dla Molly. Poza tym mam nieustabilizowaną sytuację i sobie nie mogę pozwolić na psa na stałe, póki co. Tak Molly spała, jak jeszcze nie uderzyła wtedy w nocy w klatkę.. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEulwQFe7I/AAAAAAAAEE4/WjmHTZi4kWU/Molly%20174.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEummw-aII/AAAAAAAAEE8/grjTg9T8pcs/Molly%20173.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuonDq_nI/AAAAAAAAEFE/mQFhRc3G00c/Molly%20176.jpg[/IMG] i co mnie tykasz? [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEujxACRHI/AAAAAAAAEEw/xn-YaQBaY5o/Molly%20171.jpg[/IMG]
  11. Kjujik :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuddGY3GI/AAAAAAAAEEQ/eZDvoLEyR-Y/Molly%20163.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEueSggAjI/AAAAAAAAEEU/c4l3-F2VlZs/Molly%20164.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEufKHcZjI/AAAAAAAAEEY/1jBr2uz-JCw/Molly%20165.jpg[/IMG] tuli, tuli kjujika :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEugOm0zyI/AAAAAAAAEEc/WRW5zAeAL_0/Molly%20166.jpg[/IMG] nie rób mi zdjęć!:shake: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEughLn8VI/AAAAAAAAEEg/QecZLBHYd24/Molly%20167.jpg[/IMG] masz nijakie:eviltong: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuheYb5bI/AAAAAAAAEEk/y8fpEDI4WB4/Molly%20168.jpg[/IMG]
  12. [quote name='chita']to nijakie najsłodsze:loveu: masz wiecej:grins:[/QUOTE] Masz ;) lekcja gryzienia - szkoła mojego taty :shake: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuYrCDltI/AAAAAAAAED4/XUWbEGUpyGk/Molly%20157.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuZIljjHI/AAAAAAAAED8/5yWARJ_bp6E/Molly%20158.jpg[/IMG] już nie gryziemy? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuaBlbCjI/AAAAAAAAEEA/EJ3y-RO931o/Molly%20159.jpg[/IMG] jak to? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEua8Uo0LI/AAAAAAAAEEE/Z4qcUWlH6b0/Molly%20160.jpg[/IMG] ehhh... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEub1-r8cI/AAAAAAAAEEI/Ugaa7M8B5us/Molly%20161.jpg[/IMG] to się poprzeciągaaaam [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEucpnpyzI/AAAAAAAAEEM/H8cdpLb13Y4/Molly%20162.jpg[/IMG]
  13. [quote name='chita']hahah wyślij, to wróci jako egzemplarz nie do naprawienia:evil_lol:[/QUOTE] Ehhh.. z kim ja pracuje :splat: no to coś miłego.... ;) Tulimy królika... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuUdIkiLI/AAAAAAAAEDk/ApFqjaoM2Is/Molly%20152.jpg[/IMG] nie świeć mi po oczach! [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuTtieMLI/AAAAAAAAEDg/66nSy6g_FlY/Molly%20151.jpg[/IMG] masz coś....:> [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuWCKkW6I/AAAAAAAAEDs/n_9OutTDfLU/Molly%20154.jpg[/IMG] takie nijakie, no ale :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuW9vvhkI/AAAAAAAAEDw/qST4mbMXuYY/Molly%20155.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPEuXwHRQ3I/AAAAAAAAED0/xAl0RfTDrMU/Molly%20156.jpg[/IMG]
  14. [quote name='chita']wiesz...ale to moze potrwac...nawet kilka lat, zeby psa po takim rozpsuciu wyprowadzic na prostą:diabloti:[/QUOTE] Wiedziałam, że na Ciebie można zawsze........:p:loveu: wyślę do Cioci z Francji na lekcję savoir vivre :eviltong:
  15. [quote name='Plicha']Cieszę się że malutka lepiej się już czuje :) A po co ma jeść z miski jak pańcia może do pyszczka podać :cool3:[/QUOTE] Ona chyba będzie moją wychowawczą porażką :shake::oops: ale mam nadzieję, że nadrobię com popsuła :roll:
  16. Jaka zadowolona :) /Może warto ją zachipować? Uważajcie na ten okres przedświąteczny, zaczną się strzały z petard itd. Żeby jej nic nie wystraszyło :shake: Widzę, że mała zadomowiona :loveu:
  17. [quote name='jostel5']Naprawdę?:) Kto wie...? W maju ubiegłego roku byłam ze "swoimi" gimnazjalistami w Sandomierzu...Śliczne miasto... A potem dzieciaki oglądały reportaże z powodzi i ...bardzo przeżyły.Opowiadałam im o Tobie.:)[/QUOTE] O mię? Ale co ja znowu zrobiłam :( Zapraszamy, jakbyście kiedyś planowali, mówcie koniecznie! Księżniczka nie chce jeść z miski:mad:
  18. [quote name='wisela1']Właśnie sobie przyszła do mnie, mocno się przytula i mruczy cudnie mi do ucha..... Od razu "katar" mnie złapał.... Karinka , dzieki za wczoraj, za wszystko, za całokształt....:kiss_2::modla:[/QUOTE] Do usług Szanownym Paniom i Panom :) bardzo się cieszę, ze jest lepiej. Mimo, że mnie wczoraj strzeliła pazurami ;)
  19. [quote name='weszka']Zdenerwowałam się czytając o nocnych problemach. Ale widzę, że całe szczęście nic złego się nie dzieje. Bardzo jesteście dzielne. No Molly chyba jednak bardziej ;)[/QUOTE] Chyba jednak tak :) Dziecię mnie woooooła.... idziem się na dobranoc poprzytulać. Wycałuję od Was :loveu: ha! bo ja mogę! W sumie to zapraszam do nas ;) poznacie Molly, pokażę przytulisko... :)
  20. [quote name='jostel5']Dobrze,że rozrabia,bo to znak ,że zdrowieje! :) Nie dziwię się,że piłuje japkę na "obce psy" w lusterku!:) Wlazł jej jakiś do domu ,to może jeszcze do klateczki i na posłanko zechce! ;) Kolanek Pańcia też ma tylko jedną parę!:)[/QUOTE] Już jedną taką sukę mam :shake: jak przyjeżdżałam z tymczasami nie było fajnie.. Ciężko Molly utrzymać równowagę, choć się stara.
  21. [quote name='emilia2280']Boshh, dopiero przeczytalam o tej tragicznej nocy i uderzonej lapki. Soem, uklony, ja panikarz chyba bym erké na sygnale sciágala przy jej placzu.[/QUOTE] Mnie kiedyś w przytulisku nazywali panikarą... bo jak szczeniakowi oczy zaczynały ropieć, to wiedziałam, że łapie go parwo.. dwa dni, nic się nie dzieje.. panikuje. A jak łapało, to wtedy wszyscy zdziwieni. I im powiedziałam, wolę być nazywana panikarą, niż raz zareagować za późno. Póki co, ani razu się niestety nie pomyliłam.. A Mała ma się dobrze. Gryzie strasznie, no ale wolno jej ;)
  22. [quote name='jostel5']Jak się czuje Pięknooka?:) Rozrabia trochę?[/QUOTE] W sumie to trochę bardziej :) zaczyna się jej poważnie nudzić w klatce. Tak, że często siedzi u mnie na kolanach, jak muszę coś zrobić na komputerze :) ranę odsączamy, ładnie płyn schodzi, opuchlizna mniejsza. Na kontrolę i ponowne zdjęcie pojedziemy razem z Misiem, który był operowany z Molly, więc czekam na wolniejszy dzień, żebyśmy z Marcinem podjechali. dokładnie 4 tygodnie miną we wtorek. Molly, mimo że młoda, bardzo nie lubi innych psów, nie wiem co ona przeżyła.:shake: jak się zobaczy w lustrze to dostaje furii. Na drugiej łapce staje już bez problemu, ta złamana jej ciąży :( Masuję jej już ją pomału. Ona sygnalizuje swoje potrzeby, bardzo nie lubi się załatwiać w klatce, ale póki co to konieczne, stara się po sobie sprzątać.:loveu: Drugi miś stracił nos, teraz molestowane są metki i oczka ;) jak nikt nie widzi, to Molly się do niego przytula... jak wchodzę do pokoju to udaje głupa :grins:
  23. [quote name='Lidan']No przecież w lecie nie szukają bo wtedy na wczasy jeżdżą :p[/QUOTE] :hmmmm: a to nie tak, że w zimie się na spacery nie chce chodzić?:niewiem: każda pora jest dobra...
  24. Trzymam kciuki. Jednak ludzie, mimo zimy, szukają przyjaciela ;)
  25. [quote name='wisela1']Skórkozjady zatkały kocinom okenko do piwnicy....:angryy: :placz:[/QUOTE] Niestety to było do przewidzenia :( Cholera.. A w nocy mróz... Musimy coś innego wymyślić.
×
×
  • Create New...