-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Kochani - Szczecinek prosi o głosy w wewnętrznej ankiecie dogomanii. Mimo, że mają super wyposażone schronisko, mają ogromne problemy. Pomagają nie tylko psiakom od nich, ale i dogomaniackim bidom.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/199771-KRAKVET-wybieramy-kandydata-na-stycze%C5%84[/url]! nas w powodzi też wsparli karmą, gdy było tragicznie.
-
Ha.. projekt tak fajny, ale to projekt pod schronisko tylko dla Sandomierza.. na max 150psów. Teraz trwają rozmowy z gminami, czekamy co wymyślą.. Ale chcą naszego wsparcia i współpracy. Czas pokażę jak to ma wyglądać. Bo my na schronisko na 300-500psów się nie zgodzimy, ale co z tego.. Ja po kieleckiej sytuacji jestem baardzo ostrożna. Ale gdzieś w środku chcę wierzyć, że się da.
-
Gracja... amstafka, w swoim domu:)Dziękujemy Kana:)
Soema replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']Ale co ? Zdjęcia czy to że się dogadują? :razz:[/QUOTE] Haha foty myślę, że aparatem :grins: że się akceptują... moja półwidząca ONka.. nawet nie wącha.. od razu dziabie. -
Majaa, nie rozumiem Twojego przytyku w kierunku Sandomierza po raz kolejny.. jest "tylko" przytulisko, które działa całkiem sprawnie. A super schronisko będzie, nasza w tym głowa. Zresztą do Tesco się nie pchaliśmy, jak większość kandydatów. Kto jeszcze nie oddał głosu w ankiecie? [url]http://www.dogomania.pl/threads/199771-KRAKVET-wybieramy-kandydata-na-stycze%C5%84!?p=16103824#post16103824[/url] Szczecinek, mimo super schroniska potrzebuje wsparcia.. Jak większość..
-
Gracja... amstafka, w swoim domu:)Dziękujemy Kana:)
Soema replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jak Ty to Kana robisz? Boskie foty... -
Lilk_a robi szablon pod allegro stowarzyszeniowe, to będę mogła już je z naszego konta pchnąć... jak się naumiem:oops: foty fajne, ale do ogłoszeń się średnio nadające. One dopiero będą porzadnie ogłaszane, pewnie jasne pójdą ot tak... i dwa czarne puchate.. Trzy czarne gładkie dziewczynki gorzej.:shake:
-
Nuśka oczywiscie zabrała zabawki i ulokowała w budzie ;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSxMAPRwQ0I/AAAAAAAAEnY/PCMoXN5HFj8/P1010109.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSxMLN9CbPI/AAAAAAAAEoc/ulc7bCZc-NM/P1010135.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSxMYNHGkNI/AAAAAAAAEpc/3r_Hs0S-7pQ/P1010154.JPG[/IMG] panie - nianie ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSxMHFS9RaI/AAAAAAAAEoE/7lMNY8jqgN0/P1010127.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSxLikfQTEI/AAAAAAAAElM/afmNUgacftQ/P1010069.JPG[/IMG] buzi, buzi :) gromada odpoczywa... i przegryza ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSxLrrsXdJI/AAAAAAAAEl0/61dLUuc4hAo/P1010079.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSxLwJqI9fI/AAAAAAAAEmI/eVBVObT-f9k/P1010085.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSxL0ThPvYI/AAAAAAAAEmc/S8MeiNnwfEc/P1010091.JPG[/IMG]
-
Słuchajcie... znacie lepiej podkarpackie, nie ma tu żadnej lecznicy ze szpitalikiem, czy normalnego hotelu? Tak żeby stopniowo ciachać suki od p. Marii? kilka dni w cieple i by wracały.. Mnie to strasznie boli, że u niej tyle "jej" szczeniaków.. trzeba jej jakoś pomóc w tej kwestii, a nam przy okazji. Żeby tych psiaków było mniej.
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']soemciu odezwij się do mnie w sprawie tego transportu do was, mamy duużo rzeczy dla WAS!!!![/QUOTE] Aaa dzięki Kotek. W tym tygodniu odbierzemy, bo TIRy będą jeździły :) DZIĘKUJEMY! -
Wesoły autobus ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSbc8aheLOI/AAAAAAAAEiM/dBJjMxTEdLU/P1010098.JPG[/IMG] Lecim na sesje ;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSbc6Gf8YSI/AAAAAAAAEiA/Ye-86dTWNtY/P1010090.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSbc5IrWTFI/AAAAAAAAEh8/dGzW1HqYoAo/P1010080.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSbc3zsRvOI/AAAAAAAAEh0/piPpJ3LKVGk/P1010067.JPG[/IMG] rozszarpywanie misia ;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSbdFg1E39I/AAAAAAAAEjA/XgIoyy__lTk/P1010144.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSbdJ6f3foI/AAAAAAAAEjU/YeDhOHhgl4g/P1010178.JPG[/IMG]
-
Gracja... amstafka, w swoim domu:)Dziękujemy Kana:)
Soema replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Marlenka jest z Warki :) [url]http://www.dogomania.pl/members/89469-marlenka[/url] -
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
Soema replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Proszę :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TSYHKc-Nq6I/AAAAAAAAEg8/QjalqcKdFkA/s576/Szanta.jpg[/IMG] -
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
Soema replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Jak nie masz nikogo, to mogę wstawić ;) 660 78 13 87 -
Dzisiaj właściciele odebrali owczarka szkockiego. Ma na imię Cezar. Jeszcze nie widziałam, żeby tak wielki i pulchny psiak tak wysoko skakał :) takiej chwilę sa naprawdę miłe.. Całego Sylwka spędził zamknięty, bo się bał strzałów. W Nowy Rok, wypuszczono go na ogrodzone podwórko na siku i jakiś debil strzelił petardą.. Właściciele nie mają pojęcia jak się wydostał, podejrzewają, że mógł przeskoczyć ogrodzenie, ale nigdy przedtem się to nie zdarzyło. Drużyna piłkarska już w przytulisku, pokoik im się baardzo spodobał. Od razu wiedziały, że piłkę się gania, a misie rozszarpuje:diabloti: zdjęcia wstawię, jak dostanę.
-
Dobra passa podtrzymana! Super :)
-
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
Soema replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Super, że Szanta ma dom :) Wierzę, że znajdzie się ktoś, kto mimo choroby adoptuje Faflunka :) boksie przecież najlepsze :) czekam na fotyyy z kotem :):)