Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='martitkaa2']Soema, a o której godzinie planujecie łapać?[/QUOTE] Zaraz się okażę, czy nasza pomoc potrzebna. Czekam na telefon, czy uda się im.
  2. Podbijcie nasze stowarzyszenie, nie wiem czy to ma jakiś wpływ na cokolwiek, ale lepiej być na pierwszej niż ostatniej stronie.. [url]http://www.organizacjepozytku.info/[/url]
  3. Jak tylko ruszy nasza strona wrzucę Kropę w aktualizację :) :) pościelową tym bardziej! :)
  4. Dziękuję Kochana... ja mam nadzieję, że za jakiś rok dwa, dzięki Wam będziemy mogli się pochwalić prawdziwym, bezpiecznym schroniskiem. To będzie najlepsze podziękowanie, bo miłość i opiekę, psiaki będą miały u nas zawsze.
  5. Kkanarekk razem z mamą próbowała złapać psa w tragicznym stanie w Niegoszowicach. Skóra i kości, do tego paskudna rana na łapie. Nie dadzą rady same go złapać, [B]czy ktoś może pomóc?[/B] Może byśmy pojechali większą grupą? To teren podlegający pod Olkusz... pies się boi, ale nie jest agresywny, wilkowaty. W nocy ma byś straszny mróz..:(
  6. [quote name='Ewa i flatki']Emilia - masz synusia :P Teraz tylko szczepienie, badania na przeciwciała po jakimś czasie, kwarantanna i hajda do Irlandii :P[/QUOTE] I Ruda małpa go zeżre :grins:
  7. [quote name='engelina_88']Proszę, zerknijcie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201008-PILNE!!!!-Potrzebna-matka-zast%C4%99pcza-inaczej-eutanazja-(-PILNE!?p=16188320#post16188320"]TUTAJ![/URL] Sprawa jest bardzo bardzo bardzo pilna (do jutra, może czwartku)[/QUOTE] U nas ślepe mioty się usypia... :( za dużo tych psich nieszczęść... Zapraszam do włączenia się do Akcji Sterylizacji [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29[/url] działamy już ponad pół roku i wysterylizowaliśmy ponad 60 suk. [B]Żeby bezdomniaków było mniej[/B].... bo jak nie my się za to weźmiemy, to kto? Mam dość uczucia bezsilności :shake: :(
  8. Emi od początku przyjechała z nastawieniem, że uratuje jakąś bidę, no i ma :) super, że on lepiej.
  9. Dziękuję :) Molly miała operowane obie łapki, panewkę w jednej, a w drugiej było stare złamanie z przemieszczeniem kości udowej. Po operacji łapka była gwoździowana, zaczęło się zapalenie kości, dostała antybiotyk, ale wet mówił o amptuacji, gwóźdź wyszedł z łapki, wsadzono go znowu, aż sama zdecydowałam, że wyciągnę, bo łapa była opuchnięta strasznie.. Kość się jakoś zrosła, mała zaczyna stawać, ale to jeszcze nie to. Masujemy, ćwiczymy.. Może jakieś zabiegi by pomogły..
  10. [quote name='GuniaP']Soema, uda się Wam :), jesteście znani z najlepszej strony to i wpłat 1% będzie dużo, będe Was polecać. A podłaczą Wam ten prąd wreszcie ?[/QUOTE] Podłączyli.. w ten piątek. Po 1,5 roku.. Dlatego teraz możemy kupić lampę do odkażania. Szkoda, że 5 tygodni kabel wisiał, bo nikt nie miał czasu go wpiąć w słupa.. wtedy moglibyśmy szybciej zareagować :(
  11. Dziękujemy :) zapraszam na drugi główny wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/194061-Psy-z-SANDOMIERZA-parwo-zabija-%28-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-wybudowa%C4%87-nowy-schron!-Prosz%C4%99..?p=16187329#post16187329[/url] i mam nadzieję, że na wiosnę się spotkamy. Jakbyś kiedyś chciała przyjechać to zapraszamy :) miasto piękne, ludzie fajni i wspaniałe psiaki.. a o poprawę warunków będziemy walczyć.
  12. [quote name='Kenny']to jak jesteś w Krk to może byśmy Benię i Tunię odwiedziły ?[/QUOTE] Jak się Molly przyzwyczai do wielkiego świata to chętnie :)
  13. [quote name='karusiap']jest jest, tzn wiem,ze taki Pan w ktorejs lecznicy robi rehabilitacje profesjonalnie od nie dawna.....a zabij mnie nie powiem gdzie,zeby nie namieszac. Jutro spytam p.Magde,ktora chodzi z Roksi pekineczka,ktora juz smiga prawie sobie caly czas na nozkach:)[/QUOTE] Ooo Roksi pamiętam :) super. Jestem chwilę teraz w Krk, to warto byłoby to wykorzystać.
  14. Wszędzie to samo... My myślimy o lampie tego typu.. [url]http://www.lampy-bakteriobojcze.medyk.biz/oferta.php?id=LMPBKT-UTV-027[/url] filtr powietrza, łatwo przenieść, duży zasięg. A u nas dużo zakamarków, różne powierzchnie..
  15. A powiedzcie mi czy w Krakowie jest lecznica, która rehabilituje psy? Masaże, naświetlania, jakieś baseny? Czy takie rzeczy tylko w stolicy? Molly coraz częściej staje na łapę, ale ona nadal słaba jest.
  16. Dziękuję. Ja w to wierzę, ale czasem mam chwilowy brak sił.. to jest tak niesprawiedliwe, tak przykre. Naprawdę niewiele psiaków straciliśmy przez te 1,5roku.. a wczoraj był okropny dzień. Jestem przerażona, że idzie wiosna.. cieczki, szczeniaki, przerzucenia..:shake:
  17. [quote name='Becia66']Soema jeśli chodzi o 1% to pomogę ci. Mam se te jakieś koneksje przeróżne i w tym roku stawiam na Was . A więc Rzeszów do boju !!! :cool3:[/QUOTE] Beciu... :Rose: gdyby powstało prawdziwe schronisko w naszym rejonie, wszystkim nam by ulżyło.
  18. Dziękuję Aniu! Kolejne wpłaty - 100zł - Katarzyna C. - 100zł - Małgorzata Ł. - 50zł - Joanna S.
  19. Oby to był już ten jeden ostatni.
  20. Możecie mi polecić dobrego psiego ortopedę w Krakowie? Chcę skonsultować jeszcze tu moją połamaną Molly. Walka o łapkę trwa, jest coraz lepiej, ale może by jakieś zabiegi polecił...
  21. [quote name='GuniaP']A może kalendarzyki z 1% ? Poszukajcie jakiejs drukarni, oni takie kalendarzyki mogą wydrukować przy okazji, na marginesie mniejszych publikacji, bo i tak to idzie na straty.[/QUOTE] Drukują się wizytówki z 1%... pracujemy nad broszurą o nas i podziękowaniami. Chcemy nawiązać współpracę z lokalnymi mediami na stałe, ciężko idzie.
  22. [quote name='Kroook']Nie ma za co :) Oby się przydał. Mój psiak dostawał to wszystko co było w woreczku na problemy z chodzeniem, zwyrodnieniowe i neurologiczne.[/QUOTE] Ostatnio bawiłam się z naszym mixiem kaukaza - Borysem. Nawet troszkę biegał... rozbawił się, wepchał na mnie, złapałam go za łapę, bo się zaczepił i mnie capnął w ramię bo zabolało go. Ale to ostrzegawcze było. Później się zawstydził bardzo.. ale w końcu podszedł i dał mi łapę :) taka pogoda to dla nich coś strasznego.:shake:
  23. Ja mam świadomość ile to pracy.. będziemy uderzać wszędzie. Mam kilka pomysłów, ale już się po ostatnich wydarzeniach nauczyłam, że różni ludzie i fundacje czytają forum i potrafią wcześniej uderzyć do danej firmy.. A mam 100% pewność, że gdybym nie napisała o tej firmie na dogo, to by nikt się o niej nie dowiedział. Dziękuję za arthroscan!
×
×
  • Create New...