-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Fajnie by było,zeby sie udało...:loveu: Ale, co ma byćto bedzie. Niemniej jednaj, fajnie by było,....[/QUOTE] Pewnie... postęp jest bo ona jej zaczyna używać i widać, że chce. A to duży plus. Nie wzięłam aparatu na poranne siku :splat: żeby Wam to pokazać. -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Jednym się daj, drugim odbiera.. ale ciągle sobie tłumaczę, że dzięki "akcji sterylizacji", akcji "psu na budę" i pomocy w sterylkach tu na miejscu, z czasem będzie lepiej.. Wracamy w weekend do Krakowa, pójdziemy tam do weta, niech i oni ją zobaczą. Nie wiem, czy tam jest aż tak specjalistyczny sprzęt.. jak w Warszawie. Ale próbujemy, walczymy. I wierzymy, że będzie ok :) -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Podkurcza... ona wygląda i jest zbudowana zupełnie inaczej niż ta zdrowa. Proces chrząstnienia był tak duży, że na całej długości zrobiła się warstwa. Na poczatku Molly trzymała łapkę zupełnie z tyłu, jak sikała było to samo, teraz ją prostuje. Sika i robi koope jak zdrowy psiak. Jak chce wskoczyć na łóżko ;) to się zapomina, ale to jeszcze długa droga przed nią. widać, że masaże i jej wola walki i determinacja, mimo wszystko, dają rezultaty. -
Przepraszam, że tu.. ale i tu o tym kiedyś rozmawialiśmy. Podobno surowicy w Polsce nie będzie się produkowało do końca 2011r.! Czy możecie spytać w swoich hurtowniach czy to prawda? U nas parwo na całego. [url]http://www.dogomania.pl/threads/198819-Sandomierska-dru%C5%BCyna-pi%C5%82karska-czyli-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-z-ma%C5%82%C4%85-szara%C5%84cz%C4%85!?p=16129393#post16129393[/url]
-
[quote name='chita']jezu trzymam kciuki za dzieciaki...:-( podesle jakies grosze, wsparcie Wam teraz bardzo potrzebne:-( [SIZE="1"]mozna na necie gdzies zobaczyc ten reportaz bo ja w tym czasie to na spacerze z Twoja chrzesnica bylam[/SIZE]:eviltong:[/QUOTE] Nie mam pojęcia.. nie mogę znaleźć. Ja tylko widziałam wejście na żywo o 7:15. Jak znajdę to wstawię.
-
Najprawdopodobniej do domu w tym tygodniu pójdzie Misio [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE8qDBpkQI/AAAAAAAAB7A/Ey6aixudJyw/s720/P1090367.JPG[/IMG] na wątku maluchów zdjęcia chorych maluchów... my naprawdę nie możemy przyjmować szczeniaków :shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198819-Sandomierska-dru%C5%BCyna-pi%C5%82karska-czyli-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-z-ma%C5%82%C4%85-szara%C5%84cz%C4%85!?p=16087718#post16087718[/url]
-
W sobotę do domu poszło dwóch chłopaków. Jeden był nawet na żywo w tv (tvp info) ;) Niestety, dwie dziewczynki od 3 dni walczą z parwo.. dziś złapało też białego gładkiego psiaka, na szczęście przechodzą to łagodnie. Zrobiłam im zdjęcia, jak czekaliśmy na wyjazd do weta... i błagam niech mi nikt nie mówi potem, że "musimy pomóc szczeniakom", bo ostatnio nas jedna pani prawie zwyzywała, że nie przyjęliśmy 7 szczeniaków... "przecież powinniśmy".. ehh zobaczcie jakie są biedne :( [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQryDSjWHI/AAAAAAAAExM/vST7zKjtkYc/P1010288.JPG[/IMG] tak się przytulały.. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrwhJBAtI/AAAAAAAAExE/hFzwFDgIOjE/P1010286.JPG[/IMG] szara - Crazy, nasz nowy przymusowy nabytek... też złapała, mimo podania od razu surowicy. Zelżał mróz to parwo wylazło :( [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrvlTZW-I/AAAAAAAAExA/rrqIJOvIU58/P1010285.JPG[/IMG] ale Crazy mimo, że męczyły ją wymioty, była bardzo radosna. Psiaki na szczęście piją.. i nie są odwodnione, przyjmują leki, antybiotyki i są mimo wszystko nawadniane. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrqhbDfoI/AAAAAAAAEwk/iqP3K_uLfNw/P1010278.JPG[/IMG]
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Kilka roztopowych ;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrX1Hp2VI/AAAAAAAAEvc/9pcG27KvrAE/P1010259.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrZ5SvqNI/AAAAAAAAEvo/r2CIk8wsiXY/P1010261.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrbCem_OI/AAAAAAAAEvs/AH7-PJ4KbpA/P1010262.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrcLP1eMI/AAAAAAAAEvw/_oGZQtGOVLo/P1010263.JPG[/IMG] szaleństwa :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrdP1ts2I/AAAAAAAAEv0/iSsctcmPHz8/P1010264.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrf63jq6I/AAAAAAAAEwA/eRH0cNGvin4/P1010268.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrgwkAkuI/AAAAAAAAEwE/VrpQ6qlSlhc/P1010269.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQre7l6FbI/AAAAAAAAEv8/53lG6flWv4o/P1010266.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrpZsxC8I/AAAAAAAAEwg/PrTJiBei0Do/P1010277.JPG[/IMG] -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Misioooo [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrI5RQGAI/AAAAAAAAEuk/3cIixEEtnng/P1010239.JPG%5C[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrK9PMFZI/AAAAAAAAEus/UknkD6fQP64/P1010241.JPG[/IMG] się zmęczyła ;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrOSPKiiI/AAAAAAAAEu4/V2-d6s2pkcc/P1010247.JPG[/IMG] -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Molly żyje i ma się dobrze :) właśnie zrobiła dziurę w dywanie.. byłam przekonana, że tak mamla gryzaka...:grins: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQqxt08VnI/AAAAAAAAEtE/bpHGwev0hjc/P1010210.JPG[/IMG] tak misia rozwala... piłka tez nie jest cała ;) Aniołek ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQqylL7JsI/AAAAAAAAEtI/P9m6_36D1sk/P1010211.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQq1NBgC1I/AAAAAAAAEtQ/wgolnmeZf1E/P1010213.JPG[/IMG] -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
łobuzica :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQq82O1FPI/AAAAAAAAEtw/XTDi_qpKE2w/P1010221.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQq94y1arI/AAAAAAAAEt0/EZ0ZBwi81S4/P1010222.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrCKP6J0I/AAAAAAAAEuE/Ao9L4dZ_mnE/P1010226.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TTQrD2DhBvI/AAAAAAAAEuM/bXYcytXy1R8/P1010228.JPG[/IMG] -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika_tbg']jak to? co się stało? czy coś na wątku przeoczyłam..:shake:[/QUOTE] Mika to suka z wątku który podała wczesniej Savanha... była z Kielc pojechała po nową szansę do DT w Katowicach.. uciekła i... wracała do swojego domu :( A u nas w przytulisku podrzucanie to normalka. 3 psy w dwa tygodnie. -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No niestety w takich placówkach jak nasza to konieczność... kilka nowych szczeniaków złapało parwo, więc kursuje non stop na trasie przytulisko-lecznica.. Widzę, że na watku coraz więcej Dziewczyn stamtąd. Mam nadzieję, że się znajdzie. -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Molly całe dnie spędza na bieganiu, szaleństwach, podgryzaniu, rozwalaniu piłki/miśka (ja od nowa wpycham watolinę i zabawa trwa ;) ) rozpiera ją energia, na podwórku zaczepia psa sąsiadów, żeby się z nią ganiał, ale on chyba nie łapie :shake: Moja suka .. nie lubi jej i widzę, że bardzo przeżywa jej obecność tu, łącznie z tym że znów zaczyna jej sierść wypadać na brzuchu.. W piątek było mi cholernie źle... ktoś w środę do nas przerzucił przez siatkę ciężarną sunie.. w piątek urodziła 8maluchów, które musiałam zawieźć do uśpienia. Wyłam strasznie i to mnie razem z wszystkim innym bardzo zdołowało. Nienawidzę tych ludzi... tych traktujących psa jak zabawkę, a zaraz uczłowieczających je, bo sterylka to cierpienie... Jak Mollka do nas trafiła to też wet mówił o uśpieniu na równi z operacją, bo nie rokowała wtedy dobrze.. Cholerny, niesprawiedliwy świat :( -
[quote name='Becia66']oglądałam przez przypadek i powiem wam że znowu wyłam choć tyle czasu minęło... Czy potrzeba wam pościeli, prześcieradeł,, ręczników i takie tam ?[/QUOTE] Beciu, w tym momencie mamy dość spory zapas i niewiele wolnego miejsca żeby to trzymać. Najbardziej potrzeba nam wsparcia i pomocy ludzi, domów dla psiaków i wsparcia w walce o normalne schronisko.. [quote name='wellington']Da rade zrobic sterylke aborc. ?[/QUOTE] Było 8 maluchów :( przerzucono ją w środę, urodziła w piątek.
-
[quote name='wellington']Soema to Ty na bagazniku ???[/QUOTE] :grins: hehe - nie :)
-
Wstępnie ustalone jest, że Dziewczyny porozmawiają z wetami z Rzeszowa na temat cen zabiegów i możliwości ciachnięcia w jednym terminie kilku suk, żeby zmniejszyć koszty transportu. Suk z tego co mówiła GuniaP jest ok. 10 na tą chwilę do zabiegu. Postaram się jakoś pomóc zebrać środki na zabiegi i bardzo liczę na Waszą pomoc w tym oraz tam na miejscu. Bardzo miło było poznać :)
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']A co tu taka cisza? Molly zżarła komputer?;) A tak bardziej serio, to jak ta łapinka....Nie bedzie zdjęć nowych, pewnie _ówniarstwo urosło....:p[/QUOTE] Przepraszam Was.. ale ostatnio chyba mnie pewne rzeczy przerastają.. a wczorajszy dzień mnie dobił. Zdjęcia wstawię jutro. Może mi się uda Wam pokazać jak Molly staje na 4 łapkach.:) jak się zapomni to nawet podskakuje i stara się prosić ;)