Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='zerduszko']Mój pies śpi w klatce, w łóżku tylko suki :diabloti:[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] Taka hierarchia się mi podoba:evil_lol:
  2. Ostatniaszanso za ile u Was kastrują psy? Jest jakaś szansa żebyście wsparły kastrację naszego potwora? On taki piękny i młody, że pewnie moment znajdzie dom.
  3. Tak mi przykro :( (*)
  4. Myślałby kto, że żadna tu z psem nie śpi:roll: Molly w Krakowie zaczęła, ale zna też komendę "nie wolno" jak np. nie ma dla niej miejsca bo mam na łóżku papiery, o. Będę się usprawiedliwiać :diabloti:
  5. Opis w gazecie super... stary wilk, a reszta to mieszańce :] ehh taka ilość :(
  6. [quote name='Monika_tbg']no tak tak, głodne to upolowały.. wiesz my to rozumiemy, ale niestety choler.. nie każdy..:( jutro jak Basia wróci od razu tam jedziemy i coś będziemy próbowały zrobić.. myślisz, że gmina da kasę na hotelik? bo ja wątpię w to..[/QUOTE] Ich zas**nym obowiązkiem jest zapewnić ochronę nad i przed bezdomnymi zwierzętami.. Coraz więcej ostatnio nagłaśnia się spraw, gdzie nadużywa się przemocy wobec zwierząt może to im przemówi do rozumu, strach przed mediami..
  7. [quote name='grzenka']Przelałam 100 zł na lampę.A jak Misio w nowym domku???[/QUOTE] Dziękuję :) Misio, pan podwórka :) muszę Magdę poprosić o zdjęcia. Z kotami bez problemu się dogaduje, mają niedaleko lasek, więc chodzą na spacery :)
  8. Psy głodne to upolowały :( szlag by ich wszystkich.. tak najłatwiej. Trzeba zadzwonić do gminy, niech wyłożą pieniądze na hotel.. taniej wyjdzie niż hycel.
  9. Co za debilny artykuł...... Cholera taka ilość :( a gmina co..? Tak do odstrzału bo tak łatwiej, z nikim zapewne nie mają umowy podpisanej... powinni za to beknąć ..... ku**a mać :(
  10. [quote name='elik']Fantastycznie się czyta Wasze relacje. Cud, miód i gdy jest mi żle po którejś tam tragedii na dogo, przychodzę do Was i czytam od nowa. To miód na zbolełe serce. [B]Co z propozycją sklonowania [/B]?? ;)[/QUOTE] Ja jestem za :grins:
  11. [quote name='wellington']Czemu musi wpierw cieczki dostac ? To przeciez jakis anachronizm takie myslenie ! Jesli jest juz calkiem rozwinieta to mozna ciachac spokojnie przed 1.cieczka.[/QUOTE] Nasi weci u dużych psów wolą nie przeprowadzać sterylek przed pierwszą. Tym bardziej, że te suki jeszcze rosną i się rozwijają.
  12. [quote name='wellington']O tego chodzi ? [URL]http://www.rp.pl/artykul/2,599873.html[/URL][/QUOTE] Taki psikus....:p na dom ma szansę Amber [IMG]http://picasaweb.google.com/Kaarina.G/RozAdunek?authkey=Gv1sRgCPGB1Pvy6e6iJA#5556483849375698162[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TRyYnxo7zPI/AAAAAAAAEeU/UzIh0zo7UWU/P1010032.JPG[/IMG] ale jako, że w domu pies jest... to wydamy ją po sterylizacji, ale pierw musi cieczki dostać. Jak państwo poczekają to ją dostaną..;)
  13. Łoś superktoś :grins: Mam nadzieję, że Brutus szybko dom znajdzie, bo jest boski! Piękny...
  14. [quote name='RIVER']Chyba Ci się sfiksował :eviltong: Lukam do Was czasem i nadziwić się nie mogę jak taka doświadczona osoba jak Ty tak mogła rozpuścić kundla :evil_lol:[/QUOTE] Cicho! Wypadek przy pracy :niewiem: tak wyszło....:oops: samo...:roll:
  15. [quote name='gusia0106']A ta Mała to nie ma za dobrze przypadkiem? ;)[/QUOTE] Ciiiiiiiiiii.... A jak mi ktoś powie, że mi się uruchomił instynkt macierzyński to.... się z nim zgodzę :grins:
  16. Malizna, warto by było, żeby oni się bardziej podszkolili w tym temacie... bo jeśli chodzi o tą "jakąś" kobietę, to chyba wszyscy miłośnicy psów ją znają.. Bo baba ma tupet. Mam nadzieję, że te materiały będą rzeczowe i obiektywne.. Biedrzycka Ewa ona się nazywa ;)
  17. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TUFAg-yfNmI/AAAAAAAAFIA/bkOFSnob5eY/P1000333.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TUFAhObQFTI/AAAAAAAAFIE/vYYhDUweWik/P1000334.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TUFAiLpI7OI/AAAAAAAAFIU/J4SK222thq8/P1000340.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TUFAiifUuOI/AAAAAAAAFIY/nhCZec3I0Lc/P1000342.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TUFAjDuQCqI/AAAAAAAAFIg/R4Gl2Zxda48/P1000344.JPG[/IMG]
  18. O naszej władzy nie chcę mi się rozmawiać...:shake: Dla rozluźnienia siebie i innych wstawię kilka fot Molly :) rozkochuje wszystkich wokół, wie gdzie mieszka już, śmiga na spacerach, w znajomym sklepie i salonie Perros jest już znana i rozpieszczana :) śmieją się, że przychodzi tam się dokarmić i wypieścić:razz: kilka fot pościelowych.... :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TUFAdw92xvI/AAAAAAAAFHc/BJqWszqhr2c/P1000324.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TUFAecE42jI/AAAAAAAAFHg/pn3sMROWIB8/P1000325.JPG[/IMG]:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TUFAeqBZtTI/AAAAAAAAFHk/MOpdBGOnHzg/P1000326.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TUFAgOOSWYI/AAAAAAAAFH4/NiuabGVK0to/P1000331.JPG[/IMG]
  19. [quote name='elaja']Ale zawsze warto sprawdzić , po przeszło dwóch tygodniach włóczęgi pies może być zabiedzony , a Luna może próbuje wrócić do Krakowa bo tam wcześniej mieszkała , jednego z tych zaginionych psów odnaleziono we Frywałdzie ale biegał sam , tel do właścicieli jest na wątku.[/QUOTE] To jest najprawdopodobniej samiec.. ale kkanarekk zna wątek zaginionych, to ma ją na uwadze.
  20. Ale ona się błyszczy :) :) boska Kropa Kochana!
  21. [quote name='Kenny']w Jaworznie, mamy transport, potrzebna tylko osoba doświadczona która pomoże sunię złapać. to godzina drogi w jedną stronę. bardzo,bardzo proszę o pomoc!!! sunia nie może tam zostać :([/QUOTE] Ehh... ja ani transportu, ani sprzętu :( [quote name='elaja']W Krzeszowicach zaginęła wilkowata suka !!! 2 tygodnie temu.Ma wątek w zaginionych, jest zaczipowana , może to ona [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200371-Krzeszowice-Ćmany-zaginęły-dwa-duż******[/URL][/QUOTE] Tamten jest bardzo zabiedzony i ma ciasną obrożę.. [quote name='Evelka']Matko jakie bidusie...:-( Tylko błagam nie do Nowegi Targu...!:shake: Czy nikt nie mógłby ich przetrzymać chociaż kilka dni?![/QUOTE] :( takie okruchy...
  22. Jakie mikrusy... :( chciałabym pomóc, ale boję się je wziąć chociaż na kilka dni, bo miałam non stop kontakt z parwo w Sandomierzu.. :(
  23. [quote name='karusiap']Tu tez jest bardzo potrzebna pomoc przy lapaniu suki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200486-Dzieci-zabrano-do-schronu-sunia-zosta%C5%82a-na-ulicy-pilnie-potrzebna-pomoc[/url]!!![/QUOTE] A sunia gdzie jest?
  24. [quote name='Soema']Zaraz się okażę, czy nasza pomoc potrzebna. Czekam na telefon, czy uda się im.[/QUOTE] [quote name='martitkaa2']Soema, a o której godzinie planujecie łapać?[/QUOTE] Psiaka wcięło... szukają go.. może się go uda namierzyć :(
×
×
  • Create New...