-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Z serii głupie foty :p [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/198819-Sandomierska-dru%C5%BCyna-pi%C5%82karska-czyli-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-z-ma%C5%82%C4%85-szara%C5%84cz%C4%85%21?p=15983312#post15983312[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN1xlgocrI/AAAAAAAACQE/gK4B2vzGyek/s720/P1090672.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN16fa0mqI/AAAAAAAACQI/kVF_TKQ2uzA/s720/P1090673.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN2-fyGl5I/AAAAAAAACQo/HB1DUECZ8bs/s720/P1090692.JPG[/IMG] one są wszędzie :grins: Toto najmniejsze, ale bardzo waleczna dziewczynka :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TROE3nN5QyI/AAAAAAAACXI/UDVmuzjRqX0/s720/P1090831.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TROGbpE-e_I/AAAAAAAACXk/H_P1zpYX1lI/s720/P1090844.JPG[/IMG]
-
Tak się je :diabloti: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRODqqCn4pI/AAAAAAAACW4/mGALRONE77Q/s720/P1090821.JPG[/IMG] tak się kradnie mamie żarcie.. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRODEt6OS5I/AAAAAAAACWo/e-P43rzjKyo/s720/P1090814.JPG[/IMG] te to z jednego ojca :evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TROCJxxD2VI/AAAAAAAACWU/2c0sHkYngvk/s720/P1090809.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TROCcpQ2HwI/AAAAAAAACWY/VnwZ03EgnNk/s720/P1090810.JPG[/IMG]
-
6. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN8Vv3lugI/AAAAAAAACTs/rYW9xWbres0/s576/P1090751.JPG[/IMG] 7. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN8rFSev6I/AAAAAAAACT4/xhUKJ1e5jZc/s576/P1090755.JPG[/IMG] 8. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN9ewoRnII/AAAAAAAACUg/I77Akv28Q54/s576/P1090770.JPG[/IMG] 9. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN-iKsrMVI/AAAAAAAACU8/CIiwrp_-yFA/s576/P1090778.JPG[/IMG] 10 gdzieś mi się zagubiła fota :)
-
N pierwszy rzut - 5 chłopaków :) Dla tego malucha potrzebne będzie DT, bardzo się boi, prawie nie wychodzi z budy :( [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN3oqSNASI/AAAAAAAACRA/Qg7wusURLH0/s576/P1090699.JPG[/IMG] 2. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN5IUm2lrI/AAAAAAAACR8/amUrH6KnBKc/s576/P1090722.JPG[/IMG] 3. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN5kqMxXlI/AAAAAAAACSQ/d2mLcDi_pTE/s576/P1090727.JPG[/IMG] 4. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN6VUZGN8I/AAAAAAAACSs/zPG9SvaCQM8/s576/P1090734.JPG[/IMG] 5. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN8Aq0P7aI/AAAAAAAACTg/eE7sTQnELOc/s576/P1090747.JPG[/IMG]
-
Mamusia maluchów, Misia. Jest niesamowicie dzielna, nie wiem jak ona wykarmiła taką ilość :shake: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN1FLPuy-I/AAAAAAAACPs/KI6Zg-S2m0A/s720/P1090664.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TRN4VADT1dI/AAAAAAAACRY/u6EogS0O-yg/s576/P1090711.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TROBfkZke_I/AAAAAAAACWI/LKlLidMX_-0/s720/P1090798.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TROBzCOYy3I/AAAAAAAACWM/VmrYNfStiUg/s720/P1090799.JPG[/IMG] Teraz sunia już ma zaokraglony brzuszek i sutki też już nie są tak wyciągnięte. Misia panicznie boi się mężczyzn :( pomału do "naszych" się przyzwyczaja. Nie chcę wiedzieć co ją spotkało..
-
Sandomierskie Stowarzyszenie dostało zgłoszenie o suce ze szczeniakami w jednej z rur na sandomierskiej Hucie. Suka była w fatalnym stanie, wyjadała jedzenie z kocich stołówek. Jako, że w naszym przytulisku panuje parwowiroza, mimo mrozów nie chcieliśmy ryzykować zdrowia i życia maluchów. Udało się znaleźć działkę, na której postawiliśmy olbrzymią, porządnie ocieploną budę. Sunia i maluchy będą tam do pierwszych szczepień, potem przeniesiemy je do naszego przytuliska... Maluchów jest..........10 :mdleje: jeden został zabrany przez mieszkańców Huty, nie wiemy gdzie jest. Razem z matką mamy piłkarską 11 ;) Maluchy, gdy je zabieraliśmy miały ok. 4-5tygodni, już zaczynały szczekać i warczeć. W tym momencie, zapasy i gonitwy odchodzą na całego. Maluchy są po pierwszym odrobaczeniu. Ja na taką gromadę przystało, jedzą ogromne ilości jedzenia... coraz więcej i więcej, niedługo dojdą szczepienia razy 10. [CENTER][B]Bardzo prosimy o pomoc, bo w przytulisku mamy przepełnienie, walczymy o prawdziwe schronisko i każda pomoc jest bardzo dla nas ważna.[/B] Maluchy w dniu zabrania [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TQX4vIWLpdI/AAAAAAAAELY/homkMQzioDU/DSC00842.JPG[/IMG] [LEFT]jeśli ktoś chciałby wesprzeć maluchy to wpłaty można kierować na konto Stowarzyszenia [COLOR=darkgreen][B] [FONT=Arial][SIZE=3]Sandomiers[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3]kie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt 27-600 Sandomierz ul. Rynek 3 [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3]28 9429 0004 2001 0014 6001 0001[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=darkred][B]Maluchy złapało parwo - 2 nie żyją..:-(:-([/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][B]2 walczą o życie, reszta ma już leczenie za sobą. Koszty kroplówek, lecznicy, etc. JEST OGROMNA! Proszę pomóżcie.![/B][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER]
-
[quote name='kkanarekk']Soema idź proszę na wątek braci Dudka i pościągaj mi jakieś Ciotki bo Ty masz dużo znajomości na dogo:razz:[/QUOTE] Ale w Kielcach to mam takie, że chyba nie wiedzą już jak się nazywają... męczyć nie mam sumienia, sama też nie pomogę niestety. Nie wyrwę się.:(
-
[quote name='paoiii']Dziekuje [B]kkanarekk[/B] za ogłoszenia, no i przedewszystkim za to że mogłam dziś z małą troche pobyć! Jest przakochana, ale zadziorna baba, :) Gapa i Gacek są przy niej biedni :p nie no żartuje, mała jest urocza a u kkanarekk ma wszytstko czego dusa zapragnie! Takiego dt to ze świecą szukać! A imię śliczne, nadodatek mam sentyment po moja suka poprzednia tez była Dżina, a tu Gina; pisownia inna, ale brzmi tak samo :) [B]Zaraz dodam jakies zdjęcia z odwedzin.[/B][/QUOTE] Czekamyyy :)
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o gratulację dla Molly ;) za pierwszą kupkę na dworze:cool1: i proszę nie pamiętać, że zabrudziła sobie całe łapki w ku**** :p ale duma ją mnie i mnie rozpierała :loveu: zapraszam do szarańczy ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/198819-Sandomierska-dru%C5%BCyna-pi%C5%82karska-czyli-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-z-ma%C5%82%C4%85-szara%C5%84cz%C4%85!?p=15983371#post15983371[/url] -
Basseta to na forum ich zgłoś ;) na dogo na pewno jest od nich Miła od Gucia.
-
Boooska :loveu: to za mało. Nie przeszkadza jej brak łapki prawda?
-
A ja dziś wchodzę do przytuliska, po sunie na sterylkę i psiaki nad czymś stoją... podchodzę widzę łapki, głowę... krew... Poleciałam po latarkę, myślałam, że zemdleję. Podchodzę i widzę.... zając, królik? Nie wiem, jakiś debil nam przerzucił zwłoki przez bramę. Nie wiem, czy nas chcą nastraszyć, psy dokarmić, czy nie wiem co....:shake:
-
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
Soema replied to fufu's topic in Już w nowym domu
Jak tam przyjaźń? Nadal tak silna? Tofi bardzo urósł?:) -
To ja czekam na wieści z DT :grins: Boska malutka :)
-
Krzesimów-wątek ogólny. Potrzebna pomoc w ogłoszeniach!!!
Soema replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Nie grasz, bo? Takie ustalenia pomagają wyłonić najbardziej potrzebujących i uniknąć comiesięcznych zwycięstw tego samego kandydata. Dlaczego tak mało osób teraz chce współpracować, tylko RAZEM możemy coś osiągnąć... -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[video=youtube;QijhzH3tCZQ]http://www.youtube.com/watch?v=QijhzH3tCZQ[/video] Ehh dwa pozostałe się nei zapisały, tam było lepiej widać :( -
[quote name='Evelka']Wspaniała piosenka... Oczywiście łzy mi się polały...[/QUOTE] Nie tylko Tobie...
-
Są w domu od wczoraj ;) i znaleźli malutkiego kotka, chce ktoś? Oni zawsze coś znajdą jak tu przyjeżdżają...:shake: szczęście w nieszczęściu.
-
Ewo, ale przecież siostry Haśków są w ich wieku? Na pewno są jeszcze jakieś młode, które potrzebują chwili czasu, ale mają potencjał. Przecież te psy w Szwajcarii w domach się otwierają, to tu tez to zrobią :) Czyli Czekoladek się nie zgodzi z tym Rudaskiem? Możecie to jakoś sprawdzić... ekhm, hehe ciekawe gdzie :) idę na Waszą stronę.....;)
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Soemciu potrzebuje pilnie kontakt do kogoś kto ma chody we wrocławiu.. Jest gość co adoptował kotkę z naszego schroniska, ma niedowład tylnych łap, i ponoć wet jego zalecił tomograf, tomograf w mikołowie zdaje się, ale chcą ok 800 zł. Czy nie dało by się załatwić czegoś taniej we wrocku skoro to kot ze schroniska ???[/QUOTE] Kochana pisz do ULV co?