oj...to niedobrze! mam nadzieję ze rana się nie rozpaprze.
fionka, ja już prawie slepa jestem a fotosika nie lubię...wstawiaj ciotka na przyszłość duże fotki...pliiiiiiiis;);)
agacix pewnie zaraz się odezwie:cool3:
ja wiem tyle że zapoznanie się psiaków odbyło się [B]bez problemów[/B] ale też bez entuzjazmu...aga i paweł są juz w drodze po hektora.:lol:
dziewczyny juz na autostradzie!
aga mówi ze kaśka ma mrówki w doopce i spokojnie usiedziec nie może:evil_lol: wie że jedzie na fajną wycieczkę, nie wie jednak, ze po nowe życie u boku przystojniaka luśka!:multi:
[quote name='GoskaGoska']dziekujemy - jakbys mogla to prosze zmien lokalizacje na cala Polska-a nie Trzebnice - a jutro siade nad tekstem, chyba ze mnie ktos wyprzedzi[/quote]ok:cool1:zmienione