-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ale nie mamy na razie ani grosza na sunię..a operacje będą pewnie bardzo kosztowne.... ja bym dt szukała wśród dogomaniaczek, myślę że to jedyna szansa dla suni:shake: -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
trzeba by pilnie ten tymczas znaleźć...tylko tu takie małe zainteresowanie u suni :-( -
Uratował jej życie, a w nagrodę dostanie nowy łańcuch....
agaga21 replied to Asior's topic in TV & radio
szkoda słów...polska zacofana wiocha:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
no właśnie...dlaczego? czy grand ma nadal ogłoszenia i allegro? może trzeba zmienić tekst i zdjęcia(bo przecież grand się bardzo zmienił!!!)? wydaje mi się że zrobił się z niego fajny psiak a wydawało sie na początku że "mało adopcyjny". teraz już chyba spokojnie mógłby iść do domku:razz: -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
czyli domowy tymczas? a czy schronisko by zapłaciło za te operacje i leczenie, czy też trzeba by uzbierać jeśli by się tymczas znalazł? -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
asior, co potrzeba by uratować łapkę? -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
etna, kto ci pomoże? :-( -
snuszkak wyjechała, czy w takim razie supergoga sprawę załatwi?
-
[quote name='blonditipsy']Zrobiłaś czy tylko wypisałaś? :cool3:[/quote] haha! to żart?:razz:
-
[quote name='snuszkak']no i chyba dlatego dalej pozostaniecie nie wtajemniczeni, o finale zapewne dowiecie się od Ani bo wyjeżdzam[/quote] hmmm....trudno powiedzieć czy sprawę załatwiłyście?
-
Mona w typie ast. Mistrzyni agility za TM.
agaga21 replied to kuba123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ona jest u szkoleniowca...jeśli on jest bezradny.... napisz co on mówi o monie. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i32.tinypic.com/1z2nn04.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/1zxw8oy.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2uqeku9.jpg[/IMG] moja słodziutka:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i32.tinypic.com/1zoasl5.jpg[/IMG] -
słodka uleczka czeka a domku nie widać:-(
-
[quote name='AlinaS']Co do tego że bulowaty i dziecko to super ekipa nie mam wątpliwości ale dziecko bez nadzoru z bulowatym nie bardzo lubiącym inne stworzenia na spacerze tu mam wątpliwości[/quote] ale tu się zgadzam! ja nigdy, przenigdy nie dałabym na spacer mojego psa żadnemu dziecku! nawet moja 16 letnia siostra ma nieraz focha bo jej nie pozwalam psa na spacerze trzymać. co do twojej wczesniejszej wypowiedzi to według mnie jest trochę niesprawiedliwa, agnieszka32 nie jest jakąś hopająco-nudzącą się małolatą:shake:, to osoba bardzo odpowiedzialna i zna rasę. majeczka jest suczką kochającą ludzi więc nie sądzę by miała problem z pokochaniem dzieciaków.
-
myślę że wszystkie wątpliwości rozwieje ab-agnieszka jak dopyta potencjalną przyszłą panią o takie sytuacje-co będzie gdy...... mam wielką nadzieję na domek dla majeczki ale na pewno trzeba wszystko przemyśleć dokładnie. a bullowaty + dziecko to zazwyczaj super łobuzerska ekipa, trzymająca się razem przez cały czas.są wyjątki ale nie sądzę by majka do nich należała.poza tym te dzieci to nie jakieś maluchy tylko już trochę starsze podrostki. oczywiście na spacery majka powinna chodzić z dorosłą osobą....wszystko do obgadania z nową panią.
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ania z poznania']W imieniu pani Grażyny Masłyk-Dubis deklaruję 25zł miesięcznie na Ambusia, płatne 13-go każdego miesiąca :multi:! ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 10zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna m.d. -25zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 145zł brakuje 255zł powolutku zmniejsza się kwota potrzebna do zebrania na biednego ambusia!:multi: ciotki, proszę jeszcze o wsparcie! -
[quote name='Asior'][URL="http://krak.tv/kategoria-2,film-604.html"]krak.tv - niezalezna telewizja internetowa w Krakowie - Amstaff pogryzł dziewczynkę w restauracji Arlecchino przy ul. Grodzkiej[/URL] mała dziewczynka pogryziona przez właściwie szczenie amstafa... Pies u nas w schronisku na obserwacji :placz::placz::placz:[/quote] okropna sytuacja!:-(:-(biedna dziewczynka... asior, u was tyle bullowatych i chyba dog argentyński! może załóż wątek zbiorczy bullowatych krakowskich?
-
asior, wstawiłam na razie twój numer do allegro bo jakiś musiałam;) podasz namiary na koleżankę to zmienię. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=706381105]AMSTAFF-CUDOWNA, MŁODZIUTKA, RADOSNA SZUKA DOMU (706381105) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
-
MAJRO( nie margo:evil_lol:) wygląda jak przerośnięty szczenior:loveu: