-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='agnieszka32']Kochany biegający i zadowolony Lecterek :multi::loveu: Mam nadzieję, że z łapką nic poważnego, bo się chłopak do spacerów zupełnie zrazi i nauczy się z WC korzystać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (tylko żeby deskę opuszczał :evil_lol::diabloti:)[/quote] i używać odświeżacza ;) a tak w ogóle to znów mamy zmartwienie. lecter miał w maju usuwane 2 guzki przy okazji kastracji. jeden guzek miał przy pępku a drugi większy na boku(na zdjęciach widać w tym miejscu ciemny ślad) no i przy tym miejscu dziś zauważyłam małe zgrubienie-tak jakby znów guzek się robił :placz:. wet wtedy powiedział, że to włókniaki, nie chciałabym znów go operować :shake: wet przyjeżdża w czwartek, mam nadzieję że to jakieś zgrubienie od szwów...czy to możliwe?
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
kurcze, deklaracji brak a bazarki stoją bez zainteresowania :( tak trudno uzbierać te 200zł ......... -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
beata, hotelik kosztuje a nam coraz trudniej idzie zbieranie deklaracji....jasne, było by to dla suni dobre rozwiązanie tylko za co ją utrzymać? -
cudna sunia! czy jest nią jakieś zainteresowanie?
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
jak z jej zachowaniem? zmieniło się coś? czy ktoś ją wyprowadza na spacery? -
jakie śliczności macie!
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Tylko, że Sara ma 1,5 roku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tam zaraz psie walki, to że się trochę krwi poleje, że blizny się pokażą na pyskach, że zęby i warczenie??? :roll::evil_lol:[/quote] jak to póółtora roku:crazyeye:??? ja myślałam że już z 2,5 ma toż to jeszcze dziecko! -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka'] i nie wiem czy tego nikt nie widzi ale ... u Agnieszki się walki psiowe odbywają :crazyeye:[/quote] [url]http://images8.fotosik.pl/83/2e6e9d2a7f72ca7a.jpg[/url] no tak, sarunia biedna na diecie to się za zjadanie fiodorka bierze:mad: -
co z wizytą po adopcyjną?
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :multi::loveu: chciałam przejrzeć Was całych ale z moim internetem to jest dzisiaj niewykonalne :mad: Lecter nie wygląda bynajmniej na tej focie na leniuszka, któremu nie chce się biegać :) :loveu::loveu: [URL]http://i28.tinypic.com/29e6jbc.jpg[/URL] zresztą mając takiego kumpla do zabaw to chyba nawet nie mógłby usiedzieć na miejscu :) :cool3::cool3: [URL]http://i31.tinypic.com/bwpx5.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] pozory mylą! to, że biega to tylko tak do zdjęć;):evil_lol: a na prawdę to większość galerii jest śpiąco-leżąca:cool1:
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
foteczki:multi::multi: [url]http://images8.fotosik.pl/83/79bcf70069e0792d.jpg[/url] nowy wąż???:mad::evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/525/f6839aa5cb328ea8.jpg[/url] sarunia ostatnio częściej zjada fiodorkowy obiadek czy mi się tylko tak wydaje?:razz::evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/525/3bbb412e41301daa.jpg[/url] luuuuzik:cool1: -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Alicja']:glaszcze: Ciotka Aga dostałaś SMSa ?? ciotki agi komp zdechł! :placz: jest odcięta od świata wirtualnego -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] daj go tutaj to go przegoni Salsa troszkę :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pewnie po 3 minutach by skapitulował:evil_lol::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]talia osy i chudy kościsty tyłek sprawia że ona wygląda asymetrycznie :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] eeee tam, piękna jest!
-
dobry wieczorek:lol: pierwszy raz podziwiam rudą piękność:loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/83/fd339c0349d12e37.jpg[/url] talia osy!!! [url]http://images8.fotosik.pl/83/316d8d87db603ca2.jpg[/url] baletnica:evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/524/a605a3085dcf070d.jpg[/url] eh...gdyby mojemu misiowi choć od czasu do czasu zechciało się tak pobiegać to może też by miał jakieś mięśnie:oops::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='fioneczka']dziewczyna pisała że opłaci hotelik o którym pisała Ania (u Danusi) jest jakiś chłopak zainteresowany losem Honey , sunia ma być wysterylizowana w najbliższym czasie z tego co mówiła a jeśli chodzi o "ilość" czasu to pojęcia nie mam ... wiecej chyba wie Ania[/quote] aha, dzięki fioneczko, nie zdążyłam jeszcze całości przeczytać. mam nadzieję że ten chętny na sunię okaże się naprawdę w porządku.