-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
agaga21 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
poproście Jenny19. jak będzie miała czas to ją ogłosi na wielu stronach., -
[quote name='kamilqax95x']to już 2 strona na dogo o niej [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f40/atena-szuka-dobrego-domu-wlasciciela-szczecinskie-schronisko-143624/"]>>tu<<[/URL][/quote] to może tamten "martwy" watek zamknąć a niech ten zostanie
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no wiem, wiem, żartuje se przecież ;) a mnie mąż z kompa dziś wygania:placz: i sam zasiada! co za brak wyczucia!:mad::mad::placz::placz: -
ASTEK-ULICA TO ZŁE MIEJSCE DO ŻYCIA!!! Szukamy domu!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
Musi się pojawić! -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hihi, ciotce się literki pomyliły:evil_lol: chyba z Bb ;) -
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
agaga21 replied to paros's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki! -
[url]http://i28.tinypic.com/2j2j9lv.jpg[/url] jaka słodycz!
-
alicja może byś mogła odwiedzić chłopaka i popstrykać mu "kilka" fotek?:cool3::cool3::cool3::loveu::loveu::loveu: do allegro.
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[url]http://images6.fotosik.pl/520/d47616fd85caa401.jpg[/url] jacy zapatrzeni! [url]http://images6.fotosik.pl/520/4e0a2b12ac7b72da.jpg[/url] :loveu::evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/79/ec4929ab1e5399b4.jpg[/url] one się kładą wszędzie razem?:evil_lol: i bardzo często układają się symetrycznie, świetnie to wygląda! -
Przecudny ROKO pojechal do Nowego Domu -Gliwice
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
jaK dobrze czytać takie wiadomości!!!:loveu: [SIZE=1]dogo znów mi się muli[/SIZE]:placz: -
ASTEK-ULICA TO ZŁE MIEJSCE DO ŻYCIA!!! Szukamy domu!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
zapisuję się, mam nadzieję że psiak się znajdzie -
właśnie rozmawiałam z danusią. jest miejsce dla waszej astki. dzwońcie, rezerwujcie! danusia wstępnie już wie o niej.
-
[quote name='marysia55']to może ewatonieja podmieni swoje allegro na innego psiaka??? kurcze sama nie wiem co teraz z tym zrobić. Wiem, że jak wyłapia to moga obydwa usunąć. Z drugiej strony widziałam allegro Natalii i ona umieściła tekst jako dla psa o imieniu Pirat, więc może będzie dobrze.[/quote] ewatonieja ma wyróżnione allegro więc szkoda zmieniać. musimy tylko dojść do porozumienia kto robi allegro. ewatonieja, jeśli chcesz to rób mu cały czas(no chyba że chciałaś tylko jednorazowo) to ja zrobię innemu psiakowi.
-
cieszę si,ę że psiak już bezpieczny
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o czym ty piszesz asiu? edit: już wszystko wiem ;) -
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial] nie ze śmietanką ...tylko dwukolorowy z ciemnym ciastem :roll:[/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=Black][B]no jak nie ...przecie pisalam ze pośle :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][B]:cool1:o taki ...tylko dziś jest w prostokątnej blaszce [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/66/e808ddf9583751f9.jpg[/IMG][/URL][/B][/FONT][/quote] pisałaś że poślesz-dasz ab-agnieszce, żeby mi zawiozła jak będzie po drodze:evil_lol::evil_lol::evil_lol: miodzio!!! ale mało zjedliście:crazyeye: u nas już by cały zniknął:evil_lol::evil_lol::oops:
-
[QUOTE]Tengusia: przemoc w rodzinie :placz::placz::placz: [URL]http://i29.tinypic.com/5cehvm.jpg[/URL][/QUOTE] no jakaś patologia chyba:-o [QUOTE]ania z poznania: Jak ciotce udało się Lecterka rozbawić :multi::evil_lol:! [/QUOTE] przy tej ciotce lecter zmienia się w innego psa i nawet bawił się kamieniem dobre 10 minut!!! [QUOTE]agnieszka32: Biedny Lecterek - kopany przez ciotkę, siłą na spacer wyciągany przez pańcię :shake: Dobrze, że ciasteczka chociaż dostaje :evil_lol: - a czy może te wątrobiane? Moja Sara dzisiaj pięknie chodziła przy nodze na spacerze i oka nie spuszczała z .... saszetki z ciasteczkami od cioci agagi:diabloti:[/QUOTE] nie chciał iść na spacer pewnie dlatego, że magda została:evil_lol: a ciasteczka watrobiane;) cieszę się że smakowały:lol: