Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. poproście Jenny19. jak będzie miała czas to ją ogłosi na wielu stronach.,
  2. pianka, czemu nie poprosisz Jenny19 o ogłoszenia???:crazyeye:ten pies tak długo już czeka.:shake:
  3. [quote name='kamilqax95x']to już 2 strona na dogo o niej [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f40/atena-szuka-dobrego-domu-wlasciciela-szczecinskie-schronisko-143624/"]>>tu<<[/URL][/quote] to może tamten "martwy" watek zamknąć a niech ten zostanie
  4. no wiem, wiem, żartuje se przecież ;) a mnie mąż z kompa dziś wygania:placz: i sam zasiada! co za brak wyczucia!:mad::mad::placz::placz:
  5. hihi, ciotce się literki pomyliły:evil_lol: chyba z Bb ;)
  6. [url]http://i28.tinypic.com/2j2j9lv.jpg[/url] jaka słodycz!
  7. alicja może byś mogła odwiedzić chłopaka i popstrykać mu "kilka" fotek?:cool3::cool3::cool3::loveu::loveu::loveu: do allegro.
  8. [url]http://images6.fotosik.pl/520/d47616fd85caa401.jpg[/url] jacy zapatrzeni! [url]http://images6.fotosik.pl/520/4e0a2b12ac7b72da.jpg[/url] :loveu::evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/79/ec4929ab1e5399b4.jpg[/url] one się kładą wszędzie razem?:evil_lol: i bardzo często układają się symetrycznie, świetnie to wygląda!
  9. jaK dobrze czytać takie wiadomości!!!:loveu: [SIZE=1]dogo znów mi się muli[/SIZE]:placz:
  10. zapisuję się, mam nadzieję że psiak się znajdzie
  11. właśnie rozmawiałam z danusią. jest miejsce dla waszej astki. dzwońcie, rezerwujcie! danusia wstępnie już wie o niej.
  12. [quote name='marysia55']to może ewatonieja podmieni swoje allegro na innego psiaka??? kurcze sama nie wiem co teraz z tym zrobić. Wiem, że jak wyłapia to moga obydwa usunąć. Z drugiej strony widziałam allegro Natalii i ona umieściła tekst jako dla psa o imieniu Pirat, więc może będzie dobrze.[/quote] ewatonieja ma wyróżnione allegro więc szkoda zmieniać. musimy tylko dojść do porozumienia kto robi allegro. ewatonieja, jeśli chcesz to rób mu cały czas(no chyba że chciałaś tylko jednorazowo) to ja zrobię innemu psiakowi.
  13. cieszę si,ę że psiak już bezpieczny
  14. o czym ty piszesz asiu? edit: już wszystko wiem ;)
  15. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial] nie ze śmietanką ...tylko dwukolorowy z ciemnym ciastem :roll:[/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=Black][B]no jak nie ...przecie pisalam ze pośle :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][B]:cool1:o taki ...tylko dziś jest w prostokątnej blaszce [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/66/e808ddf9583751f9.jpg[/IMG][/URL][/B][/FONT][/quote] pisałaś że poślesz-dasz ab-agnieszce, żeby mi zawiozła jak będzie po drodze:evil_lol::evil_lol::evil_lol: miodzio!!! ale mało zjedliście:crazyeye: u nas już by cały zniknął:evil_lol::evil_lol::oops:
  16. [quote name='agnieszka32']Własnoręcznie pieczonym? :cool3: Pyszniutkim cieplutkim z bitą śmietanką?[/quote] dzisiaj mi się już ciotka chwaliła, nawet zdjęcie chciała wysyłać ale jak poprosiłam żeby kurierem wysłała to nie:mad::mad::evil_lol:
  17. no ja jak zaczynam robić psu allegro to cały czas odnawiam...
  18. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:placz::placz:głod w kraju :diabloti::evil_lol: [URL]http://i25.tinypic.com/mmc1w6.jpg[/URL][/FONT][/B][/quote] :placz::placz::placz:
  19. u mnie piko ma też allegro ale chyba nie ma sensu robić dwóch. to chyba jest niezgodne z regulaminem.szkoda by było , żeby nam pousuwali aukcje.
  20. ja się cieszę umiarkowanie i po cichutku ale z dnia na dzień będę się cieszyć coraz bardziej! :cool3::evil_lol:
  21. [quote name='ania z poznania']Zabaweczkę ma fantastyczną :razz::diabloti:![/quote] a z jakim "namaszczeniem" obgryzał i oblizywał tą cegłę!!!:evil_lol: prawdziwe zabawki leżą nieruszane;)
  22. [QUOTE]Tengusia: przemoc w rodzinie :placz::placz::placz: [URL]http://i29.tinypic.com/5cehvm.jpg[/URL][/QUOTE] no jakaś patologia chyba:-o [QUOTE]ania z poznania: Jak ciotce udało się Lecterka rozbawić :multi::evil_lol:! [/QUOTE] przy tej ciotce lecter zmienia się w innego psa i nawet bawił się kamieniem dobre 10 minut!!! [QUOTE]agnieszka32: Biedny Lecterek - kopany przez ciotkę, siłą na spacer wyciągany przez pańcię :shake: Dobrze, że ciasteczka chociaż dostaje :evil_lol: - a czy może te wątrobiane? Moja Sara dzisiaj pięknie chodziła przy nodze na spacerze i oka nie spuszczała z .... saszetki z ciasteczkami od cioci agagi:diabloti:[/QUOTE] nie chciał iść na spacer pewnie dlatego, że magda została:evil_lol: a ciasteczka watrobiane;) cieszę się że smakowały:lol:
  23. [IMG]http://i32.tinypic.com/314ugyc.jpg[/IMG] koniec ;)
×
×
  • Create New...