-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/2s1ptvm.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/14t69za.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/16aees0.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/axm3t.jpg[/IMG] lecter dziś nie chciał wcale iść na spacer. co chwilę musiałam kusić go ciasteczkami aż w końcu mi zwiał pod furtkę do ogrodu:mad::evil_lol: [IMG]http://i28.tinypic.com/zjj8jk.jpg[/IMG]
-
dziś przedstawiam wam ulubioną ciotkę mojego misiaczka:cool3: sesja z magdą (moją osobistą siostrą) [IMG]http://i26.tinypic.com/2n15168.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/zo705h.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/ajknpv.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2h719vr.jpg[/IMG] :crazyeye::crazyeye:kopie leżącego! [IMG]http://i29.tinypic.com/5cehvm.jpg[/IMG]
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
alicja, piękne będzie miał ambo dzięki tobie allegro! i to nie z 5 zdjęciami tylko z całą masą zdjęć!!!:evil_lol::multi: -
co za wspaniałe wieści! jak to dobrze, że dałyście jej dziewczyny szansę!
-
piękny! tak mu się sierść błyszczy, że wygląda jakby był granatowy:evil_lol: cudny, cudny, cudny!:loveu:
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]a ja też wiem :eviltong:bo tam byłam i cole piłam ;)[/FONT][/quote] a ja wiem choć nie byłam i coli nie piłam:diabloti::eviltong: aga na pewno wszystko napisze;) -
najlepsze jest to, że danusia z tego hoteliku mówi że się astów boi :evil_lol: a w naszych suńkach chyba się zakochała! tam jest bardzo dużo wolontariuszy i skazańcy opiekujący się psami w ramach chyba resocjalizacji. danusia jednak zaznacza że przyjmuje psy na hotel tylko takie które nie są agresywne do ludzi. zaklepujcie miejsce na potem bo z tego co wiem to teraz jest komplet.
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
potrzebny jest transport dla psiaka z [B]kielc do szczecinka![/B] może mógłby ktoś pomóc? -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
czy ktoś jeszcze pomoże biednej celestynce? kto się dorzuci do hotelu? miejsce mamy dla niej zaklepane! potrzebne tylko deklaracje i transport. [COLOR=Gray]a przy okazji potrzebny jest transport dla psiaka z [B]kielc do szczecinka![/B] może mógłby ktoś pomóc?[/COLOR] -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
potrzebny jest transport dla psiaka z kielc do szczecinka! może mógłby ktoś pomóc? -
[quote name='Linka']nowa jak nowa.. od jakiegoś czasu robisz jej ogłoszenia :roll: Dzisiaj już nawet do mnie nie podeszła.. pytanie czy nie miała siły, czy chęci :-( Weterynarzem nie jestem, aczkolwiek jak dla mnie miała strasznie opuchnięte łapy.. robie jej właśnie osobny wątek..[/quote] o którą chodzi? o tą czarną?ona ma wątek już, no chyba że o inną...
-
[quote name='fridaoo']obawiam się, ze będzie cieżko z transportem:placz: do Szczecinka z Kielc to jakieś 500 km:-( chyba....ze Ab-agnieszka jadąc z Mają po drodze zostawi biedula w Szczecinku - wtedy transport do Gliwic byłby potrzebny...no i czy Aga dałaby radę...:cool3:[/quote] ale aga jadąc po maję zawozi ambo! niech ktoś napisze na wątku transportowym, może akurat coś się znajdzie.
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:evil_lol::evil_lol: z tej ciotki to taka grubaska jak ze mnie chudzielec:oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
agaga21 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
no to i ja trzymam kciuki!! -
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'] Oj Alicja, jaka szkoda, że tak daleko od siebie mieszkamy, zatrudniłabym Cię jako "nadwornego fotografa" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Miałabym najwspanialszą galerię fotek - po kilkaset na każdego psiaka :diabloti:;)[/quote] kilkaset to chyba na rozgrzewkę? :evil_lol: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']Jejku jaka ona jest śliczna :( Kurde także daje 20 zł![/quote] super, kana! [B]20zł redcat miesięcznie 20zł Lena 01 04 09 miesięcznie 20zł hajaa miesięcznie 20zł kana[/B] [B]brakuje 120zł na sam hotelik[/B] -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
też mam taką nadzieję...ciotki, liczymy na wasze bazarki na ambo. -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ania z poznania']Już nie musi być 200, 100 wystarczy :evil_lol:! wystarczy 5-10 dobrych :cool3::cool1: