Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [IMG]http://i30.tinypic.com/2888203.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/4jxj0x.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/72672f.jpg[/IMG] koniec na dziś, więcej nie mam
  2. [IMG]http://i29.tinypic.com/2i1i8uu.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2dcfgq1.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2usyc5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/kcyt5x.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/20aas5z.jpg[/IMG]
  3. dzisiejszy spacerek [IMG]http://i29.tinypic.com/nmguqd.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/3341d6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/xmn4o0.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/211q4va.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2i1i8uu.jpg[/IMG]
  4. a ja się chciałam zapytać założycielki wątku gdzie już zrobiła swojemu psu ogloszenia? czy zrobiła allegro, alegratkę, gdzie szukała dla psa pomocy? ile pies ma u niej czasu jeszcze i czy opłaci ewentualny hotelik do póki dom się nie znajdzie?
  5. [quote name='Alicja'][B]:roll:popsuła Miśka :diabloti::evil_lol:[/B][/quote] no coś ty! do tej poty odsypia!
  6. tyle było maili i telefonów o niego . czy został jakiś dom wybrany, sprawdzony? allegro się skończyło, nie wiem czy jest sens wystawiać ponownie, ludzie mają do mnie pretensję, że telefonów nikt nie odbiera, mają pretensję, że usuwam oferty, mają pretensję, że nie mogą zabrać psa "[B]już[/B]" itp, itd...
  7. [quote name='ania z poznania']Agata, co to za wydarzenie, Lecter biega :crazyeye::crazyeye::evil_lol:??????[/quote] no właśnie! nie miał wyjścia: auto było daleko a przestrzeń ogromna-musiał się biedak trochę pomęczyć:evil_lol: najbardziej jednak podobało mu się tarzanie w trawie;). dziś spróbuję namówić TZ na powtórkę, choć według niego taki spacer to "marsz śmierci":evil_lol: ale może się uda bo pogodę mamy piękną.
  8. [quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Red][B] Chłopak dzielnie wywija łapiszonami , raz nam tylko poszedł na dno 3 lata temu jak rzucałam mu piłką i łowiąc piłkę zapomniał ze trzeba łapkami machać :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] coś ty! i musieliście go ratować czy sobie przypomniał??? muszę s8ię wybrać w końcu nad jeziorko!!!
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:ale zaszalałaś :multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] tylko coś mi się, kurka wodna przestawiło i lampa nie chciała się wcale otwierać:shake: i nie mam pojęcia o co chodzi. przez to dużo zdjęć poszło do śmieci:placz:
  10. :crazyeye: on nurkuje czy się topi??? [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/329397/00000074.JPG[/URL] :evil_lol: łódź podwodna [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/329397/00000071.JPG[/url]
  11. [quote name='ania z poznania']BARDZO mini ;)![/quote] wilczur w rozmiarze XXS:evil_lol:
  12. piękny, błyszczący! super wiadomości!!!!
  13. i ostatnie: [IMG]http://i30.tinypic.com/29gh4t2.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i26.tinypic.com/2cnv904.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/28laqdl.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/259lfte.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/351uvkg.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/24zyidz.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i32.tinypic.com/vhc1ol.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/hraofm.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2qk83kj.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2qbg8ef.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/15hiivo.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i32.tinypic.com/v777s7.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/53shsg.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/29e6jbc.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/vd0i9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2hzs3th.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i31.tinypic.com/b9irs8.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/mvgnpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/o598n5.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/ou04k2.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2r4k4xt.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i27.tinypic.com/2wfl9tw.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/mltdoy.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/adz0uf.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/x3g1sp.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/i1cw8g.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i32.tinypic.com/2dan3n6.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/wb2ulu.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/e84rcx.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2e38jz8.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i25.tinypic.com/ta0eb4.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i32.tinypic.com/68hvdj.jpg[/IMG] wyścigi;) (kamil mówi: kto ostatni do mamy ten zgniłe jajo) [IMG]http://i31.tinypic.com/bwpx5.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/fkmqts.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/143ia3b.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/r7sjn6.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i32.tinypic.com/x3wwfo.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/imngbt.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2cwk4f7.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2qxxny0.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/ta25oj.jpg[/IMG]
  22. dzień dobry ;):-o:oops: [IMG]http://i31.tinypic.com/2wg7ria.jpg[/IMG] reszta za chwilę
  23. [quote name='Martyna_i_Bartek'][B][COLOR=Navy]Pani weterynarz stwierdziła u Tary Atopowe zapalenie skóry[/COLOR][/B][/quote] u mojego psa też stwierdzono kiedyś atopię...tak najłatwiej stwierdzić atopię, podać sterydy co jakiś czas i mieć "stałego pacjenta" :angryy: nie twierdzę, że tara atopii nie ma ale warto by było skonsultować ją u innych wetów by mieć pewność.
  24. [url]http://img208.imageshack.us/img208/3531/obraz051c.jpg[/url] ori to taki mini-wilczurek ;)
  25. a może ktoś go przygarnął....może znalazł drogę do domu.......może go w końcu właściciel odnalazł po długim czasie.............wolę tak myśleć.
×
×
  • Create New...