-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
a ja się chciałam zapytać założycielki wątku gdzie już zrobiła swojemu psu ogloszenia? czy zrobiła allegro, alegratkę, gdzie szukała dla psa pomocy? ile pies ma u niej czasu jeszcze i czy opłaci ewentualny hotelik do póki dom się nie znajdzie?
-
TROL - maleństwo w typie yorka ma wspaniały dom w Malborku!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
tyle było maili i telefonów o niego . czy został jakiś dom wybrany, sprawdzony? allegro się skończyło, nie wiem czy jest sens wystawiać ponownie, ludzie mają do mnie pretensję, że telefonów nikt nie odbiera, mają pretensję, że usuwam oferty, mają pretensję, że nie mogą zabrać psa "[B]już[/B]" itp, itd... -
[quote name='ania z poznania']Agata, co to za wydarzenie, Lecter biega :crazyeye::crazyeye::evil_lol:??????[/quote] no właśnie! nie miał wyjścia: auto było daleko a przestrzeń ogromna-musiał się biedak trochę pomęczyć:evil_lol: najbardziej jednak podobało mu się tarzanie w trawie;). dziś spróbuję namówić TZ na powtórkę, choć według niego taki spacer to "marsz śmierci":evil_lol: ale może się uda bo pogodę mamy piękną.
-
[quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Red][B] Chłopak dzielnie wywija łapiszonami , raz nam tylko poszedł na dno 3 lata temu jak rzucałam mu piłką i łowiąc piłkę zapomniał ze trzeba łapkami machać :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] coś ty! i musieliście go ratować czy sobie przypomniał??? muszę s8ię wybrać w końcu nad jeziorko!!!
- 78403 replies
-
:crazyeye: on nurkuje czy się topi??? [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/329397/00000074.JPG[/URL] :evil_lol: łódź podwodna [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/329397/00000071.JPG[/url]
- 78403 replies
-
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']BARDZO mini ;)![/quote] wilczur w rozmiarze XXS:evil_lol: -
PAKER-mix Asta z OL - już bezpieczny w nowym domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
piękny, błyszczący! super wiadomości!!!! -
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martyna_i_Bartek'][B][COLOR=Navy]Pani weterynarz stwierdziła u Tary Atopowe zapalenie skóry[/COLOR][/B][/quote] u mojego psa też stwierdzono kiedyś atopię...tak najłatwiej stwierdzić atopię, podać sterydy co jakiś czas i mieć "stałego pacjenta" :angryy: nie twierdzę, że tara atopii nie ma ale warto by było skonsultować ją u innych wetów by mieć pewność. -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[url]http://img208.imageshack.us/img208/3531/obraz051c.jpg[/url] ori to taki mini-wilczurek ;) -
ASTEK-ULICA TO ZŁE MIEJSCE DO ŻYCIA!!! Szukamy domu!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
a może ktoś go przygarnął....może znalazł drogę do domu.......może go w końcu właściciel odnalazł po długim czasie.............wolę tak myśleć.