Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='red']Czy ktoś wie jak Maja w nowym domu?[/quote] maja jeszcze jest u ab-agnieszki. prawdopodobnie jutro pojedzie do domu.
  2. ale wam ciężarówki zazdroszczę... co do łóżeczka to ja polecam zwykłe, drewniane ale [B]z regulowaną wysokością materaca[/B]. jest stabilne i nie trzeba się schylać do samej prawie ziemi żeby 100 razy dziennie maleństwo wyjąć z łóżeczka;)
  3. dzięki za podesłanie wątku. trzeba sprawdzić jak sunia reaguje na psy, jaka do ludzi, przydało by się kilka lepszych zdjęć. w jakim może być wieku?
  4. [quote name='Jenny19']To ta suczka- zdjęcie znalazlam na forum miau: [IMG]http://images43.fotosik.pl/191/a8cc6d373dca4df7.jpg[/IMG] Jeśli suczka nie znajdzie domu to trafi najprawdopodobniej do schroniska do Chorzowa, bo Będzin ma z nimi podpisaną umowę.[/quote] podobna do ajry z krotoszyna. warto by jej wątek założyć.
  5. [quote name='Donvitow']Napewno ?:diabloti:[/quote] tylko i wyłącznie:cool1: dziewczyny, ja wam chyba naprawdę w końcu manto spuszczę za te słuchaweczki :mad::mad::evil_lol:
  6. [quote name='Donvitow']A mi ;). Poproszę:lol:[/quote] sie robi psze pana
  7. [quote name='Jenny19']To poproszę ten nowy numer konta. A stare jest nieaktywne, bo ja może z tydzień, bądź trochę wcześniej wpłaciłam na Barona?[/quote] jest aktywne, pieniążki nie zginą ale przenosimy się na inne konto coby mieć porządek;). wysyłam ci zaraz pw.
  8. [SIZE=5][COLOR=Red][B]nowy numer konta na psiaki bogatyńskie podaję chętnym do wpłat na pw[/B][/COLOR][/SIZE]
  9. a w międzyczasie jeszcze kilka zdjęć cudnej honey [IMG]http://i28.tinypic.com/vyr5lx.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/dgtm54.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/30niqzq.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/dec7s.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/nv9yer.jpg[/IMG] jak ja uwielbiam te czerwone nochalki!
  10. [quote name='Kana']wplacam deklarowane 20 zl plus 7 zl z bazarku. Razem wplace 30 zeby zaokraglic. Po 14 września coś jeszcze wplace jak dostane przelewy. Moze zrobisz suni osobny temat gdzie bede rozliczenia i aktualne newsy o suni.[/quote] zrobię jej osobny wątek jak już trafi do hoteliku. rozliczenia będą na watku rozliczeniowym naszej psiej bandy ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/watek-rozliczeniowy-bandy-bogatynskiej-140610/?highlight=rozliczeniowy[/url] nadal bardzo prosimy o pomoc dla rudej. bierzemy ją mimo braku wystarczających deklaracji, ponieważ sunia przebywa w fatalnych warunkach.....ale potrzebujemy waszego wsparcia. przypominam, że nie jesteśmy fundacją, trudno nam zbierać fundusze.
  11. [quote name='Kana']Poprosze o numer konta dla Rudej.[/quote] wysyłam ci pw. ruda pojedzie do mariamc do szczecinka ok.6-8 września. zawiezie ją ania z poznania.
  12. [IMG]http://i32.tinypic.com/c8gax.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/ekmes7.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2lvd2bl.jpg[/IMG] cudowna pit bullka. mam nadzieję że znajdziemy szybko dobry domek.
  13. dziękujemy! konto jest zmienione ale jak już poszło to trudno;) dojdzie na pewno. osobom, którym będą w najbliższym czasie wpłacać na nasze psiaki, będę wysyłać nowe dane do wpłat na pw, także proszę o informacje jeśli ktoś ma zamiar wpłacać.
  14. \ćsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......................................!
  15. http://images39.fotosik.pl/187/cc945f848d428d3e.jpg i znowu kąpanie:evil_lol: to chyba najbardziej wykąpany pies na całej dogomanii:evil_lol:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]no mi też się paprało wnętrze ...zewnętrze sie zagoiło i cza było ciąć :mad:... moze być że szwy które były głębiej teraz rozrabiają a ujścia nie ma . Ja miałam dokładnie operacje 19 kwietnia a od czerwca do końca lipca jeździłam z tym paskudztwem...więc mam nadzieje ze Misiaczek też tak ma [/FONT][/quote] weź mnie ciotka nie strasz! chociaż w sumie nie wiem co gorsze:shake:
  17. [quote name='aga_1234']promujemy stronę łódzkich psiaków. [URL="http://sos-amstaff.pl"]S.O.S. AMSTAFF - RATUJMY PSY TYPU BULL - Witamy[/URL][/quote] świetna strona!
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]Aga .... mi sie 2 miesiące po operacji jeszcze paprało :roll: więc wcale bym sie nie zdziwiła jakby to było to [/FONT][/quote] ale blizny są pięknie zagojone już od dawna....ale może jednak....mam nadzieję.
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]no ja nie wiem jak Aga mogła przeoczyć taki pkt umowy :mad:[/B][/FONT][/quote] no właśnie nie wiem, toż to niedopuszczalne! oburzyłam się:evil_lol:
  20. no właśnie nie wiem...lecter miał chyba z 2 tyg. po operacji takie zgrubienia, które pękły, wyleciała z nich ropa i się zagoiło ale to już 3 miesiące minęły więc nie wiem czy to może być to. wet będzie w czwartek to obejrzy.
  21. nowy pan jest w całusku totalnie zakochany:loveu: dziś byli na zakupach, kupowali zabawki i gryzaczki, które całusek sam sobie wybierał:evil_lol: wydali 250zł:crazyeye::evil_lol: problemów jak na razie nie ma, chłopak strasznie dziękuje agnieszce za całusa przy każdej okazji:evil_lol: aga poprosi go dopiero by się zalogował na dogo, bo całkiem o tym zapomniała:mad: ab-agnieszka nadal nie ma internetu.
  22. czy możesz podać numer telefonu jakiś kontaktowy? dodałam sunię na naszą klasę ale brakuje mi kontaktu. jak sunia ma na imię? [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/292]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  23. chyba nie myślisz, że 5 sztuk to już za dużo?:cool3:
×
×
  • Create New...