-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
wspaniale, mam nadzieję że to już ostatnia przesiadka całusa i tym razem już na zawsze znalazł swojego ludzia! -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mam nadzieję że aga szybko wróci i da radę jeszcze dziś wszystko opisać i zdjęcia wstawić! -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
dziękuję danusiu, wstawiam foty :lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/29epwsh.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/292ty60.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/ej3uq.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/6nxqpt.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/15x8cg.jpg[/IMG] -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ojej, wszystko mnie ostatnio ominęło a tu takie ważne rzeczy się dzieją! umieram z ciekawości jak to się wszystko ułoży ale ambuś jest tak wspaniały, że może być tylko dobrze! -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']Mialam dzisiaj bardzo fajny i sympatyczny telefon od pani ktora bardzo chcialaby sunie wygladajaca jak Calus poniewaz ma juz psiaka samca i boji sie o rywalizacjew domu. Wiec jesli kochane cioteczki macie wiadomosci o podobnej suni prosze o wiadomosci na watki Calusa. Mysle ze sie chlopak nasz nie obrazi.:eviltong:[/quote] aguś, zaproponuj pani tą sunię: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-piekna-molosowata-sunia-blakala-sie-po-lesie-wyrzucona-czy-zagubiona-141410/[/url] -
TROL - maleństwo w typie yorka ma wspaniały dom w Malborku!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa'][B]Dziś do mnie zadzwonił ten, jak sądzę pan z Koszalina[/B] (znalazł mnie w aukcjach Animalii). Czekają wraz z żoną na wizytę przedadopcyjną, usiłują się dodzwonić do Gosi i, jak to pan określił, do pani Ani (czyli pewno do Ciebie Aniu) i to się nie udaje. Istotnie, u Gosi włącza się poczta głosowa. Ów pan chce tylko wiedzieć, na czym stoi, czy ta wizyta się odbędzie, czy ma też szukać innego psiaka i temat Trola ma uznać za zamknięty. Rozmowa z panem bardzo rzeczowa. [B]Odpowiedzcie mi proszę, napiszcie na PW/ podajcie kontakt - numer tel. do kogoś, kto odbierze tel. od pana i porozmawia z nim.[/B] Przekażę mu ten namiar.[/quote] do mnie też dzwonił, podałam mu kom. do supergogi bo do ani nie mógół się dodzwonić.pan wydawał się bardzo konkretny. -
[quote name='sleepingbyday']oj, agaga, sorry :evil_lol: ale zostań z nami, nie odchodź :razz:[/quote] nie, no coś ty! nie napisałam tego w tym sensie ;) ale teraz tytuł jest bardziej pasujący do wątków. ja oczywiście zostaję i trzymam kciuki za szorściaczka.
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B] kurde Harley był ze wsi ...a zachowywał sie jak stoliczny o mało co :razz:.zaś Ozzy z Gliwic a zachowanie jak spod strzechy ma :diabloti::evil_lol:[/B][/FONT][/quote] hehe, właściwie lecter pochodzi ze wsi :evil_lol: a jak jesteśmy na wsi to chodzi tylko po ścieżkach:roll::evil_lol:
-
[quote name='sleepingbyday']dokładnie, byłoby idealnie. on ma charakterystycznie wystająca dolną szczękę, krzywy zgryz. czy sa amatorzy krzywego zgryzu?[/quote] trzeba zmienić tytuł wątku bo przyciąga fanki bullowate a nie szorstko-krzywo-zgryzowe
-
Tosia, porzucona amstafka - pojechała do domu po swoją szansę!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
oj to niedobrze, ona tak źle zniosła ostatnią narkozę :shake: -
Tosia, porzucona amstafka - pojechała do domu po swoją szansę!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']rozwaliło mnie to zdjęcie [URL="http://img231.imageshack.us/i/imag0012p.jpg/"]Imageshack - imag0012p[/URL] juz wiem dlaczego Tosia ma grubiusia dooopcię ... daleko do michy chodzić nie musi :evil_lol:[/quote] hihi, leniwiec jeden! -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, można już wpłacać. wysłałam pw. dziękuję. -
piękny chłopak!
-
Amstaffka Laila.. już 3 razy wracała do schroniska. Ma nowy domek
agaga21 replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']słoneczko będzie miało super allegro, jak tylko dostanę szczegółowe informacje o suni, postaramy się ją też ogłosić, zasługuje na prawdziwy dom[/quote] załatw też dobre zdjęcia w "normalnej" wielkości ;) -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:nie za bardzo mi wyszły te bagażnikowe[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER] [/CENTER] [/quote] zgapiara:eviltong::evil_lol:
- 78403 replies
-
śliczności biedne.
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Cioteczki kochane, mam prośbę o allegro dla suni, ona już 3 razy do schroniska wracała, sunia zupełnie bez problemów, ale schron wydawał ją bez sprawdzenia domów nieodpowiednim ludziom. Na jej wątku nic się nie dzieje. Agatka, mogę na Ciebie liczyć? Allegro oczywiście wyróżnię .[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Sunia jest przepiękna :loveu:. Teraz przebywa w DT. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/amstaffka-laila-juz-3-razy-wracala-do-schroniska-teraz-w-dt-czeka-na-nowy-dom-144637/?highlight=laila[/URL][/quote] aga, jasne, że zrobię allegro!