Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Tengusia']ciocia zaniedbuje wateczek :mad:[/quote] eh, bo dopiero co się zaczynam zbierać po pogrzebie teściowej:-( kochana kobieta z niej była a nacierpiała się przez ostatnie lata strasznie... ale dziś już byliśmy na spacerze i zdjęcia będą jak pozmniejszam.
  2. wspaniale, mam nadzieję że to już ostatnia przesiadka całusa i tym razem już na zawsze znalazł swojego ludzia!
  3. mam nadzieję że aga szybko wróci i da radę jeszcze dziś wszystko opisać i zdjęcia wstawić!
  4. dziękuję danusiu, wstawiam foty :lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/29epwsh.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/292ty60.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/ej3uq.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/6nxqpt.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/15x8cg.jpg[/IMG]
  5. ojej, wszystko mnie ostatnio ominęło a tu takie ważne rzeczy się dzieją! umieram z ciekawości jak to się wszystko ułoży ale ambuś jest tak wspaniały, że może być tylko dobrze!
  6. togo ma wyróżnione allegro przez anię z poznania!! :)
  7. [quote name='ab-agnieszka']Mialam dzisiaj bardzo fajny i sympatyczny telefon od pani ktora bardzo chcialaby sunie wygladajaca jak Calus poniewaz ma juz psiaka samca i boji sie o rywalizacjew domu. Wiec jesli kochane cioteczki macie wiadomosci o podobnej suni prosze o wiadomosci na watki Calusa. Mysle ze sie chlopak nasz nie obrazi.:eviltong:[/quote] aguś, zaproponuj pani tą sunię: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-piekna-molosowata-sunia-blakala-sie-po-lesie-wyrzucona-czy-zagubiona-141410/[/url]
  8. [quote name='majqa'][B]Dziś do mnie zadzwonił ten, jak sądzę pan z Koszalina[/B] (znalazł mnie w aukcjach Animalii). Czekają wraz z żoną na wizytę przedadopcyjną, usiłują się dodzwonić do Gosi i, jak to pan określił, do pani Ani (czyli pewno do Ciebie Aniu) i to się nie udaje. Istotnie, u Gosi włącza się poczta głosowa. Ów pan chce tylko wiedzieć, na czym stoi, czy ta wizyta się odbędzie, czy ma też szukać innego psiaka i temat Trola ma uznać za zamknięty. Rozmowa z panem bardzo rzeczowa. [B]Odpowiedzcie mi proszę, napiszcie na PW/ podajcie kontakt - numer tel. do kogoś, kto odbierze tel. od pana i porozmawia z nim.[/B] Przekażę mu ten namiar.[/quote] do mnie też dzwonił, podałam mu kom. do supergogi bo do ani nie mógół się dodzwonić.pan wydawał się bardzo konkretny.
  9. [quote name='sleepingbyday']oj, agaga, sorry :evil_lol: ale zostań z nami, nie odchodź :razz:[/quote] nie, no coś ty! nie napisałam tego w tym sensie ;) ale teraz tytuł jest bardziej pasujący do wątków. ja oczywiście zostaję i trzymam kciuki za szorściaczka.
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B] kurde Harley był ze wsi ...a zachowywał sie jak stoliczny o mało co :razz:.zaś Ozzy z Gliwic a zachowanie jak spod strzechy ma :diabloti::evil_lol:[/B][/FONT][/quote] hehe, właściwie lecter pochodzi ze wsi :evil_lol: a jak jesteśmy na wsi to chodzi tylko po ścieżkach:roll::evil_lol:
  11. no nie ma co ukrywać, to typowy mieszczuch.
  12. [quote name='sleepingbyday']dokładnie, byłoby idealnie. on ma charakterystycznie wystająca dolną szczękę, krzywy zgryz. czy sa amatorzy krzywego zgryzu?[/quote] trzeba zmienić tytuł wątku bo przyciąga fanki bullowate a nie szorstko-krzywo-zgryzowe
  13. oj to niedobrze, ona tak źle zniosła ostatnią narkozę :shake:
  14. [quote name='fioneczka']rozwaliło mnie to zdjęcie [URL="http://img231.imageshack.us/i/imag0012p.jpg/"]Imageshack - imag0012p[/URL] juz wiem dlaczego Tosia ma grubiusia dooopcię ... daleko do michy chodzić nie musi :evil_lol:[/quote] hihi, leniwiec jeden!
  15. tak, można już wpłacać. wysłałam pw. dziękuję.
  16. piękny chłopak!
  17. [quote name='agnieszka32']słoneczko będzie miało super allegro, jak tylko dostanę szczegółowe informacje o suni, postaramy się ją też ogłosić, zasługuje na prawdziwy dom[/quote] załatw też dobre zdjęcia w "normalnej" wielkości ;)
  18. jestem w szoku! sprawdzałam na pierwszej stronie czy to ten sam pies!!!
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:nie za bardzo mi wyszły te bagażnikowe[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER] [/CENTER] [/quote] zgapiara:eviltong::evil_lol:
  20. śliczności biedne.
  21. [quote name='agnieszka32']Cioteczki kochane, mam prośbę o allegro dla suni, ona już 3 razy do schroniska wracała, sunia zupełnie bez problemów, ale schron wydawał ją bez sprawdzenia domów nieodpowiednim ludziom. Na jej wątku nic się nie dzieje. Agatka, mogę na Ciebie liczyć? Allegro oczywiście wyróżnię .[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Sunia jest przepiękna :loveu:. Teraz przebywa w DT. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/amstaffka-laila-juz-3-razy-wracala-do-schroniska-teraz-w-dt-czeka-na-nowy-dom-144637/?highlight=laila[/URL][/quote] aga, jasne, że zrobię allegro!
×
×
  • Create New...