Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. czy mógłby ktoś zrobić podsumowanie bullowatych i bullopodobnych?:cool3:
  2. hahaha, te miny bossssskie!:loveu: mojego-piaskowego tez dziś przepalało:mad:
  3. ja to już pijana jestem, alicja potwierdzi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: choć nie znam osobiście madzi, pawcia i grosi i od niedawna zawitałam na wątek to szczerze się cieszę że grosia już nasza najmłodsza dogomaniaczka na świecie!:multi::multi::multi: śliczna dziewczynka, mam nadzieję że będziemy śledzić jej dorastanie na tym watku i zdjęcia będą ze zwierzakami i rodzicami...maluszek to taka radość i szczęście!:loveu:
  4. dostałąm takie samo pw jak alicja...żal....żal tego biednego dziecka, które ta zidiociała panienka urodzi:shake:
  5. widziałam mam talent! gratuluję talentu w rodzinie, obie dziewczyny były,......BOSKIE!!! naprawdę wspaniale się ich słuchało.
  6. [IMG]http://i38.tinypic.com/2958ls6.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/25fhdtf.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/21n1jsj.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/oqaycz.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i37.tinypic.com/1ioh2s.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2d978z9.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2u8v3bn.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/j5gn10.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/kehuyp.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i34.tinypic.com/2yx4sap.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/fa0zfs.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2agojh1.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/28r2lts.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/fdzskz.jpg[/IMG]
  9. przygotowałam sobie fotki do wstawienia i...zawiesił mi się komp:angryy:
  10. [quote name='ania z poznania']Ślicznotka kochana!!!! Jak sobie na słoneczku leży, po tym syfie w którym była, naprawdę należy jej się :multi:![/quote] biedna, po tym koszmarze pewnie myśli że jest na wczasach!
  11. [IMG]http://i38.tinypic.com/3134qy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/nwwv41.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2415w09.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/mvniaw.jpg[/IMG]
  12. walcz pieseczku...walcz z bólem, z chorobą...walcz!:-(
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] był dzielny :multi::multi::multi:pomagał ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] supertatuś!!!
  14. a tatuś się spisał? nie zemdlał?
  15. NIE CHCE MI SIĘ TEGO NAWET KOMENTOWAĆ. IDE NA INNY WĄTEK :eviltong: zajrzę tutaj jak irysek urodzi, żeby zobaczyć jaki to był pryszcz:evil_lol: choć pewnie i tak prawdy nie napisze.
  16. [IMG]http://e-kartka.com.pl/kartki/35/297.jpg[/IMG] [SIZE=5][COLOR=Magenta]ZDRÓWKA DLA GROSI I JEJ MAMY![/COLOR][/SIZE]
  17. śliczne te jej kłapouszki:loveu: trzeba by ją jakoś wypromować.
  18. [IMG]http://i35.tinypic.com/2cql0u8.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2rnvvjr.jpg[/IMG] BATERIE SIADŁY WIĘC WIĘCEJ NI MA:evil_lol: jakość hmmm...różna ale za to LECTER BIEGA!!!:crazyeye::multi:
  19. [IMG]http://i34.tinypic.com/2hofxom.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2rc9xcm.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/10gbf4h.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2h361yh.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/8x3m8x.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i33.tinypic.com/21ccdpg.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2n1hxkn.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2a0dhcw.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/w2gg1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/nufi9.jpg[/IMG]
  21. [B][SIZE=7][COLOR=Magenta]GRATULACJE!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=Magenta]MAMY NAJMŁODSZĄ DOGOMANIACZKĘ GROSIĘ!!![/COLOR][/B]:loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. [IMG]http://i37.tinypic.com/29zza6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2mq6re0.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2wdakc9.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/23shk49.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/nfjgag.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...