Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ale po co odchudzać luiska?:crazyeye: on chyba nie jest za gruby!
  2. [quote name='Donvitow']Mam foty bukow z poznanskiego schronu. Kto by je chciał? wyslę na maila ![/quote] można by im wątek założyć tylko ktoś z poznania musiałby go prowadzić bo tam chyba dość często są rotacje.
  3. mikosaj, allegro się skończyło. napisał do mnie jeden pan, odesłałam go do ciebie na telefon. jeśli mam wznowić allegro to proszę o informację. jeśli ma być wyróżnione to proszę o przelew.
  4. [quote name='mosii'] gorzej z męzem... :evil_lol: wszystko jest super:loveu:[/quote]hmmmm...trochę mnie to zastanawia. wszystko super ale nie polubił pana?:crazyeye:
  5. [url]http://images6.fotosik.pl/535/2d42535dc8814de6.jpg[/url] tajemniczo:cool1:
  6. [quote name='malawaszka']no to niech szybko dochodzi do siebie :kciuki: ja się nie mogę doczekać aż wróci i sama nam opisze jak to było :loveu::lol:[/quote] hehehe ja też się nie mogę doczekać relacji z pierwszej ręki;):cool3: najważniejsze że obie dziewczynki całe i zdrowe:multi:
  7. ab-agnieszka nadal nie ma internetu ale dzwoniła do pani grażyny. u majeczki wszystko dobrze, potrafiła zauroczyć nawet znajomą pani grażyny, która psów się boi i majeczka siada tej pani na kolankach:evil_lol::loveu: rozpieszczana, kochana, wybiegana...pani grażyna mówi że majeczce jedzeniua ograniczać nie będzie ale za to chodzą na bardzo długie spacerki, coby trochę nadmiaru spalić ;) majeczka uszczęśliwiła rodzinę:multi:
  8. jest maleńka!!!:loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='hajaa']Będzie dobrze ;) Pozamykam w osobnych pokojach i zdemontuję klamki ;)[/quote] cieszę się, że wzięłaś ją jednak pod uwagę:cool3: mam nadzieję że decyzja będzie na "TAK";)
  10. [quote name='fioneczka']a co to Misio ma na brodzie ... otarte? czy so to jes :roll:[/quote] taka jego uroda;) czasem jest bardziej, czasem mniej zaróżowione.
  11. zaraz potwory:mad: złote rybki!:evil_lol:
  12. [IMG]http://i36.tinypic.com/30lif6p.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/13zsmxv.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/zmnpy8.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2n8u0k1.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i37.tinypic.com/t7ki85.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/23vkyft.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2elutxt.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/f3ch7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/25u5m2w.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i34.tinypic.com/2motspj.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/34ytfuh.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/fk0glk.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/256wvtk.jpg[/IMG] cień;) [IMG]http://i38.tinypic.com/282qp3t.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Donvitow']I nasza Roxi.:loveu:[/quote] to roxi jeszcze bez domu???:-o
  16. pozamoczeniu łapek i brzuszka trzeba się porządnie powycierać.. [IMG]http://i38.tinypic.com/qraq74.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2iw7zvq.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/28lcft2.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/11rfwit.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/6r57hc.jpg[/IMG]
  17. [quote name='fioneczka']ooooooo :crazyeye: co Ty Agata nic nie mówiłaś że jesteś tesciową :evil_lol: - mam nadzieję ze nie taka z kawałów :eviltong: - Ślicznotek lasencję ma i to jaką fajniusią[/quote] hihi, moja "synowa" z radości jak mnie widzi, gryzie mnie leciutko po rękach i warczy:-o:evil_lol: jest przekochana! [QUOTE]jonQuilla [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] teraz już wiem jak powstają fale tsunami :smile: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=Olive] [COLOR=Black]:evil_lol: to jeszcze nic! w kałuży to dopiero widok![/COLOR][/COLOR][/FONT][QUOTE]jonQuilla [FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] o walki :loveu: obstawialiście? ;-)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=Olive] [COLOR=Black]jak zwykle![/COLOR][/COLOR][/FONT] a dziś pojechaliśmy nad jeziorko:cool3: niestety bez towarzystwa psiego więc i energii już takiej nie było [IMG]http://i33.tinypic.com/2qwo590.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2uzb76o.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2ly4ard.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2ho8gti.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2vulqfl.jpg[/IMG]
  18. rozumiem że allegro na razie zawiesić? eh, samba...:shake:
  19. [url]http://images8.fotosik.pl/94/88ef20bf9bd612f6.jpg[/url] kiedyś mieliśmy podobną adresówkę;) [url]http://images6.fotosik.pl/535/471c6596ee05fd9d.jpg[/url] ale się wczuła:evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/94/d178d98786169f0a.jpg[/url] zaraz, zaraz! jeszcze nie skończyłam! [url]http://images8.fotosik.pl/94/771d44dd6598ea73.jpg[/url] słodzinka:loveu:
  20. CZY mi się wydaje, czy ona ma jakieś opuchnięte sutki? [url]http://i624.photobucket.com/albums/tt323/WojciechTG/230120071255.jpg[/url]
  21. trzymam mocno!
  22. a jak by były dwa fajne domki chętne na wenus to pamiętajcie, że jest piękna samba, która czeka na dom a dziewczynki są do siebie bardzo podobne!:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-pitbullka-red-nose-ze-swierzbem-w-pabianicach-138389/?highlight=samba[/url]
  23. no co za [SIZE=5][B]@[/B][/SIZE] wredna!!!:mad: [IMG]http://i34.tinypic.com/8xvwg3.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/fon3oy.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/1ffqti.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/28bhbvl.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...