-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
mikosaj, allegro się skończyło. napisał do mnie jeden pan, odesłałam go do ciebie na telefon. jeśli mam wznowić allegro to proszę o informację. jeśli ma być wyróżnione to proszę o przelew.
-
[Katowice] Fuks ma wspanialy, wymarzony domek !!!!!!!!!
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii'] gorzej z męzem... :evil_lol: wszystko jest super:loveu:[/quote]hmmmm...trochę mnie to zastanawia. wszystko super ale nie polubił pana?:crazyeye: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no to niech szybko dochodzi do siebie :kciuki: ja się nie mogę doczekać aż wróci i sama nam opisze jak to było :loveu::lol:[/quote] hehehe ja też się nie mogę doczekać relacji z pierwszej ręki;):cool3: najważniejsze że obie dziewczynki całe i zdrowe:multi: -
ab-agnieszka nadal nie ma internetu ale dzwoniła do pani grażyny. u majeczki wszystko dobrze, potrafiła zauroczyć nawet znajomą pani grażyny, która psów się boi i majeczka siada tej pani na kolankach:evil_lol::loveu: rozpieszczana, kochana, wybiegana...pani grażyna mówi że majeczce jedzeniua ograniczać nie będzie ale za to chodzą na bardzo długie spacerki, coby trochę nadmiaru spalić ;) majeczka uszczęśliwiła rodzinę:multi:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
jest maleńka!!!:loveu::loveu::loveu: -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
agaga21 replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
[quote name='hajaa']Będzie dobrze ;) Pozamykam w osobnych pokojach i zdemontuję klamki ;)[/quote] cieszę się, że wzięłaś ją jednak pod uwagę:cool3: mam nadzieję że decyzja będzie na "TAK";) -
[quote name='Donvitow']I nasza Roxi.:loveu:[/quote] to roxi jeszcze bez domu???:-o
-
[quote name='fioneczka']ooooooo :crazyeye: co Ty Agata nic nie mówiłaś że jesteś tesciową :evil_lol: - mam nadzieję ze nie taka z kawałów :eviltong: - Ślicznotek lasencję ma i to jaką fajniusią[/quote] hihi, moja "synowa" z radości jak mnie widzi, gryzie mnie leciutko po rękach i warczy:-o:evil_lol: jest przekochana! [QUOTE]jonQuilla [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] teraz już wiem jak powstają fale tsunami :smile: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=Olive] [COLOR=Black]:evil_lol: to jeszcze nic! w kałuży to dopiero widok![/COLOR][/COLOR][/FONT][QUOTE]jonQuilla [FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] o walki :loveu: obstawialiście? ;-)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=Olive] [COLOR=Black]jak zwykle![/COLOR][/COLOR][/FONT] a dziś pojechaliśmy nad jeziorko:cool3: niestety bez towarzystwa psiego więc i energii już takiej nie było [IMG]http://i33.tinypic.com/2qwo590.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2uzb76o.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2ly4ard.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2ho8gti.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2vulqfl.jpg[/IMG]
-
[url]http://images8.fotosik.pl/94/88ef20bf9bd612f6.jpg[/url] kiedyś mieliśmy podobną adresówkę;) [url]http://images6.fotosik.pl/535/471c6596ee05fd9d.jpg[/url] ale się wczuła:evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/94/d178d98786169f0a.jpg[/url] zaraz, zaraz! jeszcze nie skończyłam! [url]http://images8.fotosik.pl/94/771d44dd6598ea73.jpg[/url] słodzinka:loveu:
-
HESIA i VIVA - szczeniaki PITBULLKI - OBIE W SUPER DOMACH
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
CZY mi się wydaje, czy ona ma jakieś opuchnięte sutki? [url]http://i624.photobucket.com/albums/tt323/WojciechTG/230120071255.jpg[/url] -
trzymam mocno!
-
a jak by były dwa fajne domki chętne na wenus to pamiętajcie, że jest piękna samba, która czeka na dom a dziewczynki są do siebie bardzo podobne!:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-pitbullka-red-nose-ze-swierzbem-w-pabianicach-138389/?highlight=samba[/url]
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
no co za [SIZE=5][B]@[/B][/SIZE] wredna!!!:mad: [IMG]http://i34.tinypic.com/8xvwg3.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/fon3oy.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/1ffqti.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/28bhbvl.jpg[/IMG]