Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='marta0731']Nie znacie mnie w sumie, ale do schronu z moich rąk nie trafi na pewno!!! Miesiąc - to tak dla określenia, że nie może u mnie zostać na stałe. Dlatego potrzebuję jakiegoś określenia się przez kogokolwiek, że pomożecie mi dalej. Ja chcę Larę przede wszystkim stamtąd wyciągnąć i dać jej szansę na lepsze życie![/QUOTE] jedynie jak ci mogę pomóc, to robić małej allegro do skutku.
  2. [quote name='andzia69']wiem, o ktorym piszesz...no ale skoro zostaje, to zostaje.... a Tira albo Candy nie nadaja się?[/QUOTE] nie wpadły pani w oko:-( poza tym candy nie nadaje się do domu z innym psem. pani brała pod uwagę dejzi, nikę z łodzi, bertę z warszawy.
  3. [quote name='andzia69']ja raczej też nie...za tydzień, moze miesiac...zebyście znowu nie musiały zabierać suni...no ale trzymam kciuki, żeby jednak tego nie trzeba było robić[/QUOTE] no właśnie...a ja mam dla niej fajny domek w poznaniu.
  4. miesiąc to krótko na znalezienie domku...a co jak się nie znajdzie po miesiącu? z powrotem do schronu?:shake:
  5. [quote name='andzia69']ale ty masz takię pięęękne allegra:loveu: AMSTAFF, który z rozpaczy chce się zagłodzić. (801516111) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
  6. [quote name='andzia69']Agaga - a możesz odnowic jak sie czegoś blizej dowiemy? - tzn. jeśli chodzi o to jaki jest...no i może zdjecia ładniejsze będą...[/QUOTE] mogłabym ale czaruś pewnie będzie miał fundacyjne allegro andziu, ja nie chciałabym się wcinać.
  7. a czy na wątku są w ogóle jakieś osoby z jakichś fundacji? najlepiej by było gdyby jakaś organizacja się nią zaopiekowała. sama nie wiem, jak ona tak całkiem nie jest sprawdzona to czy robić jej to allegro?
  8. zrób im zdjęcia ja sobie leżą i nam pokaż:cool3::cool3::cool3: proszę
  9. [quote name='marta0731']Witam wszystkich zainteresowanych Larą:lol: Jestem "tu" po raz pierwszy i proszę o wyrozumiałość... mogę nie rozumieć Waszych tekstów w stylu "podnosimy astkę" czy coś... Jestem siostrą Luśki, chcę pomóc temu psiakowi! Wypatrzyłam go jak wyciągałam ze schronu boksera i ona tak mi utkwiła w pamięci...:-( Nie mam doświadczenia z tą rasą... Czy ktoś jest w stanie mniej więcej określić jak szybko może jej się znaleźć dom stały??? Jakie ma szanse? Jak jest w takich przypadkach? Być może mogłabym jej stworzyć DT......... ale raczej na niezbyt długo, naprawdę warunki mam średnie (mieszkam sama i dużo czasu spędzam w pracy)... Dom dla Lary albo inne rozwiązanie musiałyby się znaleźć szybko, żeby pieska nie "męczyć"... Ale w sumie zawsze lepsze to chyba niż schron...? Jak myślicie?[/QUOTE] dom tymczasowy to zbawienie, niestety bullowatych jet tyle, że trudno znaleźć im dobre domy, a tymbardziej ich mieszańcom. nie da się określić jak długo będzie szukać domu-może kilka tygodni/miesięcy....niektóre psy siedzą w schroniskach latami. psina męczy się w schronisku a psiaki mieszkające z ludźmi zazwyczaj przystosowują się do trybu życia domowników i zapewniam cię że dla nich lepsza jest samotność nawet przez cały dzień i możliwość przytulenia się do człowieka dopiero wieczorem niż całkowita samotność w schronisku.
  10. [URL="http://tiny.pl/hq3nq"][IMG]http://i34.tinypic.com/2qn12s4.jpg[/IMG][/URL] zmniejszony banerek. tamte są za duże, modzi będą usuwać.
  11. kana, dziękujemy za zdjęcia! majeczka wygląda na mniejszą ale to może rzeczywiście tylko na zdjęciach:evil_lol: najważniejsze, że szczęśliwa i kochana w swoim domku:loveu:
  12. kasia ma sporo ruchu, chłopaki zabierają ją wszędzie ze sobą.
  13. nie wiem czy mariamc może wziąć więcej. myślę że sama napisze jeśli znajdzie chwilkę. początkowo chciała wziąć astkę ale skoro fundacja ją zabiera to bierze szczeniaki.
  14. zdjęcia na wizycie po adopcyjnej miał robić arek ale zamiast pstrykać, zaczął się bawić z kaśką:evil_lol: kasia ma się świetnie, nie zjadła po adopcji już żadnego zwierzaka, ale na spacerki chodzi w kagańcu. jest bardzo kochana przez swoich właścicieli. mam obiecanych więcej zdjęć wkrótce.
  15. iza, jak miło cię tu widzieć!:lol: niestety sunia nie budzi specjalnego zainteresowania nawet na dogo :shake:, mam nadzieję że to się zmieni.
  16. potrzebne są jeszcze namiary do ogłoszeń.
  17. małe sprostowanie: mariamc bierze 2 najbiedniejsze szczeniaki nie na dt tylko do swojego schroniska(najlepszego w polsce), pod opiekę stowarzyszenia. jeśli inny transport się nie znajdzie to zawiezie je za tydzień ania z poznania. koniecznie trzeba onka z piwnicy wyciągnąć!
  18. [quote name='andzia69']piszę juz wszędzie....poszukujemy osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Gdyni dla suni, która juz od roku siedzi w hoteliku...dałby ktoś radę?[/QUOTE] pytałaś[B] kana[/B] lub [B]natali_aa[/B] ?
  19. biedna, tyla lat już się tuła :(
  20. fajna, tylko jak umyć główkę???
  21. [quote name='andzia69']Małą zabierze Doddy, już z nią rozmawiałam o biduli...byle szybko:-([/QUOTE] tak? ale czy bez deklaracji też ją weźmie? bić się o nią nie będziemy ;) super że fundacja bierze niunię! :)
  22. [quote name='luka1']:multi::multi:Cieszę się że pierwsza to oznajmuję wszyskim [B]Daisy zostaje u Magdy - chłpak przekonał się że psina go nie ma szans zjesć.[/B]:multi:[/QUOTE] ja chyba się tak nie cieszę....
  23. [quote name='Asior']a czemuż to :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]:eviltong::eviltong: a bo taki miałam kaprys:eviltong:
×
×
  • Create New...