-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
[quote name='marta0731']Nie znacie mnie w sumie, ale do schronu z moich rąk nie trafi na pewno!!! Miesiąc - to tak dla określenia, że nie może u mnie zostać na stałe. Dlatego potrzebuję jakiegoś określenia się przez kogokolwiek, że pomożecie mi dalej. Ja chcę Larę przede wszystkim stamtąd wyciągnąć i dać jej szansę na lepsze życie![/QUOTE] jedynie jak ci mogę pomóc, to robić małej allegro do skutku. -
[quote name='andzia69']wiem, o ktorym piszesz...no ale skoro zostaje, to zostaje.... a Tira albo Candy nie nadaja się?[/QUOTE] nie wpadły pani w oko:-( poza tym candy nie nadaje się do domu z innym psem. pani brała pod uwagę dejzi, nikę z łodzi, bertę z warszawy.
-
[quote name='andzia69']ja raczej też nie...za tydzień, moze miesiac...zebyście znowu nie musiały zabierać suni...no ale trzymam kciuki, żeby jednak tego nie trzeba było robić[/QUOTE] no właśnie...a ja mam dla niej fajny domek w poznaniu.
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
miesiąc to krótko na znalezienie domku...a co jak się nie znajdzie po miesiącu? z powrotem do schronu?:shake: -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
agaga21 replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='andzia69']ale ty masz takię pięęękne allegra:loveu: AMSTAFF, który z rozpaczy chce się zagłodzić. (801516111) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
agaga21 replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='andzia69']Agaga - a możesz odnowic jak sie czegoś blizej dowiemy? - tzn. jeśli chodzi o to jaki jest...no i może zdjecia ładniejsze będą...[/QUOTE] mogłabym ale czaruś pewnie będzie miał fundacyjne allegro andziu, ja nie chciałabym się wcinać. -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
a czy na wątku są w ogóle jakieś osoby z jakichś fundacji? najlepiej by było gdyby jakaś organizacja się nią zaopiekowała. sama nie wiem, jak ona tak całkiem nie jest sprawdzona to czy robić jej to allegro? -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
agaga21 replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
allegro się skończyło. -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
[quote name='marta0731']Witam wszystkich zainteresowanych Larą:lol: Jestem "tu" po raz pierwszy i proszę o wyrozumiałość... mogę nie rozumieć Waszych tekstów w stylu "podnosimy astkę" czy coś... Jestem siostrą Luśki, chcę pomóc temu psiakowi! Wypatrzyłam go jak wyciągałam ze schronu boksera i ona tak mi utkwiła w pamięci...:-( Nie mam doświadczenia z tą rasą... Czy ktoś jest w stanie mniej więcej określić jak szybko może jej się znaleźć dom stały??? Jakie ma szanse? Jak jest w takich przypadkach? Być może mogłabym jej stworzyć DT......... ale raczej na niezbyt długo, naprawdę warunki mam średnie (mieszkam sama i dużo czasu spędzam w pracy)... Dom dla Lary albo inne rozwiązanie musiałyby się znaleźć szybko, żeby pieska nie "męczyć"... Ale w sumie zawsze lepsze to chyba niż schron...? Jak myślicie?[/QUOTE] dom tymczasowy to zbawienie, niestety bullowatych jet tyle, że trudno znaleźć im dobre domy, a tymbardziej ich mieszańcom. nie da się określić jak długo będzie szukać domu-może kilka tygodni/miesięcy....niektóre psy siedzą w schroniskach latami. psina męczy się w schronisku a psiaki mieszkające z ludźmi zazwyczaj przystosowują się do trybu życia domowników i zapewniam cię że dla nich lepsza jest samotność nawet przez cały dzień i możliwość przytulenia się do człowieka dopiero wieczorem niż całkowita samotność w schronisku. -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
agaga21 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[URL="http://tiny.pl/hq3nq"][IMG]http://i34.tinypic.com/2qn12s4.jpg[/IMG][/URL] zmniejszony banerek. tamte są za duże, modzi będą usuwać. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
agaga21 replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy mariamc może wziąć więcej. myślę że sama napisze jeśli znajdzie chwilkę. początkowo chciała wziąć astkę ale skoro fundacja ją zabiera to bierze szczeniaki. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
iza, jak miło cię tu widzieć!:lol: niestety sunia nie budzi specjalnego zainteresowania nawet na dogo :shake:, mam nadzieję że to się zmieni. -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
potrzebne są jeszcze namiary do ogłoszeń. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
agaga21 replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
małe sprostowanie: mariamc bierze 2 najbiedniejsze szczeniaki nie na dt tylko do swojego schroniska(najlepszego w polsce), pod opiekę stowarzyszenia. jeśli inny transport się nie znajdzie to zawiezie je za tydzień ania z poznania. koniecznie trzeba onka z piwnicy wyciągnąć! -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
agaga21 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']piszę juz wszędzie....poszukujemy osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Gdyni dla suni, która juz od roku siedzi w hoteliku...dałby ktoś radę?[/QUOTE] pytałaś[B] kana[/B] lub [B]natali_aa[/B] ? -
biedna, tyla lat już się tuła :(
-
fajna, tylko jak umyć główkę???
-
[quote name='andzia69']Małą zabierze Doddy, już z nią rozmawiałam o biduli...byle szybko:-([/QUOTE] tak? ale czy bez deklaracji też ją weźmie? bić się o nią nie będziemy ;) super że fundacja bierze niunię! :)
-
[quote name='luka1']:multi::multi:Cieszę się że pierwsza to oznajmuję wszyskim [B]Daisy zostaje u Magdy - chłpak przekonał się że psina go nie ma szans zjesć.[/B]:multi:[/QUOTE] ja chyba się tak nie cieszę....
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']a czemuż to :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]:eviltong::eviltong: a bo taki miałam kaprys:eviltong: