Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. i nk: [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/315[/url]
  2. na prośbę fionki zrobiłam allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=799085161[/url] jakby coś zmienić w tekście to piszcie.
  3. kolejny raz skończyło się allegro a domku nie widać:-( czy ktoś chce wyróżnić aukcję dixonka?
  4. [quote name='lolka']:shake: wstępnie sunia ma zamówione miejsce od jutra w schronisku w Dłużynie jako pies hotelowy, nie wiem jeszcze jak z transportem i czy można ją do jutra przetrzymać[/QUOTE] jak to? sunia wraca do schroniska??? koniec DT?
  5. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=798932904[/url]
  6. [quote name='ms_arwi']O dzieci pytalam tylko orientacyjnie - poki co zadnych nie mam ;) Nie liczac mojej sunki, ktora jest jak takie wieczne dziecko ;) Bialego moge wziac do siebie, chociazby na DT. "chociazby na DT", bo nie chcialabym obiecywac, ze z pewnoscia zostanie na stale nie wiedzac czy nie jest np. wielkim szkodnikiem mieszkaniowym i czy dogada sie z sunia w mieszkaniu.[/QUOTE] jeśli mieszkasz w bloku to odpada bo biały szczeka i sąsiedzi cię wysiedlą. póki co uważam, że powinien posiedzieć miesiąc-dwa u marka w hotelu, ponieważ on i łukasz wszystkiego go nauczą i oduczą tych nieprzyjemnych nawyków.
  7. [quote name='andzia69']A czy oferta domu dla Białego Mr avi jest nadal aktualna?:cool3:[/QUOTE] tam chyba właśnie małe dziecko było
  8. biały na spacerach jest uczony pilnowania się, ponoć rewelacyjnie mu to idzie! kajetan go dziś odwiedził, wziął na spacer i jest nim zachwycony. białasek już tak bardzo nie podgryza, nie skacze też prawie na ludzi. gdy jest zamknięty,szczeka gdy czuje, że ktoś jest w pobliżu. na dzień dzisiejszy nie nadaje się do domu z dziećmi, jest zdecydowanie za mało delikatny-zdaża mu się jeszcze podgryzać ręce, choć już nie tak często i mocno jak wcześniej.
  9. [IMG]http://i36.tinypic.com/2uoigly.jpg[/IMG] :evil_lol::diabloti: [IMG]http://i35.tinypic.com/i39p1c.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i35.tinypic.com/v4xava.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2gy2a9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/aoq7bb.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/121rdk7.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2luuem8.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i34.tinypic.com/2j49fz7.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/wugsjr.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2a77r89.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/5dkjsz.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/96xls3.jpg[/IMG]
  12. dropsiasty miał wizytę-przy okazji ;) [I]"Drops już 4 dzień w Bogatyni. Czas na sprawdzenie efektów socjalizacji.[IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&ui=379846045&s=1.2.2&k=0&f=0[/IMG] Pierwsze słowa Marka. Mamy Dropsa. Chcesz by go wypuścić ? Skacze, gryzie, uważaj./ Znaleźli sobie jelenia-pozoranta/ Psiak wypadł z kojca jak dziki. Najpierw głupawka na trawniku a potem zauważył " Obcego". Dwa solidne natarcia całym ciężarem/ jest co ustać/ Odwróciłem się tyłem do niego i zignorowałem. Dwa kolejne uderzenia " tornado. I nic. Facet nie leży. Psiak stracił napęd. Pobiegł się bawić. Skakał od Marka do Łukasza.. Jak przesadził Marek też w pewnej chwili musiał mu przydepnąć tylne łapy/ delikatniutko/. Jak wyciągnąłem aparat znowu stałem się obiektem " napaści". Nie jest pewne czy by go oddał. Musiałem zasłaniać własną piersią.. Na focie 13 widać że nie doceniłem jego szybkości i miałem Go na głowie./ Ale aparat cały/. Oczywiście gdy zadzwoniła"komórka" starał mi się ją odebrać. Psiak cudowny. Piękny. Masywny. Potrzebuje ruchu i odstresowania. Nie widzę w jego zachowaniach agresji. Raczej stres, brak ruchu, przejścia i żywiołową energię. Totalny świr.[IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&ui=379846045&s=1.2.2&k=0&f=0[/IMG]. Ale przesympatyczny. Uwielbia zabawki i patyki. Wystarczy "nakręcić" go na aporcik albo piłeczkę i będzie ok."[/I]
  13. szkoda jej bardzo.,.taka ładna, łagodna, kocha dzieci, z psami nie ma problemu...taki ideał często się nie zdarza! to sunia do przytulania.
  14. banerek dla małej: [URL="http://tiny.pl/hqztg"][IMG]http://i35.tinypic.com/m82xoy.jpg[/IMG][/URL] chociaż nie wiem czy będzie działał, bo wszystkie banerki prawie nie działają już od dawna:mad: edit: już wiem , banerki trzeba sobie od nowa podlinkować i wtedy działają!
  15. onisucz, jak się macie?
  16. candusia już po sterylce. skubana nie chciała zasnąć, musiała dostać większą dawkę narkozy a gdy już wszyscy myśleli że prawie śpi, candy podniosła głowę by chapsnąć przechodzącego obok niej kota! [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG] złapała go za łapkę ale na szczęście już prawie spała, także nic mu się nie stało. jej zmiany na skórze znowu nie wyglądają ładnie, dlatego zostały pobrane ponownie próbki i zostaną wysłane do innego laboratorium do badań. domek nie wypalił, nawet wizyty nie było.
  17. [quote name='idusiek']ma ogłoszenia. Zdjec na razie nie mamy, bo i czasu brak, Psy rozsypane po całej Warszawie i okolicach :oops: a nas malutko:roll:[/QUOTE] a nie można poprosić opiekunów z hoteliku by jej podczas spaceru zdjęcia porobili i wysłali mailem?
  18. nie zapominajcie, że kana ma na stałe kota
  19. ostatnio większość banerków nie działa, ciekawe kiedy się to skończy:angryy:
  20. [quote name='fioneczka']Gaba chyba nie była u Marka :shake: Była w hoteliku kilka dni - po historii u Tarzanki ale to nie było u Marka :shake:[/QUOTE] muszę to wiedzieć na 100% czy była u marka czy nie.
  21. czy jest szansa na nowe zdjecia gabi? gisell, powiedz bo nie wiem czy dobrze pamiętam, gabi była już kiedyś w bogatyni kilka dni, tak?
  22. wygląda na to, że chłopaczek się znudził zabawką:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  23. [quote name='pinkmoon']ale oczywiście jak ktoś chce być dokładny, to możemy powiedzieć że Billy zostanie nowotomyślaninem :lol::lol: a nie poznaniakiem :evil_lol:[/QUOTE] nie, nie....dokładnie to BORUJANINEM KOŚCIELNYM:D:D
×
×
  • Create New...