-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
kolejny raz skończyło się allegro a domku nie widać:-( czy ktoś chce wyróżnić aukcję dixonka?
-
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=798932904[/url]
-
[quote name='ms_arwi']O dzieci pytalam tylko orientacyjnie - poki co zadnych nie mam ;) Nie liczac mojej sunki, ktora jest jak takie wieczne dziecko ;) Bialego moge wziac do siebie, chociazby na DT. "chociazby na DT", bo nie chcialabym obiecywac, ze z pewnoscia zostanie na stale nie wiedzac czy nie jest np. wielkim szkodnikiem mieszkaniowym i czy dogada sie z sunia w mieszkaniu.[/QUOTE] jeśli mieszkasz w bloku to odpada bo biały szczeka i sąsiedzi cię wysiedlą. póki co uważam, że powinien posiedzieć miesiąc-dwa u marka w hotelu, ponieważ on i łukasz wszystkiego go nauczą i oduczą tych nieprzyjemnych nawyków.
-
biały na spacerach jest uczony pilnowania się, ponoć rewelacyjnie mu to idzie! kajetan go dziś odwiedził, wziął na spacer i jest nim zachwycony. białasek już tak bardzo nie podgryza, nie skacze też prawie na ludzi. gdy jest zamknięty,szczeka gdy czuje, że ktoś jest w pobliżu. na dzień dzisiejszy nie nadaje się do domu z dziećmi, jest zdecydowanie za mało delikatny-zdaża mu się jeszcze podgryzać ręce, choć już nie tak często i mocno jak wcześniej.
-
dropsiasty miał wizytę-przy okazji ;) [I]"Drops już 4 dzień w Bogatyni. Czas na sprawdzenie efektów socjalizacji.[IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&ui=379846045&s=1.2.2&k=0&f=0[/IMG] Pierwsze słowa Marka. Mamy Dropsa. Chcesz by go wypuścić ? Skacze, gryzie, uważaj./ Znaleźli sobie jelenia-pozoranta/ Psiak wypadł z kojca jak dziki. Najpierw głupawka na trawniku a potem zauważył " Obcego". Dwa solidne natarcia całym ciężarem/ jest co ustać/ Odwróciłem się tyłem do niego i zignorowałem. Dwa kolejne uderzenia " tornado. I nic. Facet nie leży. Psiak stracił napęd. Pobiegł się bawić. Skakał od Marka do Łukasza.. Jak przesadził Marek też w pewnej chwili musiał mu przydepnąć tylne łapy/ delikatniutko/. Jak wyciągnąłem aparat znowu stałem się obiektem " napaści". Nie jest pewne czy by go oddał. Musiałem zasłaniać własną piersią.. Na focie 13 widać że nie doceniłem jego szybkości i miałem Go na głowie./ Ale aparat cały/. Oczywiście gdy zadzwoniła"komórka" starał mi się ją odebrać. Psiak cudowny. Piękny. Masywny. Potrzebuje ruchu i odstresowania. Nie widzę w jego zachowaniach agresji. Raczej stres, brak ruchu, przejścia i żywiołową energię. Totalny świr.[IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&ui=379846045&s=1.2.2&k=0&f=0[/IMG]. Ale przesympatyczny. Uwielbia zabawki i patyki. Wystarczy "nakręcić" go na aporcik albo piłeczkę i będzie ok."[/I]
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
szkoda jej bardzo.,.taka ładna, łagodna, kocha dzieci, z psami nie ma problemu...taki ideał często się nie zdarza! to sunia do przytulania. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
candusia już po sterylce. skubana nie chciała zasnąć, musiała dostać większą dawkę narkozy a gdy już wszyscy myśleli że prawie śpi, candy podniosła głowę by chapsnąć przechodzącego obok niej kota! [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG] złapała go za łapkę ale na szczęście już prawie spała, także nic mu się nie stało. jej zmiany na skórze znowu nie wyglądają ładnie, dlatego zostały pobrane ponownie próbki i zostaną wysłane do innego laboratorium do badań. domek nie wypalił, nawet wizyty nie było. -
co u doris?
-
Suzi - wychudzona astka szuka domu już 4 miesiące- MA DOM !
agaga21 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']ma ogłoszenia. Zdjec na razie nie mamy, bo i czasu brak, Psy rozsypane po całej Warszawie i okolicach :oops: a nas malutko:roll:[/QUOTE] a nie można poprosić opiekunów z hoteliku by jej podczas spaceru zdjęcia porobili i wysłali mailem? -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
agaga21 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
nie zapominajcie, że kana ma na stałe kota -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ostatnio większość banerków nie działa, ciekawe kiedy się to skończy:angryy: -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
agaga21 replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hajaa, żyjecie? -
[quote name='fioneczka']Gaba chyba nie była u Marka :shake: Była w hoteliku kilka dni - po historii u Tarzanki ale to nie było u Marka :shake:[/QUOTE] muszę to wiedzieć na 100% czy była u marka czy nie.
-
czy jest szansa na nowe zdjecia gabi? gisell, powiedz bo nie wiem czy dobrze pamiętam, gabi była już kiedyś w bogatyni kilka dni, tak?
-
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
wygląda na to, że chłopaczek się znudził zabawką:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: -
[quote name='pinkmoon']ale oczywiście jak ktoś chce być dokładny, to możemy powiedzieć że Billy zostanie nowotomyślaninem :lol::lol: a nie poznaniakiem :evil_lol:[/QUOTE] nie, nie....dokładnie to BORUJANINEM KOŚCIELNYM:D:D