Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [IMG]http://i34.tinypic.com/334sr36.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/10mlo38.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/35bz21l.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/jaa05k.jpg[/IMG]
  2. lecter przytył ostatnio 2 kg! dziś pierwszy raz od dłuższego czasu założyłam mu szelki i....jak zawsze dookoła klaty pasek zapinałam na 3 dziurkę, tak dziś ledwo na 2 mogłam go dopiąć!!!:crazyeye: [IMG]http://i38.tinypic.com/34pz9yq.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/345j2pt.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/4v4pj8.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/160q8vl.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2mhv885.jpg[/IMG]
  3. taaa, z jednym już się tak pobawiła...:shake::roll:
  4. [url=http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=801516111]AMSTAFF -MIX sunia gaśnie w schronisku (801516111) nasza-klasa.pl - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/url] miniaturka się zmieni w ciągu kilku godzin. jest od innego psa, bo podmieniłam allegro innego psiaka.
  5. wspaniale!!!:multi: zdejmować allegro czy poczekać dla pewności?
  6. piękną macie jesień! [url]http://images6.fotosik.pl/560/ddf4bfd894e0c0d1.jpg[/url] sunia pięknie się komponuje w jesiennych kolorkach:loveu:
  7. śliczna "rodzinka", tak święta trójca ;)
  8. ok, pod zdjęciami jest kontakt-zawsze tak robię, że kontakt jest na samym dole ale dla ciebie mogę zmienić tą regułę:evil_lol:;)
  9. ms_arwi, śliczną masz sunię! FAJNIE ŻE DZIEWCZYNKI SIĘ DOGADAŁY:lol:
  10. allegro poprawiłam, jutro chyba się kończy więc nowe będzie wyróżnione jeśli chcesz. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=788059268]półkrwi amstaff -ka wyrzucona jak śmieć z auta (788059268) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  11. [quote name='zina7777']a Ty ją znasz??? Nie.... oceniasz tylko zdjęcia.... Ja oceniam sytuację, możliwości i zachowanie psa biorąc pod uwagę co przeszła wcześniej i jak zachowuje sie obecnie. To, że nie miała adresówki to nie znaczy, że jej mieć nie będzie. Poza tym jest zachipowana.[/QUOTE] :klacz::klacz::klacz: wspniale! gratuluję takiej pewności! musisz być jakimś :crazyeye:[B]SUPEREXTRABEHAWIORYSTĄ[/B]:crazyeye: skoro masz taką pewność! :angryy::angryy::angryy:
  12. [quote name='zina7777']dziewczyny ni obrażajcie bo gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości co do zachowania Daisy to byście widzieli inne zdjęcia... Tymbardziej Magda mnie zapytała czy może puścić psiaka a ja na psach znam się od lat-pracuję z nimi, socjalizuję -więc nie wmawiajcie mi takiego szajsu:angryy: tak macie rację-dalsza dyskusja nie ma sensu.....[/QUOTE] no rzeczywiście, znasz tą sukę od miesięcy na wylot, jej wszystkie reakcje i wiesz na 100% że nie zgubi się PROSZĘ CIĘ!!! :shake::angryy:
  13. [quote name='zina7777']nie jest sunią strachliwą:cool1:[/QUOTE] ta dyskusja widzę nie ma sensu...mało to niestrachliwych psów się gubi? dejzi nawet w [B]minimalnym[/B] stopniu nie została zabezpieczona. OBY SIĘ NIE ZGUBIŁA.
  14. [quote name='zina7777']Wszyscy, którzy znają Daisy i chociaż raz ją widzieli na żywo wiedzą, że mała jest bardzo grzeczna,pilnuje się, sama sprawdzała czy zniknęłyśmy jej z oczu, poza tym miała kantarek i była na terenie, który zna a w okolicy nie było innych psiaków-zresztą jak widać na zdjęciach. Gdyby było inaczej to Daisy w ogóle nie zostałaby puszczona :mad:[/QUOTE] a co ma kantarek do jej bezpieczeństw? a jeśli by się czegoś wystraszyła? eh....:shake::shake: mało to historii na dogo?
  15. pies świeżo po adopcji bez smyczy!!! bez obroży, bez adresówki:crazyeye::crazyeye::crazyeye::angryy: powstrzymam się od komentarza:angryy:
  16. ja po porodzie i przez jakieś 3 pierwsze miesiące kąpałam kamilka w dziecięcej normalnej wanience na kuchennym stole. polecam, schylać się nie trzeba.
  17. [quote name='Ninka']Owczarkowata sunia dzis umarla:placz::placz::placz: Psy sa leczone na nosowke...[/QUOTE] czy to jeden ze szczeniaczków?:-(
  18. zapraszam na bazarek od kany [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/cala-wiedza-tylko-u-nas-encyklopedia-pwn-od-gluchego-asta-bialasa-do-14-11-09-a-172391/#post13402017"]**Cala wiedza tylko u nas!!** Encyklopedia PWN od gluchego Asta Bialasa!! Do 14.11.09 - Dogomania Forum[/URL]
  19. zapraszam na bazarek od kany [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/cala-wiedza-tylko-u-nas-encyklopedia-pwn-od-gluchego-asta-bialasa-do-14-11-09-a-172391/#post13402017"]**Cala wiedza tylko u nas!!** Encyklopedia PWN od gluchego Asta Bialasa!! Do 14.11.09 - Dogomania Forum[/URL]
  20. [quote name='mariamc']Cukiereczek jest stabilny i łatwy do opanowania. Trzeba było widzieć, jak wypluwała kota .jak powiedziałam :fe, nie wolno:diabloti: [/QUOTE] wolę sobie tego nawet nie wyobrażać!
  21. gdyby ktoś z poznania wziął maluchy na tydzień to by było jakieś rozwiązanie. potem by pojechały do szczecinka...
  22. [quote name='mysza 1']A może Kajetan? Donvitow? Bywa u mariamc, może pojedzie wcześniej?[/QUOTE] z tego co wiem to się nie wybiera w najbliższym czasie. pytałam go wcześniej w związku z astkową sunią(tą z piwnicy).
  23. mysza, jeśli są dla nich dt po drodze to super!
  24. [quote name='mysza 1']Ale mariamc weźmie tyle chorych? I nie ma transportu Swarzęc-Szczecinek. Straszny jest bałagan, już nic nie wiem. Ja bym szukała ludzi z Warszawy którzy zgodzą się dac tymczas szczeniaczkom, chorym także. Skoro jest transport to warto to wykorzystać.[/QUOTE] bałagan tu straszny-to fakt, ale już pisałam, że j[B]eśli się nie znajdzie wcześniejszy transport to [U]ania z poznania[/U] zawiezie maluchy do szczecinka w nast. weekend. tylko czy to nie za późno będzie dla nich...?[/B]
  25. ja to jestem ciekawa czy ta wariatka - kierowniczka będzie chciała wydawać chore psy.
×
×
  • Create New...