Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Paulina87']Jutro na 12 umówiłam się na wizytę w Ostrowie, mimo niedzielnej pory obiadowej ;) pani nie miała nic przeciwko.[/QUOTE] dzięki!:loveu: trzymam kciuki za domek.
  2. [quote name='giselle4']Sredni pies,wyzywienie i zamieszkanie w boksie wewnętrzym oraz szkolenie takie info uslyszalam przez telefon i nie tylko ja telefonowała michelle to usłyszała około -900zł[/QUOTE] no to jestem w szoku, bo mówimy o bogatyni, tak???
  3. [quote name='giselle4'] Gabi jest u zaprzyjaznionych ludzi,zbieram teraz na szkolenie miesiac powinien wystarczyc ale to kwota-800zł u Pan Marka[telefonowałam] [/QUOTE] :crazyeye: jak to 800zł???? u pana marka z bogatyni czy u jakiegoś innego???? co obejmuje ta kwota? gisell, nie jesteś pierwsza i nie ostatnia, która wydała psa bez sterylki. czasem w desperacji musimy zaufać ludziom, uwierzyć, że dotrzymają słowa. czasem nie ma innego wyjścia. wszyscy pamiętamy okoliczności w jakich gabi szukała domu "na wczoraj".
  4. alicja, nie martw się, na pewno ta narośl to nic poważnego a ozzulek silny, dobrze zniesie narkozę. nas prawdopodobnie też czeka zabieg, tyle że trochę głębiej lecterkowi dziadostwo się zrobiło:-(
  5. czy są z allegro jakieś telefony o dejzi?
  6. linko, myślę że mariamc nie chodziło o was tylko o sam schron. oczywiście, że gdyby nie między innymi ty i saint, sunia zgniłaby w swarzędzu. chciałam dla przypomnienia jak psy "dochodzą do siebie" w swarzędzu wstawić foty doris ale dogo nie wyszukuje i nie mogę znaleźć. edit: już mam: zdjęcie z lutego [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6210/dsc1520a.jpg[/IMG] a oto jak "doszła do siebie" kilka miesięcy później: [IMG]http://i32.tinypic.com/35829ep.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2hezhqa.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/30kpp9e.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/24awz6r.jpg[/IMG] [B] jeśli nic się nie zrobi to sunia z tej piwnicy może za chwilę wyglądać ja doris albo i gorzej. trzeba koniecznie ją wyciągnąć! i to jak najszybciej a nie czekać do jakiego stanu ta wariatka ją doprowadzi![/B]
  7. no to super! trzymam kciuki za bezpieczną podróż.
  8. belissa, o którą sunię z celestynowa ci chodzi? o naszą larę?
  9. :multi: z tyloma ogłoszeniami domek może jakiś się wkrótce znajdzie dziękuję jenny!!:Rose::Rose::Rose:
  10. bo to pandemia! w wielkopolsce też się tym zarażają...i faceci i psy
  11. ten drugi domek nieaktualny, więc jeśli nie ostrów to nie mamy więcej chętnych na roxę na dzień dzisiejszy i będzie musiała poczekać. sprawdzić dom warto, jak najbardziej. dziewczyna wydawała się być fajna, konkretna.
  12. [quote name='Paulina87']Słuchajcie czy ja mam dzwonić do tej kobiety z Ostrowa i umawiać się na wizytę?[/QUOTE] tak, jak byś mogła sprawdzić ten dom to by było super. nie wiem jak umawiałaś się z ab-agnieszką...
  13. [url]http://img32.imageshack.us/img32/3230/p1190964.jpg[/url] błogostan:loveu:
  14. piękne, piękne! czekamy na astkowe wzory:cool3::cool3:
  15. myślę że dla psa wielkość mieszkania nie ma znaczenia jeśli tylko może być u boku ukochanego pana.
  16. [quote name='ania z poznania']Dziewczyny, sytuacja jest tragiczna- sunia jest wychudzona, od 15 do 9 zamknięta w klatce :angryy::angryy::-(! Jest młoda, płowa z białymi znaczeniami.[/QUOTE] a ja myślałam jak mi pisałaś że od 15.09 jest w tej piwnicy!
  17. bardzo ci dziękuję!!!!! normalnie błyskawiczna jesteś!!! :)
  18. [IMG]http://i38.tinypic.com/b6zw91.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2efuvck.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/nfgg1.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/34q2p8w.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/160algh.jpg[/IMG]
  19. ania poznała lectera gdy siedział zestresowany pod kliniką w bagażniku po wizycie u weta. deszcz padał więc stałyśmy sobie trochę pod klapą otwartego bagażnika :evil_lol: żeby nie zmoknąć a pogadać chwil kilka. misio siedział w środku i czekał aż w końcu zamknę klapę bo chciał się w spokoju zdrzemnąć. także zdjęć nie było, ale przed chwilą zrobiłam kilka takich leniwych, coby ciotki nie zapomniały jak lecterek wygląda [IMG]http://i34.tinypic.com/wiu1qd.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/xnesty.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/dqnno.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/vhgjm1.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/30lfn2c.jpg[/IMG]
  20. [quote name='wroobelterrorystka'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=792672966[/URL] nie wiem jak dodać zdjęcia, żeby były w tekście :oops: jak mi ktoś wytłumaczy to poprawię:) :)[/QUOTE] najprościej to na wątku zaznacz myszką zdjęcie na niebiesko, naciśnij jednocześnie [B]CTRL C[/B], następnie kliknij na wybrane miejsce w aukcji gdy edytujesz, naciśnij [B]CTRL V[/B] i gotowe. edit: widzę że już allegro ze zdjęciami w tekście jest ale może na przyszłość się przyda ;)
  21. a ja ponawiam pytanie, czy psiak którego wkleiłam jest gdzieś w schronie? paulina go nie widziała ale chciałabym się upewnić, czy na pewno go nie ma. to szczeniak w typie rottka.
  22. no, ja nie miałam do niego w sumie zastrzeżeń po pierwszej rozmowie ale widzę że pan jest "w gorącej wodzie kąpany" .
  23. no właściwie pierwsza wizyta się zapowiada dla candusi, co nie znaczy, że domek będzie odpowiedni albo że państwo się nie rozmyślą.....pewnie za kilka dni się wyjaśni. w każdym razie w poniedziałek nasz cukiereczek będzie miał sterylkę.
  24. jak uważasz ale jeśli nie przed, to po adopcyjną wizytę sugerowałabym zrobić.
  25. [quote name='ania z poznania']A ja dzisiaj Misia poznałam :multi:! I wymiziałam :multi::lol:! I buziaka w nos dostałam!!![/QUOTE] chyba nawet kilkoma buziakami cię zaszczycił?:cool3:
×
×
  • Create New...