-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
[quote name='luśka']to wszystkie fotki ze wszystkich aparatów?[/QUOTE] ja dostałam tyle od lucyny-luśka, to pewnie od ciebie? -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
może arjuna uszyłaby dla zivi kubraczek na zimę? z tego co pamiętam jest to koszt 15 zł lub stara kurtka(nieprzemakalna)+5zł za przesyłkę. także koszt symboliczny a psiak by aż tak nie marzł.napiszcie na wątku, poproście o kubraczek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f938/cieple-zimowe-kubraki-dla-psow-bezdomnych-ktos-jeszcze-chetny-126514/[/url] -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
przepraszam, że dopiero teraz wklejam zdjęcia ale po prostu się nie wyrobiłam wcześniej. [IMG]http://i34.tinypic.com/167jzg7.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2r5w314.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2vv9svn.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2gvk229.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2dj7wx1.jpg[/IMG] -
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
roxa pojechała do domu:multi: szczegóły mam nadzieję napisze mariamc:loveu: [IMG]http://i33.tinypic.com/2wqbq0k.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/r0b9tg.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2r2n78g.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/546gpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2qtv3f5.jpg[/IMG] -
[quote name='malibo57']Spytać można:) Jestem zadowolona, że pies wrócił z byle jakiego domu w dobre ręce. Za duży skrót myślowy?[/QUOTE] po pierwszym sygnale nie powinno jej się tam zostawiać! gratuluję ci jeśli wydanie psa do takiego domu z którego wraca to powód do zadowolenia. mnie to raczej zasmuciło. szkoda, że przez tą decyzję straciła szansę na fajny dom. :(
-
[quote name='andzia69']Agaga...moze ta pani jeszcze szuka...ech, do d...y:-( szkoda suńci....tez tak czułam, ze te ochy i achy szybko opadną:angryy:[/QUOTE] pani bierze inną sunię, z łodzi.
-
[quote name='malibo57']Stało się. Ale ja jestem zadowolona, nigdy się nie martwię, kiedy pies wraca z nieudanej adopcji. Oby jak najszybciej![/QUOTE] a z czego ty jesteś zadowolona jesli można spytać?:crazyeye:
-
miałam dla niej dom...kto wymyślił żeby ją zostawić tam, skąd chcieli ją najpierw wykopać??????
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
[quote name='marta0731'] Najgorsze jest to, że trzeci........... jest na urlopie do 14ego!:angryy: Nie wiem, czy do niego dzwonić z tą sprawą... przez telefon łatwiej odmówić... ale czy jest czas czekać? Tak zimno i wieje od wczoraj u nas, że:placz:[/QUOTE] powiedz że wszyscy się zgodzili i od niego zależy jej życie ;) -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Freya73']Candy, ten nasz cukierek. Wiadomo dlaczego nie doszlo do adopcji Cukierka? Dziewczyny, ma ktoras z Was zalozone konto PayPal bym mogla wyslac bezposrednio pieniazki dla Candy? Jesli nie to wysle przez [B]Zuzlikowa[/B] albo [B]MyrkurDagur.[/B] Dajcie znac prosze. Pzdr Freya[/QUOTE] to raczej chyba lepiej wyśli przez którąś z dziewczyn ;) adopcja nie doszła do skutku bo państwo nie raczyli nawet odebrać telefonu gdy agnieszka32 dzwoniła do nich by umówić się na wizytę(dzwoniła cały weekend:roll:) -
Boksiowata starsza Zina wciąż czeka w schronisku na dom - Olsztyn
agaga21 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
CZY POZAMAWIAŁYŚCIE JUŻ KUBRACZKI?:cool3: zince na pewno na już by się przydał, rzeczywiście szkielecik z niej:shake: -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
agaga21 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/217/0eace32e7a35c9a0med.jpg[/IMG][/URL] Te dwa psiaki,to są maleństwa...max do połowy łydki,ten większy!...które nie rozstają się z sobą...bardzo łagodne,chętnie przybiegające do jedzenia,nie boją się wtedy człowieka,zajmują się jedzeniem,okazują zaufanie...szczekliwe! [SIZE=3] [/SIZE][/QUOTE]a ja myślałam że one większe i że ten po lewej to trochę bullowaty:oops: nawet wkleiłam na bulowate. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']był dziś przymrozek pewnie jej duupka zmarzła[/QUOTE] może zamówicie jej kubraczek od arjuny? koszt to 15 zł lub (chyba) 5zł+stara, nieprzemakalna kurtka -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Agaga, weszlam na pozostale Twoje aukcje :-( tyle bezdomnych w astkow :-(:shake:[/QUOTE] to tylko mała kropla w morzu :placz: