Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='luśka']to wszystkie fotki ze wszystkich aparatów?[/QUOTE] ja dostałam tyle od lucyny-luśka, to pewnie od ciebie?
  2. może arjuna uszyłaby dla zivi kubraczek na zimę? z tego co pamiętam jest to koszt 15 zł lub stara kurtka(nieprzemakalna)+5zł za przesyłkę. także koszt symboliczny a psiak by aż tak nie marzł.napiszcie na wątku, poproście o kubraczek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f938/cieple-zimowe-kubraki-dla-psow-bezdomnych-ktos-jeszcze-chetny-126514/[/url]
  3. [B]ja osobiście nie wierzę w to zaginięcie, nie wierzę w ani jedno słowo osób z tej fundacji. za dużo nieścisłości, za dużo wątków nagle zakończonych, bez zdjęć z tych nowych "cudownych" domów, za dużo krętactw, wymigiwań się i wymówek, dlaczego zdjęć nie ma.[/B]
  4. przepraszam, że dopiero teraz wklejam zdjęcia ale po prostu się nie wyrobiłam wcześniej. [IMG]http://i34.tinypic.com/167jzg7.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2r5w314.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2vv9svn.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2gvk229.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2dj7wx1.jpg[/IMG]
  5. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=805276094]PIT BULL -MIX młodziutka, milutka szuka domu (805276094) - Aukcje internetowe Allegro[/url] oby ktoś się w niuni zakochał tym razem!
  6. [quote name='agnieszka32']Ja :loveu:[/QUOTE]super!:loveu::loveu:
  7. czy ktoś chciałby malutkiej wyróżnić allegro?:cool3:
  8. wyróżnione allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=805245838]ŻYŁ BEZ SŁOŃCA. TRAWY, LUDZI-PIĘKNY AMSTAFF ! (805245838) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  9. [quote name='papunia']agaga ja wyróżnię mu Allegro, podaj proszę jeszcze raz nr konta na pw[/QUOTE] dziękuję papuniu:loveu:, wysyłam ci pw
  10. roxa pojechała do domu:multi: szczegóły mam nadzieję napisze mariamc:loveu: [IMG]http://i33.tinypic.com/2wqbq0k.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/r0b9tg.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2r2n78g.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/546gpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2qtv3f5.jpg[/IMG]
  11. [quote name='malibo57']Spytać można:) Jestem zadowolona, że pies wrócił z byle jakiego domu w dobre ręce. Za duży skrót myślowy?[/QUOTE] po pierwszym sygnale nie powinno jej się tam zostawiać! gratuluję ci jeśli wydanie psa do takiego domu z którego wraca to powód do zadowolenia. mnie to raczej zasmuciło. szkoda, że przez tą decyzję straciła szansę na fajny dom. :(
  12. [quote name='andzia69']Agaga...moze ta pani jeszcze szuka...ech, do d...y:-( szkoda suńci....tez tak czułam, ze te ochy i achy szybko opadną:angryy:[/QUOTE] pani bierze inną sunię, z łodzi.
  13. [quote name='malibo57']Stało się. Ale ja jestem zadowolona, nigdy się nie martwię, kiedy pies wraca z nieudanej adopcji. Oby jak najszybciej![/QUOTE] a z czego ty jesteś zadowolona jesli można spytać?:crazyeye:
  14. miałam dla niej dom...kto wymyślił żeby ją zostawić tam, skąd chcieli ją najpierw wykopać??????
  15. [quote name='marta0731'] Najgorsze jest to, że trzeci........... jest na urlopie do 14ego!:angryy: Nie wiem, czy do niego dzwonić z tą sprawą... przez telefon łatwiej odmówić... ale czy jest czas czekać? Tak zimno i wieje od wczoraj u nas, że:placz:[/QUOTE] powiedz że wszyscy się zgodzili i od niego zależy jej życie ;)
  16. [quote name='Freya73']Candy, ten nasz cukierek. Wiadomo dlaczego nie doszlo do adopcji Cukierka? Dziewczyny, ma ktoras z Was zalozone konto PayPal bym mogla wyslac bezposrednio pieniazki dla Candy? Jesli nie to wysle przez [B]Zuzlikowa[/B] albo [B]MyrkurDagur.[/B] Dajcie znac prosze. Pzdr Freya[/QUOTE] to raczej chyba lepiej wyśli przez którąś z dziewczyn ;) adopcja nie doszła do skutku bo państwo nie raczyli nawet odebrać telefonu gdy agnieszka32 dzwoniła do nich by umówić się na wizytę(dzwoniła cały weekend:roll:)
  17. [IMG]http://i34.tinypic.com/24l8m7s.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/mjrcqt.jpg[/IMG] szczenior:loveu::loveu::evil_lol: [IMG]http://i36.tinypic.com/2qa91jd.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/ipz2j7.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i35.tinypic.com/iefmdg.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/15q5i6t.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2elgkeh.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2lbfgp4.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2mmd9pj.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i34.tinypic.com/2ynlc7l.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/1zfrdsl.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/qraw4j.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/8w9xl5.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2w5pw06.jpg[/IMG]
  20. a jakie ma imię teraz? mamuśka zostało? mamuśka w satynie!:loveu: pewnie nie marzyła, że dostanie jeszcze takie luksusy od życia i kochających ludzi!
  21. [quote name='asiaf1']UDAŁO SIĘ. PIES JUŻ ZŁAPANY. SPI PO POSTRZALE ZE SRODKÓW NASENNYCH!!!!!!:multi::multi::multi:[/QUOTE] :crazyeye:ale szybka akcja!!! bałam się powtórki z lorka
  22. CZY POZAMAWIAŁYŚCIE JUŻ KUBRACZKI?:cool3: zince na pewno na już by się przydał, rzeczywiście szkielecik z niej:shake:
  23. [quote name='zuzlikowa'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/217/0eace32e7a35c9a0med.jpg[/IMG][/URL] Te dwa psiaki,to są maleństwa...max do połowy łydki,ten większy!...które nie rozstają się z sobą...bardzo łagodne,chętnie przybiegające do jedzenia,nie boją się wtedy człowieka,zajmują się jedzeniem,okazują zaufanie...szczekliwe! [SIZE=3] [/SIZE][/QUOTE]a ja myślałam że one większe i że ten po lewej to trochę bullowaty:oops: nawet wkleiłam na bulowate.
  24. [quote name='lilith27']był dziś przymrozek pewnie jej duupka zmarzła[/QUOTE] może zamówicie jej kubraczek od arjuny? koszt to 15 zł lub (chyba) 5zł+stara, nieprzemakalna kurtka
  25. [quote name='fiorsteinbock']Agaga, weszlam na pozostale Twoje aukcje :-( tyle bezdomnych w astkow :-(:shake:[/QUOTE] to tylko mała kropla w morzu :placz:
×
×
  • Create New...