Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ja też jetem ciekawa
  2. [quote name='fioneczka']wątek ucichł ... co u Doriana ??? ktoś ma kontakt z właścicielem ???[/QUOTE] ciekawe czy była kastracja
  3. [quote name='mariamc']Małemu oneczkowi b. się pogorszyło:-( Reszta super, a tak się bałam o astkowatego szczylka..... Ja kasy nie potrzebuję, mam rzeczy na bazarki, nie umiem robić.[/QUOTE] danusiu, porób zdjęcia rzeczy na bazarek i przyślij mi mailem to ci wystawię jeśli będziesz chciała.
  4. z panią urwał sie kontakt, miała popsuty komputer i telefon i dopiero dziś udało się do niej dodzwonić po wielu próbach. ania z nią rozmawiała, draguś się zadomowił na dobre, bardzo go kochają. mam nadzieję że wkrótce uda się dostać jakieś foty.
  5. a ten biedak kolejną zimę spędzi w schronie???? :placz::placz::placz: został zeszłoroczny kubraczek dla niego?trzeba go ubrać cieplutko! naprawdę nikt o niego nie pyta? toguś, za długo już czekasz:shake::-(
  6. [quote name='andzia69']no to tez masz wesoło:-( a widziałaś malucha z Tomaszowa? bardzo podobny do twojego psiaka:-( Fioneczka - wiesz już cos?????? widziałam:placz: maleństwa nawet tymczasów nie mają a co dopiero dorosłe psy:shake: czekamy niecierpliwie na wyniki laluni
  7. biedna sunia:placz::placz::placz: nikt jej nawet na dt nie chce:placz:
  8. właśnie wróciliśmy od weta. lecter ma gronkowca+ropne zapalenie skóry+zakażenie bakteryjne coli :placz::placz::placz:
  9. i ja też trzymam mocno kciuki! a my właśnie wróciliśmy od weta z wynikami, mamy gronkowca+ropne zapalenie skóry+zakażenie bakteryjne e coli
  10. zawsze można zamazać twarz. ja nie wierzę w ani jedno słowo floridy
  11. widzę że tytuł zmieniony...wszystkie maluchy mają domy???????:-o
  12. ..........................
  13. laluni skończyło się allegro. czy ktoś by chciał jej wyróżnić?:oops:
  14. :mdleje: ani słowa na temat !!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: florida, po co więc się tu w tym temacie odezwałaś?????? jestem w jeszcze większym szoku!
  15. [quote name='Lena2009']z jednej strony sie ciesze a z drugiej to mi jakos przykro jest :([/QUOTE] lenko, jest mnóstwo innych wspaniałych astków, potrzebujących DT:cool3::cool3::cool3:
  16. [quote name='Freya73'][B]agaga21[/B], czy na Landrynke wplate kierowac na to samo konto co na Majke? Jesli nie, prosze przeslij szczegoly na pw. Pzdr , Freya[/QUOTE] wysyłam ci pw, bo nie wiem czy na stare czy już na nowe konto wpłacałaś.
  17. może poczekajmy na decyzję czy sunia pójdzie na tymczas oferowany przez martę. jeśli będzie zgoda, sunia mogłaby mieć sterylkę już po wyjściu ze schroniska...?
  18. [quote name='wieso']przepraszam, bylam pewna ze do Ciebie napisalam, a wiadomasc poszla do Agaga. Przepraszam. Wiesia[/QUOTE] wiesiu, myślę że najlepiej napisać na wątku:razz:
  19. [quote name='wieso']Darunia-Puma wyslalam wiadomasc, prosze o odpowiedz.[/QUOTE] ja dostałam pw, już odpisałam ;)
  20. [quote name='Madallena'] Te dwa psiaki na zdjeciu przytulone obok siebie to dwa chlopaki. Jeden mniejszy drugi wiekszy. Przed kolano, bulowate. Moze napisac do bulowatych, zeby pomogly? ![/QUOTE] dodałam na wątek ogólny bullowatych więc bullowate ciotki o nich wiedzą [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bulowate-do-adopcji-jeden-watek-dla-wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8-a-22803/index357.html[/url] tyle że tych bullowatych biedaków tyle jest że nie wiadomo którym pomagać najpierw:placz:
  21. no, najlepsze jest to, że jeszcze niedawno danka bała się bullowatych-wszystkich oprócz jednej suni swojego syna. postanowiłam ją jednak "wyleczyć" z tego strachu i chyba mi się udało:cool3::evil_lol:
  22. [quote name='Paulina87']To super :multi:[/QUOTE]też się bardzo cieszę bo w łodzi bullowatych od groma:shake:
  23. [quote name='Paulina87']A do Ostrowa idzie jakaś suczka? Pani się zdecydowała na jakąś inną?[/QUOTE] tak, pojedzie sunia z łodzi :lol:
  24. [quote name='Paulina87']Gdzie pojechała suńka do Ostrowa?[/QUOTE] nie, przecież w ostrowie to był ten dom z dzieckiem! to ludzie ze szczecinka.
×
×
  • Create New...