-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21'][URL="http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=801516111"]AMSTAFF -MIX sunia gaśnie w schronisku (801516111) nasza-klasa.pl - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/URL] miniaturka się zmieni w ciągu kilku godzin. jest od innego psa, bo podmieniłam allegro innego psiaka.[/QUOTE] tak, pisałam już wcześniej że allegro jest;) -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=803567886]słodka CANDY-AMSTAFF szuka kochającej rodziny (803567886) - Aukcje internetowe Allegro[/url] dziękuję:lol::lol::lol: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']JA :loveu:![/QUOTE] [quote name='agnieszka32']O NIE!!! Tym razem nie zdążyłam :placz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] moje kochane! dziękuję wam, że nasze psiaczki mogą zawsze na was liczyć:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
zdjęcia ładne by się przydały bo te które mamy są słabe. -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
aha :evil_lol: myślałam że to twoje ogłoszenia...ale gdybyś chciała to też ją poogłaszaj:razz: zauważyłam że w alegratce jakieś dziwne chochliki się w tekst wkradły -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
[quote name='marta0731'] I czy szkoda mojej pracy...? [/QUOTE] nie zgadzam się!!! każde ogłoszenie jest na wagę złota!wspaniale, że zaczęłaś je robić, nie przestawaj:cool3: bardzo dobrze, że je robisz! im więcej tym lepiej, tym większe szanse suni. -
[B]żyją na ulicy, niedługo na pewno zamarzną jeśli nikt im nie pomoże :([/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/horror-w-szydlowcu-wyjazd-w-piatek-szukamy-pilnie-dt-zdjecia-s-1-2-30-31-a-172267/index36.html[/url] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/217/0eace32e7a35c9a0med.jpg[/IMG][/URL] ..........
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
wyróżnione allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=803189083]Zdumiewająco uszaty amstaff czy cudna Lady? (803189083) - Aukcje internetowe Allegro[/url] tytuł musiałam skrócić bo się nie zmieścił cały. lilith, wysyłam ci pw z numerem konta. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
i znowu allegro się skończyło....candy nikt nie chce:-(:-(:-( czy ktoś chciałby wyróżnić laluni aukcję? -
kolejne allegro skończone i odzewu brak:placz::placz::placz: może ktoś jakiś inny tekst by mógł napisać? czy ktoś wyróżni aukcję? ja już nie wiem co będzie z tym naszym baronkiem, nie dość, że nie wzbudza zainteresowania, choć jest przepiękny to jeszcze nie nadaje się do takiej "normalnej" adopcji....on musi trafić do miłośnika i znawcy rasy, ale nawet jeśli by się taki znalazł to czy poświęci się na tyle, by przyjeżdżać i powoli poznawać barona?:shake: baron totalnie nie akceptuje obcych, więc jak go wyadoptować?
-
cudny, roześmiany pychol! onisucz, dziękuję wam za to!:loveu:
-
[quote name='ivette3']Napisałam do administratorów: 1)Margo 2)Admin 3)misiaczek 4)jefta prośbę o zabezpieczenie (nie pozwolenia na usunięcie wątków założonych przez floridę) Jeśli uważacie, że jeszcze powinnam powiadomić innych administratorów - podajcie ich nicki - skopiuję i prześlę do nich treść prośby.[/QUOTE] zrób sobie print screen tych postów.
-
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
agaga21 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
ciekawe że tytek to nie pierwszy jedyny pies od floridy, który nagle "zniknął" [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13409829&posted=1#post13409829]* stary, brzydki, wyłysiały, głuchy i ślepy pies po wypadku - bez szans , prawda ??? - Strona 17 - Dogomania Forum[/url] :angryy: