Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='agaga21'][URL="http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=801516111"]AMSTAFF -MIX sunia gaśnie w schronisku (801516111) nasza-klasa.pl - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/URL] miniaturka się zmieni w ciągu kilku godzin. jest od innego psa, bo podmieniłam allegro innego psiaka.[/QUOTE] tak, pisałam już wcześniej że allegro jest;)
  2. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=803567886]słodka CANDY-AMSTAFF szuka kochającej rodziny (803567886) - Aukcje internetowe Allegro[/url] dziękuję:lol::lol::lol:
  3. [quote name='ania z poznania']JA :loveu:![/QUOTE] [quote name='agnieszka32']O NIE!!! Tym razem nie zdążyłam :placz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] moje kochane! dziękuję wam, że nasze psiaczki mogą zawsze na was liczyć:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. zdjęcia ładne by się przydały bo te które mamy są słabe.
  5. aha :evil_lol: myślałam że to twoje ogłoszenia...ale gdybyś chciała to też ją poogłaszaj:razz: zauważyłam że w alegratce jakieś dziwne chochliki się w tekst wkradły
  6. [quote name='marta0731'] I czy szkoda mojej pracy...? [/QUOTE] nie zgadzam się!!! każde ogłoszenie jest na wagę złota!wspaniale, że zaczęłaś je robić, nie przestawaj:cool3: bardzo dobrze, że je robisz! im więcej tym lepiej, tym większe szanse suni.
  7. [B]żyją na ulicy, niedługo na pewno zamarzną jeśli nikt im nie pomoże :([/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/horror-w-szydlowcu-wyjazd-w-piatek-szukamy-pilnie-dt-zdjecia-s-1-2-30-31-a-172267/index36.html[/url] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/217/0eace32e7a35c9a0med.jpg[/IMG][/URL] ..........
  8. czy wszystkie zwierzęta zabrano z tego okropnego miejsca?
  9. no widzisz...twoja chuda a mój lecterek grubasek się zrobił...taka może jej uroda? i tak jest śliczna!
  10. u amstaffa tytka też tylko zapewnienia, że będą zdjęcia i że wszystko gra. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ast-z-nuzyca-stan-zapalny-odebrany-tymczasowo-masakra-130026/[/url] i nawet założycielka wątku się dziś pojawiła!
  11. [quote name='fioneczka'] Lalunia uwielbia łopatkę i karczuś z warzywkami i ryżykiem :p[/QUOTE] a kto nie uwielbia?:razz::evil_lol:
  12. wyróżnione allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=803189083]Zdumiewająco uszaty amstaff czy cudna Lady? (803189083) - Aukcje internetowe Allegro[/url] tytuł musiałam skrócić bo się nie zmieścił cały. lilith, wysyłam ci pw z numerem konta.
  13. i znowu allegro się skończyło....candy nikt nie chce:-(:-(:-( czy ktoś chciałby wyróżnić laluni aukcję?
  14. kolejne allegro skończone i odzewu brak:placz::placz::placz: może ktoś jakiś inny tekst by mógł napisać? czy ktoś wyróżni aukcję? ja już nie wiem co będzie z tym naszym baronkiem, nie dość, że nie wzbudza zainteresowania, choć jest przepiękny to jeszcze nie nadaje się do takiej "normalnej" adopcji....on musi trafić do miłośnika i znawcy rasy, ale nawet jeśli by się taki znalazł to czy poświęci się na tyle, by przyjeżdżać i powoli poznawać barona?:shake: baron totalnie nie akceptuje obcych, więc jak go wyadoptować?
  15. widać że na spacerach to zupełnie inny pies- radosny pies! lala nie do poznania, taka wesoła, rozbrykana.:loveu:
  16. jeśli chodzi o tirę, to trzeba powiedzieć, że sunia kopie doły, więc jeśli ktoś ma słabo ogrodzony teren lub wypielęgnowany ogródek, to może to stanowić problem.
  17. cudny, roześmiany pychol! onisucz, dziękuję wam za to!:loveu:
  18. mam w podpisie rudą sunię-bardzo podobną tylko że z ogonkiem. [URL="http://tiny.pl/hqztg"][IMG]http://i35.tinypic.com/m82xoy.jpg[/IMG][/URL] strasznie sympatyczna dziewczynka:cool3::cool3:
  19. [quote name='ivette3']Napisałam do administratorów: 1)Margo 2)Admin 3)misiaczek 4)jefta prośbę o zabezpieczenie (nie pozwolenia na usunięcie wątków założonych przez floridę) Jeśli uważacie, że jeszcze powinnam powiadomić innych administratorów - podajcie ich nicki - skopiuję i prześlę do nich treść prośby.[/QUOTE] zrób sobie print screen tych postów.
  20. ciekawe że tytek to nie pierwszy jedyny pies od floridy, który nagle "zniknął" [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13409829&posted=1#post13409829]* stary, brzydki, wyłysiały, głuchy i ślepy pies po wypadku - bez szans , prawda ??? - Strona 17 - Dogomania Forum[/url] :angryy:
  21. ten pies od floridy blue też zniknął [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ast-z-nuzyca-stan-zapalny-odebrany-tymczasowo-masakra-130026/[/url]
  22. zapasik zapasikiem a grube doopsko swoją drogą!
  23. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] jakiś taki jakby znudzony czy coś, pewnie wolałby pospać :evil_lol: [URL]http://i37.tinypic.com/mtm81w.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] oj tak:evil_lol:
  24. [IMG]http://i35.tinypic.com/2qnv9dh.jpg[/IMG] moje posępne, zafrasowane psisko [IMG]http://i37.tinypic.com/mtm81w.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...