-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
świetne zdjęcia! grosia coraz ładniejsza:loveu: -
[quote name='ocelot']Oczywiście, że apel est na wątku transportowym.[/QUOTE] aha. tutaj po prostu nie widziałam
-
aga, ten na boku jest już od dłuższego czasu. pamiętasz? pisałam, że coś mu się robi w miejscu wycięcia poprzedniego ale ten poprzedni wet:angryy: twierdził, że to nić się nie rozpuściła, bo musiał użyć grubej i że to się rozpuści...bla,bla,bla...:angryy: jaka ja byłam naiwna:shake: że mu wierzyłam! i wiecie co??? on te lectera zmiany skórne smarował ORIDERMYLEM i mi kazał smarować a teraz się dowiaduję, że ta maść po polizaniu przez psa może być dla niego śmiertelna i dlatego została wycofana!!!
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[url]http://images8.fotosik.pl/123/12a772db5d0a0ac6.jpg[/url] ale ma minę:evil_lol: taki mały goopolek;) [url]http://images8.fotosik.pl/123/e2fe6a0eeb67f203.jpg[/url] daaaj buziaka:cool3: -
co z transportem dla maluszka? czeka na niego domek w lublinie, dziewczyna podobno się kontaktowała z którąś z wolontariuszek. szukacie transportu? bo nie widziałam żadnego apelu o pomoc:shake:
-
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
mam tylko jedno zdjęcie [IMG]http://i34.tinypic.com/11wg50m.jpg[/IMG] -
[quote name='andzia69']Katja z niebieskiego i Kataryna dorzucają po 20 zł/mies:multi: dziękujemy!!!:loveu: znowu dzisiaj próbowałam się tam dodzwonić zapytać co z psiakiem...ale niestety nikt nie odbiera:-([/QUOTE] kurcze, mam nadzieję że ktoś się nim opiekuje, że nie zostawili go gdzieś samego albo nie oddali od razu do schronu
-
[quote name='andzia69']zastrzyki z jadu pająka?:crazyeye: o matko...nie łyszałam o czymś takiem:cool3: Agaga - wiesz, ja bym się bardziej przejmowała tym czerwonym guzkiem...choć...nie do końca...;) [/QUOTE] to ma jakąś swoją nazwę ale nie zapamiętałam. jak alicja pisała wcześniej często się to stosuje, podobno dobrze działa na wiele rodzajów guzów i narośli tak, że skalpel nie jest konieczny. a ten guz pod pachą nie jest całkiem ruchomy, jest częściowo przyrośnięty do mięśnia. jednym i drugim się przejmuję. zobaczymy czy po zastrzykach choć trochę się zmniejszą.
-
[quote name='fioneczka']biedny Misio ... będzie dobrze[/QUOTE] ja jestem na naszego poprzedniego weta wściekła bo spierdo....ł operację usuwania poprzedniego guza. tak go zaszył, że zrobiła się ogromna wystająca blizna, która wygląda jak kolejny guz i to też się powiększa! jest bardzo napięta skóra i taka kólka 3cm x 4cm:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: całe szczęście że kastrację prawidłowo zrobił. zaraz zrobię zdjęcie tegpo paskudnego zrostu.
-
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
agaga21 replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
na dzień dzisiejszy szczeniaki czują się dobrze, mariamc nie pisze bo leży z gorączką. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Freya73']Wiem, wiem :eviltong:, myslalam jednak, ze skoro na Bogatynie i Szczecinek to ktos " z ekipy" pilotuje sprzedaz :oops: i przesylki :oops:.[/QUOTE] no właśnie nie, saint zrobił bazarek, on zbiera pieniążki, wysyła naklejeczki(polecam,mam z poprzedniej edycji bazarku!) i to z nim uzgadnia się wszystkie szczegóły. na koniec całą sumkę przelewa na konto bb:lol: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Red]zapraszam na bazarek na[B] BB[/B][/COLOR][/SIZE] [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13458965#post13458965]MNÓSTWO SUPEROWYCH KSIĄŻEK I NIE TYLKO NA "BB" do 22.11.09 - Dogomania Forum[/url] -
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Red]zapraszam na bazarek na[B] BB[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13458965#post13458965"]MNÓSTWO SUPEROWYCH KSIĄŻEK I NIE TYLKO NA "BB" do 22.11.09 - Dogomania Forum[/URL] -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Freya73']Z ogromna przyjemnoscia kupie naklejki (2 x) tylko za bardzo nie wiem jak uiscic zaplate :???:. [B]Agaga21[/B], czy wyslalabys je na moj adres w Szczecinie? ; podam Ci na priv.[/QUOTE] KLIKNIJ PROSZĘ W TEN BIAŁY OBRAZEK, PRZENIESIESZ SIĘ DO BAZARKU-TO TAKI DUZY BANEREK:evil_lol:. JA GO NIE WYSTAWIŁAM TYLKO SAINT, WIĘC TO Z NIM MUSISZ SIĘ SKONTAKTOWAĆ;) TYMCZASEM ZAPRASZAM NA BAZAREK OD ANI Z POZNANIA: [SIZE=4][COLOR=Red]zapraszam na bazarek na[B] BB[/B][/COLOR][/SIZE] [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13458965#post13458965]MNÓSTWO SUPEROWYCH KSIĄŻEK I NIE TYLKO NA "BB" do 22.11.09 - Dogomania Forum[/url] -
[SIZE=4][COLOR=Red]zapraszam na bazarek na[B] BB[/B][/COLOR][/SIZE] [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13458965#post13458965]MNÓSTWO SUPEROWYCH KSIĄŻEK I NIE TYLKO NA "BB" do 22.11.09 - Dogomania Forum[/url]
-
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
agaga21 replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
i na czym będziecie teraz spać, gamonie? ;) [IMG]http://i34.tinypic.com/dwrzeq.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/dmtag3.jpg[/IMG]