Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. tylne są na pewno-widać sprężyny pod białą osłonką. przednie faktycznie mogą nie być... zastanawiam się czy lepiej kupić za tą cenę taki, nowy wózek, czy używany MUTSY bo nie ukrywam, że te mutsy najbardziej mi się podobają...tyle że używany to nigdy nie wiadomo czy nie rozklekotany.
  2. halooooo!!!!!!!!!!! JEST TU KTOŚ?????????????????????????? [B]wiecie, że dt jest na wagę złota! wiecie, że jeśli sunia straci szansę by tam pojechać, to ma dużą szansę ZGNIĆ W SCHRONIE! dlaczego NIC się nie dzieje????????????????????????????[/B]
  3. coraz więcej starszych psiaków ląduje w schronach... :( :( co się dzieje z tymi ludźmi? jak można być tak bezdusznym i wywalić staruszka? :( nikt z rodziny oczywiście się nie zajmie bo po co sobie brać "problem" na głowę...
  4. anita, dobka jak najbardziej! panie najpierw szukały właśnie dobeczki. podeślij mi jej wątek.
  5. niewielki kosz to dla mnie nie problem bo i tak wszystkie większe zakupy załatwiamy autem. czy poza tym wychwyciłaś jakieś wady tego wózka? jeśli chodzi o ten ROAN to mnie nie przekonują te wózki w stylu retro.
  6. zobaczcie, znalazłam tani wózek, który mi się nawet podoba, proszę o wasze opinie, czy widziałyście taki na żywo, czy jest z nim wszystko ok, bo mam KOMPLETNY mętlik w głowie! [URL]http://allegro.onet.pl/wozek-babyactive-jet-3-w-1aluminium-gratisy-i1801394500.html[/URL] jeśli chodzi o kolorystykę to ten najbardziej mi pasuje: [FONT=Verdana][SIZE=5][COLOR=#008eb1][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#008eb1][FONT=Times New Roman][SIZE=7][IMG]http://www.mamokupmi.pl/iza/j23.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=black]niestety nie znalazłam żadnych opinii w necie akurat do tego modelu.[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='DIF']Co słychać u chłopaka?![/QUOTE] dawno się nie odzywali. były pewne problemy, nero nie bardzo akceptował jednego z dzieci w dalszej rodzinie ale właściciele wybierali się z psem na szkolenie i mieli "odczulać" psa na to dziecko smaczkami. poza tym to wielkie psisko się zrobiło, silne i nielubiące obcych psów.
  8. [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05134640x480.jpg[/url] tu świetnie wyszła. jakie mięśnie!
  9. [B]wiecie co, ja się nie mogę nadziwić. zgłosił się bezpłatny dom tymczasowy a 10 letnia suka nadal siedzi w schronie!!! coś tu jest nie tak. dlaczego nie może jechać do dt i tam ewentualnie czekać na wizytę w ds????? [/B]
  10. [quote name='ANETTTA']a allegro cegiełkowe ..???/możę moznaby zrobić[/QUOTE] koniecznie! isadora jest specjalistką może by dała radę pomóc?
  11. [url]http://img822.imageshack.us/img822/5637/dsc0028xu.jpg[/url] mi tam brak kawałka ucha by nie przeszkadzał. świetny pies! :)
  12. gdybym miała lepszą sytuację finansową, gdybym nie byłą w ciąży, gdyby karol był bardziej tolerancyjny.......ta sunia miałaby u mnie swoje miejsce przed kominkiem :-(:-(:-( zobaczcie jaka bida, może ktoś z was da radę jakoś ją wspomóc [url]http://www.dogomania.pl/threads/214123-*Pabianice*-bernardynka-Lusia-BEZ-OCZU-[/url]!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1438/p1310692.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5420/p1310686y.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9541/p1310684.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1658/p1310681.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7283/p1310680.jpg[/IMG]
  13. ojjjj, biedna malutka :( tak poza chorymi oczami to przepiękny z niej pies. postaram się choć grosiki jakieś wpłacić jednorazowo
  14. dzięki za podpowiedź. w razie czego pomyślę nad tym :)
  15. no jednak dołączam do grona poszukujących odpowiedniego wózka. okazało się, że plastik przy przednim kole łączący koło ze stelażem jest pęknięty i dlatego kółko nie obraca się jak powinno. jest to niebezpieczne, bo jak się złamie to koło może odpaść i wtedy o wypadek nie trudno. niestety podobają mi się póki co 2 wózki: [url]http://allegro.onet.pl/mutsy-4-rider-single-spoke-cargo-khaki-full-set-i1794181009.html[/url] [url]http://allegro.onet.pl/a-wozek-x-lander-xa-spacerowka-gondola-folia-i1798944420.html[/url] na żaden z nich mnie nie stać :D w piątek jadę na poszukiwania, na szczęście mam jeszcze trochę czasu więc może coś znajdę.
  16. [quote name='toska_latte'][COLOR=red]DO ROZLICZENIA: bazarek bizuteryjny dzieki wspanialym kupujacym - 3721,90zl :loveu:[/COLOR][/QUOTE]chwila oddechu, czas by zbierać bez stresu pieniążki na kolejne miesiące...tylko uważajcie, nastawcie się na ataki ze strony tych, którzy stwierdzą, że w skarpecie jest za dużo...:roll: przy okazji jesli macie łagodną sukę na 100% sprawdzoną na koty, to mam świetny domek :)
  17. super!!!!!!!! nie mogło być inaczej! :) :)
  18. agaga21

    Barf

    [quote name='hecia13']Ja rozgniatam w ręku i wrzucam :)[/QUOTE] no przecież jak pies znalazłby jajko to nikt by mu go nie drobił. roztłukł by je i zjadł ;)
  19. a ja wyprałam dziś ten mój wózek, wyczyściłam stelaż, koła(troche pordzewiałe są) i się wszystko suszy. jak wyschnie to napompuję koła, poskładam wszystko i wtedy ocenię czy nadaje się do użytku. nie uśmiecha mi się teraz taki wydatek, ale z drugiej strony chciałabym mieć przyzwoity wózek. a model wózka to [B]sawex magical 3x[/B] który już właściwie nie jest dostępny. fajnie, że można w niego wkomponować fotelik samochodowy, który też do niego mam w komplecie ale teraz już chyba do większości dodaje się foteliki. niestetyu takie wózki do 1000zł jakoś nie bardzo mi się podobają. o tych droższych na razie w ogóle nie myślałam. kurcze no....a myślałam, że będę miała problem z głowy.
  20. dziewczyny z łodzi mają hotel w pobliżu 20zł za dobę.
  21. agaga21

    Barf

    [quote name='magdabroy']Nie kupiłam jeszcze moździerza, żeby rozdrabniać skorupki z jajek. No i dziś wsadziłam skorupki do woreczka i tak długo uderzałam młotkiem do rozbijania mięsa, aż się dość pożądnie rozkruszuły. Dosypałam do jajka, wymieszałam i podałam psu. Macie jakieś inne sposoby na skorupki zanim kupię moździerz?[/QUOTE] ja wrzucam po prostu do miksera razem ze wszystkim. przecież to nie musi być idealnie sproszkowane.
  22. [quote name='ladySwallow']Zakończyło się allegro cegiełkowe, z którego udało się uzbierać 882 zł na leczenie Wypadka! Jeszcze część tej kwoty ma wpłynąć na konto Gosi.[/QUOTE] łaaaał! wspaniały wynik! ale i kocisko strasznie biedne :( te rany są przerażająco wielkie.
  23. już wiem, że mam mu kupić carprodyl 50mg, to taki jakby odpowiednik ludzkiego ketonalu. ma dostawać 10 dni. mam nadzieję że miejscowy wet ma to w swojej apteczce i nie będę musiała jechać po to do śremu. rok temu było dokładnie to samo, tak samo kulał od początku września. wtedy gamoń chodził bardzo rozdrażniony.
×
×
  • Create New...