Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. bardzo współczuję :(
  2. dalcia jak księżniczka wyszła :) wszystkie psiaki cudnie wyszły!
  3. czyżby znów miała zapaść cisza...? magdalenko, chyba już pora skończyć z tymi tajemnicami?
  4. to ja dodam tadzia. zdjęcia nie są moje ale myślę że inez de villaro i mariamc(które robiły zdjęcia) nie będą miały nic przeciwko ;) http://www.dogomania.pl/threads/144456-Przera%C5%BCaj%C4%85cy-wrak-psa-za-jedyne-p%C3%B3%C5%82-litra-w%C3%B3dki!!!-Szuka-DOMU!!! tadzik wykupiony od właściciela za pół litra wódki... tadzik teraz (nadal szuka domu) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  5. [quote name='anita_happy']koleżanka doda fotek - bo babcia zginie wśród tych kurdupli :)[/QUOTE] chyba lala ustąpi miejsca kurduplom ;) które jeszcze większą przemianę przeszły. no a moon nadaje się na okładkę!
  6. [quote name='malawaszka']ożesz... :lol: współczuję... ja tego problemu nie mam - za dużo kotów w domu :lol: ale za to mam często gęsto nieprzyjemne widoki jak koty przynoszą z łąki i konsumują... na tarasie... jakby nie mogły na miejscu tego robić tak, żebym nie widziała :shock:[/QUOTE]dziwne jest to, że już ich nie było słychać wcale! pierwsze 2 słyszałam jak tam chodzą sobie i skrobią ale potem już byłą cisza i klatke zostawiliśmy na wszelki wypadek. okazuje się, że jednak tam faktycznie stado zamieszkało!:shake: karol mówi, że zaczniemy je do zoologa sprzedawać:evil_lol:
  7. [quote name='fonia123']dobre jaja - Lunka jest najlepsza :loveu:[/QUOTE]codzień się zastanawiam co jeszcze wymyśli ;) [quote name='malawaszka']noo to chyba z imieniem związane bo moja Luna od lat uwielbia tarzanko w dżdżownicach! nie wiem co te pełzacze w sobie mają takiego, że Luny je tak kochają :D [/QUOTE]a ja naiwna miałam nadzieję, że to jednorazowe było!:diabloti: [quote name='malawaszka']a co do myszy - ciekawe czy to już koniec :lol:[/QUOTE]była piąta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:placz::placz::placz:zaczynam się bać!
  8. dla niańki sama świadomość, że jest monitoring jest pewnie "motywacją" do jeszcze lepszego opiekowania się dzieckiem, nawet jeśli nie będzie podglądana ;) a na pewno nie pozwoli sobie na jakieś karygodne zaniedbania.
  9. [quote name='agnieszka32']Ja ta myszka malutka! Ciekawe, którędy wchodzą do tego komina - Agatka, masz takie doprowadzenie powietrza do kominka z zewnątrz budynku? Może tędy wchodzą?[/QUOTE] chwilę po zastawieniu pułapki złapała się CZWARTA!!!! mam nadzieję, że to już koniec. znaleźliśmy dziurę przy kratce wentylacyjnej na elewacji. tymczasowo ją zatkałam a w poniedziałek karol kupi taką piankę do okien i dziurę zaklei. lunę przestawiłam na barf i bardzo jej się to spodobało. do tego stopnia, że dziś upolowała sobie.....................dżdżownicę!:evil_lol::evil_lol: co prawda nie zjadła jej ale zaniosła ją sobie na leżak i co chwilę się w niej tarzała:mad::mad::evil_lol: ja obserwowałam przez okno co ona robi i dopiero po czasie zauważyłam, że ona nie tarza się tak po prostu na leżaku tylko na dżdżownicy a zorientowałam się, gdy etna podeszła sprawdzić co tam luna ma ciekawego i została dziabnięta w nos:-o:diabloti: tak więc lunka zaliczyła dziś kolejną kąpiel, bo chyba bym jej nie mogła z przyjemnością głaskać mając w świadomości w czym się łajza tarzała.
  10. [quote name='Ajula']chyba ją trochę zmęczyła ta kostka, bo wygląda jakby przysypiała :D[/QUOTE] delektowała się ;) chyba jej się spodobało barfowanie bo dziś upolowała sobie.....................dżdżownicę!:evil_lol::evil_lol: co prawda nie zjadła jej ale zaniosła ją sobie na leżak i co chwilę się w niej tarzała:mad::mad::evil_lol: ja obserwowałam przez okno co ona robi i dopiero po czasie zauważyłam, że ona nie tarza się tak po prostu na leżaku tylko na dżdżownicy a zorientowałam się, gdy etna podeszła sprawdzić co tam luna ma ciekawego i została dziabnięta w nos:-o:diabloti: tak więc lunka zaliczyła dziś kolejną kąpiel, bo chyba bym jej nie mogła z przyjemnością głaskać mając w świadomości w czym się łajza tarzała.
  11. trzecia mysz złapana. tymczasowiczkę przestawiłam na barf :) wszystko jej smakuje i poradziła sobie świetnie ze skrzydełkiem kurzym, chrząstkami indyczymi. wszystko pochłania, nawet papkę warzywną wylizuje z michy do czysta :)
  12. no to pięknie! widać że wasz pies go "pilnuje". niby jest ok ale sielanka to nie jest. jeśli mogłabym coś podpowiedzieć, to niech oba psy noszą obroże na wszelki wypadek. a major jest przepiękny! aż dziwne, że wciąż domu nie ma.
  13. [URL]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/26a082011-441.jpg[/URL] hahaha, on jest boski! [URL]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/26a082011-423.jpg[/URL] zazdroszczę takiego modela! [URL]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/26a082011-440.jpg[/URL] głupolek malutki!:loveu::loveu: nie sądziłam, że bulwy są w posiadaniuaż takiej szerokiej gamy min!
  14. o cholera! w szoku jestem, że tak robote olali mimo że kuba jest na miejscu(bo że kobiete mogli chcieć wyrolować to niestety całkiem realne:angryy::angryy::angryy::angryy:) gosia musicie żądać zwrotu pieniędzy!:shake: z takimi trzeba ostro bo pewnie gnoje się jeszcze śmieją!:angryy:
  15. taka sytuacja jest straszna. nie wiadomo jak do tego podejść. :( jednak zawsze w takich przypadkach przypomina mi się nasz ambo, który był fantastycznym psem..........do czasu aż zaatakował bez powodu dziewczynkę, którą dobrze znał i rozszarpał jej rączkę
  16. [quote name='paoiii']Tutaj cisza, a Ediś nadal w schronisku... Jest kochanym, grzecznym i [B]zrównoważonym psem[/B], który uwielbia aportować i z chęcią wykonuje komendy. [/QUOTE] ech...ja bym była jednak ostrożna...widziałam zdjęcia twarzy jego byłego właściciela po pogryzieniu. uwierz mi, że to nie był ślad po ostrzegawczym złapaniu zębami:shake:
  17. [quote name='fonia123']to nieźle :) grunt, że darowałaś im życie ;)[/QUOTE]mam nadzieję że ta 3 to będzie ostatnia. dziś pewnie się złapie [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]myszy praktycznie nigdy nie zamieszkują jakiegoś terenu w pojedynkę, to stadne zwierzaki...szczury zresztą też ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]oby to stado liczyło tylko 3 sztuki! ;) szczurów to się boję, zawsze się bałam i chyba bym się wyprowadziła gdyby u nas postanowiły zamieszkać! jutro musimy sprawdzić czy kratki wentylacyjne się jakoś nie obluzowały, bo jakoś te myszy do komina wchodzą a raczej chyba nie przez dach...?
  18. mamy trzecią mysz!!!:flaming: ciekawa jestem ile ich tam jeszcze siedzi! szwagierka kiedyś miała całą rodzinkę. nastawiali pułapkę kilkanaście razy (i to w bloku!) i małe myszki się łapały...masakra! skąd one się tam biorą?? wszystkie w tym samym miejscu, w kominie:shake:
  19. agaga21

    Barf

    ja jestem zachwycona jak szybko moja szczeniorka się na barfa przestawiła :) wszystko jej smakuje! dostaje jeść razem z dużymi psami. rano pięknie wciągnęła kurze skrzydełko, w południe żołądki z sercami a wieczorem papkę marchewkowo selerową z jogurtem i wylizała do czysta miche swoją i dużych psów jak zjadły :D
  20. [video=youtube;YAWzZymX6A8]http://www.youtube.com/watch?v=YAWzZymX6A8[/video] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6vvR2OVqP9o/Tlf-5HZOgkI/AAAAAAAACzg/pkFxl_5R0Xw/DSC02397%2525281%252529.JPG[/IMG] jakiś czas temu dostałam maila i zapomniałam wstawić ;) u zuzki wszystko dobrze :) :)
  21. ale wam zazdroszczę tego morza! [url]http://img221.imageshack.us/img221/2952/mania1.jpg[/url] niezły basen! :) :)
×
×
  • Create New...