-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
bardzo współczuję :( -
Kot z wypadku, znaleziony przy drodze- juz zdrowy:)
agaga21 replied to furciaczek's topic in Kotki już w nowych domach
ojej, nie brzmi to dobrze :( -
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
agaga21 replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
czyżby znów miała zapaść cisza...? magdalenko, chyba już pora skończyć z tymi tajemnicami?- 563 replies
-
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
agaga21 replied to anita_happy's topic in Akcje
to ja dodam tadzia. zdjęcia nie są moje ale myślę że inez de villaro i mariamc(które robiły zdjęcia) nie będą miały nic przeciwko ;) http://www.dogomania.pl/threads/144456-Przera%C5%BCaj%C4%85cy-wrak-psa-za-jedyne-p%C3%B3%C5%82-litra-w%C3%B3dki!!!-Szuka-DOMU!!! tadzik wykupiony od właściciela za pół litra wódki... tadzik teraz (nadal szuka domu) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us -
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
agaga21 replied to anita_happy's topic in Akcje
[quote name='anita_happy']koleżanka doda fotek - bo babcia zginie wśród tych kurdupli :)[/QUOTE] chyba lala ustąpi miejsca kurduplom ;) które jeszcze większą przemianę przeszły. no a moon nadaje się na okładkę! -
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
agaga21 replied to anita_happy's topic in Akcje
majuska w kwiatach cudna :) -
[quote name='malawaszka']ożesz... :lol: współczuję... ja tego problemu nie mam - za dużo kotów w domu :lol: ale za to mam często gęsto nieprzyjemne widoki jak koty przynoszą z łąki i konsumują... na tarasie... jakby nie mogły na miejscu tego robić tak, żebym nie widziała :shock:[/QUOTE]dziwne jest to, że już ich nie było słychać wcale! pierwsze 2 słyszałam jak tam chodzą sobie i skrobią ale potem już byłą cisza i klatke zostawiliśmy na wszelki wypadek. okazuje się, że jednak tam faktycznie stado zamieszkało!:shake: karol mówi, że zaczniemy je do zoologa sprzedawać:evil_lol:
-
[quote name='fonia123']dobre jaja - Lunka jest najlepsza :loveu:[/QUOTE]codzień się zastanawiam co jeszcze wymyśli ;) [quote name='malawaszka']noo to chyba z imieniem związane bo moja Luna od lat uwielbia tarzanko w dżdżownicach! nie wiem co te pełzacze w sobie mają takiego, że Luny je tak kochają :D [/QUOTE]a ja naiwna miałam nadzieję, że to jednorazowe było!:diabloti: [quote name='malawaszka']a co do myszy - ciekawe czy to już koniec :lol:[/QUOTE]była piąta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:placz::placz::placz:zaczynam się bać!
-
dla niańki sama świadomość, że jest monitoring jest pewnie "motywacją" do jeszcze lepszego opiekowania się dzieckiem, nawet jeśli nie będzie podglądana ;) a na pewno nie pozwoli sobie na jakieś karygodne zaniedbania.
-
[quote name='agnieszka32']Ja ta myszka malutka! Ciekawe, którędy wchodzą do tego komina - Agatka, masz takie doprowadzenie powietrza do kominka z zewnątrz budynku? Może tędy wchodzą?[/QUOTE] chwilę po zastawieniu pułapki złapała się CZWARTA!!!! mam nadzieję, że to już koniec. znaleźliśmy dziurę przy kratce wentylacyjnej na elewacji. tymczasowo ją zatkałam a w poniedziałek karol kupi taką piankę do okien i dziurę zaklei. lunę przestawiłam na barf i bardzo jej się to spodobało. do tego stopnia, że dziś upolowała sobie.....................dżdżownicę!:evil_lol::evil_lol: co prawda nie zjadła jej ale zaniosła ją sobie na leżak i co chwilę się w niej tarzała:mad::mad::evil_lol: ja obserwowałam przez okno co ona robi i dopiero po czasie zauważyłam, że ona nie tarza się tak po prostu na leżaku tylko na dżdżownicy a zorientowałam się, gdy etna podeszła sprawdzić co tam luna ma ciekawego i została dziabnięta w nos:-o:diabloti: tak więc lunka zaliczyła dziś kolejną kąpiel, bo chyba bym jej nie mogła z przyjemnością głaskać mając w świadomości w czym się łajza tarzała.
-
5 miesięczna znajda z chorymi oczkami znalazła najwspanialszy dom.
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']chyba ją trochę zmęczyła ta kostka, bo wygląda jakby przysypiała :D[/QUOTE] delektowała się ;) chyba jej się spodobało barfowanie bo dziś upolowała sobie.....................dżdżownicę!:evil_lol::evil_lol: co prawda nie zjadła jej ale zaniosła ją sobie na leżak i co chwilę się w niej tarzała:mad::mad::evil_lol: ja obserwowałam przez okno co ona robi i dopiero po czasie zauważyłam, że ona nie tarza się tak po prostu na leżaku tylko na dżdżownicy a zorientowałam się, gdy etna podeszła sprawdzić co tam luna ma ciekawego i została dziabnięta w nos:-o:diabloti: tak więc lunka zaliczyła dziś kolejną kąpiel, bo chyba bym jej nie mogła z przyjemnością głaskać mając w świadomości w czym się łajza tarzała. -
Major - błękitny młodziutki amstaff znalazl swoj dom
agaga21 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
no to pięknie! widać że wasz pies go "pilnuje". niby jest ok ale sielanka to nie jest. jeśli mogłabym coś podpowiedzieć, to niech oba psy noszą obroże na wszelki wypadek. a major jest przepiękny! aż dziwne, że wciąż domu nie ma. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agaga21 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/26a082011-441.jpg[/URL] hahaha, on jest boski! [URL]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/26a082011-423.jpg[/URL] zazdroszczę takiego modela! [URL]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/26a082011-440.jpg[/URL] głupolek malutki!:loveu::loveu: nie sądziłam, że bulwy są w posiadaniuaż takiej szerokiej gamy min! -
[quote name='paoiii']Tutaj cisza, a Ediś nadal w schronisku... Jest kochanym, grzecznym i [B]zrównoważonym psem[/B], który uwielbia aportować i z chęcią wykonuje komendy. [/QUOTE] ech...ja bym była jednak ostrożna...widziałam zdjęcia twarzy jego byłego właściciela po pogryzieniu. uwierz mi, że to nie był ślad po ostrzegawczym złapaniu zębami:shake:
-
[quote name='fonia123']to nieźle :) grunt, że darowałaś im życie ;)[/QUOTE]mam nadzieję że ta 3 to będzie ostatnia. dziś pewnie się złapie [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]myszy praktycznie nigdy nie zamieszkują jakiegoś terenu w pojedynkę, to stadne zwierzaki...szczury zresztą też ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]oby to stado liczyło tylko 3 sztuki! ;) szczurów to się boję, zawsze się bałam i chyba bym się wyprowadziła gdyby u nas postanowiły zamieszkać! jutro musimy sprawdzić czy kratki wentylacyjne się jakoś nie obluzowały, bo jakoś te myszy do komina wchodzą a raczej chyba nie przez dach...?
-
ja jestem zachwycona jak szybko moja szczeniorka się na barfa przestawiła :) wszystko jej smakuje! dostaje jeść razem z dużymi psami. rano pięknie wciągnęła kurze skrzydełko, w południe żołądki z sercami a wieczorem papkę marchewkowo selerową z jogurtem i wylizała do czysta miche swoją i dużych psów jak zjadły :D
-
[video=youtube;YAWzZymX6A8]http://www.youtube.com/watch?v=YAWzZymX6A8[/video] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6vvR2OVqP9o/Tlf-5HZOgkI/AAAAAAAACzg/pkFxl_5R0Xw/DSC02397%2525281%252529.JPG[/IMG] jakiś czas temu dostałam maila i zapomniałam wstawić ;) u zuzki wszystko dobrze :) :)
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
agaga21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ale wam zazdroszczę tego morza! [url]http://img221.imageshack.us/img221/2952/mania1.jpg[/url] niezły basen! :) :)