Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='piechcia15']Mastif:) cudo poprostu:) zakochałam się, imponujący!!! [/QUOTE]120kg to musi być kolos! nie wiedziałam, ze mastify osiągają taką wagę.
  2. [quote name='ania z poznania']Nie ma, założysz, Agatko :)?[/QUOTE] tak. jutro założę. a ty mi dziś życie uratowałaś:loveu::loveu:
  3. jak się na nią patrzy to się aż gardło ściska.... czy ona ma wątek na niebieskim?
  4. jasna cholera! czy wszyscy właściciele dory nie widzieli co się dzieje????
  5. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ale sie rozpisałyście:) To ja dorzucę dwa pytania- czym różni się śpiworek do łóżeczka a taki do wózka? Czy ten co wstawiała tu Agaga21 -ten z owczą wełną;) to jest do wózka?? I odnośnie monitora oddechu- jaki polecacie?[/QUOTE] tak, ten jest zdecydowanie do wózka. jest bardzo ciepły i ma zewnętrzną warstwe nieprzepuszczającą wiatru i deszczu. do łóżeczka są tego typu: [url]http://allegro.onet.pl/my-sweet-baby-spiworek-l-77-cm-hafty-cudny-i1795424266.html[/url] [IMG]http://www.my-sweet-baby.com/%21allegro/sweet-amelie5/apl_biale_spiw.jpg[/IMG] tu masz też rożek
  6. ati, oczyść skrzynkę bo jeszcze coś ci chciałam napisać, o czym zapomniałam powiedzieć ;)
  7. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] I czy termin to 40 czy też 36 tyg? Pytałam mojej mamy, ale ona nie pamięta ile wynosi "termin". Ja wiem, że byłam przenoszona, miałam się urodzić w listopadzie, a urodziłam się w grudniu; podobno wody płodowe były zielone i jeszcze trochę a bym się udusiła :( [/QUOTE]w terminie urodzić czyli między 38 a 42 tygodniem od ostatniej miesiączki, jednak jako dokładny termin przyjmuje się koniec 40 tygodnia. [quote name='Rodzice Maciusia :)']I mam jeszcze pytanko co do wyprawki - konkretnie napiszcie mi proszę po co jest tzw. ROŻEK? Patrzę na te wszytskie fotki, wyprawki i jak dla mnie wizualnie rożek pełni tą samą funkcję co śpiworek - mylę się? I czy muszę koniecznie kupować specjalny ręcznik z kapturkiem, czy normalny dla dorosłych, tyle że oczywiście mniejszy nie wystarczy? I jeszcze pytanko odnośnie ciuszków, choć o to jeszcze będę pewnie pytać bliżej listopada. Dziś obejrzałam jeszcze raz wszystkie ciuszki jakie dostałam. Okazało się, że mam z 15 sztuk body :) i dość sporo takiego ubranka, którego nazwa to rampers. Czy używacie tego? Acha, i jeszcze jedna kwestia mnie frapuje - ciuszki są w różnych rozmiarach, skąd ja mam wiedzieć jakie mam kupować dla swego synalka?? Czy lepiej kupować takie 3-6 m-cy i najwyżej będą ciut za duże czy też lepiej dla newborna albo 0-3? Bo te body niektóre to takie tyci myci, że nie wiem. Co, jeśli nazbieram mnóstwo za małych? Jak Wy to rozwiązałyście?[/QUOTE] -rożek się przydaje bo noworodki lubią zwykle być zawinięte, czują się wtedy bezpieczniej. w śpiworku nie zawiniesz dziecku rączek i śpiworek jest luźny. -ręcznik nie musi być specjalny z kapturkiem. może być zwykły, duży, by zawinąć dzidziusia tak, by nie zmarzł. -bodziaki się przydają jako bielizna. są wygodniejsze niż kaftaniki, bo się nic nie podwija. -rampersy chyba są bez stópek? to chyba lepiej pajacyki kupować na jesień/zimę (ze stópkami). ja nie mam żadnego rampersa. -ja kupuję dosłownie kilka sztuk ubranek w rozmiarze 56 a resztę 62, bo niektóre dzieci w 56 już przy porodzie się nie mieszczą a czasem wyrastają z nich po chwili dosłownie. 3-6 miesięcy będą na bank za duże. te 0-3 są w rozmiarach od 56 do 68(albo 62)
  8. miło widać uśmiechniętą mordkę. a ten 120kg kompan to co to za zwierz???
  9. [quote name='ojasia']Wózek fajny! Gratuluję podjęcia decyzji![/QUOTE] dzięki :) wbrew pozorom to nie takie proste, bo praktycznie w każdym coś mi się nie podobało. warto jednak wózek zobaczyć w sklepie na żywo. mało brakowało a kupiłabym ten 4 runner przez allegro i bym była niezadowolona z niechlujnego wykończenia (wszędzie wystające rzepy, materiał wewnątrz jakiś taki byle jaki, a na fotach śliczny)
  10. jesli ta sunia od was przejdzie w sobotę test na koty, to zamieszka w wolsztynie we wspaniałym domu z ogrodem jako pies kanapowy, towarzyszka 2 kotów i 2 pań :) trzymajcie kciuki! [IMG]http://beta.poczta.onet.pl/image.html?data=%7B%22mid%22%3A%2054807758%2C%20%22attId%22%3A%20%[email protected]%22%2C%20%22storageType%22%3A%201%2C%20%22location%22%3A%20%22atch%3A4432383%3A54807758%3Acbe3a8a2a805676819deccd08573dc16%3A9aacdee6%22%2C%20%22fileName%22%3A%20%22Zdj%u0119cie0221.jpg%22%2C%20%22contentType%22%3A%20%22image/jpeg%22%2C%20%22fn%22%3A%20%22getAttachment%22%7D[/IMG]
  11. kupiłam wózek!! o taki, kolor nr 4 jasny piaskowy: [url]http://allegro.onet.pl/wozek-wielofunkcyjny-bebetto-solaris-3w1-i1819603761.html[/url] były też te wózki 4 runner ale tak jak pisali w opiniach miał fatalne wykończenia, więc zdecydowałam się na inny, chociaż tmten wizualnie ładniejszy. ten co kupiłam jest na żywo ładniejszy niż wydaje się na zdjęciach, leciusieńko się prowadzi i jest bardziej miękki niż ten 4 runner. ale się cieszę, że temat wózkowy mam już z głowy:multi::multi:
  12. [quote name='Julia Wielogorska']:lol: ale tu wesoło :lol: przypadkiem trafiłam :lol: pozdrawiamy[/QUOTE] również pozdrawiam :)
  13. a faktycznie to moszna! słońce tak pada, że penis prawie nie jest widocznyna pierwszy rzut oka (myślałam, że to tak mocno napuchł penis, bo ta moszna jakoś bardziej na brzuchu niż z tyłu) . a moszna napuchnięta mocno jak na ten moment, powinno być już ładnie zagojone bo dość długo już minęło od zabiegu. może tam się jakiś stan zapalny wdał?
  14. dziewczyny, czy coś się dzieje z jego penisem? dziwnie wygląda!
  15. jutro o 19 jadę na wizytę. wszystko się składało tak, że musiałam ją dopiero na ten dzień przełożyć, wcześniej też nie było możliwości, by zastać rodzinę w komplecie a na tym mi zależało. po wizycie melduję się ati :)
  16. jutro jade do hurtowni z wózkami. jak nic nie dostanę, to kupuję przez internet 4 runner, bo już chcę mieć to z głowy.
  17. [quote name='furciaczek']Dawac z reki, albo zabrac i w zamian dac cos fajniejszego...to skojazy ze jak podchodzisz to nie oznacza strat a zyski:diabloti: Cos jak handel wymienny:lol: Etna urocza:loveu:[/QUOTE]dziś kawałek mięsa dla niej pokroiłam na kawałki i z ręki dostała, po kawałeczku zamiast całości. niestety jak będę coś z kośćmi dawać to już się tak nie uda ale już mam plan, że wtedy będę podchodziła do niej z jakimiś dodatkowymi kawałkami mięska, żeby dawać jej jak będzie gryzła swoją porcję z kością. mam nadzieję że się oduczy tego brzydkiego warczenia, bo to bardzo mało przyjemne jak pies(nawet taki mały) zęby pokazuje. [quote name='Ajula']moja Hexi nigdy nikogo nie ugryzła, nawet nie próbowała - w misce daje sobie grzebać ALE jak znajdzie świństwo, albo (bardzo rzadko) dostanie kawałeczek kości, albo coś innego wyjątkowego, to nie odda za skarby świata - to jest ten moment, kiedy może ugryźć, ja się przyznaję, że odpuszczałam - nie doprowadzałam do konfrontacji, starałam się tylko zająć ją czymś jeszcze bardziej superanckim, albo odwrócić jej uwagę i wtedy szybko zabierałam, u nas akurat skuteczne jest dzwonienie do drzwi, bo wtedy leci jak szalona pod drzwi, żeby szczekać[/QUOTE]u nas przy misce też nie ma problemu, jedynie właśnie jak większy kawałek dostaje do pogryzienia. zachowuje się wtedy jak mały dzikusek-ogon pod siebie, cała spięta, no i pilnuje. na szczęście u nas żaden pies drugiemu nie zabiera jedzenia gdy wcześniej zje, tylko dopiero jak skończą wszystkie, to każdy idzie sprawdzić miejsce, w którym jadły pozostałe psiaki, by sprawdzić, czy aby na pewno nic nie zostało :evil_lol::evil_lol: luna i tak już się fajnie nauczyła, że jak daję jeść, to nie można skakać i próbować złapać mięcho jak najszybciej, poza kolejnością, tylko się siedzi i się grzecznie czeka aż pani powie imię pieska, który dostaje porcję ;) a że jest najmłodsza, najmniejsza i najkrócej u nas, to niestety dostaje jako ostatnia:diabloti:. śmiesznie wygląda jak siedzi i podaje tą swoją maleńką łapkę:loveu: czekając na jedzonko
  18. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Jak nie to rzeczywiście, w ZUSie pewnie udzielą odpowiedzi. I tak będę musiała jakoś niedługo się ciachnąć złożyć "to coś" (:)) co się składa gdy się wykorzysta 180 dni na zwolnieniu, więc wtedy od razu zapytam.[/QUOTE]a coś się składa????? moja lekarka mi mówiła, że już się nic nie składa, bo się w końcu przepisy zmieniły i kobiety w ciąży nie muszą nic składać (a chyba chodziło o jakiś wniosek o świadczenia rehabilitacyjne czy coś takiego)
  19. [quote name='ania z poznania'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-L7GxqYYE5DU/TmzzMhnsDMI/AAAAAAAAC2o/9nwURGaDiSg/DSCN7671.JPG[/URL] Cudowna jest Etnusia![/QUOTE]:loveu: [quote name='chita']hahhaa prawie jak boomer:evil_lol: przynajmniej sobie nochala nie podrapała [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-IGOTvsT6LWg/Tmz1dq27SGI/AAAAAAAAC3U/FdViFYW_OLc/DSCN7729.JPG[/URL] gnoju nie zazdraszczam:p[/QUOTE]musiałam ją od dyni na siłę odciągnąć, bo jechało jakieś auto i trzeba było udawać, że to nie my:diabloti: gnój wykąpany, dobrze, że to tylko gnój a nie padlina [quote name='agnieszka32'] Pamiętam, że na początku Figa też warczała, jak chciało się jej zabrać kość, albo penisa. Nie pamiętam, co robiłam, ale podziałało :evil_lol:[/QUOTE]dzięki ciotka za dobrą radę! też tak zrobię:evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka']hahaha świetna rada :roflt:[/QUOTE] prawda? nie ma to jak dobra rada:mad: [quote name='ania z poznania']Agata, ja odbierałam za warknięcie, tak kilka razy i przestał (Killah tak próbował jak miał 3-4 miesiące)[/QUOTE]a to nie przyniesie odwrotnego skutku jak będę odbierać? głupol się pewnie będzie bardziej stresować, że jak się zbliżam to po to by zabrać. chyba będę jej dawać po małym kawałeczku z ręki a nie jeden duży, by się przyzwyczaiła, że ma jeść z ręki ni siedzieć cicho. morris też się na początku spinał ale nie warczał!
  20. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] macie imię dla synusia?....my nadal nie:oops:[/QUOTE]ja nie mam dla córki i przeraża mnie to, bo tak do końca żadne mi się nie podoba!
  21. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-FPF70hY_muA/Tmz8zkj8EYI/AAAAAAAAFdo/BJyQnxX0mjc/s512/IMG_9284.JPG[/url] cudne to zdjęcie!
  22. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-zKJdaaEijBw/Tmz1XPHm76I/AAAAAAAAC3Q/jGV-zCSymhc/DSCN7727.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-IGOTvsT6LWg/Tmz1dq27SGI/AAAAAAAAC3U/FdViFYW_OLc/DSCN7729.JPG[/img]
  23. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KkmN480qGfg/Tmz0s-IFEcI/AAAAAAAAC28/0eQ-eeDbNMM/DSCN7700.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CVswCJYsoIA/Tmz0605X20I/AAAAAAAAC3A/896MDsbQsR0/DSCN7709.JPG[/IMG] w drodze powrotnej znalazłyśmy piłkę :cool3: niestety szybko się zepsuła :evil_lol::evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7MsY6cPpjpg/Tmz1Fy0kTII/AAAAAAAAC3E/nmW1AQFba_w/DSCN7720.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-x6RGkDSz0mY/Tmz1LUgRzaI/AAAAAAAAC3I/a9z4SEfDWWE/s576/DSCN7721.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FN7Kr1C3bBM/Tmz1THR1GmI/AAAAAAAAC3M/6I41KnfZExc/s576/DSCN7723.JPG[/IMG]
  24. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-L7GxqYYE5DU/TmzzMhnsDMI/AAAAAAAAC2o/9nwURGaDiSg/DSCN7671.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-MXaid6zfv94/TmzzZpjxYII/AAAAAAAAC2s/NQCmHnlE-iw/DSCN7682.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-RtknnPa36BI/TmzzpMSeBoI/AAAAAAAAC2w/FWfOg4lUJZM/DSCN7689.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-cZI9PJ984vU/Tmz0TUxnblI/AAAAAAAAC20/nWv69Gblb1I/DSCN7690.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-N1kGOCex2j8/Tmz0nLX8HrI/AAAAAAAAC24/nmDkVj5l8j8/DSCN7696.JPG[/img]
×
×
  • Create New...