Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ale fajne miejsca odwiedzacie mi w tym troku brakowało wody, niestety tam gdzie bywaliśmy są zawsze tłumy a odludnych, przyjemnych miejsc nad wodą to tu nie ma.
  2. [quote name='chita']jak ja Was nie cierpie:mad::evil_lol: za jakie kilka miesiecy!! szybko gadaj o co kaman:mad:[/QUOTE] [quote name='ageralion'] Ja tez chce wiedziec co Aga wykombinowala, ej!!!:mad:[/QUOTE] nie jestem upoważniona.......:grins:
  3. o matko! gosiu, strasznie współczuję! :( :(
  4. agaga21

    Barf

    [quote name='filodendron']Zrobiłam, bo byłam ciekawa, jak to wychodzi. Sądziłam jednak, że jakoś trochę więcej tych warzyw i podrobów w niego wciskam. Niestety u nas wszystko co nie jest mięsne, trzeba jakoś przemycać, przy czym kefiru, jogurtu, twarogu nie da się przemycić w niczym.[/QUOTE] a jak byś miksowała serca lub żołądki razem z tymi papkami? ja waśnie na początku tak robiłam.kilka indyczych serc wrzucałam do miksera razem z warzywami (a wczesniej psy już serca jadły i im smakowały)i w ten sposób do warzywek się przyzwyczaiły :)
  5. nic nie powiem, bo aga nie chce zapeszać ale za kilka miesięcy wszyscy się przekonacie jak bardzo, bardzo, bardzo agnieszka32 jest NIESAMOWITA!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: normalnie od wczorajszego wieczora "banan" nie schodzi mi z twarzy:evil_lol:
  6. [quote name='winter7'] O co chodzi??? W jakim celu ma założoną kolczatkę?[/QUOTE]niektórzy chyba z góry zakładają, że asty powinny w kolcach chodzić:shake:
  7. a ja miałam pisać, że on wygląda jak brat arinki
  8. ale piękny. w łodzi nie ma żartów. usypiają asty prawie masowo :( mam nadzieję, że uda się mu pomóc na czas.
  9. [quote name='agniecha82x']Diabełek miał pakiecik ogłoszeń, ale zgłosiły się tylko dwie osoby i niestety nieodpowiednie :shake:[/QUOTE] musi mieć wciąż ogłoszenia i allegro. ktoś się znajdzie bo to naprawdę przepiękny "okaz"
  10. [quote name='choleraa']skopiuje z jej wątku: Karol rzucał jej zabawke, ona przynosila. bardzo lubi ta zabawe i czesto sie tak bawimy. Podobno nagle jej sie cos nie spodobalo i rzucila sie w strone jego twarzy. Juz po ugryzieniu Piotrusia okolo pol roku temu, ledwo udalo mi sie wytlumaczyc Kamykowi to co mi pisalyscie: ze to byl odruch obronny, ze patrzyl jej w oczy i poczula sie zagrozona. Obiecalam, ze bede jej pilnowac i daje slowo, ze tak bylo. Nie zostawala sama z dziecmi, moje ucho bylo wyczulone na kazde warkniecie, staralam sie, zeby wsystko bylo ok. Niestety, gdy ugryzla Karola mnie nie bylo.. Ona nie tylko tak do dzieci sie zachowywala: chciala ugryzc moja mame w stope, bo stanela na jej kocyku, rozdarla koledze nogawke, bo wszedl do domu i zaraz sie cofnal, bo czegos zapomnial z samochodu. ale stwierdzilam, ze poczula zagrozenie jak ktos sie miotal w drzwiach wejsciowych. Tak bardzo chialam, zeby bylo dobrze. Nie wiem co mam napisac, jestem zla na siebie, ze jej nie zabralam wtedy ze soba, na nia, ze w takiej glupiej sytuacji ugryzla dziecko i musi znowu zaczynac od nowa..[/QUOTE]rozumiem....myślałam, że to był jednorazowy "wyskok". pies z takimi problemami nie powinien mieszkać z dziećmi. dobrze, że znalazłaś jej odpowiedni dom.
  11. [quote name='choleraa']w ten wtorek bedziemy i zostaniemy zaklasyfikowani: przedszkole czy kurs. Co do Saszy.. nie wiem jak to opisac, jest mi strasznie przykro. Wyobrazcie sobie:"zamieniasz" swojego psa na jakiegos zupelnie obcego.. Dolar jest swietny, uwielbiam go, ale bylby jeszcze lepszy, gdyby na tym wielkim poslaniu lezal razem z Saszą..[/QUOTE] a nie dało się nad nią popracować? mój morris rok temu też ugryzł mojego synka...
  12. agaga21

    Barf

    [quote name='panbazyl']ja do tego tygodnia dawałam zawsze rano (3 razy w tyg papke warzywną - zawartość w zależności od tego co na ogrodzie, piwnicy i w lodowce), ale od tygodnia dostają wieczorem - na razie aż 2 razy.... Bałam się że mogą być jakieś problemy, ale ok wszystko (chodzi mi o wstawanie w nocy, bo jak dostawały w dzień to bez problemu wychodzily na dwór gdyby coś się zadziało - takie dmuchanie na zimne). Też się zastanawialam czy nie częściej im dawać - żeby nie "zatkać" psów gnatami.[/QUOTE] u nas nic się nie dzieje, żadnych problemów a porcje dostają naprawdę solidne, czasem sama się dziwię, że są w stanie tyle zjeść :D
  13. agaga21

    Barf

    [quote name='panbazyl']to papki dajesz co wieczór?[/QUOTE] tak, sporadycznie wieczorem dostają zamiast papki np kostke twarogu lub mniejszą niż rano porcję mięsa ale zwykle są to właśnie warzywa(głównie marchew, seler, burak) jajek dawno nie dawałam.
  14. agaga21

    Barf

    u nas wszystko, obojętnie co dam znika w mgnieniu oka :) dziś jako dodatkową przekąskę przekroiłam połowę arbuza na 3 części i każde dostało po takim wielkim kawałku. morris był zachwycony, dziewczynki poskubały troszkę zdziwione i suma sumarum zostały same skórki :) aż tak bardzo się tymi proporcjami nie przejmuję. zawsze psy rano dostają dużą porcję mięsa z kośćmi lub podroby a wieczorem prawie codziennie papkę(dużą porcję) z dodatkiem jakiegoś nabiału lub oleju, ewentualnie ryb. te wieczorne papki głównie służą jako tzw."zapychacz" brzuszków, bo te moje psiska zawsze są głodne i pochłaniają wszystko z radością.
  15. przepiękny pit bull! jakie ma nietypowe umaszczenie. założę mu wątek na niebieskim. edit: już założyłam: [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6650[/url] w jakim mieście jest pies?
  16. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ibisek czuje się bardzo dobrze, kopie dołki hehe w tym miesiącu dostanie zastrzyki zylexisu Wpływy: +25zł mtf zalesie +38zł 2 bazarki Pianka +30zł Karol S. +35zł Monika z Katowic +30zł Joanna M. Wydatki: - 300zł hotel sierpień [B]Zostaje: + 462zł[/B][/QUOTE] karol s. to ode mnie. widac zapomniałam dopisać w tytule swój nick a konto mamy z mężem wspólne.
  17. [quote name='Ania+Milva i Ulver'][B]agaga21[/B] - ten śpiworek jest boski!!!! muszę go kupić;) i nawet czarny jest haha Moje zakładki w kompie robią się coraz większe....tylko kasy nie przybywa;)[/QUOTE] będziesz zadowolona, bo jakość naprawdę super. tylko jest jeden minus. śmierdzi owcą....
  18. ooo, to i ode mnie najlepsze życzenia dla ślicznotki :) :)
  19. [quote name='malawaszka'] ja Ci dam identyczne :obrazic: każdy jest inny, każdy to mała wielka indywidualność :lol: [/QUOTE] kurcze, to ja się muszę bardziej przyglądać:oops::oops::evil_lol: ale dla mnie sznupki, tak jak i labki, setery, goldeny (i jeszcze kilka ras) wyglądają identycznie jak są w tym samym kolorku:niewiem: :diabloti:
  20. rodzice maciusia, prześcieradło musi być małe, odpowiednie do materacyka i z gumką. inne mogły by być niebezpieczne, bo dziecko może się w nie zaplątać.....chociaż z drugiej strony pewnie z 20 lat temu były zwykłe bez gumek jednak te z gumką są naprawdę wygodne i masz pewność, że zawsze równo leżą i się nigdzie nie zawiną
  21. a u ciebie znów rotacja się szykuje! ciekawa jestem czy kiedyś w końcu uda mi się w twoim stadzie połapać (tym bardziej że niektóre psiaki masz identyczne:evil_lol:)
  22. moje dziecko też zimą się urodzi i myślę że ten śpiwór +kocyk na wielkie mrozy w zupełności starczy. oczywiście pod spód kombinezon i przy wielkich mrozach na długo się z takim maluchem nie wychodzi. dla noworodka bez poduszki, ewentualnie taka bardzo płaska może chyba być. co do wielkości kocyka to zależy od ciebie jaki ci będzie wygodniej używać ;) takie cienki z polaru jednak na zimę będzie za cienki. w sumie na zimę to lepszy jest gruby, nawet złożony na pół. na wymiar kocyka nie polecam. lepszy ciut większy i poupychać po brzegach niż jakby gdzieś zawiewało :)
  23. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Dziewczyny = co do pościeli bardzo proszę o Wasze rady. Podobno potrzebna pościel do łóżeczka i do wózka oddzielna i to jeszcze w ilości do każdego po dwa, czyli w sumie 4 poduszki, 4 kołdry i 4 zmiany. Czy to nie przesada? Czy nie można wykorzystywać tej samej pościeli co jest w łóżeczku wychodząc na spacer i przekładając ją do wózka? Jak to u Was?[/QUOTE] do łóżeczka przyda się kołderka, w późniejszym czasie poduszka, do tego polecałabym 3 komplety pościeli+3 prześcieradła z gumką(może być sytuacja, że dzieciak się pochoruje i zarzyga wszystko więcej niż 1 raz w nocy, wtedy jak się ma tylko 2 zmiany to może być kłopotliwe). do wózka używałam polarowej kołderki i poduszeczki a na samym poczatku rożka, kocyka. nie miałam na zmianę. prałam jak się ubrudziło i do następnego dnia wysychało po prostu. jakiś czas kamilek spał w śpiworku. teraz waśnie jestem na etapie rozglądania się za pościelą i do żadnej na allegro nie jestem jakoś szczególnie przekonana a ceny tych fajniejszych powalają... teraz do wózka mam kupiony bardzo ciepły śpiworek, do tego jak będzie potrzeba będę dodawała kocyk a na wiosnę to sam kocyk już chyba wystarczy :) o taki mam: [URL]http://allegro.onet.pl/womar-spiworek-owcza-welna-przedluzany-106cm-i1802254726.html[/URL] [SIZE=-1][IMG]http://lontypetry.pl/allegro/womar/sp/dop/IMG_9134.jpg[/IMG] dość drogi ale jakość rewelacyjna i wystarczy na długo bo jest przedłużany :) i jest naprawdę bardzo, bardzo ciepły i mięciutki, można w nim dziecko w pasy pozapinać i w foteliku i w wózku, cały przód się odpina, że może służyć też jako materacyk. no naprawdę polecam, jest świetny. [/SIZE]
×
×
  • Create New...