Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='esperanza']Ten pies ma dopiero 6-7 miesięcy. Ma szansę wyrosnąć na fajnego psiaka, ale nie w schronisku. Zdecydowanie był psem domowym. Zamknięty w boksie widzi człowieka maksymalnie pół godziny dziennie. Bardzo źle znosi brak kontaktu. Gdy ktoś wchodzi do boksu wpada w euforię. Niestety nie może być wypuszczany na wybieg, bo już raz pogryzł się z samcem w typie husky, a schronisko nie jest w stanie zapewnić mu innego bezpiecznego miejsca niż boks wielkości 2x1m. Myślę, że ze względu na wiek on nie będzie długo szukał domu, ale idealnie by było, gdyby ktoś zajmujący się astami wziął go pod opiekę. Czy ktoś może pomóc? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/441/img0185d.jpg/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7403/img0185d.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]może mogłabyś mu wątek załozyć, bo tu pewnie zginie w tłumie :(
  2. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Czyli muszę pomęczyć TZ;) czemu to wszystko takie drogie ehhh...[/QUOTE] można sobie włożyć grubą poduszkę między kolana. też jakoś się lepiej śpi.
  3. [quote name='chita']a jak psiaki po wczasach z tesciem:) chalupy nie spaliły wiec widze sukces;)[/QUOTE] wszyscy przeżyli :p teść był w szoku jakie one są grzeczne. nie wiem czego się spodziewał:evil_lol: apetyt miały więc chyba z tęsknoty nie umierały. domu nie rozniosły ale też nie miały kiedy, bo nie zostawały same. jednym słowem wszystko pod kontrolą, więc szykuj się że na wiosnę do ciebie w końcu zawitam:loveu::diabloti:
  4. [quote name='Asior']no jak? kiedy powiedziałam że z Etną coraz gorzej usłyszałam, ze to po prostu z braku ruchu i ze mam jej tą łapę prostować i zginać i masować :roll:[/QUOTE] jezu, dobrze, że ich nie posłuchałaś i zrobiłaś "raban" na dogo, że z nią tak źle było! [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale Etna całusy rozdaje :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]ma takie momenty czułości czasami ;) a tamte foty co asior wstawiła, to jeszcze ze schroniska z krakowa. kamilek obudził się na szczęście bez gorączki i stwierdził, że jest wykończony tym spaniem :D dzisiaj i jutro jednak robię mu wagary od przedszkola. trochę pokasłuje ale mam nadzieję, że jak go w domu przetrzymam to nic się z tego nie rozwinie. tymczasem herbatki z miodkiem i cytryną i inne wspomagacze będą go kurowały. edit: luna chyba ma cieczkę!
  5. [quote name='Asior']eeeetam, przecież miałam jej tylko łapę masować i by się jej zaraz polepszyło :roll:[/QUOTE] o rany...tego to nie wiedziałam:-o jak sobie pomyślę ile ta moja biedulka się musiała nacierpieć...:-( na szczęście ma już to za sobą.
  6. [quote name='Asior']ehhh, do dzisiaj mi nie wybaczono.... bo ta wetka nadal tam pracuje i nadal jestem persona non grata dla niej :roll:[/QUOTE] co za ludziska:shake: przecież tylko dzięki temu etna została wyciągnięta, zoperowana i jest w tak dobrej formie, przecież ona już prawie nie wstawała, nie poruszała się. pewnie by ja w końcu uśpili.......no, ale duma najważniejsza.
  7. [quote name='agnieszka32']No nie, biedny Kamilek :(:( A Lunka jaka mądra psina![/QUOTE]trochę mu zeszło ale nocka przed nami. lunka nadal pilnuje kamilka :) [quote name='Talucha']To zdrowia życzę! Teraz się właśnie zaczyna, ja też przeziębiona w szkole też wszyscy chodzą i kichają, kaszlą :shake:[/QUOTE]dzięki. no niestety taki okres, że wszystkich dopadnie prędzej czy później [quote name='Asior']pfffffff, ciocia asior ją tego nauczyła... o!! Etnusia jeszcze pięknie daje buzi nawet wtedy kiedy nikt jej o to nie prosi i nie jest na to gotowy :roll: [/QUOTE] tak myślałam, że to twoja sprawka, ale zaskoczyło mnie w jakiej formie ona to zrozumiała, bo że podaje obie łapki to wiedziałam od dawna. a wiesz, nigdy ci nie zapomnę, że mówiłaś, że etna jest "niepewna" i nie bardzo do dzieci:mad: :D :D to najwspanialsza i najbardziej myśląca suka jaka mogła nam się trafić. ostatnio nawet karol przyznał, że lepiej wybrać nie mogłam i że etnusia to ideał:loveu: (tego, że jej życie uratowałaś i wyciągałaś ją prywatnie do weta gdy tak źle z nią było, ryzykując "wygnanie" ze schroniska tez ci nie zapomnę ;) :loveu: )
  8. [quote name='agnieszka32']Pościel gatunkowo jest świetna! Polecam, a jestem naprawdę wybredna :diabloti: P.S. Agaga21 - podaj mi na PW adres do wysyłki - mam dla Ciebie wielkie pudło do wysłania ;)[/QUOTE] to chyba się skuszę na cały zestaw od nich, łącznie z materacykiem :) już wysyłam pw ;)
  9. każde dziecko rozwija się w swoim tempie. jedne szybciej inne wolniej, jedne rosną większe inne mniejsze. chyba nie ma sensu doszukiwać się na siłę nieprawidłowości jeśli nic złego z dzieckiem się nie dzieje, tym bardziej jeśli lekarze nie sygnalizują by się czymś niepokoić. takie porównywanie dzieci nie ma najmniejszego sensu, bo tak jak i ich rodzice, dzieci mogą się między sobą różnić(i całe szczęście, że nie wszystkie są takie same!) a tabelkami można sobie....nos wysmarkać(delikatnie mówiąc) bo i tak każdy organizm będzie rozwijał się po swojemu a nie według tabelek i wyznaczników. dziwny byłby świat gdyby wszyscy mieli ten sam wzrost i wagę... aga, dzięki, chyba muszę już zamówić materacyk i powoli kompletować resztę wyprawki. jak wczoraj przejrzałam to co mam, to okazało się, że brakuje mi prawie wszystkiego, prócz paru ubranek i wózka z fotelikiem. te materacyki są ciut tańsze na allegro, mają też pościele z tej firmy. ciekawa jestem jak gatunkowo, bo ceny jako takie.
  10. magdabroy, ładne dzieciaczki. życzę miłego i owocnego "starania" ;) [B]jaki materacyk do łóżeczka najlepiej kupić?[/B]
  11. i znów się zaczyna chorowanie. kamilek gorączkuje, już po przedszkolu miał stan podgorączkowy, wieczorem już 38,3 więc dałam mu nurofen, na który zawsze dobrze reagował. po godzinie 38,7 a teraz 39,2. wysłałam karola do apteki dyżurującej po paracetamol, mam nadzieję, że mu zacznie spadać ta gorączka:shake:. w przedszkolu miał ponoć leciutką chrypkę a teraz już takie przeboje. pani z przedszkola mówiła, że już dziś 8 dzieci nie było-sezon jesienny rozpoczęty:roll: lunka zawsze ze mną na kanapie wieczorami leży a dziś twardo czuwa przyklejona do kamilka. chyba coś czuje, że jest nie tak jak być powinno.
  12. [quote name='Akrum']o matusiu kochana... a co się stało z Lali oczami?, że musiała być operowana?? :shake: a towarzysz Lali z boksu, biedaczysko... będę trzymać za niego mocno kciuki i czekać na wiadomości... biedny amstafek... :shake::shake::shake:[/QUOTE] lala miała entropium, stąd te załzawione, ciągle ropiejące oczy. z nią wszystko już dobrze. gorzej z nim......
  13. lala miała operację oczu jakiś czas temu. czuje się dobrze, wszystko się ładnie zagoiło a niunia doszła do siebie. w tym samym czasie miał kastrację jej towarzysz z boksu, piękny amstaff z cudnym charakterem. niestety od czasu zabiegu bardzo źle się czuje, choć zabieg przeszedł bez żadnych komplikacji i rana się wygoiła. pies marnieje w oc zach, siadły mu nerki, wątroba, prącie wyszło na wierzch. prawdopodobnie narkoza spowodowała uaktywnienie się zmian neurologicznych! :( mariamc cała w nerwach jutro zawozi go do specjalisty do grudziądza na tomograf i kompleksowe badania, bo weci w szczecinku już nie mają pomysłów. wizyta jutro o 11, proszę o trzymanie kciuków za psisko.
  14. [quote name='Ancyk']"Ma szelki, krótką smycz a na wygłupy + lina 8m, do kagańca nie może się przyzwyczaić, wybraliśmy troszkę większy ale i tak po zdjęciu 5min drapania po nosie:P inne psiaki przeważnie omija ale nigdy nic nie wiadomo co odbije do łba . Kaganiec ma w zasadzie tylko pod blok bo biega kilka spuszczonych labradorów, jak podbiegnie, Rutka pewnie będzie się bronić. Czasami w domu nie ma umiaru złapie wszystko co ma pod pyskiem kapcia, kołdre, swoje posłanie i chce rozszarpać [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_surprised.gif[/IMG] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_surprised.gif[/IMG] Za kare dostała taki wycisk na plaży, że chyba będzie spała do niedzieli [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG]" Pozwoliłam sobie skopiowac z waszego forum. Ja bardzo proszę przekazac domkowi Rutki, że są tacy ludziska prawie na drugim końcu Polski, którym bardzo ale to bardzo los zołzy leży na sercu i którzy z przyjemnością obejrzeli by sobie taki plażowy wycisk psa przez którego nie spali po nocach, chocby na zdjęciach.. plis:)[/QUOTE]przekazane ;)
  15. ciotki, czytam, że teraz się stwarza przed porodem jakiś "plan rodzenia". spotkałyście się z tym?
  16. [quote name='agnieszka32']KACHA - gratuluję!!! :multi: LAZY - śliczny Oluś :loveu: Moja Zocha waży już 7,5 kg :diabloti:, a dwa miesiące skończy 01.11. - ubranka nosi w rozmiarze 74 :evil_lol:[/QUOTE] oj...to masz co nosić!
  17. [quote name='Ancyk']siedze w robocie i łzy mi jak glupiej ciekną :) czyli Rutka została Rutką:) strasznie się ciesze.. i trzymam nadal kciuki:) ps. dajcie linka do niebieskiego :)[/QUOTE] [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=71&t=5255[/url]
  18. [quote name='What May NN']o właśnie - może jej sprezentuje takiego gryzaka? [URL]http://allegro.pl/gigant-kosc-gryzak-dl-45cm-gnat-wroclaw-i1784436744.html[/URL] pies może jeść taką kość bez nadzoru?? bo ja mam chopla na punkcie zadławień itp.[/QUOTE] myślę, że tak.
  19. [quote name='Ancyk']Ciekawe jak tam pierwsza noc w domu..[/QUOTE] na niebieskim nowi właściciele się zarejestrowali :) [quote name='"Rutka"']Można wykasować wszystkie ogłoszenia dotyczące Rutki, ten mały diabeł tasmański ma już domek :)[/quote] [quote name='"Rutka"']A dziękujemy:) jest straszną pieszczochą wczoraj pierwszy dzień wydawała się nie do zajechania, dziś nie miała już sił wskoczyć do auta, nie minie ciężarówki kiedy jej nie oszczeka i nie ważne czy stoi czy jedzie. wczoraj za wszelką cenę chciała spać w łóżku, niestety nie możemy się na to zgodzić poszliśmy na kompromis, spała obok łóżka bo w wyznaczonym jej miejscu za żadne skarby nie chciała, chyba za daleko od nas :P Dziś opamiętaliśmy ją w sprawie kapci bo jeszcze wczoraj musieliśmy je chować. Po 6h Rutki samej w domu wszystko okej nie było przemeblowania. Zabranialiśmy jej wchodzić na łóżko a o fotelu nie było mowy więc tam ją zastaliśmy po powrocie do domu. Powoli zaczyna odróżniać czas na zabawę ale nad tym jeszcze pracujemy.[/quote]
  20. oponka jak najbardziej. może jakiś gryzak-lina z supłami? kość wołowa? w zoologach są takie wielkie, wędzone za 5zł.
  21. [url]http://img84.imageshack.us/img84/6434/p1060066.jpg[/url] jaki śliczny!!!!!!!!!!!! włoski to ma bombowe! :D
  22. niesamowite że taka piękna suka wyrosła z tego okruszka na 1 stronie ;)
  23. WIDZĘ, ŻE TU SĄ PEWNE ZALEGŁOŚCI! :) [QUOTE] [IMG]http://i56.tinypic.com/mbpjjc.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/qxjh91.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/25fukgh.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2e0nrcl.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/29waihg.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/20az3ua.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/28t87sj.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/wlpykg.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/wsvk0x.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/wt81v6.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/mb1kli.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2i1m3o2.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/11iia2s.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2dv38mq.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/25sbm07.jpg[/IMG][/QUOTE][B]i najważniejsze!!!!!![/B] [QUOTE][quote name='"Tulka"']Daki zostaje u mnie na DS[/quote][/QUOTE]:multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...