-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
coś na poprawę humorów :) [video=youtube;2Ns7za7h99A]http://www.youtube.com/watch?v=2Ns7za7h99A&feature=player_embedded#![/video] [video=youtube;xgzbGzNfnwc]http://www.youtube.com/watch?v=xgzbGzNfnwc&feature=related[/video] a to już ździebko przerażające!:crazyeye::crazyeye::evil_lol: [video=youtube;ImBEgjSwK1k]http://www.youtube.com/watch?v=ImBEgjSwK1k&feature=related[/video]
-
[quote name='Talucha']Lunka mi się kojarzy ze Zgredkiem z Harrego Pottera :lol:[/QUOTE]coś w tym jest ;) ale mi bardziej przypomina ryjka z muminków [IMG]http://glpl.w.interia.pl/postacie_pliki/image007.jpg[/IMG] [quote name='agnieszka32'][url]https://lh4.googleusercontent.com/-vuf83oDbkLk/To2oPXAB1eI/AAAAAAAAC5I/o7YRINQDneI/s640/DSCN7839.JPG[/url] Niesamowite są! Ale najpiękniej prosi Morris :)[/QUOTE]a nikt nie zauważył, jak lunka pięknie łapeczką prosi!
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak myślałam[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]sądząc po talii osy u salsy pewnie robisz podobnie:diabloti: ach te diety.....może to być niezły sposób dla mnie by szybciej zrzucić po porodzie nadbagaż, który zapewne mi zostanie ;)
-
[quote name='chita']boze no i jak tu tej łajzy nie kochac:loveu:, Morris wygląda jak dama z łasiczką:eviltong: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-vuf83oDbkLk/To2oPXAB1eI/AAAAAAAAC5I/o7YRINQDneI/s640/DSCN7839.JPG[/URL] a glut nie powiem, apetyczny...[/QUOTE] dama z łasiczką...?no nie wiem co na to męskie ego morrisa!:crazyeye::evil_lol: [quote name='fonia123']Etna to śliniak prawdziwy :D ehh, nie ma to jak damą być :D[/QUOTE]dama pełną gębą:p [quote name='Kajusza'] rewelacja :-) szczurosława na tle wielkopsów jaka szczurza się wydaje :-D[/QUOTE]to taka mała myszeczka moja:loveu::loveu: [quote name='Izabela124.']Ha ha ale gluciara z Etny[/QUOTE]nie zaprzeczam ;) [quote name='Ajula']biedne pieseczki muszą błagalnie prosić o jedzenie oj jakie biedne :D ale prawdę mówiąc, psy to jednak umieją patrzeć - lepiej, niż kot ze Szreka :diabloti:[/QUOTE]przed komendą "siad" jest jeden wielki taniec gdy idę z jedzeniem. najlepszy jest morris, który tupie:evil_lol:, muszę to kiedyś nagrać. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Etna się ślini jakby rok jedzenia nie widziała[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]bo ja jej tylko pokazuję i spowrotem chowam do lodówki. to tak w ramach diety:cool3: [quote name='ms_arwi']Morris to tego kota na glowe bije tutaj ;) Wyglada jak mala foka :D edit: no dobra, moze nie taka mala :evil_lol:[/QUOTE]to fakt. pieski potrafią robić słodkie, nieszczęśliwe minki jak wiedzą, że mogą coś nimi osiągnąć
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
agaga21 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Annaa4']Tutaj wątek cegiełkowy na karmę do zwierzaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215607-Zbieramy-na-JEDZENIE-dla-Znajdek.-Do-14.X[/url]. a tutaj dla szczeniaków : [url]http://www.dogomania.pl/threads/215633-**cegie%C5%82kowo-szczeniaczkowy**-na-szczeniaki-ze-znajdek.-do-16.10-godz.-22?p=17760491#post17760491[/url] i tutaj taki ogólny z informacją co jest potrzebne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214327-PO%C5%BBAR-ZABRA%C5%81-CA%C5%81Y-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KA%C5%BBDA-POMOC!!/page3[/url][/QUOTE]dzięki :) o ten ostatni mi chodziło. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
agaga21 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
szukam watku pomocowego dla znajdek. może mi ktoś link podrzucić :) bo gdzieś mi się wątek zapodział. -
Luka - czarna pitka, idealna do dzieci, szuka domu
agaga21 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
faktycznie piękna suka -
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MDKb5RZU9qQ/To2oklIUS2I/AAAAAAAAC5U/x2D3G-6DmkI/s640/DSCN7846.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VkMAkEbCG0E/To2ovPD_DiI/AAAAAAAAC5Y/xK6wNVF-q28/s640/DSCN7853.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ydtcgKMz1bc/To2pidVJAjI/AAAAAAAAC5s/W4zqNRuFFI8/s640/DSCN7843.JPG[/IMG] etna je najdłużej. sępy tylko czekają by sprawdzić czy czegoś nie zostawiła [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tlocaGhOJiA/To2pIPrL1LI/AAAAAAAAC5c/5FpHPW3gpjM/s640/DSCN7870.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3dF_01rFFow/To2pO7RkGjI/AAAAAAAAC5g/xnn6dcDAdEg/s640/DSCN7872.JPG[/IMG]
-
prosimy o obiadek ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uO5PG8g-fUM/To2oJ_xxZCI/AAAAAAAAC5E/oHrjzSzE9OM/s512/DSCN7834.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vuf83oDbkLk/To2oPXAB1eI/AAAAAAAAC5I/o7YRINQDneI/s640/DSCN7839.JPG[/IMG] pańcia, nie wygłupiaj się! zostaw już ten aparat i dawaj nam świńskie ogonki :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ihVzoVHEDYc/To2oS5FDPSI/AAAAAAAAC5M/JgbqjnRl7iQ/s640/DSCN7840.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AGgBTdkXr6Q/To2oarlVBXI/AAAAAAAAC5Q/nGyIuk6PcY8/s640/DSCN7842.JPG[/IMG]
-
bez dobrych zdjęć nic się pewnie nie ruszy :(
-
można by ją choćby uświadomić że istnieje coś takiego jak sterylka. podejrzewam, że ta ciąża to było niedopilnowanie suki. czy dzwoni ktoś do tej pani?
-
HELA nie prosi już o DT, bo właśnie została uśpiona !
agaga21 replied to Magda779's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Donvitow']Aga przyjmuje podobno zakłady jak długo z Wami " zabawię"[/QUOTE] a tak, tak. zakłady przyjmuję. kto będzie najbliżej zgarnia całą pulę na dowolnego psa ;) -
[quote name='nefesza'] Czy potrzeba jest az wideoniania? agaga21 - uwierz mi, uslyszysz kwilenie przez zwykla nianie i tak pobiegniesz do dziecka ;) Masz duzy dom - ale dziecka i tak raczej sie nie powinno zostawiac samego na dluzej. Samego - mam na mysli dziecko na innym pietrze na przyklad... To jakby sobie wyjsc do sklepu, bo dziecko spi... No ale to moja prywatna opinia. Ja nie zostawialam, nianie uzywalam, gdy Filip spal a ja szlam do kuchni np. pozmywac. [/QUOTE] u nas cały dół to otwarta przestrzeń(salon, kuchnia i jadalnia) z wyjątkiem łazienki więc nie ma możliwości by dziecko się wyspało spokojnie na dole, nie mamy na dole żadnego pokoiku. na dole też urzędują psy. z dołu do dziecka będą mnie dzieliły schody i otwarty przedpokój także absolutnie nie można porównywać tej sytuacji do zostawienia dziecka samego w domu, bo nigdy bym tego nie zrobiła. wydaje mi się, że widząc dziecko na ekraniku będę się czuła spokojniejsza a zwykłą nianię pewnie bym ciągle sprawdzała czy aby nie zepsuta ;)
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
tyloko włąśnie nie wiem czy już są. muszę ani zapytać -
[quote name='havana']tak ja moge z czystym sumieniem polecic tą [url]http://allegro.onet.pl/niania-philips-avent-scd535-scd-535-sklep-fv-gw24m-i1844663647.html[/url][/QUOTE] zależało mi na niani z kamerką. chyba najpierw w sklepach poszukam, bo to co kupiłam miało być fajne a okazało się kompletnym szajsem
-
zobaczcie, wspólny kandydat[B] dogomanii i miau[/B] przegrał w głosowaniu w krakvecie :( przytulisko p. joli [B]"ZNAJDKI" [/B]miało wygrać. wygrana miała napełnić głodne brzuszki :( tymczasem [B]poprzez NIEUCZCIWE GŁOSOWANIE[/B] wygrała inna fundacja. [B] jest organizowana zbiórka na karmę dla ZNAJDEK, proszę, pomóżcie...[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/215607-Zbieramy-na-JEDZENIE-dla-Znajdek.-Do-14.X[/url].
-
[quote name='ms_arwi']Obie strasznie sie ucieszyly, ogony jak male smigielka im chodzily ;) Ale najbardziej to chyba nie moga sie doczekac, az podrosnie nieco, zeby moc sie z nim bawic :)[/QUOTE] maluszek pewnie sobie lada dzień dziewczyny poustawia tak jak u nas szczurzyca się rozkręciła ;)
-
[quote name='pepsicola']dziewczyny, używacie niani elektronicznej?[/QUOTE] ja na bank będę używać. mamy dość duży, 2 poziomowy dom, nie usłyszałabym z kuchni czy z salonu jakby dziecko w swoim pokoiku zaczęło płakać. mogę od razu zrobić antyreklamę. tej nie kupujcie, jest beznadziejna i jutro ją odsyłam: [url]http://allegro.onet.pl/elektroniczna-cyfrowa-niania-wideo-video-2-5-24h-i1834992497.html[/url]
-
[quote name='Asior'] znowu "niewinny" pieseczek :D[/QUOTE] niewiniątko! :D a klapa od kosza sama mu na szyję wlazła!
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']acha.. jadę do ginki pod koniec października, zobaczymy co powie. Po dzisiejszej wizycie nie dam sobie wmówić, że mam rodzić naturalnie, powiedziałam sobie, że jeśli jest choć cień ryzyka, że może mi coś się stać z oczami to nie pozwolę sobie tego zrobić. Gdy okulistka zapytała mnie co ja bym preferowała powiedziałam, że całkowicie zdaję się na opinię lekarzy. Ból mogę znieść, mam tylko nie stracić wzroku. Mi powiedziała, że wszędzie ma być jej zaświadczenie uwzględnione i nie ma opcji, że ktoś mi nie uzna przed porodem. No ale zobaczymy oczywiście co moja gin, która jest generalnie przeciwko cc. I jeszcze chcę pójść na konsultację do innego okulisty. Tylko czy zbyt częste przyjmowanie tych kropli zwiększających źrenicę nie będzie szkodliwe dla bejbiego?[/QUOTE]w razie czego radzę zmienić ginekologa. dla mnie to nie do pojęcia, że może się sprzeciwiać innemu specjaliście.
-
rodzice maciusia, twój lekarz prowadzący powinien ci pomóc, powinien wszystko ustawić, uprzedzić kogo trzeba i wyznaczyć ci termin cc.