Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. czysto i rana coraz mniejsza ale i tak jest przerażająco duża jeszcze. to co było na początku to była masakra. dzielne kocisko wiele przeszło. gosiu, zbierałaś jego flaki z drogi, zawiozłaś do weta nie po to by ulżyć mu w cierpieniu a po to by uratować. podziwiam twoją determinację
  2. te maleństwa w sobie mają to coś, co każe je kochać od pierwszej chwili :)
  3. [quote name='Kofeina']To nie jest kolczatka;) to jest dlawik...dlawik nie ma kolcow Najczesciej to ona lata na obrozy choc nie wiem jak ona to robi ale juz mi 3cia obroze zzarla przegryza ja jakos jak nie wiem;/[/QUOTE] aha, myślałam że to kolczatka tak jak u kuby. bo on to chyba ma kolczatkę, prawda? [url]http://i1105.photobucket.com/albums/h342/Kofeina224/P030911_1000.jpg[/url]
  4. :( ............................
  5. kofeina, może byś jej mogła zdejmować kolczatkę.....choćby do spania :(
  6. malutka trzymaj się.... a co z jej braciszkiem?
  7. [quote name='chita']a wiesz ze zdazylabys tez wpasc:cool3: btw:evil_lol: [/QUOTE]jasne, jasne :loveu: ponoć już wpadłam:cool3: ;) [URL]http://zwierzoluby.pl/uploads/zwierzoluby_pl/images/2011-09/201-300/250-by-asia.jpg[/URL] łooo dżizys! :megagrin::megagrin:
  8. [quote name='fonia123']aha, no tak. ubzdurałam sobie, że Baronek już się do Państwa przeprowadził i byłam ciekawa jak im się wiedzie ;)[/QUOTE]myślę że już od kilku dni tam mieszka, choć nie pytałam jeszcze o to. zadzwonię może w przyszłym tygodniu, niech się aklimatyzuje ;)
  9. [quote name='chita']jakies 1,5h autem wiec bliziutko:) tylko tam juz pewnie za miesiac snieg spadnie...[/QUOTE] fajnie, można w zasadzie co weekend jeździć :) to dopiero będą foty!
  10. a to daleko od miasta w którym mieszkacie na stałe?
  11. [quote name='fonia123']może są jakieś wieści od Barona?[/QUOTE] jakiś czas temu gdy rozmawiałam z markiem to powiedział, że od 1 października nowy pan barona przechodzi na wczesniejszą emeryturę i wtedy go weźmie dopiero do domu, by ciągle mieć go na oku. do tej pory przyjeżdżał do barona, zabierał go na spacery i wizyty w swoim domu, od lipca sam opłaca hotel za barona. zapytam za kilka dni czy baronek już się przeprowadził i jak się sprawuje.
  12. na zdjęciach wygląda jakby był środek lata tam u was. w taki weekend można się chyba w 100% zregenerować w TAKICH miejscach.
  13. [quote name='bira']Te materace są rewelacyjne. Zapomniałam o ich istnieniu. Mialam taki na łóżku przed porodem. Starszej córce rozkładałam, kiedy oduczałam ją spać bez pieluch. Sprawdziły się w 100%. I najważniejsze, że można to prać. Ja kilka kupiłam w aptece.[/QUOTE] a wiesz, nie pomyślałam o naszym łóżku. faktycznie może być różnie przed porodem:roll:...dokupię jeszcze jeden.
  14. [quote name='Atomowka']Na pewno musi Ci zwrócić całą kwotę, jak z przesyłką nie wiem jak zawsze dostawałam zwrot bez kosztów wysyłki A kupowałaś na allegro? Jeżeli tak powinno tam gdzies być napisane[/QUOTE] tak, na allegro ale szukałam i nie znalazłam. znalazłam za to coś takiego: [URL]http://reklamacjatowaru.pl/zwrot-towaru-zakupionego-przez-internet-kto-ponosi-koszty-przesylki/[/URL] towar był nowy, kupiony w opcji kup teraz.
  15. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-7QcE65sse3A/Torh_qvWdxI/AAAAAAAACkE/6s4a4GgXpHg/s640/_DSC9205.JPG[/url] jakie ładne te krówki :) a ich strojenie dużo bardziej mi się podoba niż hiszpańska corrida:angryy: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-O0tUhg-r-6g/ToriLR9RYRI/AAAAAAAACkQ/vyGyY5jqBGo/s640/_DSC9235.NEF.jpg[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-IMLEtOUuIoc/ToriVh04jHI/AAAAAAAACkc/nH4TNxPg-u8/s640/_DSC9245.JPG[/url] [B]ACH[/B]!!!!!! i [B]OCH[/B]!!!! te widoki powalają! patrząc na nie aż się prawie czuje czystość powietrza. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-LihR8dDHdXU/Tori2rWPaAI/AAAAAAAAClI/VSwLwfcZcaE/s640/_DSC9285.NEF.jpg[/url] suka zachwycona! nic dziwnego :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-LAHWiK63TWQ/Torjnzth66I/AAAAAAAACl8/uVTyY-367gU/s512/_DSC9323.NEF.jpg[/url] zmęczyliście psa!:mad: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-M06YKoZN5pM/TorjsZ51AoI/AAAAAAAACmA/uNzQvFETOjU/s640/_DSC9335.NEF.jpg[/url] arinka, przeziębisz sobie doopsko! [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Ryrzbelt2So/TorkVS3F94I/AAAAAAAACmc/sSPpLDpNZ2Q/s512/_DSC9370.NEF.jpg[/url] cudowne miejsce:loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-h16CpEuMfwI/TorkzI6Pw0I/AAAAAAAACm4/Rld6w3wK-ZE/s640/_DSC9430.NEF.jpg[/url] :evil_lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-1P40xbzfPZ0/TorlAjX7QmI/AAAAAAAACnI/DFOfV3ux3Sc/s640/_DSC9449.JPG[/url] i znów sobie powzdycham....pięknie tam jest! a gdzie reszta fot??
  16. doszła dzisiaj elektroniczna niańka i jestem wściekła. beznadzieja, tandeta, tragedia!:angryy: kiepska jakość obrazu w świetle, po ciemku to już prawie nic nie widać a odbiornik szumi. odsyłam sprzęt do sprzedawcy, ciekawa jestem czy nie będzie robił problemów. [B]z tego co kojarzę to według prawa powinien mi zwrócić całą kwotę, łącznie z kosztem wysyłki w jedną stronę....czy ktoś z was ma 100% pewności, że właśnie tak ma być?[/B]
  17. [quote name='Jenny19']Na chwilę obecną Eneasz, bo takie imię nosi mały , nie jest do wydania. Wyciągnęłam go dzisiaj ze szczeniakarni, bo siedział wbity w kąt a inne szczeniaki po nim skakały. Mały jest bardzo osowiały, ma powiększone węzły chłonne, spuchnięte prawe oko i spuchniętą prawą łapę. Zmierzyliśmy mu temperaturę, ma gorączkę. Dostał 2 zastrzyki od pani doktor, przeniesiony jest do klatki kennelowej, ma własne posłanko. To chyba coś wirusowego. Poza tym jest bardzo wychudzony, waży 12 kg. Jeśli dam radę podejść w czwartek do schroniska to sprawdzę co u niego, w innym wypadku będę dopiero w sobotę. Mam nadzieję ze mały sie zepnie i nie da się choróbsku. :-([/QUOTE] mam nadzieję, że to nic bardzo poważnego...trzymaj się szczylku :(
  18. [quote name='donica']Bardzo proszę, oby się jak najrzadziej musiał przydawać :)[/QUOTE] nawet jakby się zdarzało co jakiś czas to przynajmniej całego, wielkiego materaca nie będę musiała prać. to spory wysiłek, dużo zajmuje czasu, potem schnie w nieskończoność a efekt idealny nie jest. a taki ochraniacz wrzucę do pralki i następnego dnia mam czyściutki, pachnący i suchy :) tak czy inaczej będziemy się konsultować u weta w najbliższym czasie. [quote name='donica'] Co do wynalazcy allegro to się zgadzam z tym medalem, ale tak sobie myślę, że on na konto bankowe dostaje chyba wystarczające nagrody :)[/QUOTE]a to na pewno ;)
  19. już zamówiłam :) dla psiaków 90x200 a przy okazji dla dzidziusia 60x120 :) miałam kupić taką ceratkę ale to na bank jest lepsze-"oddychające" [URL]http://allegro.onet.pl/ochraniacz-na-materac-wodoodporny-90x200-i1834768237.html[/URL] ten kto wymyślił allegro powinien dostać medal!:evil_lol:
  20. [quote name='fonia123']dziewczyny, moja Fetka kilka miesięcy temu też zaczęła posikiwać. Zrobiłam badania moczu, usg i nic nie wyszło. Dostałyśmy od naszego weta Propalin - ziołowy syrop na posterylkowe nietrzymanie moczu i jak ręką odjął. Podaję jej to raz dziennie i od tego czasu nie było ani jednej niespodzianki. Preparat jest ziołowy, bezpieczny i działa miejscowo na zwieracz cewki, także nie ma skutków ubocznych. Poczytajcie o nim, ja jestem z niego bardzo zadowolona ;)[/QUOTE] zapytam naszego weta o ten preparat :) [quote name='donica']A może wodoodporny ochraniacz na materac (pod prześcieradło) nie byłby złym pomysłem? Na allegro jest ich mnóstwo [URL]http://allegro.pl/listing.php/search?string=ochraniacz+na+materac&order=p&change_view=1[/URL][/QUOTE]dzięki! ja pół dnia szukałam pod hasłem "podkład" "podkład higieniczny" itp i znalazłam same małe a właśnie chciałam taki duży na cały materac i nigdzie nie widziałam :) ale super, zaraz popatrze i jakiś zamówię. to zda egzamin najlepiej: materac, na to ochraniacz i na wierzch koc i to zamocowane tymi klipsami które zamówiłam :)
  21. [quote name='agnieszka32']Jak już ogarniesz pokoik, to koniecznie pochwal się na wątku, jaki jest śliczny :loveu: :diabloti:[/QUOTE]ok, zrobię to specjalnie dla ciebie ;)
  22. [quote name='pepsicola']ja mam frotte[/QUOTE] ja też ale myślę że każde z wymienionych też będzie dobre. tylko ja nie spotkałam flanelowych na gumce a na tym mi zależało by właśnie guma była.
  23. dzięki karolina :) zadałam pytanie w jakim te wojskowe są stanie. zamówiłam takie uchwyty do prześcieradła z zamiarem wykorzystania ich do zamocowania podkładu i koca na materacu tak, by się nie przesuwały. [url]http://allegro.onet.pl/klipsy-zapiecie-do-przescieradla-rewelacja-i1842491523.html[/url] ciekawa jestem czy się sprawdzi. gdybym kupiła taki materac podgumowany to wystarczyłoby tylko zamocować kocyk by nie zjeżdżał z materaca :) koce piorę na okrągło więc nawet nie ważne czy by były zasikane czy nie. gorzej jest z materacem. ten uprany ciągle schnie, co chwilę sprawdzam czy nie śmierdzi. jest jakaś szansa że nie zatęchnie i nie będzie śmierdział, bo mamy piękną pogodę i wietrzę go ciągle na słońcu a na noc chowam.. psiaki teraz śpią na starym materacu, który też po praniu stał w garażu.
  24. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Wypatrzyłam na allegro komplet pościeli i innych dodatków...z pieskiem:evil_lol: Doszło dziś, jestem bardzo zadowolona:p Jeszcze jeden komplet pościeli na zmianę wystarczy? Czy więcej...[/QUOTE]bardzo ładne pieseczki aniu :) pościel w sam raz jak na małego dogomaniaka! a ja na moje pościele nadal czekam. po tygodniu wyczekiwań zajrzałam jeszcze raz na aukcję i doczytałam, że termin realizacji od 7 do 12 dni. dopiero wczoraj dostałam maila, że w końcu wysłali kurierem, więc może w końcu dojdzie ;) co do ilości to zamówiłam 1 komplet 3 el.(poszewka na kołdrę, poduszkę i ochraniacz), do tego osobno ale z tego samego rodzaju torbe na pampersy(przydaje się, bo są pod ręką gdy używa się przewijaka położonego na łóżeczko) oraz małą torbę na akcesoria czy zabawki. drugą pościel zamówiłam 2 el.(tylko poszewki). ma co prawda inny wzór ale kolorystyka i gatunek ten sam, więc będzie też dobrze wyglądało ochraniaczem i torbami z tamtego kompletu. prześcieradełka też 2 z gumką zamówiłam. w razie jakiejś "awarii" mam jeszcze stare pościele po kamilku więc na bank mi wystarczy. aha, od babci mamy jeszcze śpiworek do spania ale taki trochę większy i niestety nie w tym kolorze w jakim bym chciała ale pewnie też się przyda :) za jakiś tydzień przyjdą w końcu mebelki do pokoiku, więc w końcu wszystko upiorę, uprasuję i powkładam do szafek, bo na razie upycham do naszej szafy w której i tak mam ciasno. jak już ogarnę pokoik to zacznę pakować torbę do szpitala:grins:
  25. [quote name='bira']Moja Amba też długo lała w domu. Qpać przestała po dwóch tygodniach, ale lała pawie rok... A jak doberman się zsika to jest co wycierać. Masakra jakaś była, ale w końcu zatrybiła. od koniec zaczęła sikać, ale to bezwiednie robiła i dziwiwła się, że w kałuży śpi... A dzisiaj Birra pierwszy raz od prawie ośmiu lat spompowała się... i to ma sofe. Na początku podejżenie padło na kota, ale kot w sobie tyle płynów nie ma, bo cała kanapa jest zajszczana...[/QUOTE] to posikiwanie posterylkowe może bardzo zniechęcić do tych zabiegów. ciekawa jestem czy to się zdarza gdy wystąpi tzw. błąd w sztuce czy po prostu powikłania bez niczyjej winy. teraz jak dla mnie to temat bardzo na czasie bo martwię się, żeby z lunką wszystko było ok po zabiegu. co do wielkości kałuży dobki to wyobrażam sobie, bo sporadycznie się zdarza, że gamoń lub etna do rana nie wytrzyma jak któremuś się wieczorem doopska z domu ruszyć na sikanie nie chce. kałuża wtedy jest gigantyczna.
×
×
  • Create New...