Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='eriss']Dziękuje wszystkim za zainteresowanie. Ciesze się, że osiągnęłam swój cel-psu nic nie grozi. pozdrawiam[/QUOTE] psu nic nie groziło ;) nie wiem skąd taka panika.
  2. [quote name='Joann']Wszystko bedzie dobrze. 3mam kciuki![/QUOTE]dzięki za kciuki :) [quote name='banokas1']jak tam maleństwo się trzyma?? Pisz jak było!! :)[/QUOTE] ooo, cześć kuzynko :) nie wiedziałam, że jeszcze do nas zaglądasz. maleństwo bardzo dzielne, odsypia. wszystko poszło dobrze, bez niespodzianek. rankę ma maleńką, szwy wewnętrzne i chyba tylko 2 zewnętrzne. u etny na rtg wyszło, że ma spondylozę ale nie ma to wpływu na pęcherz. dostała inne leki, na razie będziemy je podawać razem z propalinem a potem będziemy odstawiać propalin i może wystarczy dawać ten lek co 2-3 dzień.
  3. [quote name='chita']:kciuki::kciuki: czymam jakby co;)[/QUOTE] dzięki, jedziemy za pół godzinki. już mam stresa.........
  4. [quote name='malawaszka'] haha nie umiem w fotoszopie tak robić :D [/QUOTE]no co ty... [url]https://lh6.googleusercontent.com/-iplqFBlB2aA/Tqco03DbkxI/AAAAAAAAC7k/lw_EYuIw6e0/s576/dsc0002oki.jpg[/url] ;)
  5. [quote name='malawaszka'] też mamy na zmianę kubraczek robiony przeze mnie, ale... nie jest zbyt ładny haha - no i też ma tasiemki, zaglądaj pod te rajtuzy czy tam się nie będzie zaparzało bo jednak jakiś przewiew powinien być pod kubrakiem[/QUOTE] to takie mocno rozciągliwe rajtuzy, w dotyku miękkie, myślę, że z dość przewiewnej dzianinki, więc mam nadzieję że się sprawdzą. innego pomysłu nie miałam, ta chudzina ze wszystkiego się wyplącze a z kołnierzem jakoś jej nie widzę. będziemy jednak kontrolować rankę cały czas. w razie czego pomyślę nad innym wdziankiem.
  6. [URL]http://img854.imageshack.us/img854/7732/dsc0013vq.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: przyznaj, że rozmazałaś jej minę w photoshopie! to niemożliwe, żeby taka była sama z siebie:diabloti: moja lunka jutro ma zabieg i sama wykombinowałam jej fartuszek posterylkowy i jestem z siebie bardzo dumna :p wystarczyły mi nożyczki i nogawka z grubych rajtuz :cool3: i nie będzie żadnych tasiemek, które robią wałeczki ;)
  7. fajna ta mata :) czy ona się rozkłada na płasko?
  8. widać niektórzy nie potrafią czytać. stix nadal się upiera że wszystko jest super :) i według niej jak coś jest nie tak, to należy to przemilczeć, zamiast ostrzec innych! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205275-Szkielet-z-mordowni-ju%C5%BC-w-hoteliku%21-Terasz-szukamy-DS-%21?p=17878359#post17878359"]http://www.dogomania.pl/threads/205275-Szkielet-z-mordowni-ju%C5%BC-w-hoteliku!-Terasz-szukamy-DS-!?p=17878359#post17878359[/URL] bardzo obiektywne spojrzenie :evil_lol:
  9. [quote name='agnieszka32']Oj! To mocno trzymam kciuki!!![/QUOTE] dzięki. właśnie wykombinowałam jej superowy kubraczek posterylkowy :)
  10. [quote name='agnieszka32']Cieszę się, że wyniki okazały się w normie. Ciekawe, co wyjdzie z rtg - jeśli też będzie wszystko w porządku, to chyba jednak sterylkowe nietrzymanie moczu (coraz częściej się z tym u różnych suczek ostatnio spotykam...)[/QUOTE] no właśnie, trochę to zniechęcać może do sterylki...a właśnie jutro lunkę pod nóż oddaję...
  11. ślicznie proszą :) ale salsa ma głos!!!:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='strix']Ja mogę tylko napisać, że wyjaśnienie, jakie właśnie otrzymałam od Gabi mnie satysfakcjonuje i nie zmieniam zdania o jej hotelu. Tym bardziej, że Rusty ma u niej naprawdę dobrze. Jeśli będzie chciała,to się sama ustosunkuje do tych publicznych zarzutów równie publicznie. Chociaż nie każdemu to odpowiada.[/QUOTE] bardzo to uprzejme ze strony gabi, że komuś coś wytłumaczyła, nie sądzicie? :) szkoda tylko że nie osobom zainteresowanym (np. kajuszy)
  13. a to bardzo "miło" z jej strony że nie raczyła wyjaśnić niczego opiekunce dony, której sprawę zawaliła tylko osobie całkiem postronnej :) niech każdy sam poczyta i wyciągnie wnioski. żegnam bo dyskusja sensu nie ma. kto potrafi myśleć ten tą przykrą sprawę przemyśli i nie będzie się kierował opinią innych. każdy sam zdecyduje czy chce ryzykować wysłaniem swojego psa do gabi czy woli uniknąć takiej sytuacji w jakiej znalazła się dona. to nie są wymysły, to są fakty! wystarczy czytać ze zrozumieniem (na wątku dony). EOT
  14. no generalnie ponoć wszystko ok. więc UFFF! :) zobaczymy jeszcze jutro ten jej kręgosłup na rtg.
  15. [quote name='tuptus']Byliśmy u Gabi osobiście i uważamy, że ma ogromne serce...takich ludzi jest bardzo mało...takimi oskarżeniami można kogoś zranić...pamietajcie[/QUOTE] [quote name='Klaudus__'][I]Ja też Gabi poznałam osobiście - to bardzo ciepła osoba. Poza tym dodam,że umowy adopcyjne (jak jakieś były u Niej podpisywane) dostawałam poleconym listem natychmiast po adopcji. Co do odbierania telefonów... Musimy pamiętać,że każdy z Nas ma [B]masę[/B] roboty, i nie zawsze możemy odebrać. Nie próbuję nikogo usprawiedliwić,ale ja też czasami jak zostawię tel. to potem mam 1500 nieodebranych i jakbym miała do każdego nieznajomego oddzwaniać to bym pracowała tylko na tel (chociaż i tak na te telefony masa kasy idzie)[/I][/QUOTE] poczytajcie na wątku dony, wtedy wyciągnijcie wnioski. to nie chodzi o brak kontaktu jednego dnia! to ściemnianie całymi tygodniami. to że u was nie zawaliła(jak na razie) to nie powód by zaprzeczać faktom, że sprawę dony całkowicie rozłożyła i jak widać nadal nie ma zamiaru nic z tym zrobić. poza tym wydała psa komuś bez zgody opiekunki psa! to niedopuszczalne.
  16. [quote name='chita'] bylam dzis w kinie, u kolezanki, na zakupach, zdazylam nawet popracowac i nadrobic zaleglosci, przy arinie taki scenariusz rozkladam na tydzien a nie na jedno popoludnie:evil_lol: nie wspomne ze pada wiec jakos spacery mi nie po drodze...w zasadzie nie chce ktos psa?:diabloti: [/QUOTE]no to poszalałaś!
  17. udało mi się dobrze zrobić zdjęcia więc od razu wklejam [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TsueVG6WJ2A/Tqb2M9KRPhI/AAAAAAAAC7c/4RfNUDttT7E/s640/DSCN8061.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MYAFCj7qVys/Tqb2UMueDzI/AAAAAAAAC7g/FKUM5_L8rY8/s512/DSCN8062.JPG[/IMG] teraz gdzieś normy znaleźć muszę edit: i już mam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/25482-Tabele-oznaczen-i-norm-wynikow-badania-krwi-u-psa[/URL] [URL]http://www.vetmozga.com/artykuly/badania-lab.php[/URL] tak średnio mogę się w tym odnaleźć....
  18. wyniki w normie :) potem wkleję może i sobie porównam z psimi normami (jeśli gdzieś znajdę) ale z tego co na szybko wet mi mówił, to nic się nie dzieje. jednak jutro jeszcze weźmiemy etnusię do śremu na rtg czy się tam czasem po wypadku jakieś zwyrodnienia nie porobiły.
  19. [quote name='strix']Ma tyle, że pojawiły się głosy, iż to pobyt u Gabi mógł spartolić psu psychikę. Po prostu chciałam naświetlić sprawę z innej strony, za co serdecznie przepraszam. .[/QUOTE] mógł jej spartolić psychikę, bo [B]GABI BEZ POZWOLENIA PRAWNEJ OPIEKUNKI PSA ODDAŁA GO W NIEWŁAŚCIWE RĘCE, SKUTKIEM CZEGO PIES SIĘ TUŁAŁ Z RĄK DO RĄK! [/B] ślady pogryzień nie mają tu nic do rzeczy, to nie o to chodzi! [B]TERAZ GABI MILCZĄC, NIE ODBIERAJĄC TELEFONÓW, NIE ODPISUJĄC NA MAILE, PW, SMSY, NIE PISZĄC TU NA WĄTKU UCHYLA SIĘ OD ODPOWIEDZIALNOŚCI!!![/B] czy te [B]fakty[/B] tak trudno przyjąć do widomości? wpisałam ją jeszcze na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-kt%C3%B3re-trzeba-omija%C4%87?p=17877423#post17877423[/url]
  20. [quote name='pepsicola']Mój lekarz jest przeciwny profilaktycznemu podawaniu witamin. Jak mi troszkę spadła morfologia to dał mi żelazo i to wystarczyło. Mieszanek witaminowych w ogóle mi nie zalecał, ale co lekarz to opinia.[/QUOTE]pierwszy raz się z tym spotykam!
  21. http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=17875356&viewfull=1#post17875356 przestrzegam przed hotelowaniem psów u gabi!
  22. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=17875356&viewfull=1#post17875356[/url] [B][COLOR=red]przestrzegam przed hotelowaniem psów u gabi![/COLOR][/B]
  23. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=17875356&viewfull=1#post17875356[/url] [B][COLOR=red]przestrzegam przed hotelowaniem psów u gabi![/COLOR][/B]
  24. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=17875356&viewfull=1#post17875356[/url] [B][COLOR=red]przestrzegam przed hotelowaniem psów u gabi![/COLOR][/B]
  25. pozwoliłam sobie dodać gabi na czarne kwiatki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=17875356&viewfull=1#post17875356[/url]
×
×
  • Create New...