-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='eriss']Dziękuje wszystkim za zainteresowanie. Ciesze się, że osiągnęłam swój cel-psu nic nie grozi. pozdrawiam[/QUOTE] psu nic nie groziło ;) nie wiem skąd taka panika.
-
[quote name='Joann']Wszystko bedzie dobrze. 3mam kciuki![/QUOTE]dzięki za kciuki :) [quote name='banokas1']jak tam maleństwo się trzyma?? Pisz jak było!! :)[/QUOTE] ooo, cześć kuzynko :) nie wiedziałam, że jeszcze do nas zaglądasz. maleństwo bardzo dzielne, odsypia. wszystko poszło dobrze, bez niespodzianek. rankę ma maleńką, szwy wewnętrzne i chyba tylko 2 zewnętrzne. u etny na rtg wyszło, że ma spondylozę ale nie ma to wpływu na pęcherz. dostała inne leki, na razie będziemy je podawać razem z propalinem a potem będziemy odstawiać propalin i może wystarczy dawać ten lek co 2-3 dzień.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] haha nie umiem w fotoszopie tak robić :D [/QUOTE]no co ty... [url]https://lh6.googleusercontent.com/-iplqFBlB2aA/Tqco03DbkxI/AAAAAAAAC7k/lw_EYuIw6e0/s576/dsc0002oki.jpg[/url] ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] też mamy na zmianę kubraczek robiony przeze mnie, ale... nie jest zbyt ładny haha - no i też ma tasiemki, zaglądaj pod te rajtuzy czy tam się nie będzie zaparzało bo jednak jakiś przewiew powinien być pod kubrakiem[/QUOTE] to takie mocno rozciągliwe rajtuzy, w dotyku miękkie, myślę, że z dość przewiewnej dzianinki, więc mam nadzieję że się sprawdzą. innego pomysłu nie miałam, ta chudzina ze wszystkiego się wyplącze a z kołnierzem jakoś jej nie widzę. będziemy jednak kontrolować rankę cały czas. w razie czego pomyślę nad innym wdziankiem.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img854.imageshack.us/img854/7732/dsc0013vq.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: przyznaj, że rozmazałaś jej minę w photoshopie! to niemożliwe, żeby taka była sama z siebie:diabloti: moja lunka jutro ma zabieg i sama wykombinowałam jej fartuszek posterylkowy i jestem z siebie bardzo dumna :p wystarczyły mi nożyczki i nogawka z grubych rajtuz :cool3: i nie będzie żadnych tasiemek, które robią wałeczki ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
agaga21 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
widać niektórzy nie potrafią czytać. stix nadal się upiera że wszystko jest super :) i według niej jak coś jest nie tak, to należy to przemilczeć, zamiast ostrzec innych! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205275-Szkielet-z-mordowni-ju%C5%BC-w-hoteliku%21-Terasz-szukamy-DS-%21?p=17878359#post17878359"]http://www.dogomania.pl/threads/205275-Szkielet-z-mordowni-ju%C5%BC-w-hoteliku!-Terasz-szukamy-DS-!?p=17878359#post17878359[/URL] bardzo obiektywne spojrzenie :evil_lol: -
[quote name='agnieszka32']Cieszę się, że wyniki okazały się w normie. Ciekawe, co wyjdzie z rtg - jeśli też będzie wszystko w porządku, to chyba jednak sterylkowe nietrzymanie moczu (coraz częściej się z tym u różnych suczek ostatnio spotykam...)[/QUOTE] no właśnie, trochę to zniechęcać może do sterylki...a właśnie jutro lunkę pod nóż oddaję...
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
agaga21 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='strix']Ja mogę tylko napisać, że wyjaśnienie, jakie właśnie otrzymałam od Gabi mnie satysfakcjonuje i nie zmieniam zdania o jej hotelu. Tym bardziej, że Rusty ma u niej naprawdę dobrze. Jeśli będzie chciała,to się sama ustosunkuje do tych publicznych zarzutów równie publicznie. Chociaż nie każdemu to odpowiada.[/QUOTE] bardzo to uprzejme ze strony gabi, że komuś coś wytłumaczyła, nie sądzicie? :) szkoda tylko że nie osobom zainteresowanym (np. kajuszy) -
a to bardzo "miło" z jej strony że nie raczyła wyjaśnić niczego opiekunce dony, której sprawę zawaliła tylko osobie całkiem postronnej :) niech każdy sam poczyta i wyciągnie wnioski. żegnam bo dyskusja sensu nie ma. kto potrafi myśleć ten tą przykrą sprawę przemyśli i nie będzie się kierował opinią innych. każdy sam zdecyduje czy chce ryzykować wysłaniem swojego psa do gabi czy woli uniknąć takiej sytuacji w jakiej znalazła się dona. to nie są wymysły, to są fakty! wystarczy czytać ze zrozumieniem (na wątku dony). EOT
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
agaga21 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='tuptus']Byliśmy u Gabi osobiście i uważamy, że ma ogromne serce...takich ludzi jest bardzo mało...takimi oskarżeniami można kogoś zranić...pamietajcie[/QUOTE] [quote name='Klaudus__'][I]Ja też Gabi poznałam osobiście - to bardzo ciepła osoba. Poza tym dodam,że umowy adopcyjne (jak jakieś były u Niej podpisywane) dostawałam poleconym listem natychmiast po adopcji. Co do odbierania telefonów... Musimy pamiętać,że każdy z Nas ma [B]masę[/B] roboty, i nie zawsze możemy odebrać. Nie próbuję nikogo usprawiedliwić,ale ja też czasami jak zostawię tel. to potem mam 1500 nieodebranych i jakbym miała do każdego nieznajomego oddzwaniać to bym pracowała tylko na tel (chociaż i tak na te telefony masa kasy idzie)[/I][/QUOTE] poczytajcie na wątku dony, wtedy wyciągnijcie wnioski. to nie chodzi o brak kontaktu jednego dnia! to ściemnianie całymi tygodniami. to że u was nie zawaliła(jak na razie) to nie powód by zaprzeczać faktom, że sprawę dony całkowicie rozłożyła i jak widać nadal nie ma zamiaru nic z tym zrobić. poza tym wydała psa komuś bez zgody opiekunki psa! to niedopuszczalne. -
[quote name='chita'] bylam dzis w kinie, u kolezanki, na zakupach, zdazylam nawet popracowac i nadrobic zaleglosci, przy arinie taki scenariusz rozkladam na tydzien a nie na jedno popoludnie:evil_lol: nie wspomne ze pada wiec jakos spacery mi nie po drodze...w zasadzie nie chce ktos psa?:diabloti: [/QUOTE]no to poszalałaś!
-
udało mi się dobrze zrobić zdjęcia więc od razu wklejam [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TsueVG6WJ2A/Tqb2M9KRPhI/AAAAAAAAC7c/4RfNUDttT7E/s640/DSCN8061.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MYAFCj7qVys/Tqb2UMueDzI/AAAAAAAAC7g/FKUM5_L8rY8/s512/DSCN8062.JPG[/IMG] teraz gdzieś normy znaleźć muszę edit: i już mam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/25482-Tabele-oznaczen-i-norm-wynikow-badania-krwi-u-psa[/URL] [URL]http://www.vetmozga.com/artykuly/badania-lab.php[/URL] tak średnio mogę się w tym odnaleźć....
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
agaga21 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='strix']Ma tyle, że pojawiły się głosy, iż to pobyt u Gabi mógł spartolić psu psychikę. Po prostu chciałam naświetlić sprawę z innej strony, za co serdecznie przepraszam. .[/QUOTE] mógł jej spartolić psychikę, bo [B]GABI BEZ POZWOLENIA PRAWNEJ OPIEKUNKI PSA ODDAŁA GO W NIEWŁAŚCIWE RĘCE, SKUTKIEM CZEGO PIES SIĘ TUŁAŁ Z RĄK DO RĄK! [/B] ślady pogryzień nie mają tu nic do rzeczy, to nie o to chodzi! [B]TERAZ GABI MILCZĄC, NIE ODBIERAJĄC TELEFONÓW, NIE ODPISUJĄC NA MAILE, PW, SMSY, NIE PISZĄC TU NA WĄTKU UCHYLA SIĘ OD ODPOWIEDZIALNOŚCI!!![/B] czy te [B]fakty[/B] tak trudno przyjąć do widomości? wpisałam ją jeszcze na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-kt%C3%B3re-trzeba-omija%C4%87?p=17877423#post17877423[/url] -
[quote name='pepsicola']Mój lekarz jest przeciwny profilaktycznemu podawaniu witamin. Jak mi troszkę spadła morfologia to dał mi żelazo i to wystarczyło. Mieszanek witaminowych w ogóle mi nie zalecał, ale co lekarz to opinia.[/QUOTE]pierwszy raz się z tym spotykam!
-
http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=17875356&viewfull=1#post17875356 przestrzegam przed hotelowaniem psów u gabi!
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
agaga21 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=17875356&viewfull=1#post17875356[/url] [B][COLOR=red]przestrzegam przed hotelowaniem psów u gabi![/COLOR][/B] -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
agaga21 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
pozwoliłam sobie dodać gabi na czarne kwiatki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=17875356&viewfull=1#post17875356[/url]