-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img85.imageshack.us/img85/7739/dsc0026eb.jpg[/URL] ale potworek!:crazyeye::crazyeye::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
agaga21 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że teraz ten wątek znów stanie się wątkiem basika a nie oskarżeń wyssanych z palca. również czekam na obszerniejsze wieści na temat zdrowia pieska. -
[LEFT][quote name='justysiek'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-f_qylZL-0Qw/Tt0q57jHtmI/AAAAAAAADM0/yNokxsdUNsw/s640/IMG_1657.JPG[/URL] piękna jest :)[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-f_qylZL-0Qw/Tt0q57jHtmI/AAAAAAAADM0/yNokxsdUNsw/s640/IMG_1657.JPG[/URL] ale sliczny uśmiech:)[/QUOTE] dziękuję w imieniu leny :) dziś w nocy myślałam że umrę..................ze śmiechu! wstałam w nocy i zeszłam na dół po coś tam. etna i morris grzecznie spały na swoim posłanku, lucy-fera nie widziałam ale wcale mnie to nie zdziwiło, bo zazwyczaj śpi u kamila. poszłam więc do kamila sprawdzić czy się nie odkrył i dopiero się zdziwiłam, bo u niego też jej nie było. zapytałam męża gdzie ona jest i czy na pewno wpuścił ją po wieczornym spacerze do domu. zwątpił i poszedł sprawdzić ale na dworze jej nie było. no to ja już miałam najczarniejsze myśli, że się gdzieś wydostała z ogródka i sobie poszła:roll: zajrzałam jeszcze do "gościnnego" pokoju, który zazwyczaj jest zamknięty a tym razem były do niego uchylone drzwi. już miałam mówić, że tu też jej nie ma ale wtedy coś się wysunęło z pościeli, która sobie poskładana leżała na kanapie....................zanim się sama poskładałam ze śmiechu, krzyknęłam do karola, by przyniósł aparat:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/LEFT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZWViy8tRyD8/TuB24_ZePrI/AAAAAAAADRY/KG6lyyCScfU/s720/IMG_1750.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Q1Qv59BZbwc/TuB22HksceI/AAAAAAAADRU/6dJw1jtfSuA/s720/IMG_1749.JPG[/IMG] [LEFT] [/LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ED49fVy3xm0/TuB27NRnrWI/AAAAAAAADRc/Ec-eKT4vCBg/s720/IMG_1751.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-glYLkVwFMpo/TuB298T72jI/AAAAAAAADRg/7RoDOAxgwpY/s720/IMG_1752.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MTnbhlyj4qA/TuB3ANZVhyI/AAAAAAAADRk/sDFEuJcd0ZI/s720/IMG_1754.JPG[/IMG] nie mam pojęcia jak ona to wykombinowała, żeby się tam wpasować:evil_lol: ta kanapa, a tym bardziej zapasowa pościel były dla niej zawsze zakazane, ogólnie to ten pokój prawie jest nieużywany. skąd jej do tego małego, szczurkowatego móżdżku przyszło, by tam wejść? i jak ona to zrobiła, że tak równiutko tam wlazła, całkiem jakby ktoś ją poskładał razem z tą kołdrą?:-o:evil_lol::evil_lol: nie miałam serca jej wygonić, więc ją zostawiłam, tylko teraz muszę pokoik zamykać ;)
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] [COLOR=black]agaga21[/COLOR], kółka recytatorskie to bardzo niebezpieczne miejsca...widziałam na własne oczy jak oni tam pogują przy recytowaniu poematów :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to chyba na tym samym kółku byłyśmy[FONT=Georgia][COLOR=olive][B] :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='chita'] Agata nie strasz, jakie dwa tygodnie, ja na poniedzialek musze byc jak nowka:roll::evil_lol: a to juz wyglada gorzej....[/QUOTE] no może to było troche krócej, już nie pamiętam bo to dawno było... a może ona miała mocniejsze uderzenie... tobie na pewno zniknie do poniedziałku:evil_lol: a nawet jeśli nie, to drugie oko podmalujesz podobnie i nikt nie zauważy:diabloti:
-
[quote name='chita'] w rzeczywistosci to jeszcze gorzej wyglada, chyba przez lampe tak kiepsko widac[/QUOTE] kochana, nic się nie martw, jutro będzie wyraźniej ;) w podstawówce wybrałam się po kryjomu z przyjaciółką na koncert. ja byłam niby u niej a ona niby na kółku recytatorskim. pech chciał że podczas koncertu ktoś szalejąc podbił jej oko ale znacznie mocniej niż tobie. guz prawie na 1/4 twarzy. siniak się zrobił i przez jakieś 2 tygodnie PIĘKNIE zmieniał swoje kolorki. już nie pamiętam jak się z tego siniaka tłumaczyła rodzicom ale niestety prawda w końcu i tak wyszła ;) także ja cię proszę o codzienne foto twojego nowego make-upu ;)
-
[quote name='chita']Zołza raczej z tych co to sobie nic nie robi z tego co sie do niej i o niej mowi;) Arina nabila mi dzis limo, moje pierwsze w zyciu:evil_lol: wygladam jak ofiara przemocy domowej...przeciągalysmy sie sznurem i nagle dostałam z bańki (ałć), po chwili zauwazylam ze mam guza bo mi sie perspektywa widzenia zmieniła i coś jakby mi opadało na powieke...po kilku godzinach zfioletowaciało:roll: jednym slowem pies mi zrobil mejk up cos w stylu smokey eye :eviltong:[/QUOTE] błagam! zrób foto!!!!!!!! :D:D
-
[quote name='blanka xd']Odbiegając od tematu zauważyłam, że będę już jako trzecia z córką Leną.:evil_lol:[/QUOTE] no pięknie! leny rządzą ;)
-
[quote name='stonka1125']W stosunku do nas zachowuje się normalnie, Myślę, że nic nam nie grozi z jego strony, jeżeli to by się miało zmienić to z pewnością rozważymy eutanazję. Kurde...to naprawdę bardzo cięzko zdecydować, eutanazja była moja pierwsza myślą jak już się uspokoiliśmy wszyscy ale to nie jest takie hop, jak dla mnie masakra. Mundek nigdy nie sprawiał kłopotu ( mówię o pobycie u nas), nie wykazał cienia agresji, może od początku byliśmy sobie pisani? Nie wiem, na razie zostaje tak jak jest.[/QUOTE] acha, myślałam, że kogoś z domowników ugryzł. trzymam za niego kciuki, oby was nie zawiódł.
-
u nas w szpitalu zawijają dzieci dość sztywno w rożki, co stanowi wielkie ułatwienie w wyjmowaniu ich z tych szpitalnych wózeczków. taki świeży noworodek też jest mniej ruchliwy na początku więc mama ma czas na naukę obsługi pampersa, zanim dziecko zacznie wierzgać a wprawy nabiera się szybko bo trzeba dużo ćwiczyć ;) (zwykle minimum kilkanaście razy na dobę) jak mi się kamilek urodził to zaskoczyła mnie smółka, choć wcześniej o niej czytałam. w szoku byłam że takie dziwne coś się z dziecka wydala.
-
ania, trzeba pamiętać tylko o podtrzymywaniu główki i o delikatnym ciemiączku oraz o tym by po jedzeniu kłaść dziecko zawsze na boku. myślę że to instynktowni przychodzi, nie sądzę by któraś z mam dostała instrukcję obsługi malucha i ją studiowała przed porodem ;) nie stresuj się, na pewno świetnie dasz sobie z dzieckiem radę, najwyżej na początku cię kilka razy obsiusia albo puści ci na ramię małego pawika.:diabloti: moja lena zaczęła ulewać. po jedzeniu nie chce odbijać, choć trzymam ją pionowo nawet po 15 minut, więc ją odkładam. gdy po jakimś czasie zmieniam jej pampersa, wtedy ulewa albo po prostu budzi się i ulewa nawet gdy jej nie ruszam. no i z małego aniołeczka zaczyna się zmieniać w małą zołzunię i terrorystkę! wczoraj zasnęła dopiero po 23 a przed 20 ją kąpałam, karmiłam i kładłam spać. zasnęła dopiero gdy ja szłam spać a tak to co chwilę musiałam do niej kursować. coś czuję że skończyły się spokojne czasy ;)
-
[quote name='agnieszka32'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-f_qylZL-0Qw/Tt0q57jHtmI/AAAAAAAADM0/yNokxsdUNsw/s640/IMG_1657.JPG[/URL] Jaka zadowolona :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]pełny bębenek to zadowolona ;) [quote name='bira']Tutaj dzieciaki miały święto dzisiaj. A w szkole świętują już tak naprawdę od 18 listopada, kiedy to Sinterklass i jego czarni pomagierzy przypłynęli do kraju ;-) Tylko jeden temat jest wałkowany SINTERKLASS. Oni w ogóle mają jobla na jego punkcie, kultywują bardziej niż Boże Narodzenie i Sinterklass jest od Bożego narodzenia ważniejszy... Dzisiaj w marketach nawet kasjerzy byli poprzebierani za Piotrusiów mikołajowych... masakra. A malutka na zdjęciah taki słodki pązek :-) Śliczna jest :-)[/QUOTE] a to nie znałam holendrów od tej strony! dla dzieciaków to pewnie wielka frajda. właśnie stwierdziliśmy z mężem, że się z leny pyza robi ale może być i słodki pączek :)
-
[LEFT]uśpiłam dziecko :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-flWUaoWbWYw/Tt0qMuJ-kaI/AAAAAAAADMs/cPpBVqM8O-k/s720/IMG_1664.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tSbU6rMGMaQ/Tt0qdCi5zeI/AAAAAAAADMw/zOiqTMzXL4o/s720/IMG_1636.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-f_qylZL-0Qw/Tt0q57jHtmI/AAAAAAAADM0/yNokxsdUNsw/s640/IMG_1657.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tYgdPk9BxLQ/Tt0rGNFSwDI/AAAAAAAADM4/nGn9uvwa8Nk/s720/IMG_1665.JPG[/IMG] [/LEFT]
-
[quote name='blanka xd']Trochę chyba za późno dołączam, ale dopiero trafiłam na taki wątek. ;) Także jestem na początku 42 tygodnia i moje maleństwo wcale się na świat nie wybiera. Jestem już lekko poirytowana tym faktem, bo wszytsko już gotowe na przyjście na świat córeczki i ledwo się toczę już, a ona chyba ma gdzieś wychodzenie a świat w taką pogodę.:mad:[/QUOTE]najważniejsze, że zdążyłaś do nas trafić ;) trzymam kciuki, niech się w końcu twojej córeczce zachce szczęśliwie przyjść na świat :)
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']A ja jestem po chyba ostatniej już przed rozwiązaniowo-ciążowej wizycie u gin- rozwarcie na 1,5 cm ...w sumie wszystko gotowe do porodu...tylko nie moja głowa i dom ;) Także czeka mnie gruntowne sprzątanie i przygotowanie kącika dla Bartusia. Chciałabym jednak do tego 17-go wytrzymać....zobaczymy. Mały waży na dziś według usg 3200 , więc w sumie ok - na kolosa nie wygląda. Ale muszę przyznać, że 9 miesiąc to jest jednak z lekka koszmar .... No i moja waga na plus 16kilo od początku.....grrrr[/QUOTE] aniu, to teraz czekamy niecierpliwie na twojego bąbla :)
-
[quote name='Donvitow']Oj rany jak zaglądam na Twój i Agi wątek to się śmieję że Forum pomyliłem. Ale mam plan . Jak młodzi na święta przyjadą podmienię Karolinie tabletki na wit C.[/QUOTE] u mnie mimo wszystko więcej fot psów niż dzieci:eviltong: jak chcesz wnuka to zamiast kombinować z tabletkami podaj karolinie numer tel. do agnieszki, bo to ona zaraża :cool3:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]na tym zdjęciu jakoś tak z pterodaktylem jej głowa mi się skojarzyła :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-UcCsnsf3Sbo/Tttngcjn8OI/AAAAAAAADMk/9SgLjNn_UAQ/s720/IMG_1606.JPG[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] kolejne wcielenie ;) [quote name='Donvitow']Ale zeskakuje. Znaczy się -rozumie. Mądra bestia/ Gajowce tak mają!/ Gamoń nie jest ćwok- on jest zrównoważony![/QUOTE]no rozumie, tylko generalnie nie uznaje zakazów. jakie "gajowce"???:mad::mad::mad::evil_lol:
-
[url]http://img265.imageshack.us/img265/4240/156y.jpg[/url] o rany! padłam! :D:D fajny kudłacz tylko mało fotek dodajesz ;)