Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Evelin']agaga21- czy musisz odpowiadać na każdy post,który jest nie po Twojej mysli? Akurat Paja była u Randy ( Ona złapala Paję i przechowywała ) i nie dziw się,ze ma do tej sprawy stosunek emocjonalny.... Napisała, co uważa i tyle. Jeśli nie bedziesz dłuzej komentowała kazdego wpisu- dyskusja się skonczy..... [B]Paja ma dom - i to jest najwazniejsze.[/B]..[/QUOTE] tak, skomentuję każdy kłamliwy post a post randy jest właśnie kłamliwy! [B]oparty na jej domysłach i bujnej wyobraźni i stawia w złym świetle schronisko i mariamc a na to się zgodzić nie mogę![/B] byłam tam niejednokrotnie widziałam psy spokojne, szczęśliwe(mimo że są w schronisku!), zadbane! znam statystyki tego schroniska i [B]WIEM, ŻE NIE SĄ TAM USYPIANE PSY Z POWODU AGRESJI! NIE SĄ I KONIEC![/B] schronisko w szczecinku jest znane na całej dogomanii i nie tylko jako schronisko wzorcowe, w którym walczy się o każdego psa do końca. jeżdżą tam psy na hotel te, których nikt inny nie chce przyjąć i właśnie mariamc opiekuje się nimi gdy wszyscy się na nie wypną. zwierzęta mają świetne warunki, są resocjalizowane, TAK, TAK! właśnie te agresywne również a w zasadzie przede wszystkim!
  2. [quote name='Randa']A ja końcowo dodam, że jestem zadziwiona, że znając wyczyny Piotra, schronisko korzysta z jego usług, a jeszcze poleca go innym. Pewnie zalecenia Piotra brzmią - to pies agresywny i nie rokuje poprawy i może być tragedia. [COLOR="red"]Biedne psy z tego z schroniska[/COLOR]...I czytając co nie co - nie jest tak jak piszesz Inez - że nie było wcześniejszej wiedzy, co Piotr sobą reprezentuje. I nie dziw się, że jesteśmy wkurzeni, bo omal nie zmarnował psa!!!![/QUOTE] a ty dalej swoje!:angryy::angryy: może jeszcze dopisz że psy z tego schroniska są usypiane z powodu agresji stwierdzonej przez tego pana! znowu stek bzdur!!! jak nie masz bladego pojęcia to nie wypowiadaj się bo możesz kogoś bardzo skrzywdzić! znam mariamc i jest to ostatnia osoba na która zrobiłaby cokolwiek by skrzywdzić psa i nie dam o niej źle mówić!:angryy: [B] zamiast wypisywać takie dyrdymały, rusz swój tyłek i pojedź do tego schroniska i zobacz jakie to tam są [COLOR="red"]"biedne psy"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR] w życiu nie widziałaś tak wspaniałego miejsca i tak szczęśliwych i zadbanych psów w żadnym schronisku i jestem pewna że nigdzie indziej takiego miejsca nie znajdziesz![/B]
  3. http://img576.imageshack.us/img576/9398/92925915.jpg coraz piękniejszy jest i zdjęcia coraz lepsze :)
  4. [quote name='**Olka**']Chodzi mi o te ekologiczne z kieszonką do której wkłada się wkład chłonny. Mają wygląd jednorazówek. Myślę, że jakby kupić koło 12 sztuk pieluch plus do tego 20 wkładów to co dwa dni można robić pranie. Ja i tak robię co dwa dni średnio. Prasować ich nie można więc to odpada bo ja nienawidzę prasować :)[/QUOTE] aaa, chyba florentynka kiedyś wspominała, że ma zamiar takich używać. nie wiem która z was pierwsza będzie rodzić, pewnie florentynka bo ty zdaje się jesteś na początku ciąży? może podzieli się spostrzeżeniami.
  5. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Oczywiscie, że jak maleństwo dobrze przystawione, to wszystko super...tylko najpierw trzeba się nauczyć dobrze przystawiać;)[/QUOTE] noworodek ssący to tylko ssie i nic więcej ale za to niemowlak ssący zaczyna się czasem "wygłupiać" i to już nie jest fajne:mad:...wiem, bo nadal karmię. lenka na każdy smoczek reaguje odruchem wymiotnym :roll: więc póki co nawet nie mam możliwości ją przestawić na karmienie mieszane, choć miałam całkiem inne plany. no trudno, widać to jeszcze nie ten czas dla niej.
  6. [quote name='**Olka**']Dziewczyny, a czy któraś z Was ma doświadczenie, używa lub zamierza używać pieluch wielorazowych? Ja zamierzam używać bo wydają mi się fajne, zdrowe i tanie. Jutro mam następną wizytę u lekarza, to będzie 9 tydzień ciąży. Mam nadzieję, że zrobi mi USG i wreszcie zobaczę co tam się w brzuchu kryje. Poza tym czuję się tak dobrze, że czasem nachodzą mnie głupie myśli "czy w ogóle jestem w ciąży?". Aż chciałabym zacząć czuć się trochę źle :D Pewnie później wypluje te słowa :P[/QUOTE] wielorazowych czyli tetrowych czy tych ekologicznych? tych drugich nie znam, ale jeśli chodzi o tetrowe, to dodaj koszt prania(prąd, proszek, płyn) i prasowania. noworodek robi nawet 10 kupek dziennie, które bardzo kiepsko się spierają. uwierz mi, że pranie i prasowanie przy malutkim dziecku to ostatnia rzecz na jaką kobieta ma ochotę.
  7. [quote name='dzodzo']sliczna dziewczynka z Lenki:)[/QUOTE] bardzo dziękuję :) strasznie szybko się zmienia.
  8. [quote name='Ania+Milva i Ulver']eee laktator to pikuś, gorzej z małym ssakiem, który potrafi brodawki zmasakrować raz dwa:diabloti:[/QUOTE] dla mnie laktator to w ogóle jakaś makabra! na szczęście musiałam go użyć dosłownie kilka razy i głupio się czułam sama przed sobą :D ssak jak jest dobrze przystawiany to nic nie zrobi brodawkom ;)
  9. [url]http://img696.imageshack.us/img696/5876/img4879g.jpg[/url] pełnia szczęścia!
  10. [quote name='Evelin'] I jak to jest- raz piszesz,ze korzystacie z jego porad w schronisku,drugi raz-że tam nie pracuje...[/QUOTE]jedno drugiego nie wyklucza, wystarczy sobie nie dopowiadać. może mariamc ma tylko dobre doświadczenia związane z tym panem. napisała, że nie znała takich jego metod z jakimi się spotkałyście, nawet przeprosiła(!) ale oczywiście wam to nie wystarcza i próbujecie się doszukać drugiego dna. widzę, że chyba za mało afer na dogo...
  11. [B]BARDZO PROSZĘ O INFORMACJĘ CZY KTOKOLWIEK GDZIEKOLWIEK OGŁASZAŁ DOLARA [/B] może być na pw, może być tu na wątku.
  12. [quote name='magdabroy']Jaki uśmiech :loveu:[/QUOTE] wszystko co do niej mówię, wywołuje taką reakcję :)
  13. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Lenka jaka cuuudna!!! A ile waży? Bo wygląda na sporego bobaska:)[/QUOTE] dzięki :) no mały grubas hehe 3,5 miesiąca 6,500kg 62cm
  14. moja TABULA RASA pozdrawia ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-t2w-fE5z7q4/T04LreC5cqI/AAAAAAAAD3c/Hv8rUWKvTb0/s640/IMG_6925.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gpl8ID3K2D0/T04MSFT5X_I/AAAAAAAAD4E/gjSZG2otdV0/s512/IMG_6930.JPG[/IMG]
  15. chyba trzeba by zAcząć szukać lenoxowi dt, bo bez tego to chyba nie ma na co tą kasę zbierać...? bez dt nic się nie ruszy. no chyba że jest jakiś dt na oku o którym nie piszecie?
  16. [url]http://images45.fotosik.pl/1400/861ab95fd432afd2med.jpg[/url] jest niesamowita! napatrzeć się nie mogę!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu: ......................i kto by pomyślał:diabloti:
  17. [quote name='piechcia15']Agato masz rację, źle to zapisałam, zamiast 1 dałam 3:) zaraz poprawię. wpłata doszła[/QUOTE] ale według moich zapisków tamto 30zł starczyło również za luty. dzisiejsza wpłata była za marzec i kwiecień. na niebieskim evelina__ oferowała 300zł na transport dropsa, myślę że warto by było "pociągnąć" ten temat...
  18. ooooo, zapach szczeniaków takich małych to jest coś niesamowitego. uwielbiam ten zapach. to pewnie przez niego tak się kocha szczeniaki :)
  19. oooo! super jakby na jutro się udało! trzymam kciuki mocno byście dogadały transport :)
  20. [quote name='lula2010']moj syn mial zapchane oba kanaly lzowo/nosowe ,ja go z moim tata trzymalam ,a p doktor-okulista strzykawka z igla przeplukiwala mu sola fizjologiczna ,a ze szlo w policzek,zapisalam go do szpitala i zrobili mu to raz a dobrze,bez znieczulenia,ale to bylo 100 lat temu ,wiec nie panikuj po tym co napisalam;lekarz mi tlumaczyl ,ze to nie boli dziecka,ale jest bardzo nieprzyjemne[/QUOTE] o matko! mam nadzieję że mają teraz inne metody bo w życiu na coś takiego się nie zgodzę.
  21. a gdzie są dobre wieści????:cool3::cool3::lol: ja serdecznie dziękuję sebastianowi, (który tu zagląda) za to, że nigdy nie odmawia pomocy:loveu:
  22. 24 listopada wpłaciłam 30zł dzisiaj wpłaciłam 20zł za marzec i kwiecień ale w tytule zapomniałam wpisać swój nick (wpłata z konta karol s.)
  23. [quote name='malawaszka'] bo on jest i stary i schorowany i jak czytam teraz, że Morisowa, dzięki której mogłam go zabrać z Palucha, została stamtąd wyrzucona to szlag mnie trafia... bez jej pomocy Dżordza by już nie było na świecie...[/QUOTE]słyszałam, że tam dość "dziwne" zasady panują jeśli chodzi o wolontariat:angryy:
  24. [quote name='Tekla64'] co do prac spolecznych na wsi .... ja to dobrze znam najwiecej przyjdzie z dobrymi i jedynie slusznymi radami, czesc z krytyka , a czesc ze zloscia bo robisz cos napewno dla siebie ich kosztem [/QUOTE]w zeszłym roku, w lany poniedziałek przed naszym domem pękła jakaś główna nitka. zaczęła woda wybijać spod ziemi, przyszedł sołtys, popatrzyła, za chwilę zamknięto główny zawór i...przyjechała koparka! że były to święta, to wszyscy z domów powychodzili, łącznie ze swoimi gośćmi i zleźli się przed nasz dom :D trwało to jakieś 4 godziny, koparka rozkopała nam podjazd robiąc dziurę taką na jakieś 2 m głęboką a szeroką ok 3mx3m bo nie mogli znaleźć tego miejsca gdzie pękła rura. cała wieś stała sobie i każdy mówił, co trzeba zrobić, gdzie lepiej kopać, dlaczego pękła, co się działo jak komuś coś się zalało, że zaraz do szamba zacznie wpływać i dopiero będzie, itp itd. w końcu się dokopali, wymienili a dziura została na kolejny tydzień, choć mieli przyjechać we wtorek, zaraz po świętach. normalnie takiej atrakcji to chyba wieś od lat nie miała...i to jeszcze w święta!:evil_lol:
  25. [url]http://img838.imageshack.us/img838/7240/dsc0049ab.jpg[/url] sama niewinność [url]http://img256.imageshack.us/img256/1082/dsc0107ze.jpg[/url] tak wygląda stary albo schorowany pies. mój misio tak wyglądał w wieku 7 lat... :( z wodą przegięcie. zwariowałabym chyba na twoim miejscu. współczuję.
×
×
  • Create New...