-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='chita']mam przerwe w przerwie od dogo:evil_lol: to se przyszlam foty oblukać ale nima nic :niewiem::shake:[/QUOTE] kochana, podobnie jak ty mam jakiś znowu dogowstręt i nie chce mi się nowych fot wrzucać żadnych. chyba też sobie jakąś przerwę zrobię. psy mam nudne, tylko śpią i śpią więc nawet mi się pstrykać nie chce. na dwór prawie nie wychodzę, bo słońca już dawno u nas nie było a te szaro-burości tylko mnie przygnębiają.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
na dworze jest pewnie tak ciekawie i jest tyle atrakcji, że szczylek nie ma czasu na jakieś tam sikanie. może jakieś spacerki w spokojnym miejscu by pomogły? -
kiedy on ten domek znajdzie?? to nie do pomyślenia że już tak długo czeka. przecież to świetny psiak!
-
dołączam się do pytania, co z nim?
-
[quote name='Karolcia_ko5']Szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej dla pit bulla w Rudzie Śląskiej ? Ktoś jest w stanie pomóc ?[/QUOTE] napisz do Asta17
-
[quote name='**Olka**']No właśnie super są :) kolorowe, ładne. Zobaczymy jak się sprawdzą. Fajnie, że można je później wykorzystać dla drugiego dziecka.[/QUOTE] no właśnie olka, 12 sztuk może ci nie starczyć, jak zauważyła dzodzo. noworoodek robi nieraz po kilkanaście kupek na dobę(czasem właśnie więcej niż 12!) i co wtedy? pozostaje wtedy prać ręcznie i szybko suszyć albo rezerwowo używać właśnie pampersów.
-
[quote name='fioneczka'][B]10zł agaga21 [/B][COLOR=#000000][B][COLOR=purple]2010[/COLOR]/ IV [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]+10[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], V [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], VI [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]+20[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], VII [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], VIII [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]+20[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], IX [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], X [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], XI [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]+20[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], XII [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], [COLOR=purple]2011[/COLOR]/ I [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]+20[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], II [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], III [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], IV [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]+30[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], V [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], VI [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], VII [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]+20[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], VIII [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]+30[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], IX [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], X [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], XI [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]+30[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], XII [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], [COLOR=purple]2012[/COLOR]/ I [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B], II [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0[/B][/COLOR] [COLOR=#000000][B]czyli od IV 2010 – II 2012 23 miesiące x 10 = 230 wpłacone 200 [U]BRAK 30 zł[/U][/B][/COLOR] włącznie z wpłatą na hotel od 24.02 - 24.03.12 jeśli w lutym wpłaciłaś 20 zł to z deklarowanych miesięcy (włącznie z lutym 23 m-ce ) to masz zapłacone łącznie za 22 miesiące więc "brakuje" bieżącej deklaracji chyba że jakaś Twoja wpłata nie została ujęta w rozliczeniu ja temat finansów Dropsa kończę[/QUOTE] 28 lutego wpłaciłam 20zł(co jest w rozliczeniu) a 1 marca kolejne 20 więc mam zapłacone do kwietnia.
-
u lalci wszystko dobrze, ponoć zachowuje się jak szczeniak :) czeka ją niedługo sterylka. miałam ostatnio chętnego na nią pana z bełchatowa, który stwierdził, że lala jest za stara na sterylkę ale może kiedyś miałaby potomstwo z jego pit bullem!!! pan jest na czarnych kwiatkach. z tego co wiem, to miriam zadomowił się na dobre i "roznosi" dom razem ze szczeniorką z którą mieszka ;)
-
[quote name='Pianka']marzec jest 33 miesiącem hotelowania Ibisa :) zrobiłam nowa rozpiske z uwzględnieniem za ile miesięcy kto ma zapłacone. Z rozpiski mi wyszło, że zaległości ma Brysio i mtf_zalesie Lista osób deklarujących miesięczne kwoty [B][COLOR=Green]od lipca 2009.[/COLOR][/B] 10 zł- Brysio- obecnie- 280 zł [COLOR=red](za 28 miesięcy)[/COLOR] 10 zł- natalijo- obecnie 390 zł [COLOR=red](za 39 miesięcy)[/COLOR] 10 zł- agaga21- obecnie 320 zł[COLOR=Black] [COLOR=red](za 32 miesiące)[/COLOR] [/COLOR][COLOR=Black][B][COLOR=green]od sierpnia 2009[/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=Black]30 zł- JoannaM. -obecnie wpłacone 930 zł [COLOR=red](za 31 miesiące) [/COLOR][/COLOR][COLOR=Green][B]od listopada 2009[/B][/COLOR] 35 zł- Monika z Katowic- Obecnie 980 zł [COLOR=red](za 28 miesięcy)[/COLOR] [COLOR=Black][B][COLOR=green]od kwietnia 2010[/COLOR][/B] [/COLOR][COLOR=Black]25 zł- [/COLOR][COLOR=Black]( od lipca 2009 do marca 2010 było 50 zł)- mtf zalesie- obecnie 900 zł[/COLOR] [COLOR=red](za 28 miesięcy)[/COLOR] [COLOR=green][B]od stycznia 2012[/B][/COLOR] 30 zł (od lipca 2009 do grudnia 2011 było 65 zł)- coronaaj- obecnie 2070 zł [COLOR=red](za 34 miesiące)[/COLOR][/QUOTE] tak. policzyłam sobie wczoraj i wpłaciłam 20zł czyli mam za kwioecień zapłacone :)
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
agaga21 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
dostałam maila od pani rudaski [QUOTE]Witam! RUDA podróż zniosła znakomicie.Jest wspaniała,mądra,ładnie chodzi na smyczy i chyba nas trochę polubiła.Nie jest łakoma a dzisiaj rano pokazała mi brzuch.Bardzo lubi przytulać się do rąk.Reasumując jest fajnie a będzie jeszcze lepiej.Serdecznie pozdrawiam i jeśli mogę,odezwę się wkrótce.[/QUOTE] -
[quote name='**Olka**']One są rozmiarowo od około 4 kg do końca pieluchowania bo do 14-15 kg. Mają zatrzaski, którymi się zmniejsza i zwiększa wymiary pieluchy. [url]http://allegro.pl/pieluchy-pieluszki-wielorazowe-pul-minkee-2-wklady-i2153126299.html[/url] ja będę zamawiać takie.[/QUOTE]jakie fajne wzory :)
-
wpłaciłam 400zł na hotel i 90zł na leczenie. rozliczenie będzie na dniach.
-
aniu, czy mogłabyś sprawdzić, czy moje wpłaty są na bieżąco? który miesiąc mam opłacony?
-
[quote name='gameta'] Strasznie Ci współczuję przeżyć i pobytu na pc. To chyba najgorsze miejsce, do którego można trafić...[/QUOTE]zgadzam się. w pierwszej ciąży leżałam na pc, potem musiałam leżeć w domu przez miesiąc. okropne miejsce a psychika mocno dostaje.
-
sybel, jeśli będziesz miała cesarkę to nie wyklucza to przecież w żaden sposób kolejnej ciąży [B] edit: teraz mówią o pieluchach eko w tvn![/B] edit: bardzo ciekawe z tymi pieluszkami, faktycznie brzmi to wszystko fajnie, tylko nie powiedzieli nic o tym czy te pieluszki się rozmiarowo jakoś dobiera.
-
[quote name='agnieszka32'] No chyba że... może kolejna ciąża??? :cool3: ŻARTUJĘ, oczywiście :diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] buhahahaha! pomyśl aga jaką by znów miały pożywkę "wielbicielki wpadek" ;) znów byś im na minimum pół roku poprawiła humor i byłoby o czym pisać. a tak to jedynie można się obrazić że figa schudła... ;)
-
no nic. w każdym razie dolcio najpierw po zaleczeniu skóry jajka straci zanim pójdzie gdziekolwiek dalej ;)
-
[quote name='Akrum']ja Dolara też nie ogłaszałam. a coś się stało że pytasz??[/QUOTE] no właśnie dziwna sprawa...ktoś dzwonił ponoć z ogłoszenia na gosi numer...
-
[quote name='Evelin']agaga21 to Ty masz bujną wyobraźnię i rozdmuchujesz konflikt....Randa nie napisała nic takiego o czym Ty piszesz... Więc proszę Cię , zamilcz kobieto..już nie mam siły.... Masz cos do powiedzenia o Pai????[/QUOTE] ja piszę jakie są fakty i jak wygląda w szczecineckim schronisku rzeczywistość. nie piszę o swoich domysłach, tak jak randa(co zaznaczyłam na czerwono)więc chyba coś ci się pomyliło. mariamc przeprosiła, choć jak zauważyła inez, nie miała za co a wy nadal na nią napadacie, więc kto tu rozdmuchuje konflikt?? i nie mów mi że mam milczeć bo milczeć nie będę jak widzę takie bzdury! co do pajki...tak, mam coś do powiedzenia. podczytywałam gdy była w jednym kojcu z lorkiem u murki. cieszę się że ma dom.
-
[quote name='agnieszka32']Dzięki za podliczenie, bo ostatnio dziewczyny wpisały, że mam zapłacone za następne miesiące, a się okazuje, że jednak nie. Już puściłam przelew.[/QUOTE] ech no właśnie ja też byłam ponoć na bieżąco a okazuje się że łącznie z moją wpłatą z lutego brakuje 10zł. jutro będę robić przelewy to doślę.