Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. uf, z finansami nie bedzie tak zle jak kasa wplynie. ulv jest zadluzona na kilka tysiecy. dobrze, ze twoja sytuacja nie jest az tak ciezka. jesli chodzi o bazarek, ktory mial byc na purde, a bedzie na co innego, to nie ja decyduje. taka decyzje podjela dziewczyna, ktora dala mi rzeczy (swoja droga sliczne). a sunka przeslodka, zerknke w moje zapasy saszetek karm RC. moze znajde ta ktora ona sie pozywia. (sama karma to majatek)
  2. a ja sie zmobilizowalam i spakowalam 10kg pake, glownie ciuchy, ale tez i troche jedzenia. jest w kartonie po gilette, bede prosila o poinformowanie mnie czy rzeczy dotarly. mam jeszcze drugie tyle, jedynie jedzenie i kilka sr chem, ale to wysle, jak dojdzie pierwsza paka. jak ja bym sobie znowu pojechala do trojmiasta. bylam juz w tym roku 2 razy, ale wiecznie malo. uwielbiam polskie morze i zazdroszcze ci weroniko. tylko co narozrabialas z autem!?
  3. [quote name='hop!']Dzisiejsza wizyta + 1 tabletka Aniprazolu - 27 zł. W związku z tym: [B] Łączne wydatki na leczenie 635 zł[/B] (wydatki w lecznicy 605zł + 18zł leki + 12zł Expot) [B]Wpłaty: [/B]30 zł - madzia828 150 zł - asiaz 50 zł - Ulka18 40 zł - dorota1 ------------------ [B]270 zł [/B][/quote] plus 108zl od rybci i 161zl od emilii, tak czy siak nadal brakuje.
  4. a jednak nie 100 iles. zrobilam zblizenie i wyszlo, ze to numer 389 lub 399, na bank 3 cos tam 9. slodka jest, pani moze smialo brac.
  5. poszukalam no i na tym jednym cos nie cos widac. ze liczba 3 cyfrowa 135, 189 cos takiego. a jest obok boksu w ktorym byl majkel. za rogiem u pana bogdana. [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1452/p7300533dj2.jpg[/IMG]
  6. to jest suczka. a nr tz pewnie by sie i wypatrzylo, tylko na zdjeciach musze wszystkich przejrzec. w schronie jest foksiu duzy i foksia mniejsza, to jest wlasnie sunia. sliczna na zywo, slodka i lgnie do czlowieka.
  7. no to foksia jest w schronisku. jesli by pani chciala. [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9180/p7300520qp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/9523/p7300534pe5.jpg[/IMG]
  8. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=419982069[/URL] allegro malutkiej wypierdki
  9. ale jesli chcesz na dt podobnego psiaka, to jest jeszcze w schronie sunka, cala czarna i tak samo kudlata jak on, podobnej wieloksci. nie sadze, zeby byla agresywna. [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1563/p7300532dp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4724/p8060469uk3.jpg[/IMG]
  10. z tym testowaniem to trudna sprawa. znowu go przenosic na kilka dni w nowe miejsce, zeby potem, jak sie nie spodoba jego zachowanie odwiezc go do przyborowka. nie jest to fair wobec niego. szukamy dt, ktory bedzie zdecydowany w 99%, badz domu stalego.
  11. fakt, kropeczka slicznoteczka przejechala kawal drogi, zeby do swojej kochanej panci trafic.
  12. co do tych odchodzacych z watku, to ja sie do nich nie bede zaliczac. a saldo chyba jest na minusie... jesli rozchodow bylo wiecej niz przychodow.
  13. lzejsza o polowe jak nie wiecej. bonus to juz jegomosc, ma swoje ksztalty i wage odpowiednia do wieku :) a czaczka to wypierdek, slodki, bo slodki, ale wypierdek.
  14. slodka jest ta baby czacza, laleczka, tylko w wozku ja wozic na pleckach pod kolderka.
  15. tytul w takim razie mozna zmienic, jesli pani wezmie ja nieodplatnie :)
  16. super wiesci, czestochowa jest na szczescie blisko lublinca, mozna powiedziec, ze rzut beretem, wiec z transportem nie powinno byc problemu. elegancko, ze sa jeszcze tacy ludzie, ktorzy dajac tymczas nie chca pieniedzy (ja jeszcze sie do nich zaliczam). pani ma zlote serce, wynika z maili, ale tak czy siak trzeba pewnie zerknac jak tam psince u niej bedzie :) weszlam tu nastawiona na kolejna tragedie, a tu taka mila niespodzianka. super.
  17. przeslodki jest, dobrze, ze szczeniaki ustawia. niech czuja ojcowska reke :)
  18. no to super, a tytul jest aktualny? moze zmienic trzeba, ze juz w swoim domu ... itd.
  19. trudno jej nie polubic, sama slodycz, tylko, zeby jeszcze troche byla podtuczona, czesciej musze wpadac obierac korpus, bo to zjadla ze smakiem. az milo bylo patrzec jak wcina takie tlusciutkie jedzonko.
  20. co do domku to martyna pisala mi na maila. narazie to nic pewnego, wiec nie pisze. musimy poczekac do poniedzialku, bo wtedy okaze sie czy bedzie dla majkela miejsce, czy do martyny na dt trafi psiak z wawy. teraz stal sie agresywny i gryzie (po kastracji), czy od przywiezienia taki jest. planowalam pojechac skuterem go odwiedzic. uzbierac jakas kwote pieniedzy, zabawke mu kupic i pare innych rzeczy i do przyborowka. zabawka narazie licytowana, kasy brak, bo telefonu nikt nie bierze, chyba, ze tutaj na watku ktos chce sie dorzucic. no i ten dt ... jesli dziewczyna go bedzie brac to odwiedze go juz u niej. chyba, ze to ja bede go przewozic do leszna. a zagladac tu zagladam kilka razy dziennie. tylko co mialam pisac, jak byly tylko posty diuny (tez wazne) hop po domek.
  21. zabo, telefon jest do nabycia caly czas, wiec jesli chcesz mnie zmowtywowac do pakowania rzeczy, to bierz smialo :)
  22. i co u sunki slychac? u kogo teraz jest? ten wydety brzuszek okazal sie byc ciaza a nie robakami? katastrofa! co z malymi sie stalo? jak sie teraz miewa sunka?
  23. czy juz wiadomo napewno, ze on zaczyna slepnac? jakbym kupila mu na to lek, czy bylaby mozliwosc podawania mu go codziennie w schronisku?
  24. [quote name='żaba88']Irysku gdzie ten telefon? Bo chyba coś przegapiłem...[/quote] prosze bardzo, juz podaje, wydaje mi sie, ze jak ktos sie na niego skusi to zagrzeje mnie to do pakowania rzeczy dla pani romy (a jest tego od groma i ciut ciut) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118473[/URL]
×
×
  • Create New...