-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
odwiedzam chłopaka
-
5 miesięczna znajda z chorymi oczkami znalazła najwspanialszy dom.
snuszak replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
Morris jak taki tatuś :) wygląda jakby małej pilnował -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
snuszak replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
ale roześmiany pychol ;) -
Cudo - Kropek, mix bordera - zabrany z łańcucha - ma kochający DOM
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
trafiłam przez przypadek a psiak już w domu uffff -
no to wstawiam zdjęcia Pikaczu [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC00070.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC00065.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC00071.jpg[/IMG] no psiak ma jak w raju :)
-
Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
to Skarpetko powodzenia życzę :) przyda się z kociaczkami co psa nie znają, niech mała już będzie po przeglądzie u weta będę spokojniejsza -
Carbon, wydobyty ze studzienki -pojechał do DOMU! Dziękujemy!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Skarpetka można by tak Kasię do Buku zabrać, tą moją znajomą od fotek zrobimy masową akcję zdjęciową :lol: po licencjacie będziemy mieć troszkę więcej czasu, pogadam z nią -
ufff dobrze że Happy już zdrowy ;) no i że wet zjawił się w schronisku do odratowania malca to jak domki się biją o maluszki?
-
Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
gdzie sunia będzie mieć robiony zabieg? -
Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
na zdjęciach wyglądają tragicznie :(:( -
[quote name='NightQueen'][B]snuszkak [/B]ja często robię "paczki" do schroniska, a stare a raczej rzeczy które mi się znudziły, u mnie długo nie leżą[/QUOTE] i to się szanuje :p
-
5 miesięczna znajda z chorymi oczkami znalazła najwspanialszy dom.
snuszak replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
najlepsze [url]https://lh3.googleusercontent.com/-6tXzOA3db04/TgMoV-4skRI/AAAAAAAACJU/vKAwGo6l8z0/s576/DSCN5301.JPG[/url] :):) piękna mała ale ten wielki jest dopiero super :loveu::loveu: -
Ja jakoś nigdy nie szalałam za ilością, 2 obróżki wyjściowa i do piachu, wody i tyle, jak coś kupię to stare ale spełniające swoje funkcje biorę do schroniska, tam są bardziej potrzebne niż mi w domu bo i tak chodzimy cały czas w tym samym. Swoją drogą gdyby ktoś miał na zbyciu i nie wiedział gdzie się mogą przydać gdzie oddać to można przesłać do mnie. Wyblakłe, stare, nie ma znaczenie, byle nie były uszkodzone lub zatrzaski nie puszczały bo pies na spacerze zerwać się nie może, to samo tyczy się smyczy :)
-
to klops :(
-
no i siostrzyczki razem [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106398-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106395.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106393.jpg[/IMG] a na koniec specjalnie dla Was - dziadunio!! który uwielbia się w kadr wpieprzać :) [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106408.jpg[/IMG]
-
Jej siostra - mój ulubiony adopcyjny typ czarna podpalana :cool1: no i bardziej przestraszona [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/poprawione-1106393.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106410.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106384.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106383.jpg[/IMG]
-
to ja wrzucam nasze kochane przestraszone sistars :) domki stałe, tymczasowe jak najbardziej też by dziewczynki nauczyły się, że człowiek to dobra istota są potrzebne! prawdopodobnie sunie są córeczkami owcy. Mają parę miesięcy. Pierwsza - Ruda ta bardziej odważna :):) [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/poprawione-1106398.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106434.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106433.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106405.jpg[/IMG]
-
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Sonia wczoraj pozbyła się szwów, dorobiła się paszportu i w związku z tym chcieli ją czipować, a tu co Sonia miała już czipa :cool1: jak miło, że były właściciel nie dał znać o tym i oddał Sonie bez jej książeczki :mad::mad::angryy: no ale nic, Sonia właśnie pojechała na swoje pierwsze wakacje do Norymbergii - rejony na wyprawę z psem tam cudowne, podejścia pod skały znikome, jedzie z nimi ciocia która się nie wspina więc będzie wylegiwanie na kocyku cały dzień na świeżym powietrzu ;) -
Kolejne 3 miesięczne szczenięta w Animalii - wszystkie w domkach.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
podeślij koniecznie ;) -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
snuszak replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
ufffff chociaż koszty mieli pokryć właściciele nie? nawet tego nie zrobią po pomocy jaką otrzymali od fundacji, ludzie są tak bezczelni i głupi że czasem aż nie chce się myśleć... nic ważne że już po i więcej szczeniaków nie będzie -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
mało tego Asiu, ja myślę że za młodu on nie był wcale wychowany! pewnie biegał samopas, a jak nikt chętny nie niego się nie zgłosił to bach do schroniska dobrze, że u Was nauczył się jak żyć w domku, jak żyć w ludzko-psim stadzie - dziękuję!