Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. faktem jest też to, że suka z pierwszego zdjęcia nie jest suką z drugiego zdjęcia, patrzcie na uszy.... pierwsze zdjęcie jest z 2008 roku suni posokowca która zaginęła i dlatego jej foty były w necie
  2. odwiedzam chłopaka
  3. Morris jak taki tatuś :) wygląda jakby małej pilnował
  4. dokładnie nie wiem, też zależy od stanu suni i decyzji weta ale można prawie do samego końca ciąży tak słyszałam, jak nie to pozostaje uśpienie ślepego miotu - życie jest okrutne a sunia taka piękna :placz::placz: dopiero bardzo podobną wydałam do DS wrzuciłam sunię na forum posokowców
  5. pewnie zwiała z pierwszą cieczką :shake: nikt suki szczennej nie adoptuje, potrzebny DT i aborcyjna
  6. trafiłam przez przypadek a psiak już w domu uffff
  7. no to wstawiam zdjęcia Pikaczu [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC00070.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC00065.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC00071.jpg[/IMG] no psiak ma jak w raju :)
  8. to Skarpetko powodzenia życzę :) przyda się z kociaczkami co psa nie znają, niech mała już będzie po przeglądzie u weta będę spokojniejsza
  9. Skarpetka można by tak Kasię do Buku zabrać, tą moją znajomą od fotek zrobimy masową akcję zdjęciową :lol: po licencjacie będziemy mieć troszkę więcej czasu, pogadam z nią
  10. ufff dobrze że Happy już zdrowy ;) no i że wet zjawił się w schronisku do odratowania malca to jak domki się biją o maluszki?
  11. gdzie sunia będzie mieć robiony zabieg?
  12. na zdjęciach wyglądają tragicznie :(:(
  13. matko, ta Mosina jest staszna, nie ma tygodnia bez nowych psich tragedii
  14. [quote name='NightQueen'][B]snuszkak [/B]ja często robię "paczki" do schroniska, a stare a raczej rzeczy które mi się znudziły, u mnie długo nie leżą[/QUOTE] i to się szanuje :p
  15. najlepsze [url]https://lh3.googleusercontent.com/-6tXzOA3db04/TgMoV-4skRI/AAAAAAAACJU/vKAwGo6l8z0/s576/DSCN5301.JPG[/url] :):) piękna mała ale ten wielki jest dopiero super :loveu::loveu:
  16. Ja jakoś nigdy nie szalałam za ilością, 2 obróżki wyjściowa i do piachu, wody i tyle, jak coś kupię to stare ale spełniające swoje funkcje biorę do schroniska, tam są bardziej potrzebne niż mi w domu bo i tak chodzimy cały czas w tym samym. Swoją drogą gdyby ktoś miał na zbyciu i nie wiedział gdzie się mogą przydać gdzie oddać to można przesłać do mnie. Wyblakłe, stare, nie ma znaczenie, byle nie były uszkodzone lub zatrzaski nie puszczały bo pies na spacerze zerwać się nie może, to samo tyczy się smyczy :)
  17. to klops :(
  18. no i siostrzyczki razem [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106398-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106395.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106393.jpg[/IMG] a na koniec specjalnie dla Was - dziadunio!! który uwielbia się w kadr wpieprzać :) [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106408.jpg[/IMG]
  19. Jej siostra - mój ulubiony adopcyjny typ czarna podpalana :cool1: no i bardziej przestraszona [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/poprawione-1106393.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106410.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106384.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106383.jpg[/IMG]
  20. to ja wrzucam nasze kochane przestraszone sistars :) domki stałe, tymczasowe jak najbardziej też by dziewczynki nauczyły się, że człowiek to dobra istota są potrzebne! prawdopodobnie sunie są córeczkami owcy. Mają parę miesięcy. Pierwsza - Ruda ta bardziej odważna :):) [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/poprawione-1106398.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106434.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106433.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106405.jpg[/IMG]
  21. Sonia wczoraj pozbyła się szwów, dorobiła się paszportu i w związku z tym chcieli ją czipować, a tu co Sonia miała już czipa :cool1: jak miło, że były właściciel nie dał znać o tym i oddał Sonie bez jej książeczki :mad::mad::angryy: no ale nic, Sonia właśnie pojechała na swoje pierwsze wakacje do Norymbergii - rejony na wyprawę z psem tam cudowne, podejścia pod skały znikome, jedzie z nimi ciocia która się nie wspina więc będzie wylegiwanie na kocyku cały dzień na świeżym powietrzu ;)
  22. ufffff chociaż koszty mieli pokryć właściciele nie? nawet tego nie zrobią po pomocy jaką otrzymali od fundacji, ludzie są tak bezczelni i głupi że czasem aż nie chce się myśleć... nic ważne że już po i więcej szczeniaków nie będzie
  23. mało tego Asiu, ja myślę że za młodu on nie był wcale wychowany! pewnie biegał samopas, a jak nikt chętny nie niego się nie zgłosił to bach do schroniska dobrze, że u Was nauczył się jak żyć w domku, jak żyć w ludzko-psim stadzie - dziękuję!
×
×
  • Create New...